Snažilky, tehulky a mamičky - 35 a viac. Ste tu nejaké?

aja7
27. jún 2007

Ahojte babulky, najde sa medzi vami buduca mamina cca 35 rocna ? Nechcem tu byt sama 😉

bejca
20. nov 2008

inak vcera som kupila muzikovi mikinu 🙂 -Adidas taku uplne obyc. bez zipsu a bez kapucne smotanovu len jemna vysivka adidas nic viac 😵 tak sa tesim a Petkovi som kupila valec nafukovaci taky na valanie 🙂 farmu, a take tie kolecka co sa davaju na taku ako tyc 🙂 zasa som otrieskala kopu penazi 😅 ale ved bude aj mikulas a on cokoladku nepapa tak dostane hracky 😵

annika
20. nov 2008

Ahoj! Luster je krásny, kde si to našla?????
Aj mne včera prišiel z Bábetkova hrací pult malému na Vianoce, tak sa teším aj ja.
Hamželko dostane asi stríhač vlasov, lebo včera nám sa to pokazilo a teraz nemáma náhradu. 😝 😝 😝

nika07
20. nov 2008

fakt je krásny,
annika aký hrací pult si kupila

annika
20. nov 2008

Nika. ten, čo som chcela už aj na narodky malého, ale vtedy nemali na sklade. Kuk!
http://www.babetkovo.sk/index.php?page=shop.pro...
Včera mi poslali a kým malý spal, tak ja som sa na tom hrala ako malé decko...xixixixixixi Už sa teším, čo na to Robko povie malý... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

mima07
20. nov 2008

cauko kočky
aj my gratulujeme vsetkym oslavencom aj lubkinmu samkovi on mal 15 mesiacov kusok pred nami ked si dobre pamatam 😉
bei krasny luster
annika super hraci pult

bejca
20. nov 2008

Dik za pochvalu 😵

Anika ten stolcek si pamatam a ja ze uz ho mate 😅 teda pekny darcek 😵

ja uz mam vsetkym kupene darceky este muzikovi a finito 😀 uz som kludna 😵 😀

lubii
20. nov 2008

Beji,no ty si nejaká šikovná 😕 . My máme len tie puzzle glóbus pre Danku a jednopyžamo pre tatu, ale to nie je prekvapenie, lebo sme ho včera spolu kúpili, to len aby bolo veľa balíčkov pod stromčekom 😀
Mima, dík 😉 Sam sa narodil 12. a Alexíkov dátum si pamätám preto, lebo vtedy som mala termín 😉
Hej a ešte malému sme včera v tescu kúpili takého maličkého plyšového sobíka a vianočné podbradníky 😀
Malý zas včera v tescu vyvádzal, som len pozerala,ako ostatné detičky sa pekne slušne viezli v nákupných kočíkoch, ale on nie,on musí chodiť, všetky regále musí skontrolovať a najradšejmá bicykle. Asi 30 ich tam stálo v takom stojane, som čakala, kedy sa naňho zosypú. A potom ako sme vyberali to pyžamo,malý si chodil vedľa nás, občas zabalancoval, tak sa zviezol na 4, išiel okolo taký mladý pár a som počula, ako si hovoria, že aha, rodičov to vôbec netrhá, že malý im chodí po zemi štvornožky 😀 😀 .To som ale nezodpovedná matka 😅

annika
21. nov 2008

Lubi, nerob z toho problém, aj Robko vyvádza v hypermarketoch, vykrikuje a lieta medzi regálmi!!! 😝 😝 😝 A ja za ním....
My sme celú noc prekašlávali a ešte o pol druhej bola takááá víchrica u nás!!!!!!ja som sa normálne bála! Takže noc o ničom a dnes by som mala ísť aj na poštu, do banky, no hrúza...

annika
21. nov 2008

Tak asi malému to bol náročná noc, lebo ešte stále spí.... A ja tu rozmýšlam, že musím reorganizovať celý deň, lebo vyzerá, že dnes budeme spať len raz.... Asi doobeda skočím do mesta a poobede budeme buntošiť spolu...

mima07
21. nov 2008

dobre ranko
lubi ja som este nezodpovednejsia 😀 minule maly stale utekal po pesej zone tak som sa bavila s kamoskou a nechala tak ze snad pride za mnou ale som ho videla a ludia sa zacali obzerat ze kde ma niekoho 😀 😀 len som cakala ze kto ho schmatne a pobezi na policiu 😀 aj sa pri nom pristavili take panie ale maly kaslal na nich chodil si po kanaloch a tak a predtym ked sa nevedel dobre postavit hlavne ked bol naobliekany tak chodil stvornozky aj po ulici 😀
annika aj mne podaj doporuceny list tiez mam plne zuby posty milion schodov bez kocika nemozem ist lebo musim este vypisat ten papier no hruza 😠
dnes nam maju po milionty raz vypnut prud uz ho vypli a teraz zapli tak neviem ci natrvalo alebo co bude 😕

vladkaz1
21. nov 2008

Ahojte kocky dakujem , mame teraz starosti mam zdravotne problemi poslali mi výsledky na onkolog. vyšetrenie do Galanty koly rakovine krcka maternice.
Nic neni este potvrdene, tak sa nehnevajte a posielam bocky 😉

nika07
21. nov 2008

prajem pekný deň,

vladi držim palce aby bolo všetko OK

bejca
21. nov 2008

no kocky mate to vesele 😅 uz sa tesim ked zacne Petko behat 😅 zatial ho na to moc nenavadzam aj ked sa stavia stale 🙂 😵 ale my chodime von len v kociku zatial 😉

Vladka myslim na teba neboj urcite bude vsetko oki 🙂 cakame na vysledky s tebou 😵 kedy ich budes mat ?? posielame ti s Petkom veeeeeeeeeeeeeelikansku bočku 😀

annika
21. nov 2008

Juj, Vladka, držíme aj my palce s Robkom a aj ty sa drž moja!!!!Nemysli hneď na to najhoršie, veď od tehulkovania máš len rok a vtedy určite aj tebe robili ten výter z krčka!!!! My sme tu s tebou, neboj!!!!

annika
21. nov 2008

Robko sa ráno zobudil o 9,15 a bol hore až do13,15. Tearz momenátlne ešte spí, a ja asi idem žehliť...
Bejca, veď dočkáš sa, neboj! Tak bude behať Peťko ako zajačik!!!! Takže kupuj čižmy s nízkym podpätkom, aby si vedela utekať za ním aj ty!!!!! 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

marta09
21. nov 2008

Ahojte dievčatá, ja len tak na skok, my sme boli včera na očkovanie,Simonku pichali do pravého ramienka, taká bola zlatučká, ani neplakala, len povedala sestričke nonono 😀 😀 😀 😀 😀 , dúfam, že teploty nás obídu. Vladka, držím palčeky aj paste aby bolo všetko OK. Aj ja som mala zhoršené výsledky z cyto, nakoniec to bolo zo zápalu. Annika, môžeš prísť aj ku mne žehliť, keď si vo švungu 😉 .

annika
21. nov 2008

Marta, figu borovú som žehlila. ako náhle 😀 😀 😀 som to napísala, už sa Robko zobudil...

nika07
21. nov 2008

prajem pekný večer,
ja sa musím pochváliť ja mám požehlené 😀

bejca
21. nov 2008

aj ja 😀

lubii
21. nov 2008

Ahojte,
Vladka, držím palce,aby to dobre dopadlo 😉

Zajtra sa Janka vydáva však? Tak jej prajem veľa šťastia 😵 😵 😵

azuzi
22. nov 2008

Ahojte kocky, som sa tu dva dni neukazala, Vladke drzim palceky nech vsetko oki, annika ja zase nezehlim, robim na tri hodiny, so stavbou riesime kopec veci a este beham do Brezna, lebo sme mali obhliadacov na predaj aj na prenajom, jedna pani chcela rozhodne kupit, ale bola rozvedena a je krajcirka a aj ked jej dcera isla za spoludlznicku tak uver nedostala, nestaci ze das byt do zalohy. 😒 😒 . Tak som uz vcera jednim volala co chcu prenajat a uz sa boli pozriet, a aj by casom odkupili, ale este neviem co robi jej manzel, ci bude pre banku dostatocna zaruka. Ale do prenajmu im dam.
Este prisli do nasho mesta styria lekari po skole arabi a tiez hladaju prenajom, jeden aj nas byt chcel, ale volajaky respekt mam pred nimi, neviem ci by ho odkupil, a ci by sme my potom nemali problem ho predat. Nemate daku skusenost s touto narodnostou? Ak by si to ti prvi rozmysleli asi by som to jednemu dala.
Martinko je teraz hrozne narocny, stale musim v noci spat s nim, ked vecer tam este nie som tak place kazdu chvilu a cez den ked sa nekocikuje tak spi par minut, takze vela casu na seba nemam. 😒 😒

bejca
22. nov 2008

Jankaaaaaaaaaaaaaa dnes mate velky den 🙂 😵 gratulujeme a posielame veeeeeeeeeeeeelmi vela boztekov 😵 a prianie vela vela rokov stastneho manzelstva aby vam Julianko a ak by prislo este nejake baby robili len radost a rastli do krasy 🙂 cmuk 🙂 😵

Azuzi mas to perne 😅 drzkaj sa 🙂

annika
22. nov 2008

AJ ja už mám požehlené..... 😀 😀 😉
Azuzi, neviem ti poradiť,čo sa týka Arabov, nepoznám ani jedného jediného.... 😉
A Martinko už má zúbok? Lebo Robko bol detto taký, keď mu vychádzali prvé zúbky...

azuzi
22. nov 2008

Annika skusam kazdu chvilu a stale nic, tak neviem - dufam, ze mas pravdu lebo ak by to malo byt pravidelne tak nic moc 😒 😒 .
Pripajam sa Janke s gratulaciou
🙂 🙂 🙂

annika
22. nov 2008

Ja som mala takéto obdobie s malým tiež okolo 6.mesiaca... Vtedy som mu začala dávať aj Sunár na noc, bolo no niečo lešie. Ty eštš len kojíš, že?
Držím palce, aby sa to zlepšilo!!!

azuzi
23. nov 2008

Annika tak ja stale kojim este budem cisto kojit zhruba 2 tyzdne a potom zacnem varenou mrkvickou a uvidim 🙂 🙂 .
Kocky kde ste vsetky, u nas krasne snezi a muz povedal vcera ked sme boli na Velkej Luke ze nam upratal dvor, lebo strach a hroza ten nas bordel. 😠 😠 .
Dufam ze sa kus udrzi, prinesiem si z bytu aj bezky. 🙂 🙂 A zeby som konecne zacala so zhadzovanim tych nadbytocnych kilogramov.

bejca
23. nov 2008

u nas je len poprasok 😅 ale aj to potesi 😵 a vcera rano snezilo tak sme sa vsetci styria obliekli a isli vencit 😀 a Petko chytal sniezik a pozeral ze co to je 🙂 no nadherny bol 😵

bejca
23. nov 2008

baby mam otazku :

nechcete niektora kupit milupu ???? svagor bol aktivny a priniesol mi dve 😅 ale akosi u nas nemaju vyuzitie ☹ ja som chcela aby pozrel a on hned kupil a pre mna na .... nic 😖

su dve 550g jedno je mliecko vanilkove a druha je ovocna kasa nemliecna 🙂 /my len mliecne a mliecko len maminkyne 😅 🙂 😉 / no a stali obidve dokopy 330,- a teda ak by som posielala tak + postovne

annika
23. nov 2008

Aj u nás len malilinko snežilo, no ale vietor fučí a je chladnoooo!!!!!!!
Bejca, Milupu sme neskúšali zatial, len Hami kašičky, no ale z toho vieme zjesť polovicu naraz...
Bejca, akože štyria ste šli???? Pes je akože štvrtý???
My dens zase raz spíme, tak zase dlhý deň... a v takomto počasí ani von nejdeme, neviem čo budeme doma robiť....

bejca
23. nov 2008

Anika jasan ze Beny je stvrty 😀 a aj on ma oblecko ked je nasnezene alebo kosa 😵 taku riflovokozusinovu vestu 😀 a ked prsi alebo je claptanica a samo ze chladno tak ma sustakovu vestu 😀 😀 preto som pisala ze sme sa vsetci styria obliekli 😉 a u nas aj teraz nadherne sneziiiiiiiiiiiiiiiii jupiiiiiiiiiiiiiiiiii najradsej by som uz vianocnu vyzdobu robila 😀