Snažilky, tehulky a mamičky - 35 a viac. Ste tu nejaké?

aja7
27. jún 2007

Ahojte babulky, najde sa medzi vami buduca mamina cca 35 rocna ? Nechcem tu byt sama 😉

azuzi
13. okt 2009

Dik za pochvaly, Mima ani ja nic nestiham a potom mam z toho nervy co vsetko mi este treba , nieco do prace , nieci pre domacnost.
Aj ja idem prihlasit Martinka do skolky, od januara aj tak mi pokratia matersku, ci ho dam alebo nedam do skolky a je to jedno, uvidim ako sa dohodnem s ucitelkami, kedy mi ho budu ochotne zobrat 😉 😉 . Mima tak potom mozno aj moj bude obcas posledny 🙂 🙂
Vladka uz len trochu a hadam Ti uz bude lepsie. 🙂 🙂

vladkaz1
13. okt 2009

je mi v pohode azuzi dakujem .. len som taka nijaka .. nechuti mi jest to je najvacsi problem mam dole 2 kila zatial

bejca
13. okt 2009

Anika nadherne fotecky 😵 a srdecna gratulacia 😵

Mima cauko 🙂 som rada ze vam je super 😵 a teda si sikulka 😉 a klabosenie a nic nerobenie musi zatiial pockat 😵

Azuzi Martinko je nadherny chlapcek 😵 posielame mu pusinky 😵 a u nas skolka az od 3 rokov a aj to tu beru max 5 deti 😅

Vladka no tak aspon po trosicke papkaj aby ste nam krasne rastli a priberali 😵 posielame pusinky 🙂 a nechudni uz 😵

annika
13. okt 2009

Ahojte moje!!! Ďakujeme za gratulácie aj v mene ANky! 😉 😉 😉
Vladka!! Drž sa moja! ANi slané veci ti nechutia???? 😨 😨 😨
Bejca, čo nového??? AKo sa máte s Peťkom?
Azuzi, ako že pokrátia materskú??? asi mi niečo ušlo... 😅 😅 😅
Dnes som bola aj ja v škole na rodičovskom, bože, som mala všelijaké myšlienky v hlave , o rok už ja budem pri katedre stáť... 😝 😝 😝

lubii
13. okt 2009

Ahojte 😉 😉 😉

vladkaz1
13. okt 2009

praveze mi slane chuti ako slane co? vobec nemozem citit maso smrdi mi aj uvarene .. ani nic z masa ani na stave nic fuj .. ale zas mi chutia take salatiky a treska . len domace .. snazim sa robit nekupujem tam su umele farbiva tak sa chcem tomu vyhybat

lubii
13. okt 2009

som si popozerala fotočky 😵
Annika,krásne.A tiež gratulujem. Ajmalému to pristane na koni.

Azuzi,aj Ty máš krásne detičky 😉 .Takú foto máme aj my v šuflíku 😉

lubii
13. okt 2009

Vladka, aj mne bolo zle pri Danielke, keď som len varila kuraciu polievku 😝 a straašne mi smrdelo všetko mäso a odvtedy ho nejem 😉

vladkaz1
13. okt 2009

ani nehovorte tato chce chlapa 😀 pri malej som mala uplne inak ja som maso nejedla dlhe roky a zacala som pri malej ked som bola tehotna a teraz zas mi nejde .. vobec .. tak som zvedava 🙂
Lubi a vy co nove? ved nic neviem ..

vladkaz1
13. okt 2009

Lubi ta foto s tou tortickou je nadherna 😵

lubii
13. okt 2009

ja tu čítam,ako sa každý chystá do práce alebo už pracuje a mne sa nechce

bejca
13. okt 2009

ja tiez este nepracujem a ani nebudem zatial akosi sa nemam kam vratit ☹

Vladka neboj to bude chlap ako hora 😵

bejca
13. okt 2009

Lubi prosim ta co to mas ake karty v albume 😕

lubii
13. okt 2009

Beji, akurát sme hovorili o mäse a kukám tvoje fotky a Peťko klepe rezne 😀

bejca
13. okt 2009

😀 😀 😀 😀 😀 no pomaha obcas 😀 😀 😀 😀

vladkaz1
13. okt 2009

no aj ja som pozerala na ciganske vestis? no ak ano pozri mi ci bude chlap alebo dievca da sa to?
Mne by sa tak isto nechcelo ist do prace a nemam ani kam .. no takze tak ...
beji si zlata a vy zas dievcatko .. 😵

bejca
13. okt 2009

mne je jedno ci chlapcek alebo dievcatko 😉 hlavne nech je zdravucke 😵 a nech nas lubi 🙂

lubii
13. okt 2009

a teda dobrú zimnú výbavu už máte 😉
to som tie karty odfotila pre jednu dievčinu, chcela ich vidieť, lebo si chce kúpiť. To sú cigánske karty 😉

bejca
13. okt 2009

a ja ze vestis 😀 😉

veru vybaveny je na zimu 😵 aj sneh moze napadnut 😉 este cakam na bundu s masinkou Tomas 😵

vladkaz1
13. okt 2009

jasne ja viem mne jedno neni 😀 ak nebude chlop bude 3 tie a mna slahne ja uz nechcem ale zas bolo by jednoduchsie mat dievca mame vsetky veci po Lucke .. taze pri jednom by sme osatili 2 deti 😀 no a jasne ze hlavne nech je zdrave ..moj si veri ze chlap ja fakt neviem ... pri Lucke som vedela od zaciatku proste neviem ako ale vedela som ze bude dievca a sak viete ze do 9 mes. nam vraveli ze chlapec ..

lubii
13. okt 2009

Vladka, ja som si kyvadielkom veštila dievčatko a narodil sa Samko 😀

bejca
13. okt 2009

ale ved doki ti v cca 20 tt ma vediet povedat a ked nebude chlap tak bude 3 a ked ani tretie nebude chlapec tak budete mat aj stvrte ??? 😕

vladkaz1
13. okt 2009

no tak to uricite nie moja ... 🙂 no moj chce jednoducho chlopa ... ja neviem preco je taky tvrdohlavy no aj pri Lucke mal byt Borisko a na konci 8 smeho mi povedala ze bude Lucka .. 🙂

lubii
13. okt 2009

Pri Danielke som tiežna 100% vedela,že bude dievčatko a tiež mi každý hovoril, že chlapec. Pri Samkovi som si nebola istá .Chcela som dievčatko, ale necítila som to. Aj kyvadielko ma oklamalo 😉

bejca
13. okt 2009

ae ja verim ze teraz bude chlapcek 😵

Lubi no teda dobre si si vyvestila 😀 krasne dievcatko Samko 😵 😀

vladkaz1
13. okt 2009

ja som si neni ista .. ja nie ze neni ista ja neviem fakt .. neviem .. je to ine nez pri malej ale to nemusi nic znamenat

bejca
13. okt 2009

kocky idem ja haji buvi 😵 dobru nocku 🙂

lubii
13. okt 2009

ale zas mi presne povedalo, aký bude veľký. Lebo môj Dr mi 3 týždne pred pôrodom povedal, že to bude veľké dieťa, že už teraz má 3,5 kg. A ja som sa bála,lebo ja som mala 4,2 a mama mi rozprávala, aké to bolo hrozné. Tak som si veštila a vyšlo mi, že bude mať 3 kg a 50 cm. A mal 2995g a 50 cm 😉 . Tak čomu veriť? ultrazvuku či kyvadlu? 😀

vladkaz1
13. okt 2009

jeziiis a to jak ti to kyvadlo povedalo?no mne sa pri ulraz. sekol o pol kila veru 😝

lubii
13. okt 2009

Kyvadielko mi povie iba áno alebo nie. Tak som sa ho postupne pýtala, že bude mať viac ako 3,5kg?... A tak som sa dopracovala k číslu 😉