Snažilky, tehulky a mamičky - 35 a viac. Ste tu nejaké?

aja7
27. jún 2007

Ahojte babulky, najde sa medzi vami buduca mamina cca 35 rocna ? Nechcem tu byt sama 😉

vladkaz1
30. sep 2008

Pridala som vám par foto xixi

nika07
30. sep 2008

Ahojte, kočky janka, vladi 🙂

janka ja mám overal na zimu, možno že to bude stačiť, pokiaľ bude mierna zima 😉
jani aj u nás predpovedali dážď, a už aj začalo mrholiť, ale je tu celkom príjemne, sme sa teraz vrátili z vonku 😅

vladi idem rýchlo kuk fotky 😀

nika07
30. sep 2008

no mamina krása, tie postavičky 😎 a máš nový šik účes 😀
lucka je hotová herečka, a aké má dlhé vlásky, naša nechce žiadne sponky všetko si strháva dole, to bude nejaký chalanisko a ani s bábikami sa nehrá 😢

bejca
30. sep 2008

Anika ani ja nemam otvory na opraty 😅 ale zatial to neriesim 😅 a ked tak tak ten co mam si dam do brasnarstva upravit 😉 novy kupovat nebudem lebo mama z ovcieho runa 😵

Janka a kde sa da teke nieco kupit ?? u nas som to este tusim nevidela 😅

Vladka krasny bytik 😵 a teda zasa novy super uces 🙂 a Lucka aka velka kocka uz 🙂 cmuky cmuk 🙂

nika07
30. sep 2008

no že sa tu aj niekto ukázal 😠 Linda spinká, synator pozerá hokej, chlapa doma nemám, ja že budem odušu kecať a tu nikto ☹ teda okrem beji 😀

lubii
30. sep 2008

Ja som tu 😉 Bola som dať spinkať moju maličkú pubošku 😉

Vladka, maličká je strašne krásna v tých copíkoch 😉 😵 .A kuchyňu máte veľmi peknú, a mamka mám pekný nový účes 😉 Veľmi ti pasuje,ako doterz všetky 😉

lubii
30. sep 2008

My fusak nekupujeme,lebo náš kočík stojí voľne pohodený v predsieni a zavadzia 😖 .Naposledy ho mal náš tato minulý týždeň v meste, keď sme boli s Dankou na plavárni. Ja malého väčšinou nosím v šatke, tak teraz riešim nejaký veľký sveter,aby sme sa tam vošli obaja 😅 . Ale si myslím,že aj keď bude v kočíku, tak mu asi bude stačiť kombinéza + nánožník nie?

janka_fr
30. sep 2008

Vladka krasne fotky a teda tebe fakt pasuju vselijake ucesy.To ja uz mam roky ten isty pretoze ked si dam nejaku zmenu tak potom len nadavam a nakoniec skoncim pri tom istom.Sice obcas to trva kym to dorastie.Malinka je krasnucka.

Beji myslim ze aj u nas by to mohli mat.Ja som to kupila tu u nas a vyslo to na nejakych 35 euros takze si myslim ze aj dobra cena. My mame zatial overal, pretoze ten sme dostali a tak som kupila uz len zimnu bundu a fusak nekupujem pretoze dam malemu deku a mame aj ten nanoznik a myslim ze to mu bude stacit ale je pravda ze tu u nas nie je az taka divoka zima.To uz musi byt ked teplota klesne pod nulu. Je kocky neviete da sa ist s malym plavat niekde v Ba aj len na 2-3x??By som isla ked budeme v Ba ale asi cely kurz nestihame.

Lubii a to ti nie je tazky??Ja teda obcas maleho nosim ale v baby vaku a teda je to dost zaberacka na chrbat ale myslim ze asi ta satka je lepsie riesena kvoli chrbtici.Neviem neskusala som to a uz to ani nebudeme kupovat.

lubii
30. sep 2008

Janka,zvykla som si 😉 ,do lesa aj tak nemôžem s kočíkom a tam chodíme každý deň venčiť hava aj seba 😀 , Takže kočík len do mesta, ale už som si zvykla aj tam chodiť so šatkou 😉

janka_fr
30. sep 2008

ono je to velmi prakticke ja keby ze sa mam este raz rozhodnut tak by som druhykrat kupila satku ale tak uz teraz to necham tak.Ja mam vzdy v aute pripraveny aj ten baby vak pretoze ked ideme na trh tak s kocikom je to naozaj nemozne. Len mne sa maly v tom nejako nenaucil spat malokedy sa stane ze spinka a ked sa zobudi tak ho musim hned otocit aby vsetko videl.

janka_fr
30. sep 2008

No a v lese som uz nebola ani nepamatam tusim naposledy pred Australiou, tam som odvahu do lesa ist nemala kvoli pavukom, teda bola som v tropickom lese ale to sme isli len po urcenej cesticke.No a tu vo Fr. som este nebola v lese a pritom pred tym ked som bola v Ba tak som aj na hriby chodila a strasne mam rada tu vonu lesa.

bejca
1. okt 2008

dobre ranecko 😉

Nika jeeeeeeeej to mi je luto ze som si to nevsimla skor 😅 no co uz .... ja som tu bola len chvilku lebo aj ja robim rodicom na vianoce ten kalendar ale cez fotolab 😉

Janka neviem kde sa da plavat v BA ale cez google si urcite nieco najdes 😉 a ked nic ine tak v Senci je Aquapark 😉 a skusim nieco take najst 😵 my nemame nanoznik 😅 tak preto mame fusak teply 🙂 a nas Petko v Ergu zaspi skor ako v kociku 🙂 + vobec mu nevadi ze nevidi dopredu 😉

Lubi aj my mame ten Ergo nosis a ked ideme do obchodu a tak , tak tiez chodime ako klokani 😀

janka_fr
1. okt 2008

Dobre ranko

Nieco si uz najdem a zavolam im ci sa teda da ist aj len na 3x.
O poldesiatej idem k lekarovi lebo mi to vsetko stieklo na priedusky a hlasivky a nemam dnes hlas.Len dufam ze to Jullian nechyti.
Boli ste niekto niekedy lyzovat na Simmeringu??Neviete nahodou o nejakom hotely, alebo v Oscadnici?Dakujem.Chceme ist totiz to s Franck lyzovat ked budeme v Ba, musim vyuzit ze mi mamka povaruje maleho.

vladkaz1
1. okt 2008

ahojte dakujem za pochvalu sa tesim, aj ja rozmyslam nad satkou ale ja si ju vzrobim kupovat nebudem

annika
1. okt 2008

Janka, mysme boli v Semmeringu, je tam super, je tam aj veľký hotel, ale ako sa to volá, neviem ti povedať. Skúsim mažela večer, možno, že sa pamätá.
Vladka, bytýk krásny, nový, Lucka parádnica, juj, fakt rastú ako z vody, veď pred rokom sme ich nosili v brušku...
Robko ešte stále soplíkuje, ja už neviem čo s ním...Ináč má dobrú náladu, len tie soplíky do kelu...

annika
1. okt 2008

Máme aj my tri nové fotky...

janka_fr
1. okt 2008

Annika videla som ich krasne. Tam ako pozera maminkine mailiky je super.To bude super ked sa mi na to opytas.
Kocky mna ten nas drobec vobec nepocuva 😨 😅 .Ked mu poviem no no tak sa na mna usmeje a ked ho odtiahnem od snury tak sa pritom smeje a len co ho dam na zem uz aj masiruje naspat.
Nocnik sme skusali a len co ho tam posadim uz stoji a reve takze neviem ci ho mam skusat davat kazdy den na nocnik alebu mu mam dat pauzu.

janka_fr
1. okt 2008

Annika prajeme skore uzdravenie Robkovi a posielame cmuk

azuzi
1. okt 2008

Ahojte kocky,
Janka ja by som dala trochu pauzu.
😒 😒
Annika krasne fotky, Tvoj Robko uz chodi, alebo len ked sa drzi?
Vladka mas peknu kuchynu, aj ja mam vyrobenu v Decodome a uz my vyvolavaju, ze kedy si ju prideme zobrat. Uz mam v mobile ich aj odlisenych, lebo to nemame momentalne v nasom rozpoctovom plane. 😀 😀 No uz ked bude kriza tak budem musiet nieco vymysliet. 😒 😒 . A samozrejme aj Lucka je krasna mala paradnica.
Lubii ty si pouzivala aj baby vak, vies povedat aky je to rozdiel oproti satke?
Ja mam fusak este po mne, ma 40 rokov a trochu viac, a teraz v nom budem mat aj Martinka, uz pri Samkovi som nan usila taky pestrejsi potah
😀 😀

annika
2. okt 2008

Díky kočky, dúfam, že už to bude lepšie...
Azuzi, on už chodí, čo chodí....BEŽÍ!!!! lieta po byte ako Indian! 😠 😠 😠 A keď má väčší priestor, ako na ulici napr., tak ho nedobehneš, keď nie si stále pri ňom.A ťahajú ho také veci, ktoré sa nesmú. Čučoriedky na dvore...blato, voda a výfuk na motorke.... 😠 😠 😠

nika07
2. okt 2008

prajem dobré ránko,

annika si myslíš že len Robka ťahaju takéto super vecičky 😀 😀 😀 😀 😀

janka_fr
2. okt 2008

dobre ranko
to oni asi skusaju nasu trpezlivost 😅

annika
2. okt 2008

a naše sily...joj, a nervy...
U nás zamračené, lebo keď ja sa chystám do mesta, tak furt prší...Od dnes majú v Lidli pampersky za 460 Sk, že vraj, tak idem to overiť, raz si ich vyskúšam, lebo my sme ešte nemali pampersky, len babylove a teskáčky a huggiesky.

mima07
2. okt 2008

cauko cauko
annika sak ten vyfuk to pozera z profesionalneho hladiska 😀
ja obcas pouzivam pampersky oni su fajn len ich niecim napustaju aby vonali a vela deticiek sa z toho vyhadze ☹ ja vacsinou huggies nakupim ked su v akcii a vyjdu ma tak jak tescacky 😀

annika
2. okt 2008

DCérka sa ma pýtala včera, prečo nekupujeme tie Up & Go plienky, ktoré nemájú tie lepiace pásiky na boku, ale sú ako nohavičky... Ja ani sama neviem prečo?? Možno som to ešte nevyskúšala a neviem aké sú??? No a keď sa pokakáme, takje to asi ťažšie sa ztoho dostať von malého, nie???xixixixixi

janka_fr
2. okt 2008

jj nas maly sa vyhadzal z tych vlhcenych utierok pampers a z plienok mal okolo gumiciek vzdy zapalenu kozicku tak sme ich zrusili. Inac ked som bola na SVK tak som skusila tie tescacke a teda tie mu vyhovovali, boli take fialove tusim. Huggies som tiez skusala z toho nic nemal len mi ich stale prekakal az na pyzamko. Tusim este v metre sa oplatia plienky, svagrinka mi vravela.

nika07
2. okt 2008

no ja môžem používať iba pampersky, z tescových mala Linda vyhádzanu prdelku a huggies prečúrala 😀 , takže my sme zostali pri pamerskách 😵

ellla
2. okt 2008

Ahojte dievcence. Vsetky vas zdravim. Dlho som tu nebola, ale ja jednoducho nestiham. Ako nas Samo zacal chodit, tak som rada ked stiham navarit. Aj teraz pri mne robi neplechu, tak som rada, ze som stihla urobit novy album, kym spal. Tak si pozrite a prajem vsetko dobre... Nabuduce dufam napisem viac 😀

lubii
2. okt 2008

Ahojte 😉
Nám včera nefungoval počítač.Museli sme ho dať odvíriť 😠 Hrozné 😖

My sme teraz naposledy kúpili tie ekologické z DM. Sú fajné mäkkučké. Ináč kupujeme tesco. Kde dostať tie Up & Go ? To by som vyskúšala 😉

Azuzi, ja som vak používala, keď bol maličký maličký. Nosí sa len na jednom pleci,tak po hodinovej prechádzke ma teda riadne bolelo.Šatku si uviažeš na obe plecia.Dá sa aj na jedno, ale fakt len na krátko.

Annika,pekné fotky 😉 ,Ellli,aj tvoje sú krásne 😉 Už aj Tvoj Samko pekne chodí 😵 .Náš Samušiačik urobil dnes 3 kroky celkom sám 😅

azuzi
2. okt 2008

Ahojte kocky,
Annika tak ten Tvoj riadne rychlo beha, ked este nema ani rok a uz ho musis nahanat 🙂 🙂 .
Lubii dik za info ohladne satky, mozno si neskor aj tu zariadim. Tak uz aj ty budes zachvilu behat za Samkom ako Annika.
Mne sa tie tescovske plienky tiez pacia, mala som teraz happy, neboli zle ale teraz ku koncu sa mi tiez zda ze mal Martinko zaparenu ritku. 😒 😒