Snažilky, tehulky a mamičky - 35 a viac. Ste tu nejaké?

aja7
27. jún 2007

Ahojte babulky, najde sa medzi vami buduca mamina cca 35 rocna ? Nechcem tu byt sama 😉

lubii
26. feb 2009

Azuzi 😉 , teším sa, že sa Vám v šatke páči 😉 . Z rodiny si nič nerob, oni si zvyknú,hlavne že vám s maličkým je dobre. Ja nosím väčšinou vpredu, tak som si zvykla od malička, ale teraz som začala aj na chrbte ale iba doma.Ale keď sa oteplí a nebude treba vetrovku, tak skúsime aj vonku na chrbte.
Jani, tú knihu som si objednala cez net, teda kamarátka objednávala, lebo sme sa spojili viacerí. Takže neviem, či sa dá niekde stiahnuť.
Marti,Tebe ju môžem požičať, keby si chcela.

lubii
26. feb 2009

A ešte si prosím fotku Azuzi s maličkým v šatke 😉

bejca
26. feb 2009

Azuzi teda pekny rozdiel 😅 tak isto nieco dobre nakupis 😵 a satka je najdolezitejsia ze sa paci tebe a dobre sa v nej citi Martinko 😵

Janka drzime palceky aby reakcia nebola ziadna 😵 a mate pekne miery 🙂 my mame 10430g a cca 80cm 😉

Lubi aj my cakame od Azuzi fotecku 😀

a my sme sa dnes rozbehli ako bezec na jednotku 😀 na oslave v sobotu a nedelu behal tiez hore dolu ale len po par krokoch ale dnes sa taaaaaak tesil a presiel aj dost dlhu cestu 🙂 taak sa tesim 😵

bejca
26. feb 2009

aha ako nas Petko beha 😀

mozno vam to pojde 😅

http://www.facebook.com/profile.php?id=13572409...

marta09
26. feb 2009

Ahojte , tak bei zvykaj si na malého bežca 😉 , možno vyhráte maratón 😀 😀 😀. Lubi, to je super, ked mi budeš môcť požičať tú knihu, dohodneme sa ked ju prečítaš. Anika,prosime si foto novej frizury 😉, Azuzi, ked sa pači Martinkovi v šatke, tak si nerob nič z tých rečí, to prejde 😉. Janka, takže malý karatista? 😵 😵 😵. Veru, stále musím niečo vymýšlať pre Simonku, nové hry a tak, lebo má toľko energie´, možno až na rozdávanie. Ja som už aj s tým sporákom hotová, stále k nemu ide, už som jej aj prst priložila na horúci hrniec, že to páli /len tak trošinku/, ale ona je taká zvedavka, len na nočník nie je veľmi zvedavá ☹. Nechcem ju veľmi nútiť sedieť na nočniku, oblečená na ňom posedi aj 30 min. ale čo ja mám z toho 😉. Tak som si povedala, že sa obrním trpezlivosťou a čakám......

bejca
27. feb 2009

ahojte 🙂

no Marti ja sa tesim ako kobyla 😀 ale nie 😉 a tam na tom videu on ako keby vedel ze ho natacam tak schvalne padal a drzal sa a pritom ked som ho nenatacala tak tak krasne behal 🙂 a strasne pri tom sa smeje 😀

Martus a obklop sa trpezlivostou 😉 ja ju nemam 😅 a aj Petko chce chytat stale sporak 😝

Janka som zabudla 😅 moj brat bol karatista a aj svagrina je a aj Petkova krstna/ ich dcera/ je karatistka 🙂 a tiez ju preto dali na karate lebo bola velmi hyperaktivna 😉 a ja tiez Petka dam na nejaky sport len neviem este na aky 😀

bejca
27. feb 2009

a teraz !!!!!!!!!!!!!!!!!!

VŠETKO

NAJLEPŠIE

J
U
L
I
A
N
K
O
V
I

K NARODENINKÁÁÁÁÁÁÁM

posielame veľa veľa pusiniek k prvému rôčiku 😵 😵 😵 😵 😵

Štebotala myška v tráve,
že Ty sviatok sláviš práve.
Veľa zdravia, šťastia, lásky,
na tváričke úsmev krásny.
Aby sa Ti dobre žilo,
po čom túžiš vyplnilo.
Nech sa Ti splní každý sník,
Ty náš malý anjelik!

želá tetka Beáta a kámoš Peťko 😵 😉

vladkaz1
27. feb 2009

AJ ja sa pridavam Janka Juliankovi posliem sladucky bostek na pusku xixixi!!!
No pozeram ze nemam len ja ten problem , hm zistila som tiež ze sa nemozem prihovorit lebo sa zacne zuriť este viac ,no a necham ju tak ale ma vydrz potvorka aj hodinu.
Stym plieskaním som to nemyslela tak že ju vyplieskam jak žito ale priložím jej po plienke, Jani maš pravdu ani mne sa neulaví ani majej to nepomože.
Azuzi aj ja spekulujem nad umyvackou ale nemam ju kde dať jedine niekam do skrinky zabudovať ty chceš aku? zabudovanú ci klasiku?
Beji diki klud 😀
Annika no ja mam tieš po jari suche ruky sem tam to aj štípe kupila som si calciovú mať v lekarni obnovuje pokosku a za 2 dni to mam pekne.
Lubka tema zaujímava musím lepsie mrknuť.
Satku smelo odporucam sa mi to straaasne paci 🙂 😀
Na koho som zabudla tak sorac uz nemam casu 😅 😵

annika
27. feb 2009

AJ my sa pripájame ku gratulácii!!!
JULIAN, NECH ŤA PÁN BOŽKO USTRÁŽI A POŽEHNÁ, aby si bol zdravý a šťastný aj s tvojou rodinkou!!!! Krásne 1. narodeniny!!!! 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

marta09
27. feb 2009

MILÝ JULIÁNKO!!!!!!!! K tvojím krásnym prvým narodeninám ti želáme veľa úsmevov šťastia, veľa veľa zdravíčka, veľa Božieho požehnania a rodičom veľa radosti z teba. A ešte veľkú pusinku ti posiela Simonka 😵 😵 😵 😵 😵 .

janka_fr
27. feb 2009

Ahojte, teda pekny vecer prajem 🙂

dakujeme za blahozelania, oslavovat budeme az zajtra. Darceky su nakupene, ale tie dostane tiez az zajtra.
Vcera sme boli v parku na preliezkach a maleho som davala smylat sa na smyklavku a po chvilke som ho nechala na zeli, nech si teda este pobeha a on sa otocil ku mne a ukazal mi znakovou recou ze "este" 😵 😵 😵
taka som bola z toho vytesena a to som si myslela ze okrem mlieko a jest mi nic ine uz ani neukaze.
Este raz dakujeme 😵 🙂

lubii
27. feb 2009

Janka 😵 , všetko najlepšie prajem tebe aj Juliankovi 😵
Je to strašne zlaté,keď sa s tebou vie dieťatko "rozprávať" znakovou rečou však? 😵 😵 😵

Marti, ja ti tú knihu kľudne požičiam aj teraz,ja som ju síce len zbežne prelistovala a chystám sa na ňu, ale teraz mám toho ešte dosť, čo si chcem prečítať skôr, tak mi tu leží už 2 mesiace. Môžme sa dohodnúť aj na budúci týždeň. Pracuješ v meste? Napíš do ip.

annika
28. feb 2009

Jujujujjjjjjjuuujjjj!!!! Detičky, mamenky!!!!haloooo!!!! dnes tu nikto nie je,???????? 😅 😅 😅 😅 A my sme už na konci strany!!!!!!!
U nás bola jar!!!!! Juj, len ten vietor....

bejca
1. mar 2009

my sme sa boli dnes fotit vo fotoatelieri 🙂 no uvidime ake budu fotky 😅 budeme ich mat v piatok asi 😅 ale Petko sa nechcel moc fotit 😅 ☹

bejca
1. mar 2009

a boli sme na druhej straneeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee 😝 😝 😝

annika
2. mar 2009

My sme včera zas oslavovaliiiii!!!!! Mamina mala 70, dcérka 13!!!! Juj, som sa najedla z tých tortiek!!!! Potom dám fotky poobede . Pa&pA!!!

bejca
2. mar 2009

Anika tak vam bolo supis 🙂 fajn a na fotky sa tesime 😵

annika
2. mar 2009

No,už to tam ich mám....V albume Lelkesovci2.

mima07
2. mar 2009

cauko kočky
my teplotujeme asi zuby 😠
annika krasne fotky dcerenka ako modelka a robko aky velkac 😲 a haro je krasne ti pristane 😉 aj ja by som uz nieco mala robit s mojimi sedinami aj ked som pocuvala nejaku relaciu kde hovorili ze je pekne ked je zena sediva ale teda ja by som vyzerala ako bosorka 😀

nika07
2. mar 2009

Ahojte

vprvom rade aj ked oneskorene všeeeeeeeeeeeeetko najlepšie k 1. rôčiku JULLIANKOVI , veľa zdravíčka, šťastíčka a šťastných úsmevov na tváričke, pusinky posiela Linduška 😉 😉 😉 😵 😵 😵

mima07
2. mar 2009

nika este ze si tu 😉
vset ko najlepsie juliankovi 😉

janka_fr
2. mar 2009

Ahojte,

este raz dakujeme 😉 😵

Annika, Anna je pekna kocka 😵 a Robko je krasnucky s tymi jeho kukadlami 🙂

Mima ja som si minule pozerala do zrkadla a co nevidim 😨 moj prvy sedivy vlas 😅, tak sa tam krasne vynimal, ale bol este kratky, tak som ho vysklbla 😀 Mozno nebol prvy, ale prvy co som zbadala.

Beji no tak to ma veeeeelmi zaujiiiiima, ja by som chcela ist s malym tiez do atelieru. Nieco si si musela priniest, alebo ako to cele prebiehalo??Neviete o nejakom dobrom v Ba??

Dam sem link na Jullianove fotky, tak ak chcete, pozrite si 😉
http://picasaweb.google.com/janka.fr/JullianPrv...

annika
2. mar 2009

Janka, teraz už fakt neviem na koho sa podobá malý???? 😅 😅 😅 😅 poriadne ste si zamixovali tie gény....xiixixixixixixixii Ale je spapanie!!!!!cmuk!
Veru, Anna je už kočka...ach, jo....aj ja už starnem nejako....

marta09
2. mar 2009

Ahojky, no Janka super foto, maly je zlatučký. Mima, dúfam, že už je malý ok. Anika, dobré háro 😉 , veru už starneme, moja Maťa je o hlavu vyššia ako ja, ešte šťastie, že postavu má po ockovi, tenká vysoka, nohy jak spišské párky 😀 😀 😀 .Robko je taký zlatý kukulík 😵 . Lubi, písem IP. Bei, teším sa na foto. Papa, ideme sa kupkať

osa
2. mar 2009

ahojte, krasny maly oslavenec... 😀 A inak zatial psss, ale osa ma // 😉

bejca
2. mar 2009

Anika super haro 🙂 a Robko zlaty v tej skrini 😀 no dcera uplne ako modelka a babka, dedko s vnucatami super 😵

Janka perfekt fotky 😀 Julianko ma tiez siroku skalu ksichtikov 😉 🙂 😵

Osa supeeeeeeeeeeeeeeer 🙂 gratulujem a tesim sa s tebou 😵 a aj ja chceeeeeeeeeeeeeeeeeeeem 😅 😉

Marti no len ci nejake dam 😅 uvidime ake budu 🙂

JAnka priniest sme nemuseli nic on tam mal aj kostymi ale nechcela som lebo sa Petkovi ani nepacilo to fotenie co som sa narobila nez sme vobec nieco pofotili 😀 uvidime co z toho bude 🙂

osa
2. mar 2009

bejca, tak sa snaz 😉

azuzi
2. mar 2009

Ahojte,
Janka vsetko najlepsie Juliankovi, fotecky sme kukli, ste zlatucky a tortu by som si hned dala, mam taky roztiahnuty zaludok po vikende, boli sme u svokrovcov, oslavovali sme svokrine narodeniny, ale nepytajte sa ma ktore, lbo neviem 😀 😀.
Annika kukli sme aj uces, pekna farba 🙂 🙂.
Osa gratulujem tiez. 🙂 🙂 , ale ja uz nechcem ako Bejca 😀 😀 .
Tiez som pridala fotky so satkou, do albumu od siestich mesiacov a aj nasho vysavajuceho Martinka, strasne rad vysava.
V sobotu sme boli v Polsku, stihli sme kupit vypinace, nejake svietidla a lak, a to uz bol moj muz paf z toho behania, chystam sa tam este raz, ale radsej pojdem sama, lebo s nim sa nenakupuje dobre. 😒 😒

osa
2. mar 2009

...tak kto sa prida? 😀

janka_fr
2. mar 2009

Osa to je super novinka 😵 😵 😵......my sa zatial nepridame, zatial ostavame pri jednom 😉

Azuzi, Martinko je ale pedant, este aj pod skrinou vysava 😉