Snažilky, tehulky a mamičky - 35 a viac. Ste tu nejaké?

aja7
27. jún 2007

Ahojte babulky, najde sa medzi vami buduca mamina cca 35 rocna ? Nechcem tu byt sama 😉

lubii
2. apr 2009

Baby, fotký sú super a pekne vám vyšlo počasie 😉

annika
3. apr 2009

Jaj, pekné fotky!!!! Deti sú krásne, mamičky tiež!!!!A aj tie komentáre sú vtipné k tým fotkám!!!
😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
Mali ste pekné počasie! Konečne sa umúdrilo to počasie, včera už bolo skoro leto....
Ja som celý deň upratovala ako debil, kríže ma bolia teraz, ja neviem prečo chcem stíhnúť všetko naraz????

mortiiss
3. apr 2009

Caute, kocky .. dezertovala som k vam od "snaziliek" ... teda, nie ze by mi tam nebolo dobre, kocky su skvele ... ale chcem sa porozhliadnut trochu aj medzi tehulkami ...
Trocha o sebe - pred par dnami som oslavila 34 - deticky zatial nemam ... prve manzelstvo skoncilo rozvodom - bezdetnost a vzajomne obvinovacky boli jednou z pricin. Po case som sa sialene zamilovala do mladsieho muza .. 🙂 a predpokladala som, ze dietatko sa nam podari hned, ked na nom zacneme pracovat. Nepodarilo ... sme spolu vyse 4 rokov, z toho 3 roky sa snazime o babo - absolvovali sme rozne vysetrenia, mame obaja viacero problemov s plodnostou (avsak, nic take, co by uplne vylucovalo tehotenstvo) - a stojime pred rozhodnutim: umele oplodnenie. Ja by som to podstupila (aj napriek istym zabranam), moj manzel tomu nie je velmi nakloneny ... stale veri, ze sa to podari prirodzene .. len sa bojim, ze ten cas zmeskam ... ze neskor uz bude aj tato moznost stratena .. Priznam sa, aj ked by som do umeleho zrejme sla, nie som ani ja velmi s touto moznostou zmierena a tiez este dufam, ze sa to podari .. preto to oddalujem .. ale bojim sa, ze ze to budem vycitat sebe, mojmu drahemu, celemu svetu ... 🙂 ak to nevyskusam.

Nechcem, aby to vyznelo, ze sa stazujem, nebodaj lutujem ... len .. neviem sa akosi rozhodnut, co mam spravit ... Umele preplacaju poistovne do 39 rokov ... uprimne poviem, vydychla som si, ked som tuto informaciu dostala (kedysi to bolo do 35 rokov) - vydychla som si preto, ze som si predlzila cas na toto rozhodnutie ...

vladkaz1
3. apr 2009

Ahojte bola som 4 dni v nemocnici mam zapal pluc drzte palce pa .Vladka

bejca
3. apr 2009

dik za pochvalu fotiek 🙂

Anika to pocko nam priniesla Janka 😵 😀

Mortis vitaj 🙂 ja na tvojom mieste by som isla skusit to umele a uvidela by som - myslim ze ako pises radsej skusit ako si potom vycitat 😉 a 39 podla mna je uz dost na prve - ja som mala 37 ... a veru niekedy si fakt pripadam na 65 😝 ale obcas aj na 25 😀 😉 ale jasne ze zalezi od vas ako sa rozhodnete 😵 drzime palce 🙂

Vladka 😕 moja zlata 😅 dufam ze sa coskoro uzdravis a budes fit 🙂 posielame cmuky cmuk 😵

vladkaz1
3. apr 2009

NO dufam aj ja mam Plucne chlamidie..., no v zivote som o tom nepocula.

annika
3. apr 2009

😢 😢 😢 Vladka, drž sa moja, myslíme na teba!!!! Cmuk!!!!
Mortis, aj ja by som išla určite na to umelé, veď veda je už na takej úrovni, že sa to určite podarí!!!! Neviem, ako sa to robí, to umelé oplodnenie, určite je to dlhý proces, ale za miminko by som to určite vyskúšala... 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉

janka_fr
3. apr 2009

Ahojte,

Vladka skore uzdravenie prajem.

Mortis vitaj medzi nami. Moja svagrina z MM strany podstupila pred 8 rokmi IVF a aj kamaratka pred rokom. Ja na umelom oplodneni nevidim nic zle. Ak by som mala problemy a tuzila po babatku, urcite by som to skusila. U nas(Francuzsko) je to pomerne rozsirene. Drzim palce.

Kocky teda my sa uz zajtra balime a ideme domov. Velmi sa tesim, ale na druhej strane my je aj smutno. Keby tak MM mohol byt na Slovensku to by bolo fajn, ale to nam zatial nehrozi. Dufam ze sa sem v lete dostaneme.
Pekny vikend vam prajem.

bejca
4. apr 2009

Ahojte 😵

dnes sa ukazuje pekny den 🙂 ideme plavat uz sa tesim 🙂

Vladka no tie chlamidie su akesi rozsirene uz som o tom pocula ... skus si nieco vygooglit o tom a uvidis vobec nemam predstavu o tom ... a hlavne sa nam rychlo uzdrav 😵

Janka stastnu cestu 😵

Mortis je tu aj tema o umelom oplodneni skus kuk a pokecat a popytaj sa dievcat co a ako 😉

vladkaz1
4. apr 2009

no ved prave ze som nic nenasla..... su tam len nejaky odkaz...
Horsie je ze po tych liekoch strasne vraciam sak som za 4 dni schudla 3 kila to neni zdrave este si nieco uzeniem a doktorka povedala ze sa horsie znasaju a ze ich musim brat.
Dakujem vam idem lezat..
😉

mima07
4. apr 2009

cauko
vladka skore uzdravenie 😉 kde si taku pliagu chytila?
janka stastnu cestu
mam doma ottka som rada lebo same trable s jeho cestou domov ☹ najprv mu usiel vlak na letisko potom ledva stihol sa vybavit na letisku a najlepsie na zaver lietadlo odislo s 50 minutovym meskanim 😠 a letisko pisalo ze odisli nacas 😠 este ze mi stihol poslat sms lebo by som tam v noci cakala hodinu 😠
dnes zase sa nam pokazil kotol teda muz ho nedal vycistit 😠 😠 asi ho prizabijem takze som bez teplej vody 😠 😠 a opravar pride asi az v pondelok aj ked este mi tak napoli slubil ze by vecer dofrcal
chystam sa k mame na zabijacku ale kde sa potom sprchnem z tych smradov to neviem ☹ asi v alexovej vanicke 😀 😀 😀
pekny viken si uzivajte slniecko 😉

vladkaz1
4. apr 2009

No zevraj sa to normal prenasa vzduchom a je to teraz strasne rozsírene v TT... ☹

bejca
4. apr 2009

Mima ty si uzivaj syna 😵 a malo teda pech 😅 a muza prehni cez koleno 😀 😉

Vladka a ako si vlastne na to prisla ze mas nieco s plucami 😕 😅

vladkaz1
4. apr 2009

Beji ja som lezala 4 dni na infekcnom tak som to zistila... 😉

marta09
4. apr 2009

Ahojte dievčatá, tak sme dnes mali nádherný deň,Ľubi, tá upálená Morena určite pomohla 😅, alebo žeby predsa Janka priniesla slnko z Francuzska 😀 😀 ?Simonka bola vo svojom živle, skoro celý deň bola vonku, krásne sa hrala s detičkami 😵, vôbec ich neštípala, ako je to jej zvykom. Vladka, skoré uzdravenie 😉 , Bei,super foto zo stretka, teším sa, že vám to všetkým vyšlo 😉 , Mima, no keď sa darí, tak sa darí ☹ ...Anika, nám ten monitor nedopadol až tak dobre, Maťa je trémistka a väčšinou písomky dobabre, z mat. sme mali 40%, zo sj 70%. Minulý týždeň sme mali zabíjačku, som vyšťavená ako citrón 😒 , boli sme len my dvaja s mužíkom, mamka bola s malou. Mortis vitaj medzi nami, aj ja si myslím, že za pokus to stojí 😉.

azuzi
5. apr 2009

Ahojte kocky som tu par dni nebola, ste zazili pekne stretko fotky som kukla a su peknucke 🙂 🙂 . Deticky nam rastu a Vase uz vedia chodit pekne cez preliezku, nas Martinko sa vcera premaval po stavbe po tej spinavej dlazke, boze uz aby sme mali vymalovane, ja som sa pustila do jednej izby ale stale nie som na 100% spokojna, a mama hovorila ze by nam to tu odtialto jeden maliar aj vymaloval, tak uvidime.
Mortis zelam ti aby si sa pravne rozhodla, ja som mala jednu spoluziacku, ktora absolvovala vela umelych oplodneni, a po vymene partnera ale aj po nejakej liecbe otehotnela prirodzene a prve mala mozne v 37 rokoch. 😉 😉
Vladka zelam taktiez skore uzdravenie.
MIma tak nech Vam ten kotol coskoro opravia. 😉 😉.
Janka zelam peknu cestu domov, takze sviatkovat budete doma.

annika
5. apr 2009

Ahojte mamičky! Tak volby máme za sebou...chvála bohu, že sa už skončili! 😖 Zase vyhral muž...
😠 😠 😠 😠
My sme boli včera celý deň tiež vonku, Robko je normálne histerický, keď ho nesiem do vnútra. A keďže ešte stále máme nejaké to blato vonku, tak sme vyzerali ako prasiatko...Azuzi, asi tie decká fakt potrebujú tolko špiny...xixixixixixixixixixi

azuzi
5. apr 2009

No Annika mas pravdu, asi zena v tejto krajine nema az taku velku sancu na uspech, myslim si ze vela dochodcov volilo muza 😒 😒

vladkaz1
5. apr 2009

Ahojte dakujeme ja sa v podstate citim dobre az nato ze muz lezi v horuckach a mala je ties ma antibiotikach.
je nadherne pocasie prave som prisla z obchodu trocha sa mi toci hlava.
S tymi volbami ja si nemyslím ze to je tym ci zena alebo muz, skor kto mal aky program .
Tiez by som bola rada keby sme mali prezidenku ale s Radicovou som sa vobec nestotoznila, tak som volit vobec nebola...
Na vyplatu pojem malej kupit tenisky sak nema a co ma je jej bud male alebo velke... 🙂
Objednala som malej jarnu bundu ale rozmyslam ze ju zrusim ,ved je uplne krasne a pochybujem ze bude prsat.
Co mate nove?
Beji foto uplne nadherne sa ti podarilo ,skoda ze som nestihla stretko som sa tesila..

lubii
5. apr 2009

Tak je by som tiež proti žene ako prezidentke nič nemala, dokonca by som bola veľmi rada, ale súhlasím s Vladkou, ani ja som sa s Radičovou vôbec nestotožnila 😒

Vladka ☹ tak ste ochoreli všetci, držím palce, nech sa skoro uzdravíte.

Malý sa všete poobede tiež zobudil s teplotou, celý večer bol ako oťapený aj celú noc mal teplotu, ale ráno mu klesla a už vystrája. Práve sa bozkáva s mackom 😀

vladkaz1
5. apr 2009

Lubi tak mame rovnake nazory prave sme prisli z vonku a ideme s muzom na pohotovost je hotovy chudak.
Aj tvoj maly ma teploty? Boze to co je uz vo vzduchu...

bejca
5. apr 2009

caute 😵

no ja som volila GAsparovica 😉 ved stryco je stryco 😅 😉 😀

Vladka ja viem ze si bola v nemocnici ale ako si prisla na to ze tam mas ist ?? mala si horucky ci co ?? aky priebeh choroby ti zacal ?? viem ze si spominala len ze si unavena ale nic viac akosi nepamatam 😅 a zelam skore uzdravenie celej rodinke 🙂 a veru skoda ze si nemohla prist na stretko .. ale ved my dve mozme hodit kedykolvek a mozno sa pridaju aj Nika a Mima 😉

Marti nas Petko zasa ked vidi deti tak je strasne happy a az vyska obcas a hned by vsetky obimal a bozkaval 😀 no ale niektore mamicky a deticky reaguju ako keby som mala doma nejakeho .... no su vselijaki medzi nami 😅 a mna to potom mrzi tak Petka berem radsej prec 🙄 😕 😅 😒 no co uz ...

Azuzi drzim palceky aby ste uz coskoro byvali 😵

Anika my co je teraz takto pekne a sme vlastne skoro stale vonku tak Petko nie zeby lahol a spal on ma este viac energie tusim 😅 len ja pomalu dochodca 😝 😉 😀 som KO kazdy vecer 😅

Lubi skore uzdravenie zelame a posielame cmuky cmuk 😵 a mozno to len bolo z nejakeho zubka 😉

my tiez mame sopliky 😅 a aj pokasliava 😅 ale tak vonku sme boli a aj vymysla v pohode - dufam ze to neni nic vazne a dufam ze len zuby 😝 cely den sme boli vonku , aj na labute sme boli kuk 😵 na ihrisku a na nakup v Tescu .. ja idem zehlit mam toho pozehnane lebo som mu oprala aj vsetky jarno - letne vecicky takze toho mam az az ... 😉 pekny vecer 🙂

lulu19
5. apr 2009

Ktoré pravidlá porušuje: | Zruš
ahojte baby kolko vam meskali ked ste robili test dakujem

bejca
5. apr 2009

a zabudla som 😅

inak dnes sme zazili sok 😅 😝 v Tescu sa nas predavacka ktorej sme platili pytala : a co z vnucikom ???? 😨 😅 😲 😕 kokooooooooooooooooooooos skoro som odpadla 🙄 😝 ☹ 😒 no takze mozte mi hovorit kto chcete co chcete ...

vladkaz1
5. apr 2009

Beji ja som zacala pokasliavat a mala som horucky 39,5 a odpadla so. Isla som Demovicke a ta mi povedala ze som najvaznejsi pripad za cely den tak ma previezli do nemocnice na infekcne tam mi dali infuzku, a rozne testy mi robili a vlasne tak na to prisli..
Stale vraciam s tych liekov a muz mi pred hodinu oblval stenu ma porazi, najhorsie natom je to ze muz bol doma s malu na ocierke a teraz je sam hotovy a ked nepojde do roboty dojde o 13ty plat asi 8000sk v riti....
S tou predavackou ... no by som ju poslala do riti... ja by som jej povedala......... 😠 vobec si neni stara, sa pozri na kocky 17 ky jake su ako 30 rocne si dobra neboj 😵

bejca
5. apr 2009

Lulu ja som si testy robila a vzdy mi vysla len jedna ciarka ... potom som sa na to vyprd... a ked mi uz dlho meskali som isla a hups 😎 ze som tehu 😵 😎 ale to mi uz az doki povedala 😉 a ja som jej neverila - tak zobrala krv a ked to bolo " cierne na bielom " tak som tomu verila 😉

Vladka aha .. tak to ty si mala aj kasel a teploty ☹ no ale nastastie ti zistili co to mas a dufam ze tie tablatky zaberu a budes rychlo fit 😵 muzika mi je luto 😖 no a ta praca ... co ti poviem radsej bez cca 8 litrov ako chory do prace 😅 drzte sa moja

bejca
5. apr 2009

a dik za pzbudive slova 😵

inak prave som dozehlila 😝 a mam pokoj snad na cca tyzden 😀 😉

vladkaz1
6. apr 2009

hmmm to je pravda beji 😉

l.lara
6. apr 2009

ahojte babulky.. 🙂 som tu dlhsie nebola..mali sme pokazene PC a aj energia na cokolvek chyba, neviem co mi je..ale aspon mi zistili - konecne po tych rokoch, ze mam alergiu. len este neviem na co, som objednana na jun.. moj muzik mi vravieva, ze na nho 😝 🙂 😅

beji, mne hned suseda povedala, aku mam krasnu vnucku..doteraz mam z toho des 😝 a pritom ma syna v mojom veku, ta snad by si mohla zratat 2 a dve..potom sa vyhovarala, ze ved ona ma nevidela tehotnu..si myslela, ze som taka normalne.. :o) 😀 (mala som 30kg navyse) a teraz neviem, ci som spravne pochopila tvoj prispevok, lebo som pozerala fotky a vyzeras vyborne 😵 ..btw..tiez som volila I.G. 🙂

vladka juuj, teda mate toho dost. ☹ veelmi drzim palceky, nech ste vsetci cim skor v poriadku..a kde bola malicka, ked si bola v nemocnici? bejka ma pravdu, v takom stave ist do prace, este si volaco horsie nazenie :( tiez posielame cmogiky pre rychle uzdravenie.. 😵 drzkajte sa.. 🙂

mortiiss, vitaj.. 😵 ja by som asi este chvilku pockala, ale tiez nie dlho.. 🙂 niekedy treba stastiu trosku pomoct... 😵 veeelmi drzim paste.. 😵 🙂

zelam vsetkym vydareny slnecny dnicek.. 😵

annika
6. apr 2009

Díky Lara, aj tebe krásny deň! 😉 😉 😉 a alergiu treba veru liečiť, aj ja mám sennú nadchu, chvála bohu len sezónnu!!! ☹
Vladka, skoré uzdravenie celej rodinke! 😉 😉 😉
Lulu, ani mne nič eukazovali tie čiarky... 😖 😖 😖 robila som ich 3!!!! tiež len z krvi som sa dozvedela, že som v tehu...
Ja som dnes bola u kožnej,s tou mojou ekcémou na ruke, ale dovnútra som sa nedostala, hoci som tam s malým sedela vyše hodinu... a mala som pred sebou len troch pacientov, no ale prišli takí, čo mali zaplatený termín a čas, za 3 eurá... a my ostatní sme tam sedeli v čakárni ako neviem čo... Robko sa potom začal zlobiť a ja som zaklopala sestričke, nech mi dá tiež taký termín na stredu. Decká, tot´ naše zdravotníctvo...no teda...
😝 😝 😝 😝