Snažilky, tehulky a mamičky - 35 a viac. Ste tu nejaké?

aja7
27. jún 2007

Ahojte babulky, najde sa medzi vami buduca mamina cca 35 rocna ? Nechcem tu byt sama 😉

vladkaz1
19. máj 2009

beji uz mi to ide nadherne foto a jak vam bolo fajn ,hmmm to masko voni az sem 😀

azuzi
19. máj 2009

No Vladka nelutuj ten uterak, hlavne ze mala bude v poriadku ritku 🙂 🙂

lubii
19. máj 2009

Ahojte,my sme boli cez víkend v BA.Včera večer sme sa vrátili.Aj som vás počítala, ale už sa mi nechcelo nič písať. Fotky máte kráásne. Beji,muselo byť super na stretku 😵 . A držím ti palce, aby si bola v poriadku.

Vladka, ja som si tiež robila plienky z uteráka 😉 . A v kike majú občas akcie na uteráky, to narobíš plienok za pár korún. Aspoň na noc jej to dávaj. A skúsila si už Alany z DM? Tie by mali byť ekologické, teda bez chémie. My na vonku používame tie a doma látkovky 😉

janka_fr
19. máj 2009

AHojte,

BEji paradne fotky, vidno ze bolo super a tolko detieciek 😵

Vladka ja by som urcite malej davala latkovky aspon teda na noc a na doma, ked to ma take skarede a zaparene. Ved ju to chudatko musi stipat. Ak nechces investovat teraz do latkoviek tak si kup aspon dvoje vrchne nohavicky, to nie je take strasne a nejake klasicke stvorce, ale take co su dobre save, alebo ako Lubka ti napisala, urob si z uteraka(ja taka sikovna nie som). Ak by si chcela vrchne nohavicky, tak by som ti jedny odporucila, su to asi nejjemnejsie PUL nohaviicky ake som kedy videla a volaju sa little lamb. Nie su ani velmi drahe. Su naozaj jemnucke. Ked budes ale davat na noc latkovku-stvorec, tak jej skus dat na vrch fleesovu separacku, aby mala pocit sucha a tu si mozes lahko vyrobit z modrej deky co predavaju v Ikea, baby to takto robia a ze ta deka je strasne lacna a mas z toho kopec fleesovych separaciek a nastrihas si ich ako chces, ale vyskusaj najprv ci ti nebude Lucka alergicka na fleece.

Nika dakujem velmi pekne za pozvanie a chystaj klobasky hehe.

My sme boli vcera a aj dnes v jaslickach, no vcera som tam bola smalym hodku a to bol cely cas na mne nalepeny, takze takto sa neadaptujeme rychlo, tak dnes som ho tam po polhodke co som bola s nim nechala sameho polhodku a chvilku plakal a potom fakn a ked som prisla tak sa rozbehol ku mne a zacal plakat a uz sa ma nepustil.Zajtra ide znova a ostane 45min sam tak uvidime.

janka_fr
19. máj 2009

Vladka ak si taka sikovna krajcirka tak ak chces ja ti mozes obkreslit moje ale len obkreslit, lebo ja som v siti antitalent, ja tak akurat gombik prisijem.

vladkaz1
19. máj 2009

oki baby dnes sitie plienocky skolabovalo , haha som to zle vystrihla a uz s ato viezlo a nemali suchy zips tak zatial len taka skusobna co pojde na umyvanie okna 😀 😀 tak mrknite do albumu .. malej to nenormalne prospieva tie latkovky za 3 dni to ma uplne krajsie vrchne nohavicky mam 2 jedny take co som mala , a dnes som kupila babylucy ,ale tie baby ties kritizuju ,jani nemozes mi hodit link na tie gatky nech nemusim hladat diki ... a cenu 😉 som nasrata lebo som sa pochytila s mamou to ona mi ich sije a ma vela svadobnych siat tak mi nadavala ze si vzdy vymyslim taku pi.... a kupila som zlle gumky nedrzalo to tam dobre teda skor sa to nedalo nariasit, kuknite do albumu zachvilu ich tam hodim. 😀

janka_fr
19. máj 2009

Vladka ja ti poradim jednu vec, chod do temy latkove plienky zdrave a moderne-nejako tak sa vola tema a tam su kocky, ktore si tiez sili plienocky same doma a ti aj daju linky kde si mozes stiahnut strihy a tusim su aj videa na yotube ako to usit. Radim ti kup si tie vrchne gatusky PUL little lamb su naozaj najjemnejsie. Idem ti hodit link a v tej teme ich jedna kocka predava ja som ich od nej kupila, ona je z Ba a bola velmi zlata a ochotna. No teraz som pozerala stoja 9 euro, podla mna super cena. Inac este ak ti mozem poradit, ja by som suche zipsy nedavala, ale radsej cvoky umele. Ja mam aj take aj take, ale niekedy ked maly moc santi a skace tak ma na brusku take trosku cervene od suchacov, tie mu davam len ked ide spat.
http://latkovky.sk/?akcia=showkategoria&vyber=4...
to je link na tie PUL nohavicky

nika07
19. máj 2009

Ahojte,

Janka na kedy? 😉

lubii
19. máj 2009

Vladka, tie pulky od babylucy sú celkom dobré.Ja ich mám. Síce ich používam len zriedka,lebo ja mám radšej vlnené, ale sedia dobre. A od babylucy mám aj bambusové plienky aj froté. Som s nimi spokojná a nie sú ani také drahé. A tie vkladačky som si tiež kúpila u nich, ale ja namiesto nich radšej používam štvorcové plienky poskladané na 12-tiny, alebo štvorce ušité z uteráka asi 40x40cm,poskladané na 3-tiny. lepčie potom schnú,keď ich rozložíš.

vladkaz1
19. máj 2009

no ved mrkam ze su tam na tej stranke nejake akcie idem este pokukat .... tak sit to nebudem inak skoda uteraku som ho znicila na sacie vlozky a tento nepodarok som robila z 100 perc, bavlny mozno sa bude hodit ako sacia vlozka ale chcem si kupit tie bambusove a konopne nech jej to robi dobry ucinok...
Ja som dala prave Lucke BL pod to klasicky stvorec a este saciu vlozku tak som zvedava kolko mi vydzri ale sedia super ... len co mi vadi pri tych suchych zipoch ako sa to zalepuje sa mi to oceruje ako to zalepim , ale to je tym ze je to stiahnute.. Jani dik za link muz ma nechcel pustit k PC tak idem studovat 😉

janka_fr
20. máj 2009

Vladka ako Lubka pise, vlnene su lepsie ako PUL, ja ich ale nemam, tie su naozaj pre baby ak ma velmi citlivu pokozku, nas maly ma sice ekzem ale tie PUL nohavicky nam nerobia problem, ani v jednorazovkach sa nezaparoval, tak preto pouzivam plienky s PUL vrstvou. Babylucy bambusove stvorce mam tiez a su super a inac ja som si kupila aj klasicke stvorce a to Kikko eco lux-je to 10ks a stali tusim 10e, no neviem teraz presne a su dobre save. Ja mam tie Itti Bitti a ked si maly len cvrkne ze ocika len vkladacku a gatusky su suche tak mu do toho davam ten klasicky kikko stvorec poskladany na 16-tini tusim a neprecika sa mi aj ked mu to dam na poobedny spanok. Vladka ja prebalujempo kazdom cvrknuti takze nema sancu precikat a v poslednej dobe mi hlasi ze sa pocikal alebo pokakal.
Pozriem ti link na tie kikko klasicke stvorce.

janka_fr
20. máj 2009

http://plienky.sk/bavl-detske-plienky/70x70-lux...
tu mas link na tie kikko eco plienky

janka_fr
20. máj 2009

este ma napadlo pisem na 100x 😀 , ze ak planujes pridruhom latkovat tak by sa ti mozno oplatilo aj kupit viacvrstvove plienky, tie nemam, lebo ja uz mam plienok az az a my druhe neplanujeme tak uz nechcem kupovat ale videla som ich a zdaju sa mi ze su dobre a aj kocky si ich chvalia. Lubi ty ich mas?

lubii
20. máj 2009

Neviem,aké myslíš viacvrstvové,lebo aj babylucy tie froté organic majú všité sacie jadro, teda sú asi viacvrstvové, ale oni sú fajn, lebo ani nepotebuješ vkládačku, ale zas dlho schnú. Tie bambusové nemajú sacie jadro,lebo tie samé o sebe dlhšie schnú, tie sú iba z 2 vrstiev. Do toho potom sa dá dať vkladačka alebo poskladaná štvorcovka. Mám aj tie bambusové štvorcovky 40x40cm. Tieto tvarované plienku používame iba v noci.Cez deň mu dávam iba vlnené gate, mám jedny kúpené od Babyidea -longies a dvoje som si ušila podľa nich z vlneného svetra zo skáča 😉 . Do nich dám vlnený obdĺžnik a štvorcovú plienku poskladanú na 12. A ešte mu to prichytím s body, aby nepadalo 😉

vladkaz1
20. máj 2009

jani uvazujem , len uvidim ako sa odvinie ododnes situacia dojde nam vyuctovanie vody baby ma u nas nasrrasili ze budu strasne nedoplatky tak pocitam takych 10 az 15 neviem ak by sme mali dobre vyuctovanie pojdem kupit aspon 5 ks nejakych .. ideme zariadovat malej izbu tak nechcem kupovat teraz este nove plienky, zatial na doma budeme latkovat

janka_fr
20. máj 2009

Ahojte,

Lubi ty si sikulka 😵 ked si to vies takto pekne usit.

Teraz sme prisli z jasliciek a bolo to zase s placom a ked pridem pre neho, zacvakne sa na mna a uz nepusti ale najhorsie je ze ked vyjdeme von, tak na mna ani nepozrie a ani sa neusmeje ☹ Prejde ho to sice po nejakych 10min, ale aj tak.
Franck ked pride z prace tak vyrazame k Atlantiku.Je tu krasne pocasie a idem si robit pic-nick. Uz sa tesim na vonu mora. Tu je totiz to zajtra statny sviatok, len skoda ze Franck ide v piatok do prace, to by sme tam mohli ostat az do nedele 😒

vladkaz1
21. máj 2009

Ahojtes sme uplne mimo boli sme az posledne kde ste???? dnes je vonku nadherne , jani uz mam objednane tie Pul tak som na ne zvedava sa tesim.. 🙂

bejca
22. máj 2009

ahojte 😵

tak my uz mame pusinku lepsiu a vysiel nam zubok prva stolicka 😵 to jej trvalo 😝 😉

Anika ako koleno ?? dufam ze dobre 🙂 a co torta skusala si 😀

ako citam tak latkujete 😵

Vladka ja ti neporadim 😅 ale kocky ked maju skusenosti tak je to super ze ti vedia poradit 😵

Azuzi dakujem za zelanie 😵 a dufam ze vy uz finisujete s domom a konecne sa uz nastahujete 🙂

Lubi ty si aka sikulka 😵

Janka drzim palceky aby sa Juliankovi v jaslickach zacalo viac pacit a uz neplakal 😵

bejca
22. máj 2009

a dakujem za pochvalu fotiek 😉

vladkaz1
22. máj 2009

Beji no konecne sa niekto ozval , ako sa mate?

bejca
22. máj 2009

Vladka mame sa dobre dakujem za opytanie 🙂 dnes sme boli na oslave neter mala vcera 18 rokov tak sme jej boli potriast s pravicou 😵 a darceku sa potesila tak som rada 😵

vladkaz1
22. máj 2009

no super ja som tu taka opustena nikto nikde 😖 ☹

annika
22. máj 2009

Vladka, moja, aj ja som tu, len máme akciu, 7.motozraz v Gabčíkove, tak nestíham nejak, teraz sme sa vrátili domov s Robkom, rýchlo sprcha, mliečko a hajde spať!!! Zajtra budeme skoro celý deň vonku, malý je unesený z celej tej akcii, som sa bála, že bude uplakaný a nervôzny z tej hudby, z tých motoriek a tolkých ľudí, ale asi je po ockovi...péči sa mu to.... fotky až pondelok, slubujem!!! Pekný víkend vám prajem!!!

vladkaz1
22. máj 2009

😉 je Anika no super tak prajem nech sa vam to vsetko dobre vydari 😉 a tesim sa na foto !!!!pa

mima07
23. máj 2009

caute
nestiham 😠 ale dnes to tu otvaram 😀
od pondelka sme malovali viac ako polovicu domu 😝 a v stvrtok a piatok sme boli na vylete 😀 jasne ze nam nikto neupratal 😠 tak dnes makam a aj zajtra 😝 😠
ale nevydrzala som a musela som nakuknut a samozrejme aj pridat fotky z vyletu 😀
tak aspon vy si uzivajte pekny vikend 😉

bejca
23. máj 2009

Anika tak mate super vikend 😵 tesime na fotky 🙂

Mima super fotky 😵 a prosim ta neupratuj tolko 🙂

Vladka ako sa mate ?? dufam ze ste oki a ritulka zahojena 😵

azuzi
23. máj 2009

Ahojte kocky, tak Mima viem si celkom dobre predstavit co ta caka po tom malovani. A malovali ste si sami?
bejca este nebyvame stale nam treba este cosi a hlavne peniaze 😀 😀 .
Martinko chodi ostosest, otaca sa - normalne ho to bavi ze sa to naucil. 🙂 🙂 .
Zajtra odchadzam do Prahu s medzipristatim v Bratislave(chcem tam prespat u sestry) idem znovu aj s mamou a Martinkom. Tak dufam, ze to zvladne. 😉 😉

vladkaz1
23. máj 2009

No hura ste sa vsetky stretli 😀 😀 , ritka zahojena latkujem mama objednava ostosest potom vam pofotim ked vsetko pride... Tesim sa ze ste si spravili troska casu... potom pokukam foto paaaaaa

mima07
24. máj 2009

azuzi nastastie sme mali super maliarov ani neporiadok nenarobili vsetko predtym olepili 😉 ale jasne ze sa zaprasilo a aj zem je trocha spinava a ked mam neporiadok tak uz upratujem vsetko

vladkaz1
24. máj 2009

Mima a co ste malovali?
nas caka malej izba len som neni rozhodnuta aku farbu chcem ,nieco vesele by to chcelo a novy nabytok ... jaj to bude roboty ,ale vsetko pomalicky mame cas... Buduci tyzden pojdem malej vybrat koberec...