Snažilky, tehulky a mamičky - 35 a viac. Ste tu nejaké?

aja7
27. jún 2007

Ahojte babulky, najde sa medzi vami buduca mamina cca 35 rocna ? Nechcem tu byt sama 😉

annika
18. júl 2009

Je to nepríjemné...aj to tepovanie, aj to druhé...len kľud moja!!! Vidíš? ja zas neviem spať...susedia oslavujú narodeniny, náš pes furt šteká z toho hurhaju.... 😝 😝 😝 😝 😝

annika
18. júl 2009

A ja tu strašíííímmmm na koníku... 😀 😀 😀 😀 😀 😀

vladkaz1
19. júl 2009

anika no teda co co mate za sudedu? ak dlho strasia .. hmm? moj sa mi ospravedlnil

nika07
19. júl 2009

Ahojte,

my sme v Tatrách, tiež sa ochladilo, a ešte stále prší, ale dufam, že zajtra už budeme môcť niekam vypadnúť ☹

Linda už spí, a moji chlapci išli prevetrať vnútorný bazén, takže mám chvíľku pre seba , rýýýýýýýýýýýchlo na net, ved musím dobehnúť zameškané 😀 😀 😀

kam išla Bejca na dovolenku?

Vladi mala si mu to dať vyčistiť 😀 😀 , ved je to aj jeho dcerka

Annika mna by porazilo,ale čo už susedov si nevyberieš 😠

annika
19. júl 2009

Susedia sú takí akí, fakt, že si ich nevyberieš.... Ich syn mal 40-ku a oslávili to takto na dvore... 😉
Bejca je tuším v Terchovej, išli na týždeň.
Nika, a nesnežíííí???????xixixixixixixi
Vladka, to je super, že ste sa udobrili...
My sme už po obede, manžel pozerá GP Nemecka, Anka mi pečie nejaký koláčik v kuchyni, ja tam ani nejdem, lebo ma porazí, keď uvidím rozbombardovanú kuchyňu našu, Gabina sa chystá niekam do mesta a Robko tu sedí vedľa mňa a ťuká na svojom počítači deckovom, je zlatý...xixixixixxi A ja si asi Lahnem vedľa manžela, lebo tá noc bola taká rušiváááá....... 😝 😝 😝 😝 😝

nika07
19. júl 2009

Annika zatiaľ nie 😀 😀 😀 😀 😀 😀 , ale človek nikdy nevie 😉

dufam, že sa koláčik podarí, potom daj recept 😀

nika07
19. júl 2009

idem čítať knihu, už si ani nepamätám kedy som naposledy mala v ruke knihu, okrem detskej
🙂

annika
19. júl 2009

Veru, Nika, ani ja nemám nijakú novú knihu, max. len časopisy mám čas čítať.... 😖
Nika, recept je tajný, vie len dcérka...xixixixixi ani mne tot neprezradí, beštia jedna... ale chutiloooo!!!!
Tak sa pekne oddychujte tam v Tatrách!! Kde ste presne? V ktorom hoteli????

vladkaz1
19. júl 2009

ja necitam vobec ja nemam cas a nechce sa mi ... nebavi ma to 😀 to je smutne ze..?

annika
19. júl 2009

však aj nás čítaš, nie???

vladkaz1
19. júl 2009

ano citam ... 😀

annika
20. júl 2009

Joj? Ahojte!!!" Konečne som sa ako tak vyspala, malý už nemal včera teplotu, vydržali sme bez panadolu, dúfam, e ani dnes mu netreba.
Včera sme boli u rodičov poobede, večer zas v kempe. Už je dobre, že nie sú také horúčavy....

vladkaz1
20. júl 2009

jaj mne bolo vcera nejako zle .. vecer som zaspala jak babatko...super ze uz nemate teplotu 😵

janka_fr
20. júl 2009

ahojte,

Annika to je dobre ze uz Robkovi presla teplotka. To mas dobre Annika, o chvilku nebudes musiet varit ani vypekat a mozno budes mat cas na precitanie si knihy. Dcerky ti navaria, poupratuju 😀, ci to mam prilis velku fantaziu?? 😀 😀

Vsetkym dovolenkujucim prajem krasnu dovolenku a pekne pocasie 😉

U nas je ako v aprili, raz prsi, raz svieti slniecko, tak sme vcera boli zase v tom nasom zabavnom detskom parku, maly sa vysantil a za dve hodky ma totalne znicil. Ked sme mali ist domov, to bol zase cirkus, hadzal sa tam o zem 😅 a doma behal akoby bol cely den zatvoreny a zaspal az o desiatej a to som si myslela ze zaspi trosku skor.

Ja som si naposledy ked som bola na SVK kupila 8 knih a zatial som precitala len jednu. V septembri sa zase chystam nejake tie knizky nakupit, len to je horsie potom s batozinou, ledva nas zbalim do 20kg a plus este knihy, potom mame stale nadvahu.

annika
20. júl 2009

AHoj Janka!! Veru máš divokú fantáziu, čo sa týka mojich dcér... RObia len to, na čo majú náladu a vtedy len, keď majú čas... Aj teraz sa hádajú na niečom, ani ma nezaujíma...nech si to ujasnia samy! AL asi už začíname mať taký prázdninový režim nejaký...
Vladka, ahoj! Už je ti lepšie dnes? My sme ešte odniesli moč na kontrolu, dostali sme od doktorky ešte atb na dva dni.... 😒 😒 😒 😒 😒
Janka aj u nás je také všelijaké počasie, raz mraky, raz slniečko... ani neviem či si obliecť? ako? potom sa nečudujem, že máme takéto angíny...

nika07
20. júl 2009

Ahojte,

tak dnes sme konečne boli vonku, bolo krásne, teraz asi pôjdeme do bazena a na večeru 😉

je tu super, len mala bude mať uplne rozhasený režim 😠 , ale čo už

Annika : http://www.hotelamalia.webex.sk/

je tu super a hotel je veľmi málo obsadený, takže kľud

vladkaz1
20. júl 2009

Annika dakujem .. ano je no dostala som svoje dni aj som si myslela .. ze preto .. dnes som mala blby den mala uplakana .. prdla mi kanvica nezohnala som za slusnu cenu .. a ked bola lacna tak to sa mi nepacila ..

janka_fr
20. júl 2009

Vladka uz je lepsie???

Nika vyzera to pekne a inac v Starej lesnej je(teda bola pred par rokmi) super koliba a dobre sa tam dalo najest. Na stene mali povesane kravaty, co odstrihli hostom, ktori prisli s kravatou. My sme tam mavali ako zubny technici kazdy rok take 4 dnove mecheche 😀
Tak si to uzite 😉

annika
20. júl 2009

Nika, krásny hotel! Určite sa máte tam fajn!!! A od zajtra tu hovoria zas teplo, aj tam hore budete mať pekné počasko určite! Príjemný oddych!!!!Cmuk!
Aj ja sa chystám už na Balaton.... už necelý mesiac...ale cestovná horúčka sa stupňuje xixixixixi

nika07
21. júl 2009

Ahojte kočky,

aj tu je krásne, Tatry su zaliate slniečkom, práve sa pozerám na Lomničák a je krásne vidieť až vrchol, čo býva málokedy 😉

zvyšok mojej rodinky si práve užíva v bazéne, tak som Vas prišla nakuknúť,

Janka bola som v Starej Lesnej, my tam máme podnikovú chatu, aj tam je krásne, 😉

Annika aj nam odporúčali Balaton, len ja som chcela ísť do Tatier, kam chodíte, máš dajaký typ
🙂

a ďakujem,už je utorok a v piatok ideme domov, strááááááááááááášne to uteká ☹
tak zatiaľ papa 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

vladkaz1
21. júl 2009

jaj tu sa dovolenkuje suuuper ako vam pocko praje!!! tak si to uzite !!!
Ja som bola na balatone max. spokojnost take ciste vsetko ...!!!! len ubytko sme nemali dobre na to som nadavala ale inak peknucke vsetko aj plavbu sme mali .. jaaj jak na more .. 😀

annika
21. júl 2009

Ahojte! Nika, my ideme teraz na Balatonfüred, je tam velký kemp, prenajali sme chatku priamo v kempe pri brehu. Ja som vela rozmýšlala kde vyraziť tento rok, idme bez ocka, berieme aj Robkovu krstnú a vieš, ťažko nájsť teké ubytovanie, čo vyhovuje mojim tinedžerkám aj malému... hotel som nechcela, lebo schody , a len jedna izba... to je pre malého málo terénu... dcérky zas nechceli na privát, že sa tam budú nudiť ...tak nám ostal tento kemp, neboli sme tam ešte, ale známi tam boli a hovorili, že je to ako dedina v dedine....uvidíme...
Tu je link:
http://www.balatontourist.hu/index.php?WG_LANG=...
Aj Tatry sú krásne, tam sme boli pred dvoma rokmi,

annika
21. júl 2009

tak som to nevedela dokončiť, prišla návšteva...sorry
takže pred dvoma rokmi, hore nikde pri poľských hraniciach okolo Ždiaru, v Goralskom hoteli, už neviem presne ako sa volal. Bol tiež super!!!! Teraz vyskúšame Balaton... Už aj vlani sme sa chystali tam, nejak to nevyšlo...dúfam,že tentokrát to vyjde 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅

mima07
23. júl 2009

kde ste sa stratili 😲
ja mam ottka choreho vcera som ho chodila celu noc kontrolovat co mal vysoke teploty ☹ je mi ho luto lebo vcera mal ist za kamoskami do londyna a namiesto toho lezi v posteli ☹ aj alex je smutny lebo nemoze za nim mam co robit aby som ho nejako udrzala

vladkaz1
23. júl 2009

baby sorac ja nestiham sem tam prispejem .. uz nepsienkujeme len na noc zatial ma to hrozne vycerpava je to fakt namahave ale Lucka je sikovna aj su nehody .. nevadi .. len som psych . znicena .. a melem do kola to iste chcelo by to relax 😝

marta09
24. júl 2009

Ahojte dievčata, zdravím vás všetky 😉 🙂 . Po dlhšej pauze sa znovu hlásim, jedným slovom nestíham.... ☹ ale aspon vás stíham čítať. U nás doma všetko ok, takisto ako Anika máme rozlúčkovú za sebou, užívame si letné dni. Pred dvoma týždňami sme mali oslavu manželovej aj mojej 40, aj ked moja trošku s predstihom, ale kvôli švagrinke, aby mohla prisť ešte ako 2 v 1, lebo vtedy už má termín pôrodu. Simi je veľký zbojník, no ako utrhnutá z reťaze 😵 😀 😉 . Stále zaváram, raz bazu, jahody, čerešne, maliny, marhule, uhorky....som total vycerpaná, na budúci mesiac beriem dovolenku. Posielame vám pusu všetkým dovolenkujúcim a nedovolenkujúcim. Ešte sa ozvem, ak ma tínenedžeri pustia k pc 😉

nika07
24. júl 2009

Ahojte,

tak uz sme doma, celkom som aj rada, mala bola v kuse na mne nalepena, som si vobec neoddychla, no co uz, ☹
museli sme zacat znovu s nocnikovanim, lebo pri vyjazdoch som samozrejme nenosila nocnik ☹ , tak snad sa vratime do starych kolaji 😅

annika
24. júl 2009

ahojte, stratené duše!!!! Som rada, že sa máte ako tak dobre,marta, ja viem o čom píšeš, tie prázdniny sú fakt vyčerpajúce pre nás maminky....
Všetko najlepšie ku krásnym 40-kám, aj Tebe aj manželíkovi!!!! Nech ssa vám darí spolu tých ďalších 40 rokov!!!!!! A potom tých ďalších 40!!!
A veríš, či neveríš, aj môj manželík mal dnes 40!!! Fotky neskôr, teraz sme sa vrátili domov, boli sme v reštike, joj, som nafúknutá!!!! A prežratááá!!!! Ale oslava bola super, aj sme sa trancovali, len bolo teplo trošku, na večer už vypli klímu tam v reštaurácii... 😒 😒 😒 😒 😒 😒

nika07
24. júl 2009

tak tu sa oslavuje, takze sa pripajam ku gratulaciam, vsetko naj, naj, naj, oslavencom 😉 😉 😉

marta09
24. júl 2009

Ahojky, tak som zas tu, uz som robila na deti bububu 😉 .Anika gratulujem manželikovi k 40, aj my sme tancovali, boli aj baby zo súboru, foto dajú deti neskôr, no ja som na oslave ani velmi nejedla, nemala som čas, pomahala som v kuchyni sestre, my sme totiž urobili obed a potom švedske stoly, oslavy boli v kulturnom dome, tam je dost veľka sala. Piekla som dva dni, napiekla som 10 druhov zakuskov 😝 , ale bola som rada, že každému chutili. Skonštatovala som, že potrebujem ružovú viagru, aby som vladala dlho stať pri sporáku 😀 😀 😀 . A mojmu drahému som gratulovala, aby sa dožil 120 rokov a abysom mu ja na pohreb prišla 😀 😀 😀 , trošku čierny humor, ale ved onma už za tych 20 rokov pozna 😀 😉 . Nika, aj my nočnikujeme, Simonka tiež niekedy sa zabudne, a stane sa nehoda. Zajtra ideme do MR na termáne kupko, piekla som masko aj cuketový koláč, uf je mi horúco, idem si dať sprchu. Ozaj Ozi, gratulujem ku dcerke, je zlatučká 😵