Snažilky, tehulky a mamičky - 35 a viac. Ste tu nejaké?

aja7
27. jún 2007

Ahojte babulky, najde sa medzi vami buduca mamina cca 35 rocna ? Nechcem tu byt sama 😉

janka_fr
17. dec 2008

dobre tak pojdem po dialnici este kupim teda dialnicnu znamku.ja dam malemu papkat o 12.00 a potom vyrazime.tesime sa na vas

janka_fr
17. dec 2008

kocky idem dat maleho spinkat tak ze zajtra a uz sa na vas tesime

mima07
17. dec 2008

jani tak ked ides po dialnici tak ked vojdes do trnavy chod stale po hlavnej a az prides ku kruhovemu objazdu tam odbocis do prava potom az na svetelnu krizovatku tam do lava a tam by mali byt znacky ze MAX

nika07
17. dec 2008

OK dohodnuté,

janka_fr
17. dec 2008

Mima dakujem 🙂

lubii
17. dec 2008

My sme boli dnes u Dr.na kontrole po pol roku 😉 . Máme 82 cm a 9,37 kg
Západniarkam prajem pekné stretnutie.

bejca
18. dec 2008

dobre ranko 😉

hore som bola zasa nonstop 😝 kua uz nech tie zubky vydu 😅 😵

Janka opatrneeeeeeeeeee 😉

Lubi pekne miery 🙂 a my sme boli v pondelok na poradni a my mame 76 cm a 9660g 🙂 a dakujeme 😵 len skoda ze sa fakt neda aby ste prisli vsetky ☹ ale ved mozno raz spravime take mega stretko a zideme sa vsetky 😵 mozno ked naplanujeme ten Pariiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiz 😀 😉

bejca
18. dec 2008

a co este vsetky spite ??? ci co 😉 my mame dnes 10 MESIACOOOOOOOOOV 🙂

janka_fr
18. dec 2008

Ahojte,

to je dnes co za pocko???

Beji vsetko naj k 10 mesiacikom 😉 ,pekne miery mate, my ideme az po sviatkoch k pediatrovi.

Tak na ten Pariz cakam

bejca
18. dec 2008

Janka dakujeme 😵 a veru pocasie je uuuuuplne ze 😝 ale nevadi 😉 naladu nam to nepokazi 😵 my sa veeeeeeeeeeelmi tesime 😵 len chod opatrne pomalu 🙂 a a ja som zvedava ci sa nam ten Pariz podari zorganizovat 😵

azuzi
18. dec 2008

Tak kocky to ste uz asi na stretku, tak dajte potom nejake foto ako to topadlo, tak dufam, ze potom bude to mega stretko. Tiez mi uz riadne lezie na nervy to pocasie, boze nech radsej nasnezi, dnes som uz druhu noc hrozne zle spala, tak dnes ma aj hlava bolela aj zaludok, 😠 😠 .
Martinko potrebuje permanentne nejaky program, proste spolocensky typ 😀 😀 .

annika
18. dec 2008

Ahojte a aj my prajeme príjemné stretnutie pri kávičke!!! Ja už pijem dnes tretiu, tak som hotová... to počasie si robí svoje u mňa... Je u nás tma ako v pekle... 😠 😠 😠 😠 😠 😠
BEJCA! Gratulujeme k 10. mesiačikom a posielame pusinku!!!!CMuky!!! 😀 😀 😀 😀

bejca
18. dec 2008

ahojteeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee 😵
tak neviem ako ostatnym kockam ale mne bolo super x -)
Vladka dorazila v pohode dufam ze aj vsetky ostatne ste dosli domov fajn lebo je otrasne pocko 😝

tak a tu mate link mozte pozerat a stahovat 😉

http://picasaweb.google.sk/benikovci/Stretko35T...

bejca
18. dec 2008

Anika dakujem za gratulaciu 😵

a aj u nas stale leje a uz by mohlo veru aj nasnezit 😅

janka_fr
18. dec 2008

ahojte,

som velmi rada ze som vas stretla 🙂 , idem hned stahovat fotky.
No aby aj ostatne vedeli, nam sa samozrejme podarilo rozbit pohar a to som stala vedla Julliana. 😎
Beji vies napadlo ma, ze som riadna trubka, mohla som to kupit a namiesto toho vankusika tam dat molitan alebo normalne take molitanove kusky.No co uz ked mi tak nejako po porode horsie zapina.
Chceme este raz podakovat za cd a napis mi do IP tvoju adresu lebo ja som jasne ze zabudla to cd 5 doma a mam aj ine tak by sme vam ho poslali.

bejca
18. dec 2008

tesim sa ze ste prisli v poho domov 🙂 v tomto hnusnom pocasi 😝 a na ten pohar som ja uplne zabudla 😅 tak asi ta fotka co su tam take v soku to bolo asi vtedy 😀

mima07
18. dec 2008

cauko
tak my sme prisli v pohode 😀 poriadne posr.. tak sup rovno do sprchy 😀
janka a kedy idete prec zo slovenska lebo ja tiez chcem tu sedacku a vedela by som ti ju dopravit aj do blavy lebo muz tam robi
idem kukat fotky

mima07
18. dec 2008

bei nechcem nic hovorit ale tam na tej fotke s dvoma detmi cislo 9 sa mi zda ze do tejto temy nepatris 😲 taka mladica no sup druhe a za chvilu ostane z teba 18 nastka ale inak ti musim dat pokarhanie zrovna moje fotky kde nie su deti si tam nemusela dat 😠 ja mam kadernicku az v sobotu nie som taka sikovnicka ako vy a ani som nemala cas ☹ som ti hovorila ze nemam ksicht nakresleny 😀

janka_fr
18. dec 2008

Mima no vidis ja mam tiez kadernicku v sobotu.My odchadzame az 30.12., ja to skusim este pozriet tu ale ak by si nahodou mala cestu do Blavy to by bolo super.

mima07
18. dec 2008

jani sak mam na teba cislo ja mam totiz cestu aj cez trnavu teda si to pojdem kupit a ked odchadzas az 30 tak dovtedy ja urcite do blavy pojdem tak sa rozhodni ale v blave asi take nekupis hlavne tak lacno

janka_fr
18. dec 2008

dobre tak ak budes mat teda cestu okolo, poprosila by som ta o to.Nebudem to teda pozerat.Dakujeme

bejca
18. dec 2008

Petko uz spi 🙂

Mima no ved treba si nieco aj domov doniest z prechadzky 😀 😀 a ze mladica 😀 :_D sa tu rehocem ako kon 😵 ale dakujem 😉 a ty stale nieco mas 😀 ved si tam super 😵 a ked vies ze mas stretko mas sa hodit ku kadernicke den predtym 😀 lebo vies ze Bejca stale fotiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii 😀 😀 😀 😀 😉

inak ja som mala vlasy strasne 😝 a aj som bola ulietana ale ked som vas vsetky uz videla tak som bola happy ze som s vami a ostatne mi bolo fuk 😵

Janka no teda a budete matť oslika 😵

a ja vam zajtra zistim situejšn 🙂

bejca
18. dec 2008

a som rada ze sa vam fotky pacia 🙂

lubii
18. dec 2008

No dievčatá,krááásne fotky máte. Kedy prídetena východ??? Detičky aj mamičky sú perfektné, tak sa nesťažujte na kaderníkov. 😉 Hneď by som šla aj ja.

annika
19. dec 2008

Pekné sú fotky, aj mamičky aj detičky!!!! Aj to prostredie sa mi páči, čo to bolo, cukráreň????
😀 😀 😀 😀 Super prostredie aj pre detičky, nie?
U nás stále pršííííí!!!! Ja som už z toho počasie na nervy! A že by malo aj snežiť dnes.... aspoň v telke to vykrikujú... 😒

nika07
19. dec 2008

Prajem pekné ránko,

zatiaľ mi net ide, takže
pozdravujeme Bejcuuuuuuuuu, Vladkuuuuuuuuuuuu, Jankuuuuuuuuuuuuu samozrejme aj mimuuuuuuuuu a krásne deťúúúúúúúúúúúúúúúúrence, ďik za pekné popoludnie bolo super.
Linda bola večer krásne unavená a O 20,00 už pekne spinkala

dúfam že si to čoskoro zopakujeme, aj ked škoda že bez našej Janulky

Beji tie fotky sú super,

bejca
19. dec 2008

dakujem za pochvalu fotiek 🙂

Anika hej cukraren to je 🙂 a myslim ze bolo fajn 😵 a u nas tiez stale prsi 😝

Nika aj my ta zdravime 😉 a jasan ze stretko kedykolvek 😉 🙂

nika07
19. dec 2008

pozerala som v letáku ten stan s guličkami, je tam 250 guličiek

bejca
19. dec 2008

😀 😀 😀

ja by som chcela ist do Lidlu kupit tu stavebnicu 😅 ale nechce sa mi v tomto pocasi 😝

janka_fr
19. dec 2008

Ahojte

nas maly v noci klasika ale ved sme si uz pomaly aj zvykli 😅

Zase ked prideme tak mozme dat stretko.Vy ste vsetky z Trnavy?Bejca a Vladka viem ze ano a ty Nika a Mima tiez?
Stan s 250 gulickami to je parada, my sme kupili synovcovi s 50 a zdalo sa mi to dost.
Uz sa tesim na somarika , ale neviem kto bude mat z neho vacsiu radost ci mama alebo Jullian 😀 😀 😀