Snažilky, tehulky a mamičky - 35 a viac. Ste tu nejaké?

aja7
27. jún 2007

Ahojte babulky, najde sa medzi vami buduca mamina cca 35 rocna ? Nechcem tu byt sama 😉

mima07
24. máj 2009

vladka malovali sme cely spodok a chodbu ta sa taha az na poschodie rozlohou je to ako stvorizbovy byt

vladkaz1
24. máj 2009

tak to ste mali co robit.. ale ved ked ste mali majstrov ani nie, len poupratovat a ake farby si si dala?
ja som si sama malovala kuch. na zeleno taka hraskova a chodbu kriklavo zltu, aby bol svetlejsi priestor.. a jednu stenu zelenu..
teraz ma caka detska ... len neviem ci zamalovat malej tie obrazky co som kreslila, alebo ich nechat ,ale asi ich zamalujem a nieco potom vymyslim chcela by som nejake pestre farby ako oranzova a nieco do toho, ale neviem si to predstavit.. je to karsna velkla izba 5x4.5 asi priblizne tak to chcem troska ozivit ... 😀

Obyvacka sa malovat nebude tam chceme tu taliansku tapetu, ale na ten maly priestor 4x3 m To bude stat asi 15 tis tak este zvazujeme...
Potom nam zostanu len podlahy ,ale este nevieme ci do toho investovat ,ci sa nezadari ten pozemok alebo starsi dom ,ale to otazka 5-....rok. takze v nedohladne... 😝
teraz si pojdem kupit z vyplaty satnik do chodby, mam tam len komodu a v Asku maju strasne zlavy, len kto nas tam odvezie neviem. 😖
Ale jednu mam vybartu aj v baumaxe .. ale za tie prachy co stoji v baumaxe mala len zrkadlo, botnik,taky maly satnik s vesanim mam v asku zrkadlo ,srinu 2 dverovu,policku aj skrinku na topanky.. tak by som darsej chcela tu z Aska...
No chcela by som toho vela 😀 , ale neviem ci to bude zrealizovatelne 🙂

vladkaz1
24. máj 2009

Annika super foto a Robko aky nebojacny , ale muu to sveci na tej masine 😉

mima07
25. máj 2009

cauko
vlady detsku mam tyrkysovu, obyvacku bielu a 2 steny oranzove lebo take mam aj zaclony a chodbu aka nieco medzi kremovou a oranzovoz zvysok bieley
annika super fotky a robko mal havarku 😲 co sa mu neuhlo?

vladkaz1
25. máj 2009

no ja neviem aku tu detsku dat asi dam kazdu stenu inu... cerveno oranzovo zlto jaj strasne lubim tieto farby 😀

mima07
25. máj 2009

vladka kludne daj aj starsi syn ma kazdu stenu inu a vyzera to dobre

vladkaz1
25. máj 2009

fakt? si ma potesila 😀

annika
26. máj 2009

Vladka, díky, veru nemám čas o tom velmi písať, lebo marodujeme, asi neajká viróza u Robka, lebo večer ešte nič nemal a ráno sa zobudil celý horúci... Teraz sme pod panadolom a dostal aj atb. od doktorky, lebo aj hrdlo mal červené a tie uzliny na krku tiež zväčšené...
ALe zraz bol super, do tretej v noci sme sa zabávali, bol aj striptíz , mužský!!! aj ženský 😨 , aj rockandroll, aj tanec, takže bolo fajn!!! a už aj musím, detičky, lebo malý je unavený, idem ho dať spať a potom urobím trošku poriadku, lebo mám doma kutil-mutil všade....

vladkaz1
26. máj 2009

JUj Annika posielame pusku Robkovi a nech je cim skor fit malinky!!!!!! 😵 😵 😵 😵 😵 😵

pizzamati
27. máj 2009

ahojte dievcata: neviem ci si budete este na nas pamatat mozna hej: vidim mate sa dobre drrobci su riadne velky a sikovny: my mame toho vela nic nestihame stale nieco vybavujeme: budeme sa stahvovat koncom jula takze kolo toho vela vybavovaciek:
dominika je uzasna mala potvorka: vymysla rychlo sa vsetko uci staci jej raz nieco ukazat a vie to a uz 3 mesiace kaka do nocnika:
stale nam hapruje pc aj preto sem nechodim a hlavne nepisem obcas vas prebehnem
tak sa majte fajn a nech deticky posluchaju:

vladkaz1
27. máj 2009

jee Piza ahoj no jasne ze si ta pamatame!!!! super ze si sa ozvala a Dominika gratulujeme k 1 rociku idem mrknut vase foto boze jak to leti.....

annika
27. máj 2009

Ahojte! Vitaj Pizza!!! Gratulujeme k 1.rôčiku aj my s Robkom!! Veru to loetíííí!!!!! A kde sa sťahujete? 😵 😵 😵
My sa máme trošku lepšie, asi tabletky zaberajú, ale Robko je stále taký akoby bezsily a bez nálady, ani na prechádzky sa mu nechce, len sedí v kočíku pekne, nepýta sa von. Asi z tej choroby, že?
Ja chodím každý deň na rehabilitáciu, už viem bicyklovať!!!!! xixixixixii, dnes som to skúšala a j na našom velkom bicykli, a bolo o.k.!"
Manžel môj zas je na školení, vráti sa až v piatok, väčšia dcérka na triednom výlete, detto piatok príde domov, no a svokor zas je v kúpeľoch... Každý je niekde preč...to je život, čo?

vladkaz1
27. máj 2009

aspon mas pokoj Annika na chvilu ,alebo ked si zviknuta byt medzi tolko ludmi tak to aj chyba nie?
Som rada ze ste uz lepsie...

bejca
28. máj 2009

ahojte 😵

Anika krasne fotky isto bolo super aj striptiz ste mali 🙂 no teda aj tanecky 😀 bolo vam uzasne 🙂 a Robkovi cmuky cmuk aby bol uz fit 🙂

Mima ako ?? uz poupratovane ?? ja by som tiez prijala vymalovat len akosi sa nemam k cinu 😅 ale ved mna to raz chyti 😉

Vladka ja by som tiez dala kazdu stenu inej farby 😉 to by bolo super a ak vymalujes daj fotto 🙂

Pizza vitaj po dlhej dobe 😵 tasim ze ste oki a prid castejsie 🙂 posielame cmuky k púrvemu rociku a cakame na aktualne foto princezny z oslavy 😵 gratulacia k nocnikovaniu 🙂

annika
28. máj 2009

Díky, veru aj ja som už rada. Včera bol už celkom fajn, len nám chýbalo to pekné počasie. Manžel mi volal poobede, že v Žiline svieti slniečko, no a u nás pod mrakom skoro celý deň...Ale dnes to bude asi už lepšie.
Ja som sateraz vrátila z rehabilitácie, zajtra ešte na kontrolu, som zvedavá čo mi povie doktorka.
A vy, Vladka? Malej sa zlepšuje tá riťulka?
A čo je s Bejcou a ostatnými maminkami???? Nejak je tu ticho...

vladkaz1
28. máj 2009

Anika ako nahle ma latkovku tak ma krasnu aj ritku aj susku ,akonahla dam pampersku tak otras 😝 , takze cakam na origos plienocky a budeme davat le tie konopne a bambusove,vlniaciky .. takto so stvorcami je to robota vseta som ich minula 40 lebo je ucikana a nic potom ine nerobim len prebalujem tak som sa nastvala a investujem peniazky plienok ved mi ostane pre druhe

annika
28. máj 2009

Vladka, ináč pampersky ani my nenosíme, tiež máme z toho červené fľaky, asi ten rumanček nám v tom nesedí, neviem prečo am dávajú do toho??? My nosíme Babylove z D&M, tie nám vyhovujú na 100 %.

annika
28. máj 2009

Jaj, Bejca, sorry, nevšimla som ťa hore! Cmuk cmuk! 😀 😀 😀 😀

vladkaz1
28. máj 2009

Anika lenze my mame zo vsetkych papierovych take problemy ja som uz skusila vsetky od najdrahsich po najlacnejsie .. mrkni do albumu tam mame pofotene nove plienocky

bejca
28. máj 2009

Anika 😀 😉 a super nova foto v pase 😵

Vladka pekne plienocky a dufam ze pomozu 🙂

my pouzivame len fialove tesco plienky lebo z pampersiek sme mali tie kozne problemy ako miminko ked bol Petusko a to mi stacilo 😝

vladkaz1
28. máj 2009

😉 dakujme ... len som troska sklamana ta najdrahsia nam nesedi musime predat ☹

azuzi
29. máj 2009

Ahojte kocky Vas pozdravujem, vcera som sa vratila z Prahy kde som bola aj s Martinkom a mamou na sluzobke, Martinko cestu znasal v pohode, cestovala sme vzdy na dva krat, najskor do Ba k sestre a potom dalsi den Praha a opacne tiez tak, bola som aj v Ikee v Brne, kupila som konecne dres, nevyzera to bohvieaka kvalita, ale na tu uz nemame peniaze 😀 😀 . Martinko chodi ostosest, hrozne ho to bavi.
Zachvilu sa stane clenom nasej firmy ked bude takto so mnou chodit, kolegovia ho uz dobre poznaju 😀 😀

annika
30. máj 2009

Ahojte!!! Vitaj Azuzi! A to si sama šoférovala???? 😅 😅 😅 😅 Ja by som určite na takú dlhú cestu nemala odvahu!
Vladka, malá vyzerá super v tých nohavičkách!!! To sú do kolkých kíl, moja???? Nehc vám pomôžu!!!
My sme ešte stále chorí, od včerajška máme soplíky, dosť silné a aj kašel... A pritom máme atb.. Asi sú na prd!
Ale aj to počasie mi už de na nervy, neviem vy ako, ale ja som zničená z tej zimy... ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

vladkaz1
30. máj 2009

Annika su do 15 a jedny do 16 kil 😉 ale snazim sa ich nakupit viacej len teraz ma financie pred vyplatou uz nepustia.
jaj zasa ste chory?tak sa cim skor uzdravte sak je u nas nejake divne pocasie aj ja mam sople..
Azuzi tak apon nieco kked si si drez kupila 😉 tesim sa z Martinka je sikovnucky posielame obom pusku

azuzi
31. máj 2009

No Anika sama som soferovala, mna to soferovanie celkom bavi. Zelam Ti nech Robko coskoro vyzdravie. Neviem ci aj na Martinka nieco nelezie lebo v noci zle spal tak uvidime. 😒 😒
Vladka najradsej by som uz ten drez osadila a skusala ho.
Vitam aj Pizzamnati a vy sa stahujete do noveho? Co ste tiez stavali?

vladkaz1
31. máj 2009

Azuzi ani my nehovor ja som mala teraz naplanovane ze pokupim nabytok ,ale Lucka poterbuje jednoznacne tie plienocky mame ich este malo musim do toho zainvestovat lebo s papierovej to ma hnusne .. tak neviem ani co kupim ci my este na nieco zostane asi len na koberec a zas nebudem mat chodbu ani garnizu ,tie lanka my pekne idu na nervy.. ☹ som smutna

annika
31. máj 2009

Ahojte! Teraz som skončila s nedelňajším obedom /všetko umyté, odložené../ a Robko sa hneď aj zobudí, ale až kým spí, tak som zapla internet.
Azuzi, tak si teda šikulka v tom šoférovaní! Aj ja rada idem autom, ale nie až do Prahy!!! To je pre m§a velký kúsok! Na Ďaleké cesty mám šoféra, manžela...xixixixi
Ináč vodičák je najlepšia vec na svete, ani neviem ako by som chodila spolu s manželom nakupovať...On sa mi furt stratí v obchode a ja nič iné nerobím, len ho hľadám.. 😝 😝 😝 😝 😝 😝

vladkaz1
31. máj 2009

Ahoj ja nic nevarim lebo sa my nechce a mame este navarene len cetivinku je treba som robila na smotane

azuzi
31. máj 2009

No Anika veru to soferovanie je dobra vec, moja mam napr.nema vodicak a otec uz nesoferuje a auto maju na dvore nic mu nechyba a ked nieco potrebuje tak autobusom alebo ju obsluzime 😉 😉 .
Vladka tak som sa rozhodla ze dnes na ten aerobik uz pojdem, dufam ze mi uz neskrizi plany 😀 😀.
Inak aj nas Martinko pomaly zacina spavat raz cez den. Dnes isiel o poldvanastej a o druhej bol hore. No uvidime ako vydrzi do vecera?
Vladka ja by som tiez zariadovala ale sa bojim minat korunky aby nam vyslo na dolezitejsie veci ako su schody a cisticka a dokoncit elektrinu.

vladkaz1
31. máj 2009

no ja ti verim ved my mame zariadene na chodbe mame len komodu .. tak som chcela uz komplet vsetko ale neda sa to teraz je dojezita len Lucka a nie nabytok ved raz si ho ajstak kupim ... ked budu premie..
Len uz chodim po byte a chcela by som zmenu stale som nespokojna no cela ja .. ale sak niekto maju aj tu vedla nas zariedenu len 1 izbu a staci im to .. no le mne to vadi ze nemam vsetko nove a vsetko podla svojich predstav hlavne sa nemozem ani zmoct na tie garnize mame tie lanka a je to otrasne zaves pomali za 5 tis brokatovy v obyvacke a ja to mam na lanku... len jedna garniza co chcem je taka draha.... len to teraz vsetko v tejto dobe a furt nieco nam dochadza do cesty ja neviem kedy to konecne dokoncime ... hlavne aby mala mala vymalovane a koberec chodbu a kniznicu ozeliem ☹