Snažilky, tehulky a mamičky - 35 a viac. Ste tu nejaké?

aja7
27. jún 2007

Ahojte babulky, najde sa medzi vami buduca mamina cca 35 rocna ? Nechcem tu byt sama 😉

azuzi
3. nov 2008

No dik za drzanie palcov 😀 😀 .
Pomaly uz budem musiet sa aj ja poobhliadat po topankach, nas Martinko sa len na nohy stavia a chodit by chcel a vyskakovat a ja neviem co este 😀 😀

lindda
4. nov 2008

No musim este aspom par mes pockat beriem lieky a ked ich doberiem a troska schudnem tak ideme hned na to 🙂 dufam, ze sa zadari 😉

bejca
4. nov 2008

ahojte 🙂 dobre ranko ci uz den 😀 😉

Azuzi ty mas este cas kupovat 😉 ale nejake capacky aj hej a aj my sme mali take 😉

Linda pozerala som si tvoj album Ninko ne strasne zlatucky 😵 a moj Petko sa narodil za rok a 4 dni 😀 18.2.2008 😀 a naco chces chudnut ??? ja ani neuvazujem ze najprv schudnem 😅

zuz11
4. nov 2008

takze nazov som vam zmenila 😉

annika
4. nov 2008

Ďakujemeee!!!! To je super, len aby som to našla medzi ostatnými...ixixixixixixi 😀 😀 😀 😀 😀 😀
AJ ja chcem schudnúúúúťťťť!!!!!!!! Baby, aké tabletky????Juj, aj ja mám strašnú chuť na sladké.... 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅

annika
4. nov 2008

Bejca, super fotky. A že by malý sa už otáča za babami????
Linda, krásny valentínsky darček si dostala pre dvoma rokmi!!!! 😀 😀 😀 😀 😀 😀

annika
4. nov 2008

Preto mám druhé meno Valentín? No, konečne,, že som na to došla, čo???? Bože, moje mozgové bunky sú na dovolenke niekde v Senegali. Janka, pošli mi ich naspäť, prosím ťa, keď tam budeš, o.k.? 😀 😀 😀 😀 😀 😀

annika
4. nov 2008

No, však hovorím....nie "mám druhé meno", ale má....som chcela.

bejca
4. nov 2008

Zuz diky ti 😀 super 😀 a ja to tu hladam xixixixixiixixixixi

bejca
4. nov 2008

Anika 😀 😀 😀 😀 😀 pekny monolog 😀 a v tom Senegale som asi s tebou 😀 😀 a dik za pochvalu 😉

lubii
4. nov 2008

Ahojte,no skoro som nás nenašla 😉

Annika 😀

Linda, Nino je veľmi zlatý 😉 a dedkovci vyzerajú ako bratia a babičky sú úžasné 😵 😵 také dámy 😉

Beji, aj Vy máte krásne fotky 😉

Mima,my sme kúpili podobné topky.Tiež som nechcela vysoké, lebo ledva začal chodiť a v tom sa mu chodí dobre 😉

mima07
4. nov 2008

cauko baby 😉
tiez mi to trocha trvalo kym som to nasla 😀
tak senegalu sa vam zachcelo 😲 a dali ste sa zaockovat 😀 nie ze sa vam vratia nakazene myslienky 😀
mne sa podarilo predat baby vak tak sa vytesujem lebo to bol moj prvy inzerat 😉 no este musim popozerat a nieco popredavat aby mi to tu nezavadzalo

annika
4. nov 2008

Ahojte baby! My sme dnes boli vo fotoatelieri s deckami, dala som malého odfotiť, aj spoločné fotky nám robili, ešte si kúpim nejaký rám a ockovi to bude krásny darček vianočný... *Robko sa správal normálne ako model , postavil a do prostriedku a keby vedel, že ho idú fotiť... 😀 😀 😀 😀 😀 😀
*Mima, vidíš? ani nie je to umenie predávať...umenie je nekupovať....xixixixxi
Ja som nevedela odolať pokušeniam, vždy keď som niečo predala, aj som niečo aj kúpila.... 😀 😀 😀 😀

mima07
4. nov 2008

annika sak ja som kupila uy vcera dnes som len yaplatala tu dieru 😀

bejca
4. nov 2008

Lubi dik za pochvalu 🙂 😉

Mima 😀

Anika no tak cakam na fotecky sup do albumu som zvedava 😵

a ja zatial nepredavam 😅 ja chcem este jednooooooooooooooooooooooooo 😀 ale akosi stale nic ☹ ale snad hadam mozno 🙂 😉

janka_fr
4. nov 2008

Ahojte
My sme dnes boli u pediatra takze meriame 69cm a vazime 7850 a aj ockoval Julliana proti hepatitideB takze si viete predstavit ten plac.

Annika aj ja som zvedava na foto.

Mima a kde si to predala?Cez aku stranku?Ja sa tiez chystam nieco popredat aby mi to nezavadzalo. Chcem predat tu hraciu deku, polohovacie lehatko a hlavne kocik s autosedackou a aj baby vak. Hehe a potom sa tiez chystam to vsetko minut. Malemu zase nieco nakupim.

Kocky uz ste sa vratili z virtualneho vyletu v Senegale??A ako bolo??Nech viem do coho ideme 😉

Dnes som bola cestou od lekara este vybrat nase obrucky tak ich uz mame doma, uz sa nam to blizi , tesim sa lebo nasi uz o chvilku pridu.

janka_fr
4. nov 2008

Jeee Beji a vy sa uz snazite??Ze si si nedala snz.Tak drzim ppalce.

annika
4. nov 2008

No, fotečky budú len budúci týždeň utorok .vydržte dievčatá!§§§

bejca
4. nov 2008

Janka no snazime - skor asi ja ako muz 😅 ten by asi bol radsej keby som do roboty isla 😀 😀 a veru sa vam to blizi 🙂 juuuuuuuuj a aj na fotecky sa tesime 😵

Anika pockame si 😉

bejca
4. nov 2008

a zabudla som 😅 Janka pekne miery mate 😵 a posielame cmuky cmuk na bolacko Juliankovi 🙂

mima07
4. nov 2008

janka tu na konika som dala inzerat sa mi nechcelo vymyslat a dobre ze pises tu hraciu deku mam aj ja len som si zabudla od segry vypytat fotak co som jej pozicala ☹

janka_fr
4. nov 2008

Beji dakujeme, hihi ale k tomu snazeniu aj jeho potrebujes 😀 😀 😉 My este stale nemame ani jeden zubok.

Mima no skusim aj ja ale ja som este nikdy nic nepredavala.Takze uvidime.

annika
5. nov 2008

Ahojteee!!!!! Baby, my sme dnes prespali prvýkrát noc!!!! Večer o desiatej vypil Robko mlieko a odvtedy spí.... O šiestej sa mrvil v postielke, aj som išla urobiť mlieko, no kým som sa vrátila, on zase spal...Takže dnes som yspatá a plná energie!!!!! 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
Pekný deň prajem aj Vám!!!

mima07
5. nov 2008

dobre ranko
annika gratulujem tak dnes vsetko postihas a ani sa nemusis nadajat kavickami 😀 dnes asi bola nejaka dobra noc lebo aj alex od posunu casu konecne potiahol az do 6,50 😀 aj ked vecer isiel spat az o 9

ozaj pozdravuje vas nika ale nejde jej net ☹

bejca
5. nov 2008

ahojte 🙂

Janka 😀 😀 a aj ja som tu predala klokanku 😉 a inak ako spite ??? my uz lepsie 🙂 klop klop klop papame okolo polnoci a potom okolo 3,30 a vstavame okolo 7,15 🙂

Anika super 🙂 tak sup sup porobit co si dlho odkladala ked si taka oddychnuta 😵 😉

Mima dik za pozdrav 😉 a bolo mi to divne ze sa tu dlchsie neukazala 🙂

janka_fr
5. nov 2008

Ahojte

Annika super ze si sa takto pekne vyspala 😉ked som citala tvoj prispevok tak sa hned energia do mna naliala. No ale zase na druhej strane si ma nepotesila:ze to bola prva taka noc, pretoze ja kazdy den cakam na to kedy sa to u nas konecne zlomi takze este mozno 4 mesiace ☹
Nas maly teraz odkedy sa posunul cas ide spat okolo 8, pol9 a potom uz je hore o 23:00 a potom o 01:00 a potom o 03:00 a o 05:00 a o siedmej a potom uz nespi.
U nas hrozne prsi takze sa dnes asi ani von nepojde.Uvidime.

Mima aj ja pozdravujem Niku.

bejca
5. nov 2008

u nas je nadherne 🙂 tak my zasa pojdeme von aj na tri hodky 😵 🙂 treba vyuzit posledne dni 🙂

ja neznasam ked prsi alebo je clapkanica , vietor ....ale inak my nic nevadi 🙂 😵

bejca
5. nov 2008

Janka IP 😉

janka_fr
5. nov 2008

Beji dik uz som odpisala 😉
Nemozem povedat ze nemam rada dazd ale s malym je to fakt blbe potom a je tu akoby bol vecer takze take dost smutne pocko.Ja mam inac rada taku poriadnu burku a ked sa tak riadne blyska, ale vtedy musim byt doma 😉 😀

lubii
5. nov 2008

Ahojte,aha,čo som našla,ak eštenemáte darček pre mangelov 😀 😀 😀 😀 😀 😀
http://www.mimiaukcie.sk/aukce.php?id=552143