Snažilky, tehulky a mamičky - 35 a viac. Ste tu nejaké?

aja7
27. jún 2007

Ahojte babulky, najde sa medzi vami buduca mamina cca 35 rocna ? Nechcem tu byt sama 😉

nika07
15. feb 2009

Ahojte,

ja viem ako to je , ja som pred rokom mala ocka v nemocnici a chodiť za ním bolo dosť náročné, kôli malej, ale kedže sa mi mal kto postarať o Lindu, tak sa mi darilo chodiť zaním každý deň, a ako sa má 😔

azuzi to sa potom oplatí aj v Česku, pozri aj tam 😉

lubii
15. feb 2009

Beji, ako je mamke???

Dievčatá, chceme našim kúpiť tlakový hrniec. Oni majú ešte starý hliníkový. Ja sa v nich nevyznám, leboja taký výdobytok nepoužívam,lebo sa ho bojím. Poraďte, akú značku máme kúpiť. 😅

janka_fr
15. feb 2009

Ahojte,

Beji drzim palce maminke, nech je cim skor doma z nemocnice.

Lubi tak to ti veru neporadim, lebo ani ja to nepouzivam a tiez sa toho bojim 😀

bejca
15. feb 2009

no ja chodim za mamou kazdy den ale fakt su to take cca pol hodinky lebo muzik ma caka s Petkom v aute , vcera isla mama von na chodbu tak vybehol aj muz s malym hore nech sa babka potesi 🙂 a uz su zakazane navstevy na oddeleni koli chripke 😅 ale mama sa citi celkom fajn tak uvidime co povedia vysledky

dakujem ze sa pytate 😉 ste zlate 😵

Lubi my mame tlakac a schovany 😝 tiez nepouzivame a tento sme dostali 😅 😉 tajze neporadim 😅

nika07
15. feb 2009

Ahojte,

ja používam tlakový hrniec dosť často, a mám Steinbach, a som spojokojná, kupila som si ho pred 5 rokmi v Metre,
azuzi kúp taký čo sa zatvára položením pokrievky, nie taký čo sa pokrievka vkladá do vnutra, neviem či som to dobre popísala

annika
16. feb 2009

Azuzi, od nás chodia teraz ľudia do Maďarska, lebo forint má tiež super kurz, a minule práve moja teta spomínala, že v Metre boli umývačky riadu na 12 osôb za 10 000 Sk už po prepočte. Asi aj Poliaci sú na tom tak zle s tým kurzom ako Maďari.

azuzi
16. feb 2009

Lubii my sme kupili v Bille a velmi som nie s nim spokojna, myslim ze Nika ma pravdu asi ten Steinbach.

lubii
16. feb 2009

ďakujem,dievčatá. Nika, ja som si myslela, že všetky sa vkladajú pokrievky dovnútra kôli bezpečnosti. Aj ten starý majú taký. Prečo je ten druhý typ lepší? ľahšie sa manipuluje ?

mima07
16. feb 2009

cauko
my sme sa vcera vratili z londyna boli sme na nakupoch ale hlavne pozriet syna 😉
bei dufam ze je mamina uz v poriadku a ako vzdy super fotky 🙂 ja som tiez nejake pridala ale kde sa na teba hrabem 😀
no a co som chcela som zabudla tak si idem este raz pozriet co ste popisali 😀 😀

lubii
16. feb 2009

No Nika, mala si pravdu. Boli sme sa pozrieť v obchode a tie hrnce, čo sa pokrievka vkladá dovnútra sú hrozné. Maturovali sme nad jedným 10 monút aj tak sme ho nezavreli 😅 . Tak už viem, čo nekúpiť, len ešte sme sa nerozhodli, ktorú značku kúpiť.

bejca
16. feb 2009

Mimaaaaaaaaaaaaa nadherne fotecky hlavne tie posledne 😵 ako sa bozkavaju s Linduskou waw 😵 😵 😵

a mama vraj mala infarkt predtym a teraz znovu a preto sa jej zalievali vodou tie pluca ☹ ale este pojde na kompletne vysetrenia .....

marta09
16. feb 2009

Ahojte, pozerala som si vaše albumy, no nejak nám tie naše deťušiky rastú ako z vody 😀 😅 😵 , niektoré ste už ako profesionálne fotografky ´, však bei 😀 😀 😀 ,všetky deti sú krásne a zlatučké.xmxmmkisddsdm dsss,... to vám píše Simonka.
Anika, aj ty máš deviatačku ako ja a kam ide dalej študovať. Moja chce ísť na zdravotnú, že to je jej sen.

nika07
16. feb 2009

pekný večer,

Lubii tie staré hliníkové papiňáky boli super, ale tie či sa teraz vkladajú dovnútra je otras, presne aj ja som maturovalla ako to tam zatvoriť 😝

Beji a vedela maminka predtým že mala takéto problémy, alebo to prechodila,
čo povedali lekári má zasiahnuté srdiečko ☹

bejca
16. feb 2009

no ona mala problemy uz davno vraj este ked som ja bola mala 😅 no ale potom nic ..... a teraz vraj toto ... ja neviem 😅 srdiecko ze ma nieco nejaky nalez ale ze vsetko uvidi po CT - cku a to jej budu robit tento tyzden ..ale snad sa da vsetko doporiadku 😉

janka_fr
16. feb 2009

Beji tak drziiim palce, nech je vsetko v poriadku.

Mima naaaadherne fotky a tie posledne dve 😵 😵 😵

lubii
16. feb 2009

Beji, mamke držím palce.

Mima, tie posledné 2 fotky sú úžasné 😵 😵 😵

annika
17. feb 2009

Fotky super!!! 😉 😉 😉
Počasie, no hrúza!!!! Sneží už druhý deň... 😠 😠
Marta, aj naša sa chystá na zdravotnú, uvidíme... Chce byť záchranárkou... 😉 😉 😉 Ináč na to druhé miesto máme napísanú polnoohospodársku strednú školu, ale tam radšej nie,....

annika
17. feb 2009

Bejca, držte sa!!! Myslím na Vás! 😉 😉 😉

annika
17. feb 2009

Mima, a ako sa má starší syn? 😀 😀 😀

janka_fr
17. feb 2009

Ahojte

Mima, ako bolo v Londyne??Zazili ste tam aj sneh??

Annika koleno uz lepsie??

Som pocula ze u vas zase snezi, tak vam baby zavidim.

Jeej, vcera nam prisli latkove plienocky, no to je nieco tak uzasne. Su tak krasne farebne a maly si hned jednu ukradol a daval si ju na tvar miesto plysaka.Su tak hebucke. Uz som ich aj oprala a ususila a dnes uz testujeme.VElmi sa mi to paci a teda mohla som s nimi zacat aj skor. Lubi na prevonanie plienky pouzivam esencialny olej levandulovy. Chcem sa opytat ci nemas este nejaky iny tip. Obcas kvoli zmene.Viem ze tee trea je dobry tiez na dezinfekciu. Dakujem

Tu je link na foto Julliana- to su take aktualnejsie.

http://picasaweb.google.com/janka.fr/Jullian#

Pekny den vam prajem

annika
17. feb 2009

Janka, krásne fotečky! Ani neviem na koho sa malý podobá, ale asi na teba... 😉 😉 😉
Tie plienočky sa dajú aj u nás kúpiť??? A koľko kusov si si kúpila, moja?
Koleno? Tak všelijako. Ešte ho ťahám a chodím ako D´Pejrak z toho filmu "Angelika." Zajtra idem dokimu na ten odber . 😝 😝 😝 už sa teším.... 😒 😒 😒

marta09
17. feb 2009

Ahoj všetkým, aj u nás sneží, je tu krásne bielo, zajtra mám dovolenku, konečne som sa objednala u kaderníčky 😉 , Anika, u nás v Košiciach sú 3 zdravotky,Mata chce isť na cirkevnú, tak uvidíme 😉 ,janka fakt pekné foto. Ináč aj my chystáme oslavy, ale len také menšie, Simi bude mať 9.marca 2 rôčky. A na jar sa to rozbehne s oslavami celkom, najprv tato 40, potom moja mami 60 a nakoniec ja 40.

azuzi
17. feb 2009

Janka sa mi pacila fotka s tatinom a pocitacom, som rozmyslala ci nieco take nemam kupit Martinkovi, ale toho stale bavia len same nase veci, ani nie tak hracky 😀 😀 .
Mima a ja som pozrela Alexik je zlatucky 🙂 🙂 .
Zhanala som teraz detsku autosedacku, uz mam aj jednu zajednanu z baby bazar, inak sa uz ani pomaly neoplati pouzivanu kupit, z Ciech sa da objednat cez net nova len o trosku drahsia 😒.

mima07
17. feb 2009

annika synator sa ma dobre maminka ho neotravuje 😀 😀
jani v londyne len jeden den chvilocku poletoval sneh inak svietilo slnko takze pocasie vyslo fotky su krasne julianko spava ako alex hore zadkom teda ked pri spani nesedi 😀
pridala som fotky z dnesnej alexovej akrobacie

jani a na plienky som zabudla stale som rozmyslala ze co som zabudla a spomenula som si az cestou domov v lietadle ☹

lubii
17. feb 2009

Fíha,Alexík je šikovný 😉

Janka,ja tiež používam levandulu a tee tree.Iné som ešte nedávala.

Marti,to máte dobrý rok 😵

bejca
17. feb 2009

Kocky dik 🙂

Janka nadherne fotecky 😵 posielame Juliankovi cmuky cmuk 😵

a aj my spime hore zadockom 😀 no a dnes sme sa boli sankovat doobeda - muzik mal dovcu 🙂 a potom sme isli na pizzu este na Valentina ma pozval ale akosi sme nestihali 😅 tak sme boli dnes 😵 takze sme mali krasny den 😵

Mima nadherne fotecky 😵 Alexik je sikulka 😵

Marti sa naoslavujete 🙂

bejca
18. feb 2009

dobre ranko 🙂

my mame dnes o 20:05 jeden roooooooooooooooooooooooooooooooooooooooook 😀 😀 😀 😵 😵 😵

mima07
18. feb 2009

dobre ranko
bei tak gratulujeme nech ti robi len radost 🙂
no alex je sikovnicek aj ked sa to zo zaciatku nezdalo ale mna to niekedy stoji kopec nervov

lubii
18. feb 2009

Beji, gratulujeeeeem!!!! 😵 😵 😵 😵 😵

bejca
18. feb 2009

juuuuuuuuuuj dakujeme 🙂 som ja ale vtierka 😀 😀 😀

Mima aj ja mam nervy ked tak vymysla 😅 😉