Snažilky, tehulky a mamičky - 35 a viac. Ste tu nejaké?

aja7
27. jún 2007

Ahojte babulky, najde sa medzi vami buduca mamina cca 35 rocna ? Nechcem tu byt sama 😉

annika
9. jan 2009

Bejca, ani ja som neverila tým značkovým reklamám, ale od kamošky sme dostali ako dar, jedny botasky Nike a veríš, či neveríš, ale vydržali nám celé leto a jeseň, potom sme to vyrástli, ale ešte stále sú ako nové!!!!Odvtedy som nevedela nájsť náhradu, pokúpila som si všelijaké poltopánky, kožené, z textilu, ale ništa... Teraz už nosíme 22-ky...
Azuzi, je mi ľúto Martinka, chúďatko malilinké, nech mu tie atb pomôžu!!! 😉 😉 😉

lubii
9. jan 2009

ahojte, Martinkovi držíme palčeky, nech sa skoro vyzdravie

My klasika, stále soplíme, ale ja už si to prestávam všímať, vonku chodíme každý den, len vonku mu musím utierať pravidelne nos, aby mu sopel nezmrzol. A moje dieťa pije Libenar 😕 . minule mu tata kvapkal do nošteka a potom mu dal poloplnú fľaštičku do rúčky, nech sa pohrá a on ju celú vypil. A dnes som mu zas kvapkala, tak sme bojovali, lebo mi ju chcel uchmatnúť. Nechala som mu trošku na spodku a dala som mu ju. Okamžite ju vychlastal a ako šťastne sa tváril 😀

Ja kupujem pre malého topánočky Elefanten. Už má troje. Veľmi som s nimi spokojná, len treba vystihnúť 50 %Zľavu. Teraz nosí doma ružové, lebo inú farbu v zľave nemali 😀 Ale sú super mäkkučké.

janka_fr
9. jan 2009

Ahojte,

Annika ja som tak vyhodne kupila tenisky pre maleho v Pandorfe, stali tusim 20e.Nas maly nosi po dome sandalky nike, ale teda vacsinou je len v ponozkach lebo on si to stale vyzuva. Ma aj take uplne tenucke tenisky, ale doma sa mu v tom poti noha, tak mu davam radsej tie sandalky.
Azuzi drzime palceky Martinkovi nech je z toho co najskor vonku.

Lubi aj vam nech uz ten soplik prejde.

U nas zacali velke soldy v stredu, takze v sobotu ideme na nakupy. Malemu sme kupili novu autosedacku 9-18kg a ked sme ju doma rozbalili hned si do nej sadol a pacilo sa mu tam.To vajicko je predsa take tesne teraz v zime ked je taky naobliekany.
Boli sme vcera u lekara a Jullian meria 71cm a vazi 8kg. Nejako malo pribera a pritom je dost tak neviem som z toho ☹

Mima presne toho sa aj ja bojim ked bude chciet Jullian odist.

Beji tak drzim palce nech sa podari cim skor to druhe a potom nebudes musiet ist do prace. My sme zastal rozhodnuti len pre jedno,ale tak clovek nikdy nevie. 😉

mima07
9. jan 2009

pridala som fotky alexa s lindou
chorusikovia uzdravte sa
janka mate velku zimu ? ukazovali v spravach vraj strasna kosa 😲
alex nosi papucky alebo sandalky tie su lepsie

mima07
9. jan 2009

jani aj moj muz bol rozhodnuty pre 0 ja pre 2-3 tak kompromis bol 1 😀 ale aj tak si nepomohol a mam radost ja ked su 2 😀

mima07
9. jan 2009

no pozeram ze pisem jak tatar jasne ze aj muz ma radost aj ked najprv frflal ze sa mu skomplikuje zivot a bude sa citit obmedzovany 😀 a teraz je velmi spokojny ale najhorsie je ze maly moze robit co chce a nic mu nepovie to ottko si tolko dovolit nemohol

bejca
9. jan 2009

vsetkym choruckym skore uzdravenie 😵

Janka dakujem za zelanie 🙂 a neboj Julianko je isto oki 🙂 som ti hovorila ze aj mne sa zda ze Petko malo pribera ale doki ma uistila ze to je tym ze sa viac hybe 😵 a Julianko dokonca aj beha takze klud 🙂

Mima super fotky cmuky cmuk 🙂

Lubi kde kupujes tie botky este som take tusim ani nevidela 😅 alebo daj nejaky link 😉

a ja tiez mienim kupit drachsie alebo teda kvalitnejsie lebo ved chlapci nepotrebuju ako kocky viac vselijakych botov im stacia aj jeden par zatial 🙂

lubii
9. jan 2009

Mima,pekné foto,tá poslednáje ako z kalendára od Kim Andersona 😵

Beji,Elefanten majú v Deichmane.

bejca
9. jan 2009

ahaaaaaaaaaaa to su tie co tam je ten slonik 😀 tie som videla su pekne 😵 a ako vystihnem akciu 😕 daj tip 😉 ja akosi nemam stastie 😝 a ani neviem ako mam kupit napr dopredu boty ked nemam predstavu ako mu bude rast nozicka 😅

azuzi
10. jan 2009

Ahojte kocky, tak vidim ze riesite boty, musim aj ja sa pozriet na ten Deichman, ale aj ja potrebujem nove cizmy, uz mi nabehli peniazky od firmy za moju pracu pocas MD, aj ked sme v poriadnom minuse, tak si asi cizmy kupim. Este neviem kedy vybehnem do BB do Europa centrum, tam sa mi teraz nakupuje najlepsie.
Dakujem za povzbudenie pri Martinkovi, on ani nie je tak velmi chory, ako sa mu to dlho tiahne, mozno potom si to prestanem vsimat ako ty Lubii a zacneme chodit von, lebo toto vazenie sa mi nepaci. Ale moj muz je nato haklivy, v tomto s vzdy hadame, on chce aby deti ostali dnu, ja uz s nimi chcem von. 😀 😀 .

nika07
10. jan 2009

Ahojte kočky,

synator zobral malu sánkovať, tak vás idem aspoň pozdraviť.

Vladka kde si , ako dopadli výsledky.

annika
10. jan 2009

Veru, Vladka, čo je s vami???
Ahoj Nika!

annika
11. jan 2009

No, ako pozerám, všetky máte robotu cez víkend... My včera len doma, dnes ideme na návštevu k jedným známym. Pekný zvyšok víkendu!!!

nika07
11. jan 2009

Ahojte, malá spinká idem nakuknúť a tu nikoho, čo sa deje 😲

lubii
11. jan 2009

Beji, dnes sme boli v Deichmane, mali zlacnené 3 druhy,lebo mali posledné kusy, za 14,9 euro.

nika07
12. jan 2009

prajem krásne ránko,

som dnes prvá,
kde ste všetky ☹

nika07
12. jan 2009

lubii aj si niečo kupila

bejca
12. jan 2009

caute 😵

my mame od vianoc do vcera hore treti zubok vonku 😵 takze za chvilku bude z Petka selma zubata 😀 este jeden hore vyzera ze pojde takze bude mat 6 zubov 😵 momentalne ma 5 😉

mima07
12. jan 2009

cauko kočky
hlasim sa po pernom vikende v sobotu sme boli v rakusku nakupovat ale len do obeda lebo potom bolo vela ludi tak mi liezli na nervy
v nedelu sme boli lyzovat aj s malym a segrou tak bolo super asi pojdeme este na taku romantikus lyzovacku s muzom sa tesim uz mi to chybalo
bei gratulujem k zubalom nam lezie 15 uz je ho vidiet 😀

annika
12. jan 2009

Gratulujeme k zúbkom!!!! Cmuk cmuk!
Ja yas uparatujem po tých prázdnin, čo sme všetci boli doma.... Vtedy to nemal význam, lebo poobede všetko bolo ako predtým. Teraz už deti v škole, Robko vykrikuje v postielke, nechce ani bohovi zaspať, už sa aj pokakal, ale spanie to nie, tak asi ho vyberem z tej postielky, len si ešte popumývam riad.
Joj, ja začínam mať asi cestovnú horúčku.... 😝 😝 😝 O 11 dní ideme na lyžovačku do Rakúska, tak sa teším!!! Že už konečne niekde vyrazíme!!! 😀 😀 😀 😀 😀 😀 Len si neviem predstaviť tú cestu s malým, 700 km v aute 😅 😅 😅 😅

mima07
12. jan 2009

annika kam idete ja nieco hladam ale chcela by som blizsie a hlavne pri vleku ale co sa mi lubi je strasne drahe 😠

nika07
12. jan 2009

jej Annika aj ja chcem ísť , ja Vám budem robiť podkopcového bernardína, lebo lyžovať nemôžem ☹

ja som tiež trošku upratovala až po prázdninách, lebo tiež to nemalo zmysel

annika
12. jan 2009

Do Igls ideme, je to niekde pri Insbrucku. Ešte sme tam neboli, ale ideme s jednou známou rodinou, oni tam už chodia dva roky a sú spokojní.

janka_fr
12. jan 2009

Ahojte

Annika tak aj my sa k vam radi pribalime 😀 . Prajeme krasnu dovolenku. Tesim sa na foto Annika a na referencie, lebo my by sme chceli ist na buduci rok na SVK v zime a lyzovat do A.

Beji, Mima blahozelame k zubkom a teda tie nase nie a nie von, dnesna noc bola hrozna, mozno kvoli zubkom. Tak si kuse dolnu peru ze pokozku ma uplne vysusenu a cervenu.

Mima a kde ste boli lyzovat??Niekde na SVK alebo v A??

janka_fr
12. jan 2009

Nika kde mas fotky???

Mima teda ten tvoj Alex ma ale krasne okatu kocku.Su strasne zlati s Linduskou. Pozeram ze na dalsom stretku Alex moze robit operku, jak mu ide to kocikovanie 😉

Dam vam sem link s fotkami, tak ak chcete mrknite, to je z Vianoc na SVK.

janka_fr
12. jan 2009

ja trubka som zabudla pridat link, takze tu je.

http://picasaweb.google.com/janka.fr/Vianoce200...

azuzi
12. jan 2009

Tak vy sa tu povacsine lyzujete, aj ja sa tento rok az tak nechystam dufam ze na buduci to bude lepsie, hlavne financne aby nam to vyslo. Ani by ma to s Martinkom nebavilo, este je malicky, na rok uz bude starsi, tak dufam ze aj vonku vydrzi dlhsie 🙂 🙂 .
Annika vy sa mate dobre ze lyzujete cela rodina, lebo u nas lyzujem iba ja a Samko a mozno naucime aj Martinka, tak potom budeme v riadnej prevahe a mozno aj Tatino potom pojde s nami niekam.
Beji gratulujeme ku zubkom, aj ja kontrolujem ale stale nic nemame. 😒 😒 .
A mozno to je dobre aspon nekuse pri papani.
A ja si prajem aby tato zima uz trochu povolila, my tu stale mame minus 14 a minus 17 a tak, to sa ani neda dobre prechadzat. 😒 😒 .
Fotecky som kukla mate pekne deticky musim uz aj ja nejake pridat, lebop obcas sme fotili, ale volajako sa nemam k tomu aby som ich pridala. 🙂 🙂 .

mima07
12. jan 2009

jani boli sme na siemeringu moj muz hovori ze sa tam oplati ked porovname tie sluzby a ma pravdu
jani fotecky su super a julianko aky chlapisko na niektorych 😀

bejca
12. jan 2009

dakujeme za gratulacie 😵

Janka super fotky 😵 a neboj aj Juliankovi za chvilku zubky vydu 🙂

Anika uzi si dovcu a prijemne lyzovanie 😵

Azuzi ja sa ani nechystam lyzovat lebo ja neviem 😝 😅

lubii
12. jan 2009

Beji,gratulujeme k zúbkom 😉

Janka,peknučké fotky 😵

Lyžiarom prajem peknú lyžovačku. Ja som sa teraz spamätala a dnes som nás chcela nahlásiť na jarné prázdniny na Dedinky, máme tam podnikovú chatu. Len dnes tam nebola pani, čo to má na starosti,tak zajtra.Dúfam,že ešte bude niečo voľné. A Danka ide o mesiac na lyžiarsky a zo všetkého vyrástla, tak ideme nakupovať. Do Rakúska by som aj ja rada, ale to je dosť ďaleko a my sme len takí rekreační lyžiari.

A v tom Deichmane sme Samkovi kúpili topánočky na jar.