Snažilky, tehulky a mamičky - 35 a viac. Ste tu nejaké?

aja7
27. jún 2007

Ahojte babulky, najde sa medzi vami buduca mamina cca 35 rocna ? Nechcem tu byt sama 😉

bejca
21. jan 2009

Janka som rada ze uz teplotu nema 😵 a ked si spomenies tak Petko cca v oktobri - novembri neviem presne uz kedy to bolo mal tri dni tiez vysoke teploty a tiez ani hyru ni slichu po zuboch 😅 ale teda potom sa trosiku vysypal nad ritkou a na hrudnicku ... vraj to bol nejaky virus povedala doki 😅 a mozno ta 6 ta choroba 😅 tak uvidis 😉

Anika tak prijemne balenie a uzite si to 😵

janka_fr
21. jan 2009

Annika my planujeme teraz kupit novy taky nejaky vyssi a co nebude vediet len tak lahko otvorit,lebo dnes sme tam nasli obidva ovladace od telky, ja neviem kedy to on stihne,lebo stale je pri mne ale to asi ked som varila.

Beji tak my mame asi tu 6-tu chorobu, lebo je cely vysypany.Hlavne ze uz je po tom.

Este raz stastnuuuuu cestuuuuu Annika

vladkaz1
21. jan 2009

Janka je mi luto ze mate teploty, prajem Juliankovi skore uzdravenie malinky 😉 .
Beji aku tortu? mnam nemozem 🙂 No stym zariadovaním maš uplnu pravdu ja chcem strasovú lampu o obyvacky ,chcem aj podlahy a tapetu taliansku to mam teraz tak naplane ale asi ten luster tak skoro nebudem mat musim nasetrit xixi
Annika kam cestujete?
Vobec som neni v obraze 😒 😉

bejca
21. jan 2009

my uz mame kos ale dva mesiace na balkone 😀 a pred dverami mam mech velky a ten ked s malymy mechmi zaplnim tak muz vyhaduje 😀 lebo Petko sa hral vacsinou s kosom a tiez zacal do neho aj vsetko hadzyt 😅 a vytahovat z neho 😝

nika07
21. jan 2009

Ahojte kočky, my sme dnes boli s malou pozrieť v robote, hruza nemohla som sa odtiaľ dostať,

beji nájdeš to, da sa aj zorientovať aj podľa tej mapky čo tam dal, ja neviem kde je tá Kvapka,

ale si mi narobila chute 😠

annika prijemnu dovolenku, a spomeň si na nás, ako sa tu brodíme po blate 😠

vladkaz1
21. jan 2009

Ninka no stym blatom mas pravdu ja som prisla mame zablatena zmoknuta no hruza 😝
Co v roboteke?

nika07
21. jan 2009

jej super,
malá sa predvádzala, no herečka, dovliekli sme zasa nové knižky a plyšákov, asi budeme musieť chodiť častejšie, nemusíme kupovať hračky 😀

vladkaz1
21. jan 2009

😀 no tak nasa mala ties jej expert 😀 dnes si sama sadla do kresla svojho a citala si sama knizku nahlas take skomoleniny .Z Borisom pozerame kde je mala?No smiech velky sme spustili bola bohovska 😀
Musela byt podarena Linduska 😉

nika07
21. jan 2009

bola a ako hádzala pohľady na kolegov sme se rehotali 😀

vladkaz1
21. jan 2009

😀 tie nase baby sa vobec neboja ze?

nika07
21. jan 2009

tak ona sa trošku zo začiatku hanbila, ale potom sa oťukala, 🙂

annika
22. jan 2009

Vladka, ahoja!!!! Ideme do rakúskych Álp, do Innsbrucku niekde.JUJUJJJ!!!!! Dva roky sme nikde neboli ako všetci. Už je to na čase asi... 😉 😉
Nika, takže v robote si bola kuknúť. AJ my chodíme, ale netúžim sa velmi vrátiť, neviem, ale tie tri roky určite vyčkám... 😝 😝 😝
Janka, skoré uzdravenie malému. a smetí koš musíš schovať, darmo kupuješ vyšší, malý rastie ako z vody....xixix

Robko práve včera mi rozdrvil v obývačke na koberci rožok. Fakt na kúsočky a celý rožok... Ocko sedel oproti neho a len sa pozeral... No a ja som mu capla na ruky a zvýšila som hlas. Robko sa otočil, vybehol do kuchyne a vrátil sa lopatou a metlou v ruke.... Ja som bola hoootoová z neho... No, nie je na spapanie????

azuzi
22. jan 2009

No Annika tak mas sikovnicka Robka aj poupratovat uz vie za sebou, tak super a s tými Alpami sa Ti to uz krati. A Ti zavidim tak vypadnut na lyzovacku. 🙂 🙂 .
Nika a ja ja mam najblizsich kolegov v Prahe takze ja s malym do roboty nechodim, a tak nedostaneme ziadne hracky od kolegov 😀 😀 .
Janka zelam Juliankovi skore uzdravenie.
My sme dnes s malym doma ja pracujem a ani vonku sa neda ist, a sa mi podarilo uz na januar dojednat vyssi plat ako som povodne pocitala, tak ma to tesi, zase bude na tych majstrov betarov, sa musim zasmiat na tom poslednom, chcel za schody 80 000,- Sk a povedal ze bude musiet byt u nas az styri dni 😀 😀 . No zdieraju riadne. 😠 😠 .

bejca
22. jan 2009

no tak my sme tortu uz objednali 🙂 pozvanky na oslavu rozdavame 🙂 takze sa tesim 🙂 a objednala som marcipanovu obdlznik ale 30 porcii by malo byt 😅 na vrchu jedla fotka a bude kakaovo jahodova mnam 😵 😀 tesiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim 😵

azuzi
22. jan 2009

Bejca tak sa riadne pripravujete na oslavy prvých narodenín 🙂 🙂

bejca
22. jan 2009

jaaaaaaaaaaaaj Azuzi ved sme sa na to nacakali nez take nieco budeme oslavovat 😵

nika07
22. jan 2009

beji, takže si to našla, teším sa, čo hovoríš na toho pána 😀

30 porcii, to je tá veľká 😉 koľko Vás bude, dufam že nebudeme musieť prísť s mimou dojedať 😀

bejca
22. jan 2009

sympatak 😉 a ma dvojrocneho syna a teraz budu mat babatko 😉 😀 😵 aj ja chceeeeeeeeeeeeeeeeeem babatko 😀 bude nas mozno tridsat 😀 my sme velka rodina ale hned ich upozornim ze oslava bude len na dve hodky 😉 😵

nika07
22. jan 2009

super, 😉

bejca
23. jan 2009

ahojte 🙂

Anika zbalena ?? 🙂

Nika no a inak kusok od neho chodime objednavat klasicke zakusky a torty - aj na krst , svadbu sme odtial mali -- Matulova - neviem ci poznas ? 😅

bejca
23. jan 2009

inak Petko ma nejake zle obdobie ci co aj cez den dost mrncieva , co sa mu zakaze alebo tak tak hned place a ma nervy 😅 a aj v noci zacal dost mrncat 😅 dufam ze mu to coskoro prejde 🙂

annika
23. jan 2009

No, tak na 80% hej. Ešte bagety na cestu pár vecí musím ešte nakúpiť, tak poobede idme do hypernovy.
Kočky, podla vás patrí internet na dovolenku??? Neviem sa rozhodnúť, či si zobereme nothbook, alebo necháme doma.... 😖 😖 😖

azuzi
23. jan 2009

Annika jasne ze internet patri aj na dovolenku 😀 😀 ale ak Vas to nebude stat mailand to internetovanie, najlepsie zadarmo
Bejca myslim, ze to bude tymto hnusnym pocasim, ved 😀 😀 , aj Martinko dnes pomrnkava 😒 😒
To mame zase zimu o nicom, tento rok mi to az tak nevadi, ale dufam ze buduci rok uz bude poriadna, uz by som aj ja sa chcela chodit lyzovat a aj pred dom, len tak na bezky 🙂 🙂

bejca
23. jan 2009

Anika ja by som ho nebrala 😉 treba oddychovat 😵 hrat karty a pod 😵

Azuzi aj aj by som rada byvala niekde kde sa da hned z domu bezkovat 😅 😉 a asi mas pravdu bude to tym pocasim alebo mu pojdu dalsie zuby 😅 😀

annika
23. jan 2009

Ako, Azuzi? Nejak mám dlhé vedenie...
"ale ak Vas to nebude stat mailand to internetovanie, najlepsie zadarmo " si písala. Ja to neviem, ale nie je jedno, kde používam ten internet??? či doma, alebo v Rakúsku? Myslíš, že je tam to drahšie???? 😅 😅 😅

azuzi
23. jan 2009

Annika ja som myslela ze ak sa budete pripajat cez mobil, tak podla mna je to urcite drahsie ako keby ste boli na Slovensku, ale v pripade, ze v tom hotely budu mat pripojku na internet a poskytnu Vam ju zadarmo, bez nejakych poplatkov na ubytovani navyse tak je to tiez lepsie. ja som to takto myslela. 🙂 🙂

vladkaz1
23. jan 2009

Anni super tak si to plne uzi!!!!!! 😉
Ja mam dnes depku ,ale neva nebudem vas s tym zatazovat ,este nam nedosiel sek za elektriku. 😝
Annika no Robko je potom uplny cukrík , parada to kde by Lucka spravila to nie.
Fakt sikovny !!!!
Beji a aku tortu si dala spravit?

janka_fr
23. jan 2009

Ahojte,

Annika myslim, ze na net si tam ani nespomenies a ak by ti tak straaasne chybal, teda ak by sme ti my tak strasne chybali, tak je dost pravdepodobne ze na hotely budes moct ist na net. My vzdy berieme notebook so sebou taky malilinky ale obcas sa s nami len zvezie akurat co posleme vzdy spravu nasim a Franckovym rodicom.

Vladka nezatazujes, kludne si tu vylej srdiecko, obcas to velmi pomoze.

Beji halooooooooooooooooooooooooooo ,potrebujem surne tvoju adresu, dnes idem na postu. Okolo piatej odchadzam tak mi to dovtedy posli prosim ta, ja neviem ale asi som si ju zmazala 😔 ...Mozno to je taky vek ja neviem aj Jullian je taky, ak mu nieco zakazem zacne hned krivit pusu a plakat a v momente dokaze sa smiat.Trucuje tak ze si lahne na zem a cely sa hadze a bucha si pri tom hlavu o zem, z toho ma stale modriny na hlave 😒 Tak ze dufam ze ho to prejde.

U nas cely tyzden prsi a vyzera to tak ze aj dalsi ma prsat takze na porazenie. Urcite aj z toho je prcek taky zly, neda sa ist von ale dnes uz ideme, lebo mi hrabne.Fuka u nas hrozny vetrisko od Atlantiku isla nejaka vlna takze otras.
Zajtra rano ideme do Rennes to je asi tak 380km od nas.Ideme k Franckovmu bratovi, trosku vypadneme odtialto.Co zabera na Julliana teraz su kukuricne chrumky este mam dva balicky z SVK 🙂 Strasne mu to chuti a tu u nas to nie je dostat.
Bejiiiii halooooooooooooooo tak cakam adresu.
Pekny vikend vam prajem ak by som sa tu uz nahodou neukazala papa

janka_fr
23. jan 2009

Beji krasna torta som zabudla este dodat 😉

vladkaz1
23. jan 2009

No mam taku depku som sa dnes opýtala muža ci mu vadi ,ze som pribrala a on ze trosku ,tak ma to neviem urazilo jak hovado .
Viem ze to je pakotina ,ale ja som na take veci precitlivela.
Som sa s nim nebavila a potom som si aj poplakala .
Strasne chcem schudnut az mi sibe ☹ 😝 , ale to asi nepochopite ja mam stoho traumu.
pripada mi ze ho aj menej pritahujem nez predtym ,ale povedal mi ze to su hluposti a ze si to namyslam stale nejaky problem a ze nikdy nebudem spokojna.
Tak neviem co si mam otom myslieť .