Snažilky, tehulky a mamičky - 35 a viac. Ste tu nejaké?

aja7
27. jún 2007

Ahojte babulky, najde sa medzi vami buduca mamina cca 35 rocna ? Nechcem tu byt sama 😉

azuzi
11. mar 2009

No zatial som spokojna Bejca, ale spotrebice co mame budem vediet az ked zacneme pouzivat 😀 😀

janka_fr
11. mar 2009

Mima tesim sa na fotky 😵 😵

Azuzi, Martinko je sikovnicek a nakoniec to choditko vobec nebudes potrebovat.

Monitor to je co??Testy??To sa kedy a naco robi??Take si nepamatam to je asi nejaka novinka 😅

azuzi
11. mar 2009

No Janka to su testy v deviatom rocniku, tusim z matematiky a zo slovenciny a vysledky sa asi potom pouzivaju pri hlaseni sa na strednu skolu.
No mozno ze choditko nebudeme potrebovat. 🙂 🙂

ozi
12. mar 2009

Čaute baby, dodatočne ďakujem všetkým za prijatie, včera som sa už vypla, lebo bolo treba deti obriadiť a poslať ich spať. 😔 Hlavne menšieho, starší ešte pozeral chvíľu futbal a aj malá v brušku asi hrala, lebo kopala ako divá. A čuduj sa svete, Maťko si prišiel bruško pochytať 😉 , hoci predtým nechcel o sestričke ani počuť.

annika
12. mar 2009

Ahojte!!!!Pekné ránečko, u nás svieti slniečko, konečne!!! Hneď má človek lepšiu náladu!!! 😀 😀 😀
Janka, dobre píše Azuzi, je to test pre deviatakov namiesto prijímačiek. Všetky školy to píšu v jeden deň a to isté z matiky a slovenčiny a z vyučovacieho jazyka tiež.
Mima, máš IP. Suprový ten hotle, fakt! Fotky!!!!Prosííííímmm!!!!
Azuzi, takže ste si nakúpili...Super! Prajem aby ste to čo najskošie aj použili!!! Myslím tie spotrebiče do kuchyne.

bejca
12. mar 2009

Janka kedysi sme to nerobili 😀 a ako ti napisala Azuzi na zaklade toho beru na strednu 😉 len teraz neviem ci sa potom este robia aj prijimacky 😅 😕

Azuzi tak drzim palce aby vsetko fungovalo super 😵

Ozi no vidis ved oni budu taky pysni na sestricku neboj 🙂 😵 a malinkej posielame pohladkanie od Petka / aj odomna 😵 / 😉

ozi
12. mar 2009

😉 😉 😉

lulu73
12. mar 2009

dobre ranko kocky, dakujem za povzbudive slova k svadbe 🙂 tesim sa na nu, aj ked budem ako balon, ale co uz....ked sme v septembri zacali vybavovat svadbu, tak sme si povedali, ze zaroven zacneme skusat pracovat na babatku....a kto mal vediet ze to vyjde hned v decembri 🙂 ? ........myslela som ze snad uz ani deti nemozem mat....5 rokov som nebrala ziadnu antiku

ozi
12. mar 2009

Musím sa tu trošku medzi vami zorientovať. Bejca pozerám, že Peťko má 1rok. Kedy to bolo? A azuzi Ty si konkrétne od kiaľ? Ja som priamo z BB, som tu 18 rokov, ináč som z Púchova. A Tvoji chlapci sa volajú ako moji 🙂 .

bejca
12. mar 2009

Ozi Petusko sa narodil 18.2.2008 😉 a mala som vtedy 37 rokov 😅 😉 a je to nase prve babatko , sme spolu 13 rok a manzelia v decembri budu 3 roky 😵 a rada by som este jedno bud hned teraz alebo nejako do 2 rokov 😅 potom uz asi nie ☹ 😒

Lulu neboj budes krasna nevesta 😵 ved brusko je sexi 😉

ozi
12. mar 2009

Tak dodatočne gratulujem. Lulu, určite budeš krásna nevesta, ja som sa vydávala v 4 mesiaci a kto to nevedel, tak si nič nevšimol, pritom bruško som už mala. 🙂

lulu73
12. mar 2009

dakujem 🙂 ja mam uz teraz brusko....este mi hlavou mata morfologicky UTZ a odbery a amnio ☹ ach, ked som bola tehotna s Marcom, nic take nebolo a bola som kludna a spokojna

azuzi
12. mar 2009

ozi tak ja terat byvam s rodicmi v Podkoniciach, ale momentalne dokoncujem dom na Velkej Luke to je vedla Sliaca, takze sme blizko. A vy kde byvate v BB?
Lulu drzim palceky nech vsetko dobre dopadne, a hlavne dobre nervy lebo su to nervy tie cakania na vysledky, aspon ja som ich mala 🙂 🙂.
Bejca a Annika tak dufam ze uz coskoro tie spotrebice aj pouzijem, do kuchyne mame uz takmer vsetko, este nejake svietidla pod linku.

bejca
12. mar 2009

no tak na mne by si to isto vsimli lebo ja som bola a stale som ako mobidick 😝 😀

Lulu nemysli na to .. nedaj si pokazit naladu 😉 aj ja som vsetko toto podstupila teda asi vsetky co sme tu 😅 a zvladli sme 😉 len to cakanie je na prd 😝 ale tak co uz ... a neboj vsetko bude oki 😵

bejca
12. mar 2009

Ozi a dakujem 🙂 😉

Azuzi a ako to vyzera s tou stavbou ?? kedy myslis ze zacnete byvat ??

bejca
12. mar 2009

Lulu prave som kuk album a si kocka 😵 a syn je fesak - podoba sa zrejme na teba sa mi zda 😉 a na tej poslednej s nastavajucim vam to sekne 😉

Ozi ty nam nehodis par foteciek 😉

ozi
12. mar 2009

Lulu, neboj, ja som tiež absolvovala amnio, dalo sa to vydržať, len to čakanie je naozaj hrozné. Ale potom už Ti bude super. A kedy máš tú svatbu?
Azuzi, bývame na Fončorde, na Slnečnej. Je tu pohoda, len nám začali zatepľovať, tak malý bude musieť spinkať vonku.Ale je pekne, tak sa aspoň poriadne prevetráme. Konečne, lebo sme mali kiahne, najprv Maťko a potom Samko, tak sme boli zavretí doma.

lulu73
12. mar 2009

bejaca....dakujem, s acervenam

lulu73
12. mar 2009

svadba je 25.4. v Zichiho ........ zurku mame v Zohore, tam aj byvame uz 2 roky, postavili sme dom, V BA mam byt...........dakujem za povzbudenie

ozi
12. mar 2009

Fotečky hodím, len ja som taký amatér a muž ma to musí naučiť, že ako. Ale snáď tento víkend si na to nájde čas, lebo už mi to sľubuje dlho. ☹

janka_fr
12. mar 2009

Ahojte,

jejda vy ste toho popisali 🙂

dakujem za vysvetlenie

Lulu ty byvas v Zohore? Tak ten trosku poznam, jeden cas som tam bola skoro kazdu nedelu, moj byvaly priatel tam ma rodicov. Nemate zurku nahodou u Hubeka?

Ozi pre tvoju lepsiu orientaciu 😉 Mam 36 rokov, Jullian mal teraz 27.2. jeden rok. Som z Ba, ale momentalne vo Fr.
Svadbu sme mali teraz v novembri a Jullian nam na nej pekne asistoval 😵 Zatial ostavame len pri jednom.

Lulu neboj amnio je naozaj v pohode, drzim palce.

annika
12. mar 2009

Aj ja len čítam a čítam.... ešte stále čítam...Super! len tak ďalej!!!! 😀 😀 😀 😀
Ja mám teraz 37,3 mesiace xixixixi, Robko sa narodil na Halloweena, 31.10.07. Manžela mám ešte stále toho prvého xixixixi... už 15 rokov a 8 mesiacov, 1 týždeň a dva dni..xixixi To viem z iného fóra, tam mám tickerík.
Ja som učiteľka na ZŠ, manžel plynár u SPP. A dve naše dcérky, puberťáčky,momentálne v škole... 😅 😅 😅 😅

lulu73
12. mar 2009

Janka, v Zohore nepoznam da sa povedat nikoho🙂 iba moju kadernicku a par ludi z rodiny mojho draheho....nuz, po pravde Zahoraci su veru zvlastna sorta, akosi s nimi neviem nadviazat kontakt......zurku mame hore v kulturaku v restike........bol to kompromis, ze sobas v BA a ostane v Zohore....moj nastavajuci je zo Stupavy a zahorie ma rad......a tiez ma rad Francuzsko, studoval tam druhu vysoku skolu, pracoval tam a ked rozprava po fr, tak ja len tisko pocuvam.....aj babatko sme splodili v decembri2008 v Les Menuires na lyzovacke 🙂

ozi
12. mar 2009

Ďakujem za ďalšie info a dodatočne gratulujem. 😉
S tým pekným počkom som to prehnala. Teraz sme sa vrátili. Najprv bolo v poho, potom začala fujavica a snežilo doslova polystyrénové guličky, potom svietilo slnko a potom snežilo husté veľké vločky, hotový apríl. Perinbabe asi šibe. 😠 😠 😠

lulu73
12. mar 2009

annika....moja segra ma dcerku, narodenu na halloween (3r.)..........skorpionka od narodenia ako vysita....cvici s celou rodinou !

janka_fr
12. mar 2009

Lulu, skorpioni nie su az taki zli, viem to nahodou uplne presne, ja som totizto tiez skorpion 😀 😀 😀
Tak vy ste si z Francuzska priniesli takyto krasny darcek??
My sme si zase nas poklad priniesli z Australie, priamo z dazdoveho pralesa, takze sa asi nemam co divit ze je taky besny 😀 😀
Manzel je zo Stupavy hehe odtial mam byvaleho kolegu 🙂

U nas sice neprsi ale je strasne zamracene pocko, ale zajtra mame mat 16 stupnov a slniecko tak uz sa tesiiiim.

Snazim sa teraz aby maly zaspal, ale nejako to uplne ignoruje a od vcera vecera ma novu modu, vsetko vyhadze z postielky a uz ked tam nic nie je sa povyzlieka a aj to povuhadzuje. Takze mu zase musim davat body, inac by si aj plienku stiahol a nechcem aby to dopadlo ako naposledy 😅

marta09
12. mar 2009

Ahoj dievčatá, fúha vy ste tu toho popísali 😉 😵 😀 😀 😀 😀 , no nestačím čítať. Tak sa predstavím aj ja 😉 . Ja budem mať v auguste 40, môj manželík v máji tiež 40, ale ja som mladšia, takže mu musím chodiť na pivo.No a kedy to sme mali svadbu, tuším v oktobri 1990. A ešte stále je to môj prvý manžel 😀 😀 😀 , ale už ho asi meniť nebudem 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 . Janka, s tým škorpionom máš pravdu, aj môj brat je škorpion a je to fakt dobrák od kosti 😉 . Moja Simi už spí ako dudok, ale keby ste vedeli čo všetko máme v posteli od bábiky až po žirafu, mm hovorí že máme v posteli všelijakú háveď 😀 😀 😀 . Ozaj dnes sme boli na nákupoch v Maďarku, som unavená nie z nákupov ale z mm,lebo preňho je nakupovanie utrpenie 😉 .Papa, dobrú noc

marta09
12. mar 2009

Ozaj Azuzi, tak Martinko je šikovník jeden, čochvíľa bude behať sám. 😉 😵 🙂

azuzi
12. mar 2009

No sa uz tesim kedy zacne behat 🙂 🙂

ozi
13. mar 2009

Dobré ránko. Aj u vás tak sneží? Tu je hotová kalamita 😠 😠 😠 . Chcela som sa spýtať, o 2 týždne pôjdem letecky, Dr. mi povedal, že v pohode môžem, len som sa chcela spýtať, či niečo okrem tehotenskej knižky niečo potrebujem. A Marti, aj my chceme ísť do Maď., oplatí sa? Nakúpili ste? 🙂