Snažilky, tehulky a mamičky - 35 a viac. Ste tu nejaké?

aja7
27. jún 2007

Ahojte babulky, najde sa medzi vami buduca mamina cca 35 rocna ? Nechcem tu byt sama 😉

annika
7. jún 2009

Gratulujeme!!!!!Krásne narodeniny, veľa šťastia, zdravia celej rodinke prajeme s Robkom!!!!!Cmuk!!!!

azuzi
7. jún 2009

Annika dakujeme a prajeme kraaasnu nedelu celej rodinke. 🙂 🙂 🙂

vladkaz1
7. jún 2009

Azuzi srdecne gratulujeme ..!!!!! Posielam velku pusinu!!!!!!!!! A tesim sa ze uz budete mat kuchynu super... 🙂

annika
7. jún 2009

Vladka, poraď mi prosím! AJ ty predávaš a kupuješ cez bazároch. AJ ja idem predávať teraz jedny sandálky a tá kupujúca chce odo mňa okrem číslo účtu aj meno majitela účtu... tak neviem, či to mám jej prezradiť... Ja som ešte nikdy nepotrebovala nijaké meno pri posielaní vecičiek...čo myslíš??

vladkaz1
7. jún 2009

No Anika ziadne meno uctu nedavaj ,na co jej to je ... ona pri prevode vobec nepotrebuje tvoje meno teda meno maitela ... 😖
Nech tam napise tovar SANDALKY a nic viacej a bude to mat podlozene o aky tovar sa jedna .. nenechaj sa zmanipulovat ,lebo moze prist k zneuzitiu tvoho uctu, take info sa predsa nepodava ani v banke...
A ked jej to posle ved jej vyhodi papierik a tam budu nejake identif. udaje tak sa nemusi bat .. takto jej to vysvetli ale sa cudujem na co jej to je???

marta09
7. jún 2009

Všetko najlepšie Martinkovi k jeho 1. rôčku, veľa zdravíčka, lásky a božieho požehnania. Simonka posiela veľkú pusinu!!!!!!!!

vladkaz1
7. jún 2009

jeeej Marti no teda ze si sa aj ozvala ako sa mate????

marta09
7. jún 2009

Ahojte kočky, konečne som sa dostala k pc. Simonka spinká, Maťka išla na výlet so susedmi na Krásnu Hôrku a Šimonko išiel hrať futbal. Ešte sa dnes chystám na bazu, chcem ju usušiť na čaj a aj sirup chcem urobiť.
Akurát práskam do seba jahody, rozmýšlam, že by nebolo od veci ešte aj jahodový džem urobiť.... Ale nám to rastú detičky ako z vody, Azuzi bola len nedávno tehu a už má Martinko narodeniny. No už malá na mňa kričí, tak pá, dufam, že sa ešte dnes dostanem k pc.

vladkaz1
7. jún 2009

marti ani nehovor tot som malu pestovala a uz aka slecna ☹ 🙂 no uteka nam zivot .. a ani nevieme ako a zachvilu pojdu do skolky.. 😕

azuzi
7. jún 2009

Dakujem za gratulacie, uz mame po oslave citim sa dost unavena, prebehlo to bez problemov az na tie mamine reci okolo toho, tak dufam ze to je posledna oslava v dome rodicov a ze dalsia uz bude v nasom a budem si to robit podla svojho gusta.
Mali sme aj manzelovho brata oni maju o 20 dni mladsieho Lukaska, on este nechodi, ale zato vie napriklad povedat ako robi kravicka alebo auto, co nas Martinko zatial belmi nechce opakovat, Vam sa to kedy deti zacali ucit v kolkych mesiacoch?
Pridam aj fotky dufam ze do zajtra sa mi to podari. 🙂 🙂

janka_fr
7. jún 2009

Azuzi pridavam sa aj ja, prajem Martinkovi vsetko najlepsie k prvemu rociku a prajem mu vela zdravicka a nech ma stale usmev na tvaricke.

Azuzi nas Jullian vie povedat, mama, papa, daj, ham, mnam, ako robi pes je tak ze zacne funat, dnes prvykrat povedal ako robi mackka, ale skor to znelo ako ma a potom ukazuje ako robi ryba-otvara usta a este kravicku- to povie uuu. Islo to tak postupne. Ked ho porovnavam s braskovym drobcekom tak Jullian hovori malicko, ale zase u nas to asi bude trosku dlhsie trvat, pretoze je dvojjazycny a plus pocuva obcas aj anglinu.
Julliana napriklad velmi nezaujima pozerat knizku a ukazovat co je kde. Vydrzi tak chvilocku a hned ho to prejde. Uvidime ako to pojde, teraz ked je medzi detmi v jaslickach.
Vy mate este cas.

bejca
7. jún 2009

Azuzi 😀 a Martinkovi vsetko naj k prvemu rociku posielame tolko pusiniek kolko je v mineralke bubliniek 😵 a tesim na fotto 🙂

Marti no konecne si sa ukazala 🙂 som rada ze ste oki 🙂 a veru rastu nam strasne rychlo 🙂

Mima ??? Nika ??? a vy co ste kde ?? 🙂

Anika ako koleno ?? a co torta ?? uz si piekla ?? 😉 a meno uctu podla mna nepotrebuju 😉

Janka my sme z recou tak podobne a aj s tymi knizkami 🙂 a to je len slovak 😀 😀 😀

bejca
7. jún 2009

a dakujeme za gratulacie 🙂

azuzi
7. jún 2009

Janka dik za podrobne info, no som zvedava ako bude postupovat Martinko, Martinko obcas nieco zopakuje a uvidime ci sa postupne naucime cielene opakovat zvuky zvieratiek. 😉 😉

vladkaz1
7. jún 2009

Ani Lucka este neviem vsetko 😉 kazde dieta je nadane na nieco ine nasa ma talent na tancovanie co sa tyka pohybu .. a rospravat sa jej nechce dudka je u nas kikiko hahaha .. no takze take ako havo to povie gaga huska ale moc sa jej nechce je tyky jaso plaso 😀

mima07
8. jún 2009

cauko
precitam az vecer nejako nestiham
my sme boli na dovolenke v turecko v sobotu vecer sme sa vratili 😉
potom pridam fotky a budem aj reagovat na to co ste popisali

annika
8. jún 2009

Ahojte! Vladka dík za radu, ani som nenapísala to meno. Rešpektovala to.
Bejca, no koleno už asi v poriadku,viem aj bicyklovať s ním, len pri záťaži mi sem tam pobolieva, vtedy si dám ľad na to a druhý de§ je už o.k.
Janka, ani Robko sa velmi nesnaží hovoriť, ale ukazuje o106. Asi aj my sme telesne zdatnejší...xixixixi
Vieme už cca. 25 slov, vetu ešte nijakú....
*Dnes sme boli v materskom centre u nás, no a skonštatovala som, že nie sme samí, ktorí namiesto rozprávania radšej vyskakujeme a lietame v telocvični... 😀 😀 😀 😀 😀

nika07
8. jún 2009

Ahojte,

hanbím sa, že Vás zanedbávam, ale nič nestíham ☹

tak mi aspoň niekto zreferujte čo mátae nové 😉

nika07
8. jún 2009

Vladi, ako malej ti latkové plienky prospeli?

vladkaz1
8. jún 2009

malej super ziadne alergie cikula ritulka nadherna .. akurat viacej periem no spravi mi to 2 pracky za tyzden .. ale inak som spokojna na 1tku .. pri druho zacnem hned s tymto budem ich mat uz dost a este dokupim... hlavna vec ze Lucka je zahojena!!
No ja tak tiez nic nestiham ale ked je MM doma sa snazim popisat alebo ked sa nudim a Lucka spinka..
Annika no ved vidis som ti hovorila ze naco jej to bude... to ta asi len skusala alebo co??
AJ Lucka vie asi 20 slov ale veta ziadna skor take skomoleninky co rozumiem len ja .... ale take zakladne ako havo ako robi havo HAV, macicka gaga huska .. mama a take to je samozrejmost uz nehovori baba ale babika a dediko 😀 cau ahoj halo .. no mozno aj viacej ked to tak ratam ..babo.. uz ma nenapada ale vie povedat co toto je ? daj mama... no hovorim ze zakladne veci a najviacej pouzivane momentalne NIE... NEEEE

annika
9. jún 2009

To je super, Vladka! Vidíš, keby človek vedel kedy a čím robí dobro... Ja som pri obidvoch dcérkach prala plienky, tak som povedala, že pri treťom už nebudem...xixixixi chvála bohu Robko nemá problémy s DM-plienočkami....
Mima, čakáme fotky!!! Ako bolo v Turecku???
My sa držíme, skoro celý deň sme vonku, akurát len spať ideme do izby...Robko v poslednom čase všetko chce okoštovať a čo nájde na zemi aj to si dá do pusy, môže to byť hocičo, papier, kamienok ,tráva....... A neviem mu to vyvetliť, že sa to nemôže... 😒 😒 😒

mima07
9. jún 2009

annika fotky uz su 😀
annika kedy dame stretko na ranci ?

janka_fr
9. jún 2009

ahojte,

Mima perfektne fotky, muselo tam byt paradne, velmi sa mi to paci. To ste kde boli?

Annika nas detto 😅, co ma ale najviac stve su spaky co zdviha zo zeme, ma ide porazit 😠

Boli sme u pediatra teraz, mame dalsiu vakcinu za sebou a Jullian aj vyrastol a aj pribral trosku, ale stale je to taka mala francuzska crevetka 😀

Vladi to je super ze sa vam polepsilo.

bejca
9. jún 2009

ahojte 😵

Mima nadherne fotky muselo byt uzasne a aj pocasie vam tusim vyslo na 1 🙂 😵 ste tam uzasni a posledna fotka je super 😵 a kde je tatko ???

Anika som rada ze koleno je lepsie 🙂 a aj ja som rada ze sme oki aj s Tesco plienkami 😉 atiez sme co najviac vonku 🙂 a kostujeme tiez vsetko 😅 😝 😒

Janka aj nas hlavne spaky 😝 ja neviem co ich na tom fascinuje 😝 a kolko meriate a vazite ??? 😉 a sa tu smejem ze francuzska crevetka 😀

Vladka tesim sa ze Lucinka je uz fit s tymi plienockami 🙂

my mame cca 11,5 kg , cca 84 cm a 11 zubkov 😵

veronkaj
10. jún 2009

ahojte, už som tu dávno u Vás bola, občas vás kuknem ale u nás sa nič nezmenilo,

dom ešte priateľ vysporiadaný po rozvode nemá a je z toho čím viac nervoznejší pretože to riešia cez súd,

a téma dieťa je u nás tým menej stále tabua a ked som včera nadhodila niečo v tej súvislosti tak vyšlo z toho že dieťa nie v stručnosti. Hoci ak by sa pritrafilo tak si ho necháme ale plánovane nie.

Ja neviem čo je so mnou ale ja tak túžim po miminku a keby som nemala len garzonku dala by som sa na to aj sama, ved dcéru som vychovala sama.Ale zároveň sa aj hrozne bojím že to by som mala 37 keby sa narodilo a či to zvládnem všetko tá starostlivosť okolo, a potom čo do práce kde pôjdem ale viem že priateľ by ma v tom nenechal samú len by sa asi naraz riešilo veľa vecí.
polovička tvrdí že sme už na dieťa starý má 42 a že ako to bude ked bude mať malé 10 tak on už po 50 a potom že bude veľa peňazí splácať + chod domácnosti veľa stojí.

čo by ste robili vy na mojom mieste, tak by som to mimi chcela, mala by som znovu chuť žiť, moja pubertiačka je už viac menej samostatná jednotka a čím menej bude doma, polovička zase zbožňuje svoju prácu a ja by som po tom všetkom čo som zažila chcela prežiť trochu šťastia v živote a mať aspoň raz rodinu zo všetkým čo kt omu patrí. Zároveň sa bojím ako by som to zvládla ale určite zvládla to dieťa za to stojí.

vladkaz1
10. jún 2009

veronkaj neboj sa urcite by si to zvladla, to ma kazda zena v sebe ,keby si vedela, ake som bola ja trdlo a rodina ku mne ???
no a teraz som vydata a mam nadhernu dceru a manzela nebojka sa toho..
S drahym by si sa mala pozhovarat ,ak ta miluje a ty tuzis po babetku srdiecko ti po tom pisti 😀 tak preco nie nikdy nieje neskoro poznam aj starsie a otazky co bude ... no bude nejako prezijete aj ja som bola v tazkostiach vsetko sme riesili, ale chce to len cas a zvladli sme to .. musite si to hlavne vydiskutovat, vy dvaja a ja si myslim ze by si bola ohromne stastna aj ked su to samozrejme starosti ... drkam ti palce 😵

veronkaj
10. jún 2009

vladka bola by som šťastná a viem že aj dcéra by mi pomohla napr. občas povarovať a tak, ale ked naozaj budeme iba všetko splácať a tak tak mu verím že už nechce ale ťažko sa mi s tým vyrovnáva.

keby sa tak stal zázrak

vladkaz1
10. jún 2009

mojko aj ja splacam tiez mame a raz nemame .. to si musite vy vyriesit ale radsej mat peniaze a byt nestastna a mat babko no bude vam tahsie ale budes naplnena konecne po com tuzis a stastna aj ked bez penazi ..
ja viem ze sa to lahko pise ... musite si vy uznat za vhodne ake su vase priority a co chcete a co nie ... 😉

annika
10. jún 2009

Veronika, u nás zas to bolo opačne. Manžel chcel strašne ešte jedno, ja som nechcela o tom ani počuť! Tiež som sa bála, že ako bude, či aj zdravotne aj finančne... Potom mi zlihala antikoncepcia, musela som vynechať tabletky, začala som počítať dni a menzes nikde... A teraz máme toho nášho malého prcka, pri ktorom sa nedá nudiť vôbec... Ale sa smejeme stokrát viacej, než predtým... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
A zdravotné problémy? Veru som pocítila roky už, ale len po pôrode, nejak som sa pomalšie hojila či čo... Trebalo ten rok, že som bola vo svojej koži veru.
A finančne? No, my sme museli a aj musíme všetko kupovať pre malého, lebo tie, čo mi ostali po dcérkach sú vňčšinou ružové... Ale cez bazáriky sa to dá lacnejšie zohnať aj predať, čo už nepotrebujeme. Aj to sa rieši postupne, pomaličky. Tak tolko som chcela. Držím ti palčeky, aby ste sa s manželom dohodli ako ďalej...

veronkaj
10. jún 2009

annika my nie sem manželia,

no vidíš, u vás to bolo naopak, ja tiež netrvám na všetkom novom a tiež by som to riešila kupovaním aj vecí z druhej ruky ale mám na jednej strane že chcem sa s ním o tom rozprávať ale na druhej strane neviem či by nebolo lepšie byť teraz už zase chvílu ticho a občas to medzi rečou vytiahnuť pretože je nervozny z tých ťahaníc a ako vysporiadanie dopadne, je to cítiť mezdi nami, že je z toho nešťastný. a náhodou keby sa pritrafilo nechcem aby mi dával za vinu že som to spravila naschvál.

niekedy mám pocit, že sa so mnou nemá ani o čom velmi baviť, stále myslí nad tým a skôr sa pobaví s kamošmi ako so mnou. proste niekedy mám pocit, že som mu dobrá ako priateľka, a tá čo navarí uprace a je pri ňom ale je pravda, že každý deň mi povie aspoň ľúbim ťa.

keby tak vedel človek čo urobiť,