Snažilky, tehulky a mamičky - 35 a viac. Ste tu nejaké?

aja7
27. jún 2007

Ahojte babulky, najde sa medzi vami buduca mamina cca 35 rocna ? Nechcem tu byt sama 😉

bejca
22. aug 2009

Vladka dufam ze sa super bavis 🙂 a snad aj stokle vydrzis mat do rana 😉 a ak nie tak si si hadam ako aj saty zobrala na vymenu 😵 cakame na fotky aka si bola kocica 😵

Lubi jaaaaaaaaaaaaaaaaaaj krasni su 😵 posielam obom pusinky 😵

nika07
23. aug 2009

Ahojte,

Vladi ako bolo, dospávaš 😀

vladkaz1
23. aug 2009

ahojte bolo super prisli sme o pol 3 tej domov mala super tancovala o dusu potom spala v lehatku do rana vedla v miestnosti bolo to tam odhlucnene takze mala klud ... no fotky asi nebudu lebo nam ,lepsie povedane tatovi padol fotak na zem a znicil film .. co uz idem spat prisli sme prave z obeda 😀

annika
23. aug 2009

Ahojte!!!!! HLásim sa , sme doma!!!!! Bolo SUPER!!! Dúfam, že sa máte aj vy fajn!!! Večer vás idem čítať, fotky len zajtra stíham, sorry! Joj? detičky, tak nám bolo fajn....!!!! 😉 😉 😉 😉 Podrobnejšie zajtra, o.k.??? Cm,uk cmuk cmuk!!!!!

vladkaz1
23. aug 2009

je anika vy ste boli v Siofoku? s tej strany balatonu? lebo tam kde mate fotky s pristavu a na tej pesej zone sme boli aj my ,alebo sa mi to len pletie?ale mate nadherne fotky joj bolo vam super tesime sa 😵 😵

annika
23. aug 2009

Ahooj, Vladka! Je to druhá strana Balatónu, tá severná, mesto Balatonfured. A veru fotky prikladám postupne, snažím sa...

bejca
23. aug 2009

Vladka super 😵 som rada ze ste sa zabavili a uzili si trosku veselosti 🙂 a Lucinke letia pusinky ako krasne to zvladla 🙂

Anika vitajte 😵 tak ste si to uzili plnymi duskami coooooooo 😀 fajn 🙂 fotecky su uzasne jaaaaaaaaaaj 😵

vladkaz1
23. aug 2009

anika super, my sme sa tam mali veru dobre aj voda bola cistucka na moje pocudovanie,strasne sa mi pacil vylet plachetnicou a kreslili nas na namesti dali sme si spravit portrety.. akurat mi nechutila strava .. ja som bola vegos .. 😀
tak som zvedava na vase zazitky 🙂

mima07
23. aug 2009

annika vitaj doma 😉 fotky som pozrela vyzera to tam fajn super ze ste si to uzili 😉 my ssme tam boli jeden rok na silvestra ale v lete este nie
vladka skoda ze asi fotky nebudu ☹
my sme dnes boli u mamy na hodoch tak som prezrata a presladena

vladkaz1
23. aug 2009

Mima neviem jedine video keby ste chceli ale neviem jak by som to hodila s kamery .. do PC sem asi sa to neda .. uvidime ci niekto este fotil.. no ked tato zobral ich stary fotak a terskol mu na zem aj s filmom 😀 uz mierne v dobrej nalade .. nevadi .. 😀 😀

mima07
23. aug 2009

vladi ale ak nieco nafotil predtym tak to by sa snad dalo zachranit

nika07
23. aug 2009

Ahojte,

Annika super fotky a pozerám, že aj tatino prišiel za Vami
my sme dnes boli u Vás na výlete 😀 , teda v tom Dunajskom Klátove, je to tam krásne, len sme tam boli krátko

Vladi to je smola s tým foťakom 😢 , ale hlavne že sa oslava vydarila

bejca
23. aug 2009

Vladka ale hadam niekto nieco pofotil a my sa budeme tesit z fotiek 😉

Mima my ideme na hody zaciatkom septembra tak sa tiez prezereme 😀

Nika tak ste mali krasny vylet 😵 dufam ze fotecky budu 🙂

vladkaz1
23. aug 2009

ahojte neviem ci akurat este len nezacal fotit 😀 ani nepocitame ze s fotiek nieco bude ale mame na kamere natocene takze pohoda ..
oslava bola super tak sme sa s tatinkom bavili vytancovali az az aj mala uplne super ked zaspala mali sme klud a bavili sme sa az do ranka bieleho tatinko bol pritulny a vyznal mi lasku 😵

nika07
23. aug 2009

Vladi takže úspešný víkend 😀

vladkaz1
24. aug 2009

Ano Ninka uspesny a velmi ma potesil ze bol taky mily a vsetko do kopy mi to dobre padlo za malu behal on ,ani sme sa nepohadali takze pohoda ... ja som usadzala ludi ,celkovo som mala starost chvilu a Mm sa staral o malu lepsie povedane ta behala jak sinte skoda tych fotiek lebo mala nadherne nove satky bola jak princezna 😀 a sestrina emka mala take iste ..idem este dnes pomahat mame lebo zas ma kolegine doma .. tak nestiha vsetko sama ale poviem vam som taka prezrana za 2 dni som pribrala 3 kila 😅 pekne ze? 😀 😀

lubii
24. aug 2009

Vladka 😵 😵 😵 😵 😵 ,to bol potom veľmi pekný večer 😵 Aj tie 3 kilá za to stoja nie?

My sme včera oslavovali Samuelkove narodky : https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

vladkaz1
24. aug 2009

Lubi vesetko naj naj s celeho srdiecka Samkovi nadherny je jak sa mu tocia vlasky ja odpadnem taky cukricek veru cmuk 😵 😵 😵 😵 ..
Ja som prisla od mami zabava v plnom prude ... bavili sa aspon som jej pomohla ale mna prehanalo cely den a postavila som sa na vahu a 2.5 kila dole take to bolo len take asi obzerstvo a islo to zomna hned von takze pohoda pol kila mi nevadi hore 😀 ved ich dam dole ,... malu obriadil dnes MM ako prisiel s prace som utekala mame ... som rada ze som jej pomohla aspon sa zabavali a ja nalievala kavicky robila a dokladala na stol umyvala ..
jaj idem sa sprskat a buvat 🙂

bejca
24. aug 2009

Vladka no teda muzik aky romantik 😉

Lubi nadherna torticka 😵 a Samko aky krasny chlapisko 🙂 😵

vladkaz1
24. aug 2009

beji ano bol uplne skvely aj dnes ceru tak ako som ho spoznala ked sme sa zoznamili ,mal troska vypite naladicku ale porozpraval mi od srdca take veci ze som normalne skoro plakala od stastia veru necakala som to nechcem to prechvalit veru ...

bejca
24. aug 2009

super ze si maminke pomohla a ze sa mozes na muzika tak spolahnut 😉

vladkaz1
25. aug 2009

vies co, sko su oni dvaja sami mala je taka poslusna spali kukali telku boli chvilu vonku , no ja keby ze som doma stale mrnci .. nechapem to ze mu je taka dobra

vladkaz1
25. aug 2009

dnes nam boli robit merace na radiatore no dobra vec aspon budeme platit za to co spalime veru

annika
25. aug 2009

Ahojte!!!! Ešte stále som mimo, neviem čo skorej, či vešať alebo žehliť....
Robko je ukecaný nejak doma, furt robí len samé neplechy, ja neviem čo je s ním....
asi sa nevie adaptovať naspäť do starého režimu...
Lubi, Samko je už veliký fešák!!!xixixixixixi

vladkaz1
25. aug 2009

Annika ako ukecany co robi zlobu? lebo mala je dnes dabel a cert v jednom--- ja uz som na nervy .. vyliezla mi na okno na parapetu ja som skoro z infarktovala .. a ako sa jej to podarilo? no cez postielku sa vystverala ..po tych tickach mna asi raz porazi baby z nej ☹

annika
25. aug 2009

AJ Robko zlobí furt, dnes mi nahádzal štipce do pračky a dostalo sa aj za bubnom....
Včera sa mi stratil v kempe, vyliezol hore Holanďanom do karavanu, skoro zaštartoval aj auto, lebo klúčik mali tam. mňa asi porazí...
VIdím vLadka aj Lucka je podarená...xixixixixi Ale štve ma to, ža aj pri ňom stojím a on vie, že sa to nesmie, aj tak to robí....

vladkaz1
25. aug 2009

annika no teda mna porazi no fakt nezbednik 😅 ☹ najhorsie na tom je ze nejde mi ani o bordwl alebo co to sa uprace ale horsie je ze tp co uz ona vystraja sa jej moze nieco stat a som uz na prasky s toho

vladkaz1
25. aug 2009

aj s tou prackou no hmm mas stastie ze sa ti nepokazila 🙂

nika07
25. aug 2009

Ahojte ,

annika, jea tiež v kuse perim a žehlim, a to sme neprišli z dovolenky 😀

ale pridala som zopár fotiek 😀

annika
25. aug 2009

No, ešte počkaj, moja...možno zajtra... 😠
Veru aj ja sa bojím o neho a prasknem mu, LEN KEĎ je to nebezpečné... ale v poslednej dobe je to čoraz viackrát...