Snažilky, tehulky a mamičky - 35 a viac. Ste tu nejaké?

aja7
27. jún 2007

Ahojte babulky, najde sa medzi vami buduca mamina cca 35 rocna ? Nechcem tu byt sama 😉

vladkaz1
25. okt 2007

No dufam 😉 Dnes je mi nejako na draka.Neviem mam v sebe take obavy stres nemozem spat lebo hlavou mi prebieha tisic myslienok na raz.Zacinam byt nervozna aj na svoje okolie a to nieje dobre.Pretoze tisic razi sa ma kazdy pita co este nic?? A take otazky viem ze sa tesia ale lezie mi to fest na nervy. 😝 Ja viem ze sa stresujem nad malichernostami mozno preto ste vy aj Annika a ty vyspelejsie v tomto ze to beriete s nadhladom.Mam pocit ze to kazdy zvlada lepsie nez ja.Som smutna Beji.

mima07
25. okt 2007

vladka nebud smutna okolie asi stresuje kazdu ja tiez ked som volala segre tak jej prva otazka uz to na teba prislo

annika dali mi tabletku za asi 2 hodiny som sa z 1 cm otvorila na 6 bez bolesti a potom sa asi 1 hodinu nic nedialo tak mi este supli infuzku a ked dotiekla tak nastal dobry brutal a do 1 hodiny bol maly na svete takze celkom fajn 🙂

vladkaz1
25. okt 2007

To nic kocky to ja mam v sebe dnes nejaku melancholiu.Zachvíľu namna pride plac vyplačem sa troska a bude dobre.Dakujem za povzbudenie.

bejca
25. okt 2007

nebojkaj vladka to bude oki 😀 😀 a mima ma pravdu nebud smutnucka 🙂 😀 ja mam este do porodu daleko a uz sa ma teraz pytaju kedy to bude 😉 takze asi im uz pripadam ako tank 😀 😀
a posielame ti s Petkom velky cmuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuk a Lucke pohladkanie 😀 😀

tomaslavka3
25. okt 2007

Ahojte vsetky.nebola som tu od augusta.Preletela som letmo,co od vtedy mate nove.
jenettba-vitaj medzi nami starsimi a viacpocetnorodiacich.
anika-Neviem,ci mam cas aj na seba.Vies dcera sa uci za kozmeticku,jej najlepsia kamoska za kadernicku-takze salon mam doma.Zvladam to s pomocou starsich dcer.Male sa velmi radi fotia,tak preto su take zlate na foto-ved mali jeden den a prislo plno novinarov a jojka,suhotove modelky od prveho dna 🙂 🙂 🙂
aja-hovoris,ze vlastneho syna si sokovala?Ani nehovor,ako plakala moja dcera,ked jej moj partner povedal,ze som tehotna.Teraz ma trojicky asi najradsej a postara sa o vsetky tri ako dospela zena. 😉

bejca
26. okt 2007

jeeeeeeeeej tomaslavka kraaaaaaaaasne fotecky 😀 posielame pusinky vsetkym 🙂

annika
26. okt 2007

Ahojte! Vitaj Slávka!Som rada, že sa máte fajn a že ti pomáha aj dcérka . Dúfam, že aj u nás tak bude...
Teraz som sa vrátila z monitoru, bola som na nich vyše tridsať munút,sestry na mňa asi zabudli, či čo. Potom som išla za dokim, pozrel na papier a povedal len toľko: Dobre pani Lelkesová, je to v poriadku, pondelok sa stretneme na prijme o pol ôsmej...
Ja som dostala z toho také nervy, že ani neviem, ako som sa dostala k autu. Asi som si len teraz uvedomila, že to sú len tri dni.... 😨 😨 😨 Juuujjj, mamička moojjaa, užžž je to tuuuuuuuuuu......

aja7
autor
26. okt 2007

anika, vies si predstavit, ze o tyzden v tomto case bude mat Robko 4 dni??? 😅 Uzasna predstava, nie? Budes ho mat pri sebe, uz budes cca zahojena a mozno uz pojdes aj domov? Normalne sa usmievam, ked si to len predstavim 🙂

annika
26. okt 2007

Teraz sa usmievam aj ja 😵 .Máš pravdu, moja. Takto je to už lepšie.Už sa ani nebojím....Díky.

aja7
autor
26. okt 2007

nemas za co...o chvilku budes drzat svoju malu chrumku v naruci 😉

ivkaa1
26. okt 2007

Ahojte 🙂 ako ste riesili tehotenstvo a soferovanie?

annika
26. okt 2007

Ahoj. Asi nijako, ja ešte šoférujem aj teraz. Na dlhšie cesty už neidem, ale v meste v pohode.

aja7
autor
26. okt 2007

zatial v poho soferujem..Skor mi vadi, ked som spolujazdec, vtedy mi byva zle 😒

ivkaa1
26. okt 2007

a ako je to s pasom, lebo som pocula, ze ked je tehotna, tak ho nemusi mat a ked ju zastavia tak ma sa preukazat tehto. knizkou, ale zda sa mi to take cudne

vladkaz1
26. okt 2007

ahojte kocky!! tak dnes som dopadla na vyšetrení tak ze som otvorena na jeden cm takze ma zasa poslal domov .Na buduci tyzden ked sa viac neotvorim zevraj nieco poriesime takze piatok idem znova. 😝 Mala nic nepribrala stale mame 3100g 😅

bejca
26. okt 2007

anika 🙂 vidis ako ti to ajka pekne vysvetlila 😉 nebojkaj -vydrzis 😅 sa mi hovori coooooooooooo 😀 ked tak tu uz mi z ajkou budeme odratavat dni brrrrrrrr bojim uz teraz 😀

ivka ja si davam iba medzi prsia pas na brusko nie to mam za zadkom 🙂 cize najprv zapnem pas a potom si sadnem 😉

vladka no vidis vsetko je super 😉 tesime sa stebou a ved lucinke staci 3100g nie ?? 😀

vladkaz1
26. okt 2007

Ano staci ale bola som pekvapena ze za tyzden nepribrala na vahe.Neviem ale teraz mi svagor hovoril ze ono ultrazvuk ti presne nevypocita tu vahu tak mohla pribrať .On je ties doktor tak si stoho nic nerobim,lebo zevraj posledny tyz. uz tak nepriberaju babetka. 🙂

tribitka
26. okt 2007

ivka, ak sa policajtom preukážeš pri nepripútaní tehu knižkou, niekam ťa pošlú aj s pokutou...musíš k nej mať potvrdenie od lekára, že si napr riziková..... toto uznajú....

vladkaz1
26. okt 2007

Bambulky neni ste tu???
🙂

bejca
26. okt 2007

ja som aj nie som 😉

bejca
26. okt 2007

boli ma akosi brusko tak som si aj dnas zobrala dovcu a lezkame a oddychujeme ...pre istotu dufam ze to prejde ...

vladkaz1
26. okt 2007

a co dnes porabas???Ja som prave u nasich isla som troska z domu prec muz dosiel unaveny tak som si povedala ze ho necham troska vyspať. 🙂

bejca
26. okt 2007

nic - ale original nic len lezim a oddychujem ... akurat pere pracka 🙂

vladkaz1
26. okt 2007

Juj ako ti je dobre tak tak musis 🙂 🙂 aby ste boli s Petkom zdravucky a odpocinuty. 😀

annika
26. okt 2007

Ahoj, Vladka! Vidíš, už máš lepšiu náladu, že?Aj ja som už na tom lepšie, Aja ma presvedčila, že sa nemusím báť. Ja jej verím!!!
Kočky, dnes ma maželko oholil,bola to sranda, tak som sa rehotala pri tom a on len spieval, že Fiiiggarooo....Fiigarooo...ˇFigaroooooooooooooooo....
Máme super ocinka, fakt. 😵 😵 😵

bejca
26. okt 2007

😀 😀 😀 anika super 😀 no ja asi by som mala zacat mojho trenovat 😀 len sa bojim ze ci nebude v kupelke krvava mery 😀 😅

vladkaz1
26. okt 2007

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 Annika tak to je bomba tak si ma rozosmiala super 😀 😀 😀 😀

vladkaz1
26. okt 2007

Aj mna vcera holil moj mangel ale frflal pri tom, naco sa holis pre toho doktora alebo co??? troska ziarlil 🙂

bejca
26. okt 2007

😀 😀 to su chlapy a pri prvom asi normalne -mala si mu povedat ze ci bude lepsie ked ta bude v nemocnici holit nejaky sanitar 😉 a urcite ta bude holit kazdy den 😀 a s radostou 😀

vladkaz1
26. okt 2007

Nooo vidis to ma nenapadlo ,ale ja sa potesim aj takejto ziarlivosti.Moj neziarli vobec iba sem tam tak mi to prislo take smiesne 🙂 a aj ma to potesilo.