• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Snažilky, tehulky a mamičky - 35 a viac. Ste tu nejaké?

18. novembra 2016 
prepacte, ale maly mi nechcel zaspat normalne, len plakal, tak sme sa uspavali na rukach
31. mar 2009 o 21:40  • Odpovedz  • Páči sa mi to
uz spi, mne je to jedno v podstate, tak povedzte teda ci stvrtok alebo zajtra, ja sa prisposobim,alebo piatok ak vam to vsetkym vyhovuje. Nemam nic v piatok.
31. mar 2009 o 21:43  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte :dizzy_face:

Janka ved kludne dnes :wink: ja som muzikovi povedala ze dnes :wink: takze pohoda a kockam to tiez vyhovuje dnes :dizzy_face:

Vladkaaaaaaaaaaaaaaa a ty ako ?? este si chorucka ??? alebo ti je dobre a prides aj ty ?? :wink:
1. apr 2009 o 08:09  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte!!!!Ja asi nejdem kočky, je mi ľúto, tento týždeň upratujeme po maľovaní vonku v kempe....lebo budúci týždeň už prídu do izieb...sorry... ale prajem vám príjemné posedenie pri kávičke a doboške!!!!
Robko zvládol dobre to včerajšie očkovanie, trošku večer bol taký uplakaný, aj v noci sa vrtal vpostielke, uvidíme dnes ako...
1. apr 2009 o 08:16  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Beji ale potrebujem zase instrukcie ako sa k tebe dostanem, lebo neviem ci si spomeniem.Po ten Max v pohode,ale ako dalej :sweat_smile:
Tesim sa a povedzte kedy.
1. apr 2009 o 08:59  • Odpovedz  • Páči sa mi to
jeeej kocky to som ja ale pisem zo svagrinkynho laptopu a neprehlasila som sa, tak aby ste vedeli
1. apr 2009 o 09:00  • Odpovedz  • Páči sa mi to
uz som to ja :grinning: :grinning: :grinning:
1. apr 2009 o 09:05  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Pekné ránko,

my dnes môžeme, ale až neskôr, ked sa Linda vyspí, skusime Vás s mimou potom nájsť :wink:
1. apr 2009 o 09:19  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Beji mozes mi poslat do IP tvoje tel cislo??Ja neviem ci ho mam. Dakujem
1. apr 2009 o 10:30  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Čaute baby, dlhšie som tu nebola, boli sme v tom Anglicku. Let bol v pohode. Všeko tam bolo super, Až na tú prehru 4:0 a let naspať meškal 4 hodiny. Dnes som bola na cukor, fuj. Skoro som sa po :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Už som pribrala 6 kg, za posledných 5 týždňov 2,6 :angry: . Ale hlavne nech je malá ok.
1. apr 2009 o 10:36  • Odpovedz  • Páči sa mi to
JAnka kludne kedykolvek :wink: a od Maxu na krizovatke do lava a potom po tej dllllllllhej ceste az po zberne suroviny skoro :grinning: za skolskym dvorom do prava a odstavit auto :slight_smile: :wink: :dizzy_face:
1. apr 2009 o 10:45  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ozi caute :dizzy_face:

tesime sa ze vsetko oki :dizzy_face: a to priberanie - ja som pribrala cca 30 kg :stuck_out_tongue_closed_eyes: a cca 15 mam stale na sebe :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale co uz :sweat_smile: a cukor .... no veru nic prijemne ale mas to za sebou a neboj vsetko bude oki :wink:
1. apr 2009 o 10:46  • Odpovedz  • Páči sa mi to
No veď, zajtra budú výsledky, ale predtým som tehot. cukrovku nemala, tak dúfam, že ani teraz.
1. apr 2009 o 11:02  • Odpovedz  • Páči sa mi to
neboj isto nie :wink:
1. apr 2009 o 11:05  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Boli sme vonku, Linda bola celá od blata :grinning: , komplet do pračky, teraz obeduje a pôjde do hajan, :grinning:

tak kde sa stretáte :dizzy_face:
1. apr 2009 o 11:37  • Odpovedz  • Páči sa mi to
cauko kocky tak dnes to aby som si isla aspon hlavu umyt :grinning:
1. apr 2009 o 11:38  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ozi, ja som mala ten tehu cukor najprv len s diétou, neskoršie aj na inzulíne... Našťastie všetko dopadlo dobre, neboli komplikácie ani pri, ani po pôrode. DRžím palce, aby boli výsledky v norme.
Nika, aj Robko bol celý špinavý , našiel si najväčšie blato na dvore a sadol si priamo do toho a to všetko za chvílku, kým som kočík zaniesla hore....
1. apr 2009 o 12:52  • Odpovedz  • Páči sa mi to
annika :grinning: máme šikovné deti, ozaj ďakujem za info
:wink:
1. apr 2009 o 13:09  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Dievčatá, príjemné stretnutie :wink:

Mne to vyšetrenie na cukor vôbec nebolo nepríjemné, mne to chutilo :grinning: . A výsledky prečo až zajtra? Ja som mala hneď. Pichla mi do prsta a kvapru krvi dala na taký prístrojček a hneď bol výsledok.
1. apr 2009 o 13:44  • Odpovedz  • Páči sa mi to
lubii, aj u násn to tak je,ale fakt ta glukoza je teda riadny hnus, a hlavne ked si tehu
1. apr 2009 o 13:55  • Odpovedz  • Páči sa mi to
a ja som na tom nebola :grinning:
1. apr 2009 o 14:04  • Odpovedz  • Páči sa mi to
sa niekto mal,

ja som bola, pretože hned na začiatku tehu som mala vysoký cukor a kedže môj ocko bol cukrovkár, tak ma pre istotu poslal, ale bolo to OK :wink: ,ja som vedela prečo som mala taký cukor, som žrala na kilá hrozno :grinning:
1. apr 2009 o 14:28  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no kocky Janka za chvilku cca pol hodku asi dorazi - budeme u nas v zadu na ihrisku :wink: takze vas budeme cakat :wink: su tu dve ihriska vzadu na tej dlhej ceste tak nas tam niekde najdete :dizzy_face: v pripade potreby cukraren je blizko takze v pohode kava, mineralka a pod :wink: uz sa tesime :dizzy_face:
1. apr 2009 o 14:31  • Odpovedz  • Páči sa mi to
beji, OK, my ešte spíme, a dúfam, že nebudu veľké zápchy, lebo pôjdeme hodinu
1. apr 2009 o 14:34  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no Petko zalomil okolo 14:15 tak som zvedava dokedy :sweat_smile: ale asi ho budem musiet zobudit :sweat_smile: a teraz to tu veru viazne :stuck_out_tongue_closed_eyes: ta doprava je otras :stuck_out_tongue_closed_eyes: uz nech to spravia ten obchvat :angry: a aj pri Milexe robia kruhovy ..... no strasne cosi :fearful:
1. apr 2009 o 14:39  • Odpovedz  • Páči sa mi to
halooooooooooo kde ste vsetky :wink:

dakujem za krasne poobedie bolo nam super a mam pocit ze cim viac je Petko aktivny tym sa mu menej chce spat :sweat_smile:

pridavam fotky na FB potom prihodim link :dizzy_face:
1. apr 2009 o 21:31  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte, ja som si musela ísť s malou ľahnúť, normálne nemohla zaspať a odmietala spať v postieľke :frowning2:

inak stretko fakt super, deti sa fest vyhrali, a my máme plnú kúpeľňu piesku :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

bejipošli mi fotky cez Skype
1. apr 2009 o 21:40  • Odpovedz  • Páči sa mi to
http://www.facebook.com/album.php?aid=2006801&id=1357240939&l=53b5d57011

mozte kuk :wink: ja som KO :stuck_out_tongue_closed_eyes: idem haji :dizzy_face:

Nika no je ich 100 ks a ja to neviem poslat cez skype :grinning: nemas usb kluc ze by si dobehla a stiahla si ich ?? :wink:
1. apr 2009 o 21:59  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Jaj, keby už toto počko vydržalo. Dnes sme zase stále vonku, to je super. :slight_smile:
2. apr 2009 o 16:29  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte,

este raz dakujem za stretko :wink:
Dnes sme boli skoro cely den vonku tak bolo nadherne.Jullian je hrozne zly, vobec v noci nespal poriadne a ani cez den, je ako maly certik. Ten zub nas trapi.

No nam sa to uz krati uz len zajtra a v sobotu balime a ideme domov. Fotky hodim na Picasa, ale az ked prideme domov, tak potom si ich mozte stiahnut.
2. apr 2009 o 21:22  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok