Snažilky, tehulky a mamičky - 35 a viac. Ste tu nejaké?

aja7
27. jún 2007

Ahojte babulky, najde sa medzi vami buduca mamina cca 35 rocna ? Nechcem tu byt sama 😉

annika
27. nov 2007

Ahojte!
My sa máme celkom o.k., boli sme na prechádzke,snežilo u nás a teraz svieti slniečko. Celkom príjemne je vonku. Pri prechádzke sa unavím ešte, tak som pol hodinku spinkala spolu s malým.Teraz už sú doma aj dcérky, takže ideme sa učiť.
Aj ja som učiteľka, Lubi. Učila som na ZŠ II.stupeň, slovenčinu a občiansku.Bola som aj triedna u piatakov. Zajtra sa chystám do poradne, potom do školy. Musím to tak naplánovať, aby som tam dorazila počas vyučovania, lebo keď tam idem cez prestávku, tak nemám šancu si vybaviť veci u sekterárky.

mima07
27. nov 2007

vladka mala je peknucka neviem z coho mohla usudit ze vyzera ako chlapec asi to bude zavist 🙂
annika aj robko je peknucky a aky veliky uz vyzera byť

my sa musime pochvalit chodim s alexom plavat je tam uplne najmladsi boli sme uz 2 krat strasne sa mi lubi aj mne lebo je to dobra makacka pre mna a snad sa mi uz konecne podari zhodit tie prebytocne kila 🙂 fotecky z plavania nemam budem musiet vziat niekoho so sebou bolo by skoda ich neurobit

mima07
27. nov 2007

inak zdravim ucitelky ja som tiez ucila aj ma to bavilo ale tie peniaze skoda hovorit

vladkaz1
27. nov 2007

ze aj ja hovorim ze to je nejaka blba zavist.Ale pravdu povediac to nechapem.Co uz.

bejca
27. nov 2007

mima no tak tomu ver ze by bola skoda nepofotit si na plavarni ako sa vam s Alexom dari 😉 tesime sa na fotecky 😀
vladka z takych reci si nic nerob a kasli na ne 😀 malinka je krasna 😀 a hotovo 😀

ringyo
28. nov 2007

Ahojte!ja som tu prihlásená od 26.11.,a chcela by som pomoc,alebo skôr poradiť!Mám 14. ročnú dcéru a ešte by sme chceli aj druhé.Inak mám 36.rokov,či to nie je riziko? ☹

ellla
28. nov 2007

vladka - ja ucim na 1. stupni ZS, ale dorobila som si informatiku a tu mam pre zakladne aj stredne skoly, bola som triedna u tretiakov kym som isla na matersku, no a o tych peniazoch fakt skoda hovorit. a to mam aj manzela ucitela, tak teraz neviem ako vyzijeme z jedneho ucitelskeho platu a tej almuzny, co davaju ako rodicovsky priplatok. 😒

ringyo - pozri si celu tuto diskusiu - aj my sme tym presli (vela z nas) a teraz sa tesime z babatiek aj s tymi nasimi pubertakmi. na rizika radsej nemysli - ja som napriklad prezila idealne tehotenstvo a idealny porod - ale amniocentezu som absolvovala. hore hlavu, mas pred sebou krasne obdobie!🙂

inak mame take krasne fotky teaz porobene, len to nestiham dat na web... moja dcera je teraz chora, tak ju odhanam od maleho, aby to nechytil
😒

annika
28. nov 2007

Ja mám doma hneď dve puberťačky, a môžem povedať, aspoňže zatial, že ten vzťah medzi nami sa akosi zlepšil. Už sa vieme porozprávať cez deň aj večer . Ony mi pomáhajú skoro vo všetkom, sú zlaté. Neboj sa ringyo, vyjasní sa to. Len treba byť trpezlivá!!!

bejca
28. nov 2007

ahojte 🙂 a vitam novu 36 rocnu 😉 ringyo veru precitaj si toto forum 😉 a uvidis a aj ja mam 36 a zachvilku 37 a cakam prve miminko 😉 a tiez som bola na amnio 😉
dnes som nalepila nalepky a pofotila to "nic" co uz mame v detskej ten novy nabytok a tie nalepky tak ak chcete kuknite si 😉

vladkaz1
28. nov 2007

elii no je to tazke ja som ties od 3 mesiaca nerobila a zili sme len z muzovho platu a poviem ti to teda bolo ale museli sme vyzit.Teraz to bude lepsie akurat by som bola rada keby sa nam podaril ten 2 izb.lebo takto je to malinke 1izb.Dufam ze bude lepsie muz sa musi obracat aby bolo.

annika
28. nov 2007

No, už sme doma z poradne, Robko pribral 900 g a vyrástol na 56 cm.Tak nás pani dr. pochválila.Ja som sa zase posťažovala, že na večer strácam mliečko, aspoňže sa mi to tak zdá. Tak mi zakázal odsávať mlieko po kojení, tak teraz už fakt neviem, či treba, či nie odsať to mlieko. Povedala mi aj to, že odsať treba pred kojením, keď ma prsia bolia a nie po.
Čo vy na to, mamičky? 😕

annika
28. nov 2007

Bejca, tak Peťko bude mať kráľovstvo ako v rozprávke. Ste šikovní s mužíčkom, fakt. Ešte postielku a hotovo!!!!! Bomba!

bejca
28. nov 2007

anika dik 😀 no manzel zlozil skrine so svagrom 😉 a stale chodil do izby ze je prazdna a ze sa mu to vobec nepaci ze to nie je ani detska izba tak ma to mrzelo ved taky pekny nabytok to je ....a nalepky som lepila ja dnes 😀 ale prisiel teraz domov a pochvalil ze sa mu to paci 😉 ze uz to vyzera na izbu pre dieta 😀 tak som rada 😀 a tesiiiiiiiiiiim sa 😀

bejca
28. nov 2007

a mas pravdu uz len na postielku cakam 😉 netrpezlivo .... 😖 a potom uz pomalu zacnem prat a zehlit vecicky - nakolko v mojom termine porodu uz cca 5 bab je bud v nemocnici alebo ma vazne problemy a musia len lezat 😅 tak chcem mat vsetko nachystane radsej 😅

vladkaz1
28. nov 2007

si zlata Beji 😀

bejca
28. nov 2007

😀 😀 vladka dik 😀 boze ked pozeram ze Lucka ma uz 2 tyzde fuuuuuuu ako to uletelo 😀 a Robko ze 4 tyzdne 😀 strasne to leti 😀 ved zachvilku uz tu bude aj nas Petko 😀 😀
vladka ,anika ,ella to budu vianoce 😀 juuuuuuuuuj na to sa tesim na buduci rok ako budu nasemu drobcekovi ocka svietit 😀 vasim drobcekom uz tento rok 😀

ivcap
28. nov 2007

Ahojte. Dlho som sa neozvala, ale nebojte sa , stále Vás čítam 😉
Anika, tak taký názor na odsávanie mlieka, aký má Tvoja dr. som ešte nepočula 😒. Ak chceš, pošlem Ti kontakt na poradkyňu, našla som kontakty na celé Slovensko.
Ináč vidím, že sa všetky máte dobre, bábetkám sa darí, aj tým ešte nenarodeným 😉
My nemáme v postate nič nové, Saška je riadny ukecaný čertík. Všetko po nás opakuje. Minule povedala tatinovi:"Peštaň". To akože jej mal prestať robiť zlosť 😀 . Teraz práve strašne vystrájajú, Saša piští ako najatá. 😅

lubii
28. nov 2007

Ahojte.
Annika, keď ti Robko pribral 900 g tak určite nemáš málo mliečka. Ivka má podľa mňa pravdu, skús sa poradiť s laktačnou poradkyňou, keď ti dá kontakt.
Beji, máte krásnu izbičku. A kde si kúpila tých medvedíkov? Aj ja takých chcem.
A ešt som chcla povedať Ringio, že so mnou v pôrodnici bola jedna 46 ročná mamička. Mala už 2 dospelé dcéry. Vravela, že si to teraz všeko vychutnáva. Bola úplne v poriadku aj s bábatkom. Takže nič sa neboj, ty si ešte mláďatko.

bejca
28. nov 2007

link na medvedikov 😀 😉 pozrite 😀
http://www.babetkovo.sk/index.php?option=com_vi...

bejca
28. nov 2007

a lubi dakujem 😉

lubii
28. nov 2007

Ďakujem, Beji. My máme bábetkovo pod nosom - sídlia u nás v meste a ja som si tých mackov tam vôbec nevšimla. Pôjdem sa tam pozrieť. Dobrú noc.

bejca
29. nov 2007

jeeeeeeeeeej lubi ty si z Kosic 😉 mne prave vcera poslali email ze som mala dodavku odoslanu 🙂 tak cakam od dnes kedy mi to pride 😉 objednala som si tam aj ten polohovaci vankus a odsavcku mlieka tak som zvedava 😉a z toho babetkova mam aj tie nalepky na stenu 😉

ringyo
29. nov 2007

🙂 Ahoj ellla vdaka za radu aj to že si aspoň niekto prečítal odkaz.Díki moc a ked budeš mať fotky tak si pozriem ak môžem zatím Pa Pa!

aja7
autor
29. nov 2007

ringyo..ziadna kasa sa neje taka horuca, ako sa uvari..ja mam 16rocneho syna a to, ze bude mat braceka predychaval "iba" 24hodin..teraz je uplne v poho, uvidim co bude vo februari..
k veku...tiez som bola na amnio, baby v nasom veku naozaj urobia a absolvuju vsetky vysetrenia, ktore su dostupne...vek je vek..
Ale ak by sme sa doma dohodli, ze tak po roku by sme este chceli babo, tak kludne by som do toho sla... 😉

annika
29. nov 2007

Ja už ani sama neviem, čo mám s tým mliekom robiť, Ivcap, prosím ťa, pošli mi t.č. na tú poradkyňu. Môžeš aj ss. správe, keď chceš. ASi ona poradí už konečne. Teraz odsávam jeden prsník, druhý nie. Uvidíme, ktorý spôsob zaberie.Takto mám aj mliečko na rezervu, keby niečo, tak mám to po ruke.
Čo sa týka Bábetkova, tak aj ja som s ním spokojná, už som si objednala viac tých dojčenských vecí. Rýchlo príde a dobrá kvalita, fakt.

mima07
29. nov 2007

annika po dokojeni si treba prsnik doodsavat ked mas pocit ze mas mliecka mala ale robko pekne pribral tak by som sa nestrachovala a hlavne si cez den lahni lebo to je pre tvorbu najlepsie vies uz si vecer asi vycerpana a potom sa ani mliecko tak netvori takze si daj s robkom po obede slofika 🙂

ivetapavlickova
29. nov 2007

🙂 Milá aja7, dovoľ aby som sa pridala aj ja, sme v rovnakom veku, mám tiež jedného syna, má 12 rokov a rovnaký termín pôrodu 10.február 2008. Bývam v okolí Popradu.

vladkaz1
29. nov 2007

JEEEEEEE tie maciky su super!!!!!NO tusim budeme musiet s LUcinkou vybehnut do obchodu.HIHI babulky jak ten cas leti ze ?Tesim sa na vianoce juuuj Lucke kupim veliky darcek este neviem co ale jeden uz mam vybraty novy kocik.To je skor pre mna nez pre LUcku jej to je tak jedno ,ale ja sa mu strasne tesim 😀 😀 .Beji mas pravdu teraz som rodila a mala ma zrazu 16 dni.Je to mozne??? Nechapem ako ten cas leti.4 dec. ideme na prevazenie tak som zvedava kolko sme aj mi pribrali uz sme krasne gulatucke hihi.Annika to je krasne 900g.pa kocky

annika
29. nov 2007

No, veď práve, pribrali sme dosť, ani som neverila vlastným očiam, keď váha ukazovala 4400 gramov.A Robko mal na sebe len body a ponožky. Ani neviem ako sa nám to podaril, ver mi.
Mima, snažím sa oddychovať, ale vieš ako to je. Žena sa nikdy nenudí, vždy sa nájde niečo, čo treba vyprať, vyžehliť, navariť.....O upratovaní ani nehovorím...MUSÍM, lebo: Už sa k nám chystajú aj návštevy z rodiny, každý je zvedavý na malého. Dcárky sa snažia pomôcť, nehovorím, že nie. Ale aj tak , čo ja urobím, tak to viem, že je to v poriadku...Ja som už taká baba jedna...
Vitaj, Iveta medzi tehulkami-mamičkami-snažilkami nad 35!!!

vladkaz1
29. nov 2007

baby teraz som si ulozila na mojasvadba album tak sa mrknite ked chcete.Annika to upratovanie ani nehovor som stoho kazdy den na nervy.