Snažilky, tehulky a mamičky - 35 a viac. Ste tu nejaké?

aja7
27. jún 2007

Ahojte babulky, najde sa medzi vami buduca mamina cca 35 rocna ? Nechcem tu byt sama 😉

azuzi
2. nov 2008

Linda a Rabaka, vacsina je tu uz netehuliek - v podstate je to tema pre tehulky a aj mamicky po 35? Takze prispievajte nech je to tu pestre. 🙂 🙂

mima07
2. nov 2008

annika si mi narobila chute na zakusky 😕 tu motorku co ma robko ta dokaze jazdit aj po trave? a pc ten detsky mate odkial?

annika
2. nov 2008

Ahojte! Díky mima, práve som dokončila pridávanie fotiek z HB Party včerajšieho, ale musela som to začať od narodenia, lebo už nemám miesto v albumíku.
Linda, Rabaka,aj my sme už po pôrode, ale sme tu ostali a čakáme nové mamičky nad 35, aj snažilky, aj tehulky,aj....každú, kto má záujem...

annika
2. nov 2008

pc mala ešte Anna, na motorke už jazdí sám, treba len tláčať jednou nohou ten gombík.

annika
2. nov 2008

Azuzi, pekné fotky, Martinko raaaaaastie.....ako neviem čo, ale je dlhý sa mi zdá... 😀 😀 😀 😀 bude basketbalista určite.xixixixix

mima07
2. nov 2008

annika a jazdi ta motorka aj po trave lebo niektore auticka potrebuju len rovny teren a ja by som chcela aby mohol jazdit aj na zahrade po trave

azuzi
2. nov 2008

Annika pekne fotecky, z tej torty by som si hned dala mnam 😉 😉 .
No clovek sa ani nenazda a rok ubehol a my uz ideme mat pat mesiacov, ci je Martinko dlhy neviem posudit, lebo so ziadnymi mamickami sa nestretavam, tak to neviem posudit. 😒 😒

bejca
3. nov 2008

caute .
vitam nove mamicky 😵 snazilky 🙂

napisala som adimovi aby nam ak sa da zmenil nazov temy na Snažilky, Tehulky a Mamičky 35 a viac , tak mozno za par dni alebo hodin bude nasa tema mat iny nazov tak sa nezlaknite 😉

mima07
3. nov 2008

bei si sikulka dobry napad 😉

bejca
3. nov 2008

Mima dik 😉

Anika krasne fotecky 😵 mnam tie torty a zakusky xixixixixiixixix

bejca
3. nov 2008

Azuzi Martinko je uz veru chlapisko 😉 a Krakow poznam je tam nadherne 🙂 ako dieta som tam bola 🙂

lubii
3. nov 2008

Ahojte 😉 😉 😉
Tak sme doma. Došli sme v sobotu večer, ale včera ešte Dušičky, tak som nestihla. A včera sme stretli 11mesačné trojičky 😅 . Ja keď som si predstavila 3 také deti ako je Sam, veď by som celkom ošedivela 😉

Annika,gratulujem k rôčiku 😉 ,tá hnedá torta sami veľmi páči 😉

annika
3. nov 2008

Ďakujeme, a fakt boli fajnové...Tá biela bola DIA torta kvôli Anke, ale mne lepšie chutila, ako tá druhá. Nebola taká sladká, hoci bola ananásová.
Bejca, dobrý nápad s tým názvom! Si šikulka!
Ja som dnes mala lekársky deň...Stihla som alergológa,obvodného, kožného a detského....uffff!!!!!! 😅 😅 😅

beadz
3. nov 2008

ahojte kocky. mam 37 a cakame prve dietatko. bohuzial afp na vyslo velmi zle 1:25, tak idem zajtra na sono k dankovcikovi v kosiciach a potom amnio... ☹ dufam ze vsetko dobre dopadne

janka_fr
3. nov 2008

Ahojte kocky

Beji teda super napad

Annika aj my sa pripajame ku gratulacii

Pozrela som si vase albumy-krasne slniecka mate 😉

Beadz vitaj medzi nami, ja som mala 35 ked sa narodil nas drobcek(moje prve babatko) a tiez mi vysli zle vysledky a musela som ist na amnio(myslim ze vacsina z nas tu isla na amnio). Vsetko dopadlo dobre.NEboj sa aj u teba to bude v poriadku.Drzim pallceky.

Annika s tym Senegalom to si mala ako malu hodinku geografie 😉 .Inac mne uz presla reakcia a moj drahy sa mi smial a vcera mal aj on reakciu a aj dnes,su to priznaky ako ked mate chripku.

Ideme do tohto hotela, ze vraj patri k najlepsim tak uvidime len sa bojim tych komarov ale som na 99% rozhodnuta ze dam maleho radsej zaockovat aby som bola kludnejsia,lepsia vakcina s malou reakciou ako potom choroba.
tu je link ak chcete mrknite si to:
http://www.lelamantin.com/plages_piscines.html
http://www.lelamantin.com/hotel.html
U nas je take uprsane pocasie a na juhu Fr. su aj zaplavy takze sedime doma,ale ked sa maly zobudi pojdem s nim aspon na chvilku von hoci aj bude prsat.

rabaka
3. nov 2008

Beadz len žiadnu paniku a buď v pohode to je pre bábo najdôležitejšie 😎 Tie prvé výsledky z krvi bývajú často zlé. Aj my sme museli ísť na genetiku - to ako janka napísala asi väčšina. Chvalabahu u nás v Žiline zaviedli nejaké nové sledovanie na sone, nejaký nový parameter a ten keď dal genetik dokopy z výsledkami krvi tak mi vyšla lepšia prognóza ako mladej mamičke a na amino som neišla.
Držím palce aby všetko dopre dopadlo 😉

bejca
3. nov 2008

Beadz drzime palceky a aj ja mam 37 a prve babatko 😉 😵 a tiez som bola na amnio 😉 neboj sa vsetko bude oki 😵

kocky dk 🙂 ja uz som nad tym davnejsie dumala ale ...a teraz ked vidim ze je dost aj snaziliek aj uz mamiciek 🙂 tak to bude lepsie 😉 snad 🙂

Janka juuuuuuuuuuuuuuuuuuuuj to je nadhera aj ja chcem 😉 zbalim sa do kufru a aj zaockovat sa dam 😉 a aj Petka zoberiem budu sa hrat s Juliankom a ja ich budem strazit a vy oddychovat 😀 😀 😀 😀

bejca
3. nov 2008

a pridala som par fotto ak chcete kuk 😉

annika
3. nov 2008

Janka, aký jazyk sa tam používa???? Francúzsky? Je nádherný ten hotel! Bude vám tam určite super!!!!! 😀
Beadz, len klud moja! Hlavné je, aby si ostala kludná kvôli malému hlavne! My budeme s tebou a držíme palčeky, aby ste boli zdravé.Ja som mala 1:365, a predsa som išla na amnio kvôli veku, mala som 36 vtedy...A píšem si s jednou babou, kto mala 1:4!!!!!, bola tiež taká vystrašená chudáčka, ale všetko bolo potom v poriadku, má krásneho fešáka už ročného. AJ vy budete v poriadku, neboj sa!

janka_fr
3. nov 2008

Ahojte

Beji to by sa nam celkom hodilo tak vas nejako zabalime 😉

Annika, ano francuzstina je ich uradny jazyk(oni ich totiz to nejaky cas ovladali), pre nas je to vyhoda.

Tie testy dost casto vychadzaju zle ale to sa lahko moze stat aj tym ze je termin zle vypocitany. Ja som mala rozdiel v termine 2 tyzdne.Na SVK to bolo skor a tu vo Fr teda o tie 2 tyzdne neskor.Kazdy si to nejak pocita inak.

Beji pekne fotky a teda si sa nepochvalila ze Petko uz ma taku krasnu okatu priatelku 😉 😀 ...Obidvaja su zlatucki.

lindda
3. nov 2008

No cafte ja som sice nie tehu ale este sa chystám na jedno prve som rodila 34rocna

mima07
3. nov 2008

cauko
bola som u maminy a kupila som alexovi cizmicky
http://www.kcs.cz/obuv/detska-obuv/peddy/?tx_od...

jani zavidim vyzera to super
bejca super fotky ako vzdy 😉

bejca
3. nov 2008

Janka 😉 a dik za pochvalu 🙂

Linda caf 😀 drzime palceky 😵 a aj ja by som rada hned druhe 🙂 😉

Mima krasne botky 😵 kde si ich kupila ??? dik za pochvalu 🙂

mima07
3. nov 2008

bei bola som v senici tak som spojila navstevu mamy s nakupom 🙂 mamina bola spokojna aj ked sme tam v nsobotu boli ale dnes u nej nikto nebol tak sa alex realizoval sme sa na nom riadne nasmiali

azuzi
3. nov 2008

Janka super dovolenka, taktiez ti zavidim, no my teraz budeme splacat len hyppoteku a dokoncovat dom a cakat kedy stupnu ceny bytov, a potom mozno snad 😀 😀 .
Dnes sme mali na obhliadku na prenajom a ta baba mala osemmesacne dieta a povedala mi ze je moj Martinko tak tazky ako jej syncek. 😉 😉

bejca
3. nov 2008

Mima a co si dala za ne tu ???

Azuzi drzim palce aby sa vam zadaril ten podnajom 😉

mima07
3. nov 2008

bei 596
azuzi aj ja drzim palce

bejca
3. nov 2008

tam stoja viac 😀 😀 to si lacno nakupila 😵 😉 ale su peknucke 🙂

mima07
3. nov 2008

bei ani som si nevsimla 😀 su sice nizke ale to staci lebo v tych vysokych nevedel chodit

bejca
3. nov 2008

nam poradili ze zatial ani nemame ine kupovat ako sme kupili 🙂 a ja si myslim ze nam este ani neni treba ked sam nebeha a aj keby zacal do jari tak uz kupime zasa take na jar 😉