Snažilky, tehulky a mamičky - 35 a viac. Ste tu nejaké?

aja7
27. jún 2007

Ahojte babulky, najde sa medzi vami buduca mamina cca 35 rocna ? Nechcem tu byt sama 😉

bejca
26. okt 2007

no ja este neviem ako bude reagovat moj muz 😀 som zvedava 🙂 a ozaj to sa treba asi potom uplne vsade dolu co ?? ja vobec neviem ... 😅

vladkaz1
26. okt 2007

Vies co mna holil uplne az zadok ale v predu som si nechala pasik lebo muzovi sa nepaci hola pukana 😀 😀 .Ale poviem ti ja mam takeho chlipneho dokiho vzdy tak pozrie namna,,, no medzi nozky a pousmeje sa aaaaaaaaa idem sa prepadnut pod zem jak sa hambim 😀 😀 😀

annika
26. okt 2007

Nevadí kočky, to sú už detaily.Ale čím ma holil!To je otázka!Najprv s tým elektrickým strojčekom na vlasy. Potom s jednorázovkou, zas strojčekom a dokončil zas s jednorázovkou. Horor. Trvalo to 30 minút!!!A ten spev pri tom...
Aj môj doki je mladý, môže mať tak 40, ale sympaťák, fešák! A čo je zaujímavé, tak sa podobá na toho herca zo susedov a keď sa pozerám na neho, tak ma to vždy napadne a už mám lepšiu náladu.

vladkaz1
26. okt 2007

😀 😀 😀 Annika dnes mi normalne robis dobru naladu 😀 chudatko zo strojcekom na vlasy??? 😀 Inak aj moj doki ma asi 35 a je ties fesak ale ja sa ho hambim vypytuje sa ma snazi sa komunikovať ale ja som neprístupna len sa pousmejem je mi to cudne.

annika
26. okt 2007

A počúvaj, že vraj celý deň sa o tom rozmýšlal, že akým spôsobom sa dá do holenia??? 😒 A čo všetko mi tam nachystal... *Dva uteráky ,gél na holenie a kýbel vody!!!Ešte dobre, že ten balíček prvej pomoci mi tam nedával...Normálne som len kukala, čo bude ZABíJAčKA??????

vladkaz1
26. okt 2007

😀 😀 😀 😀 tak to musi byt expert normalne sa v tom vyzival ze??? Je zlaty 🙂

annika
26. okt 2007

Holky, je to nová tvár môjho manžela, ktorú som ešte nepoznala.Musela som otehotnieť, aby som to spoznala... A niečo mi napadlo ešte. Veľmi sa chystá aj k pôrodu, Že by ma tam prekvapil zase s niečím???????

vladkaz1
26. okt 2007

neviem mozno ano uvidis moja ja sa ties cudujem ako sa blízi k porodu taj je muz zlatucky ani sa nevadime som rada. 🙂

vladkaz1
27. okt 2007

Kde ste vsetci????? Taaak sa nudim 😝

bejca
27. okt 2007

neni si samas 😀 a mne sa ani nic nechce nie ze sa len nudim 😀 prave sme sa zobudili 😀 juuuuuuuuuuuj hned nam je lepsie 🙂 a objednala som na babetkovo take figurky na stenu 🙂 micky maus 😀

vladkaz1
27. okt 2007

jeeeeej take na stenu??? mne sa pacia take co sa nabijú na slnku a v noci krásne svietia 🙂 .Do teraz som rozbíjala s nasimi orechy ble 😝 bolia ma palce a krize asi umieram 🙂 Akurat mi dnes muz oznamil ze ma od stredy do stredy volno tak som sa aj potesila lebo ked ma to chytí tak bude doma a pomoze mi aj keby som prisla s porodnice. 😵

annika
27. okt 2007

Aj ja mám dnes ťažký deň, cítim taký čudný tlak na hrudi, zle sa mi aj dýcha. Najradšej by som spala celý deň, ale teraz, keď je svokor na kúpeľoch, tak svokra je u nás, a musím variť aj na ňu. Tak som varila, poobede sme zas išli von do cintorína s kvetmi a sviečkami, keďže ja už budúci týždeň nebudem mobilná...
Jaj, holky, dnes ma akosi svrbí to holenie, neviete čím sa mám natierať, aby to bolo lepšie?

vladkaz1
27. okt 2007

😀 😀 tak annika to musis aspon jeden den vydrzkat kym to troska nevyrasí alebo skus s detskym olejickom ja ho pouzivam na vsetko.ZAvidim ti tvoju trpezlivost este svokru mat doma tak to by som nezvladla zlato.

bejca
27. okt 2007

anika ja sa natieravam s teatree olejom 😉 mne to pomaha 😀 a tie figurky su taketo :
http://www.babetkovo.sk/index.php?page=shop.pro...

http://www.babetkovo.sk/index.php?page=shop.pro...

annika
27. okt 2007

Vďaka za dobrú radu! Tie figúrky sú chutné. A to len na stenu sa lepí, či ako?

bejca
27. okt 2007

nemas za co 😀 ja mam s tym olejom dobru skusenost nakolko je hojivy a hlavne protizapalovy-mne sa potom tak zapaluje to trosku a ten olej mi to ukludni 😀
a tie figurky pisu ze sa mozu nelepit aj prelepit hocikam --tak hadam aj inam ako na stenu 😉 ale naozaj neviem 😉

annika
27. okt 2007

No, však to uvidíš, keď ti to príde poštou. Ináč s bábetkovom som spokojná, bavlnené plienky , zavinovacie body , Avent krém na bradavky a zavinovačku do autosedačky mám odtiaľto, a som s nimi spokojná. Okrem toho krému, že, to som ešte neskúšala.Ale sú rýchli, presný a naposledy mi poslali nie na dobierku, ale šek mi poslali aj s balíkom hneď.Tak som sa aj čudovala.

annika
28. okt 2007

HALOOO!!!!Kde ste všetci????Čo robíte?

annika
28. okt 2007

Čakala som, že sa ozvete, len som sa chcela rozlúčiť, lebo zajtra nastupujem do nemocky a som asi poslednýkrát s vami ako kinderko. Nabudúce sa ozvem už asi ako trojmaminka v náručí s malým Robkom. Majte sa zatiať krásne, držte sa! AHOJJJJJJ!!!!!! 😵 😵 😵 😵

bejca
28. okt 2007

anika 😀 ahoooooooooooooooooooooooj 😀 drz sa nam 🙂 budeme na teba mysliet 😀 a drzat palceky 😀 ja sa omluvam ale bola som dnes v praci -mali sme vcera inventuru tak ma omluvili ale dnes som musela ist nachystat na zajtra papiere ☹ mysliiiiiiiiiim na teba pa pa pa

ivcap
28. okt 2007

Ahojte, Anika držím silno palčeky, nech Vám to všetko dobre dopadne. 😲

aja7
autor
29. okt 2007

ahojky kocky...ktovie, ci uz je anika trojmamina..stale na nu musim mysliet..uf...ale jej budeme zavidiet 😉 Tak nech to ma rychlo a v poriadku za sebou..drzime palceky 😉

vladkaz1
29. okt 2007

jeeeej Annika tak uz si isla ,ja som vobec nebola na nete.Tak sa nam drzkajte nech to co najlepsie dopadne a budeme dychat s tebou .TAk uz to bude mať za sebou 🙂))Daj nam potom vedieť ako to vsetko prebiehalo a aky ste krásny 🙂)

😀 😀

ellla
29. okt 2007

ahojte, anika + vladka myslim na vas a tiez vam samozrejme drzim palce, nech to mate stastne za sebou a hlavne nech ste zdrave vy i vase babataka 🙂

ellla
29. okt 2007

pridala som nejake fotocky, tak kuknite ako ako rastieme 🙂

mima07
30. okt 2007

elli maly je krasnucky musime aj my porobit nejake fotky a pridat hlavne tie na brusku take este nemame aj dcere to sekne 🙂

moj maly vcera ked prisla navsteva tak prvy raz uplne nahlas vykrikoval a smial sa az vyskal az mi bolo luto ze to zacal na niekoho ineho ako na mna ☹

aja7
autor
30. okt 2007

ella...krasne babatko,,uf, aj ja uz chcem 😒
Mima...ved teba vidi kazdy den, mozno ho uz nudis 😀 😀 tak bol rad, ze vidi navstevu 🙂
Ako starsi prijal braceka?

bejca
30. okt 2007

elly 😀 jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeej aky je kraaaaaaaaaaaasny 😀 super tesim sa s tebou a som rada ze ste oki 😀

vladkaz1
30. okt 2007

Baby jaky nadherny drobcekovia aj ja uz chcem fnuk fnuk.Vera som mala troska bolesti v noci ale nic mimoriadne stale otvorena len na 1 cm tak cakame co bude.Dnes mi jedna stara povedala ze som spuchnuta do tvare aj oci mam ine ze coskoro sa rosypem .Jasne ze uz nebudeme dlho s Luckou kinderko 🙂 .Tak sa drzkajte a drzim palceky nech rastiete do krasy . 😀

aja7
autor
30. okt 2007

vladka..mas to "za par" uz tych par dni zvladnes 🙂) a potom ti budeme my ostatne zavidiet 🙂