Snažilky, tehulky a mamičky - 35 a viac. Ste tu nejaké?

aja7
27. jún 2007

Ahojte babulky, najde sa medzi vami buduca mamina cca 35 rocna ? Nechcem tu byt sama 😉

janka_fr
16. máj 2009

Vitaj Nika teba som tu dlho nevidela.

nika07
16. máj 2009

Ahoj Janka, ved som sa ani dlho nehlásila, ved sa aj hanbím za to ☹

ale cez deňakosi nestíham a večer mi okupuje počítač syn, lebo svoj má pokazený, už dufam, že mu ho manžel dá opraviť 😉

janka_fr
16. máj 2009

ja som to tu tiez trosku zanedbavala, lebo sa ucim robit digiscrapbook ako som to tu uz spominala a pri tom clovek strati kopec casu a ako tak som zacala ovladat GIMP a teraz mi Franck natiahol do pc Photoshop, tak som zase na zaciatku a ucim sa robit zase s tymto programom. My mame pre istotu 4 😀 😀.

vladkaz1
16. máj 2009

Jani aj ja som robila na photoshope som retusovala foto ale nejako mi to nejde a teraz mi moj vyhodil vela programov z PC ze su na prd ,tak len kukam 😕 😅 neviem nerozumiem ze mi stiahne nieco lepsie.
mala ma total zaparenu ritulku , pri druhom urcite zacnem latkovat, bo ma stohoto poraza ☹

nika07
16. máj 2009

idem pozrieť čo dávaju v telke, tak sa majte a dobrú noc 😉

papa

janka_fr
16. máj 2009

Vo velkom pc mame Photoshop PS4 ale ten pc nepouzivam aby som tam nieco ne dototo ako sa mne zvycajne stava a tak v mojom netbooku mam PS3 a zatial super, lepsie ako GIMP a inac ak chces robit take kolaze s fotkami tak na babycafe su super navody ako na to ak by si mala zaujemm dam ti sem link ak ho nahodou nevies.

Vladka len a len odporucam, ja som zacala ked mal maly 11 mesiacov ale nelutujem, sice nam sa to financne neoplatilo ale ked zacnes od zaciatku tak sa to oplati aj financne. No a zaklad je ked nakupis nepozerat stale nove a nove, lebo ja som sa nevedela zastavit s nakupovanim 😅 , ale uz som si dala pokoj 😝

janka_fr
16. máj 2009

Nika dobru noc, u nas nic moc v telke, pozerame BONES

vladkaz1
16. máj 2009

ani u nas nic muz ma vyhadzuje pa 🙂

azuzi
17. máj 2009

Pozeram baby ze ste riadne profesionalky v upravovani foto, ja som teda len riadna amaterka a vela s tym nenarobim, trochu v tom picaso a to je vsetko.
Vcera vecer som zacala Martinkovi trochu citat, ale este to nejakko nezabera a mam problem lebo lampicku nemam hned pri posteli, tam je postielka, ,musim to nejako vymysliet.
Rozmyslam co idem dnes robit - lebo vcera som ani zdaleka nestihla na stavbe co som chcela, dokoncovali omietky, tak som radsej upratovala aj dvor po nich, ti chlapi hodia vsetko tam kde sa im paci, majstri na Slovensku si po sebe v ziadnom pripade neupratuju 😀 😀. Tak neviem ci ist na chvilu tam, alebo auto si poriadit alebo skocit poobede na aerobik, kde som uz nebola sto rokov 😀 😀.
No uvidime 😉 😉

vladkaz1
17. máj 2009

chod na aerobik!!!! kasli na bordel ajstak ho na druhy den zasa spravia bordel pocka! 😀

azuzi
17. máj 2009

NO Vladka tak pojdem na ten aerobik. Ale nieco okolo toho musim este stihnut. 😀 😀 . Ten bordel pocka na 100%. Keby sa tak sam poriadil. 😉 😉

vladkaz1
17. máj 2009

🙂 no tak to ano aj ja by som to brala doma len tak lusk prstami a je cisto ze?

annika
17. máj 2009

Ahojte! Len na skok, teraz sme sa vrátili z chaty, bolo super, moja diéta je fuč... 😖 😖 😖 Môžem to začať od znova... ☹ ☹ ☹ Všetkých vás pusinkujem!!! Fotky budú len zítra, holky, som poomŕtva.... ale dobre bolo trošku vypadnúť z domu už konečne!!! A zajtra idem prať a vešať a žehliť....cmuk cmuk!!!

vladkaz1
17. máj 2009

Anni super mali ste suoer viikend !!
No pani zrusila kocik dnes mali prist prenho a zavolala mi ze sa muzovi nepaci ale hlavna vec ze si dala poslat 8 MMS chcela este detail...kaslem na to ... tak to funguje co uz.ved sa preda 😀 nic sa mi nechce dnes som nevarila lebo mame od vcera 2 chody 😀

nika07
17. máj 2009

Ahojte,

dnes bolo ale krásááááááááááááááne, sme na dvore grilovali bolo super, malá večer normálne odpadla od únavy 😀

Annika a kde ste boli na chate 😕

Vladi, ved sa ohlási niekto iný, držím palce 😉

vladkaz1
17. máj 2009

no ved ano len ide o ten princip, najprv prosikat aby som rezervovala a potom a sa nato vykaslat 😝 asi nasli nieco lepsie, ale mi sme koly nim boli doma vies? mohli sme mat iny program ...
Juj muselo byt super ze? ta vona grilovacky 😵

nika07
17. máj 2009

to by aj mna vytočilo 😠

veruže aj bolo 😀 , od zajtra držím dietu 😀 😀

vladkaz1
17. máj 2009

no ved aj mna to vytocilo 😠

janka_fr
17. máj 2009

Pekny vecer prajem,

Annika tesim sa na foto a na chate sa neoplati drzat dietu, ved ju zacnes od zajtra pripadne od dalsieho pondelka 😀

Azuzi ako Vladka vravi, neporiadok pocka, ale to ti ta prava radila, ze Vladka??Ty co este o polnoci varis 😀

Nika tak na grilovacke som uz nebola 100 rokov, teda takej slovenskej a mnam take klobasky by som si teda dala a taku cigansku ale z kuracieho mnam, mnam, mnam. No o jedle snivam, lebo sa teraz snazim zdravo stravovat 😅

vladkaz1
17. máj 2009

Jani asi tak 😀 , mali sme pred hodinou doma bombu ja by som ani nezaspala ,keby som to neupratala 😅 este mam v drese 2 taniere a flasu malej od mlieka a idem to umyt kym pojdem spat rano sa mi nechce musim varit muz ma rannu tak chcem mat navarene na zajtra potom pojdeme von.. 🙂

bejca
17. máj 2009

nestiham citat ale boli sm ena vylete ak chcete kuk :

http://picasaweb.google.sk/benikovci/TerchovaSt...

pa pa zajtra mozno pridem kuk 🙂

cmuuuuuuuuuuuuuuuuuk 🙂

annika
18. máj 2009

Ahojte! Tak som ako tak dobehnutá s tou prácou, dobehla som sama seba, ale ešte stále nie som v cieli... 😠
Na vás som už myslela a fotky sú v albumíku...Nový foťák dobre fungoval, aj počasie nám vyšlo, nič iného sme nerobili /po dlhom čase/ len sme chodili na prechádzky a jedli a pili sme samé nezdravé veci...ach,jo! Raz žijeme,nie???
Teraz idem kuk bejcu, ako oni víkendovali...xixxixixixixi

annika
18. máj 2009

Bože, Bejca, tolko detí!!!! No teda, aj vy ste mali veselo.... Pieskovisko bol skoro malý, čo? xixixixi

nika07
18. máj 2009

Pekný večer,

JAnka ked prídeš na SVK tak si pozvaná na grilovačku 😉 , ale aj ostatné spravíme stretko u nás, už teraz sa teším 😉

Beji, Annika super fotky, ako vždy, niet čo dodať 😉 , určite ste si oddýchli 😵

bejca
18. máj 2009

Anika , Nika dik za pochvalu 🙂

my sme si oddychli a aj pochodili , opiekli najedli 😀 😉 no bolo fajn 😵 😵 😵

kocky dik za podporu dufam aj ja ze tie vysledky budu oki 😵 a jasne ze dam vediet potom 🙂

Azuzi aj nas Petko sklbe vsetky kvietky 😅 aj u babky a aj na tomto vylete teraz co sme boli 😵 ale co uz ... 😉

Janka dufam ze Julianko je uz oki a aj kasel uz presiel 🙂

co sa tyka tych aft ma ich uz plnu pusinku aj perny ☹ nemoze papat ale dnes uz je to lepsie a dufam ze coskoro mu to uz prejde a aj tie kila co schudol pribere 😵

Anika krasne fotky vidim ze aj vam bolo super 😵

bejca
18. máj 2009

Vladka inak super zmena fotky v pase 🙂 a setri sa 😉

vladkaz1
18. máj 2009

beji mne nejde otvorit ten link ☹ diki za pochvalu , dnes sa zorhodujem ake tie latkove plienky este pre Lucku kupit , zasa mame susinku v katastrofalnom stave ☹ na doma budem pouzivat len latkovky , s muzom som sa dnes za to povadila 😝

bejca
19. máj 2009

Vladka par fotiek som dala aj do mojho albumu mozes kuk aj tam 😉 ale nechapem preco ti to nejde ...

azuzi
19. máj 2009

Inak Vladka ja som si zvykla davat na noc latkove plienky s normalnymi plienkovymi nohavickami nato a je to v pohode, tiez sme mavali riadne zaparenu ritku a aj ked teraz sa mu to objavi kremujem a davam latkove plienky obycajne, nie tie co pouziva Janka.
Fotecky z Vasich vikendov som kukla su nadherne.
Vladka tak si predstav ze som na tom aerobiku nebola, s mamou som sa nepohodla a sla som upratovat na stavbu, som hrozna 😀 😀 , ale tuzim sa prestahovat. Zato som vcera rano pred ranajkami bicyklovala pol hodinu a vecer som tri hodiny riadila auton a vyse kila prec, musim to vyuzit, podla mesiaca je teraz dobre obdobie na zhadzovanie.
Inak na buduci tyzden idem do Prahy pojdem aj s Martinkom a mamou, dufam ze sa udobrime 😉 😉 .
Aj ja uz chcem grilovat u nas na dvore 😵 😵

vladkaz1
19. máj 2009

azuzi ,no ved aj ja davam od vcera Lucke na doma latkovku pod to este saciu vlozku a na to dam gatuse, ale tie co mam gatuse tak to je pvc allebo neajaky taky hnusny material tak idem kupit take z latkovych plienok.. este som sa nerozhodla ze ake uvazujem aj nad tymi eko plienockami kupim zatial asi 2 a podla toho mi ich mama usije aspon na doma staci.... tie vkladacky si kupim original lebo asi lepsie saju Lucka cika ostosest...
Vcera som rostrihala drahy uterak s 100 per bavlny a obsahovalo to aj nejaky bambus ci co ked to muz zisti ma zabije 😀 spravila som Lucinke sacie vlozky haha sekulujem ,
Neboj udobryte sa s maminou ja som zasa povadena s muzom ,lebo nesluhlasi s latkovkami a povedal mi ze mi sibe uz sme to raz riesili asi pol roka do zadu a nechala som sa od neho ovplivnit a ako to dopadlo mala ma ritku no hruza aj susinku....
Beji asi ja mam chybu preco mi to nejde idem skusit este raz ale vcera mi to na tom zamrzlo.. 😕