Snažilky, tehulky a mamičky - 35 a viac. Ste tu nejaké?

aja7
27. jún 2007

Ahojte babulky, najde sa medzi vami buduca mamina cca 35 rocna ? Nechcem tu byt sama 😉

annika
14. okt 2009

No, vidíte???Zase tu čvirikujete bezo mňa....a ja tu monológy predvádzam....to je moja forma...nevadí...nabudúce vás vyčkám aj ja...
Vladka, prajem ti takého nezbedníka beťára ako je RObko!!! Nech má muž radosť!!!xixixixi 😀 😀 😀
Lubi, no práve to, že sa mi nexce naspäť.... 😒 😒 😒 ale veď ešte mám 10 mesiacov...uvidíme, že? 😅 😅 😅
My ešte stále soplíkujeme, zase v noci mi začal malý kašlať a smrkať...asi zajtra skočím zase doktorke, dnes ordinuje len poobede a my vtedy spíme...

vladkaz1
14. okt 2009

Annika nemam obavu no Lucka je aj za 2 Robkov aspon si myslim .. je inaksi huncut ale vcera sme sa o tom bavili ako prisiel z prace a hovorim no co nebudes sa somnou bavit ked bude baba ako pri malej lebo si stale tvrdil ze som ho oklamala ze som vedela ze je to baba a on ze co uz potom a ja som sa doneho pustila ci by malu vymenil za chlapca a tvrdil mi ne ani za svet 😀 kukuricku jeho ved ona je taky nas cecok .. uz sa tesim na to ako bude ziarlit .. vobec nebola lakoma teraz vsetko moje .. nikomi nic nepozicia lakomica tak vysvetlujeme do kola a stale si trepe moje moje moje ... 😅
Annika prajem skore uzdravenie moja

bejca
14. okt 2009

Anika uzdravte sa nam 🙂

Vladka aj my sme taki lakomi ostali 😕

a aj nervaci a jeduje sa , vresti , hadze vsetko okolo seba ... ale ma aj " svetle " chvilky 😀 😉 ale teda niekedy mam pocit ze len po nom kricim ☹

vladkaz1
14. okt 2009

No Beji ja som mala dnes taky pocit ze len kricim az mi prislo luto .. ale sak ja mam taku smolu konecne som sa dokopala nieco doma spravit tak som umyla zem povysaval prach a take veci policky a dala prat a ci ti neslahne v sklennej doze horcica na zem ,no na cimpr campr .. a mala tam chcela stale ist tak som po nej len kricala mna ked uz pocuju susedia tak si myslia ze som cista schyza .. 😝 lebo ja mam este taky hlas prenikavy raz mi vravela suseda ze ma je pocut ked nadavam az na samom vrchu no co ti poviem a ja ze nech mi kazdy vyleze na hrb ..asi tak 😝
A to prejde to jedovanie aj Lucka take mala beji ale ta lakomost ma teda stve ... ona chce hracky druheho ale svoje nepozicia potvorka 😅

bejca
14. okt 2009

Vladka ja som na tom podobne 😅 ved vies ze ja mam tiez ten hlas taky " jemny " a ani nemusim hovorit hlasno 😔 a tiez susedovci si isto myslia ze chuda maly ten musi trpiet 😒 ale ja neviem ako sa naucit hovorit po tichu ☹ uz som aj rozmyslala o operacii hlasiviek 😅 😔

bejca
14. okt 2009

a z hrackami to je u nas tak isto ☹ ale snazime sa navstevovat s jednou susedou a jej malou tak uz 2x boli u nas a bolo to o nieco lepsie 😅

lubii
14. okt 2009

Ahojte, no Vladka vyšlo mi aj v kartách aj kyvadielkom,že clapec 😉 😀 .

vladkaz1
14. okt 2009

No beji mozeme si teda ruky podat ,, aj segra s detmi chodi k nam aj my k nim a moje moje jeden krici druha krici potom plac za chvlilu klud a zas na novo .. 😝
Lubi to vazne???? 😀 😕 😕 😵 😵 no moj by odpadol ,ale neviem co mam cakat, ked tebe pri malom to zle ukazalo .. kolko percent tomu davas ako istota? 😀 😵

bejca
15. okt 2009

Lubi a nemozes sa prosim ta opytat kyvadielka ci budem tehu 😉 alebo kariet ?? 😵 xixixi zaujimalo by ma to 😉

Vladka ja si myslim ze to bude isto chlapec 😵

lubii
15. okt 2009

Neviem, Vladka,Ja som amatér 😉,uvidíme.

Beji,skúsim, zajtra napíšem 😉

vladkaz1
16. okt 2009

😀 oki baby diki 😵

bejca
17. okt 2009

Lubi cakaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaam 😉 😉 uz je aj pozajtra 😉 😵

Vladka a ako sa citis ?? je ti zle alebo uz lepsie 😵

annika
17. okt 2009

Ahojte!! Pár dní som tu nebola, mali sme krízu u Robka, jeho "zdravoný stav sa horšil",nádcha sa opakovane vrátila aj s kašľom silným , tak sme na atb už tretí deň.... ☹ ☹ ☹ ☹ Na noc mu dávam čípky na kašel, cez deň máme sirup. Včera mi nechcel malý ani jesť, ani lentilky nechcel, čo je už vrchol, lebo ich strašne ľúbi...... večer ani piť už nechcel... tak som bola trošku na dne psychycky...až som mu naliala kofolu /!!!!/, no a on to vypil!!!! neskoršie aj zjedol jablko!!!
Dnes už si dal zo všetkého niečo...
Ale som vás čítala, Vladka aj podla mňa to bude xlapec!!! 😉 😉 😉
Bejca, ty tu nečakaj na Lubku, ale šup ockovi do posteľa!!!! 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

bejca
17. okt 2009

Anika juuuuuuuuuuuj moja zlata , posielame pusinky aby Robko bol znovu vymyselnik velky ako doteraz a maminke objatie aby vsetko super zvladla 😵 no a do postele .... este je cas 😉 tatinko pozera tv a aj maminka 😵 😉

annika
18. okt 2009

No, ale Bejca,nooooo!!!Telka nie je prekážkou.....xixixiixixitrošku fantázie, prosím!!!! 😀 😀 😀 😀
Pusinky dorazili, díky, aj objatie mi dobre padlo!!!!Cmuk! 😉 😉 😉

vladkaz1
18. okt 2009

cafte aj my posielame Robkovi sladucku uzdravovaciu bocku !!!!!!! 😵 😵 😵
jaj mame doma nasich psa uz dnes dojdu s ciech .. ale je to starost takeho velkeho mat a este stale vencit clovek nikam nemoze ist veru .. 😝

bejca
18. okt 2009

Anika ja by som tak rada trosku romantiky a fantazie 😅 ale u nas akosi zmizla ......... 😠 😠 😠 😠 😔 😔 😢 a ani snaha akosi nepomaha ale tak co uz ..... jedine chlapa vymenit 😉 😀

Vladka hovoris nieco o psovi ?? xixixi ja to mam denne 😅 aspon ze muz chodi rano a vacsinou aj vecer vencit ale teda niekedy mam pekne nervy z neho 😝

kocky nechcete niekto muzikovi kupit kozenu penazenku k vianociam ?? som kupila muzovi a ze sa mu nepaci ...ale doklad som stratila ☹ aha pozrite :

https://www.modrykonik.sk/bazar/show_entry.php?...

annika
18. okt 2009

Beji, však sa snaž, prosím ťa pekne!!!Pohárik bieleho vínka u nás vždy zaberá!!!! 😉 😉 😉
Vladka, no teda! Aký je to pes???Píšeš, že je velký...

vladkaz1
18. okt 2009

je to strieborny dalmatin .. hodim vam foto ako pridu s prechadzky mala isla s MM lom lebo mna ked potiahne tak fucim jak lokomot. 😝 😀 a ruka cervena ,sle dnes uz nasi pridu chvalabohu

annika
18. okt 2009

xixixixixixi, Vladka, keď si to predstavím, ako lietaš cez Trnavu....xixixixixiixixxixixixiii

bejca
18. okt 2009

Anika muzik nepije 😉 a ja akosi tiez nemusim 😅 sem tam si dame nejaky ten pohar ale enem obcas 🙂 a neboj neni to az take hrozne ale mohlo by to byt lepsie 😉 😀

Vladka tak jasne ze ty s nijakym takym psom nebehaj 😕 ved to je taka mensia krava 😉 😀 to nas pudel je oproti tomu prachovka 😉

annika
18. okt 2009

Dalmatín...hm...strieborný, neviem, ale normálny som už videla...dosť hravé plemeno, nie? alebo len vo filmoch? Bejca má pravdu, radšej si vynechaj Vladka moja to lietanie.... 😝 😝 😝
No, to je nhoršie s vami, keď nepijete Bejca...pohárik vínka je super na noc.... 😉 😉 😉

vladkaz1
19. okt 2009

🙂 https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage... annika to je on uz nasi vcera boli u nas si ho zobrat

janka_fr
19. okt 2009

Ahojte,

v utorok sme prileteli a ostali sme este 3 dni v Parizi, Franck si zobral 3 dni volna, aby sa nam mohol po tak dlhom case venovat. Maly sa nevedel od neho odlepit. Zlomili mi kocik, teda tu cast na kociku, ktorou sa otvara a zatvara kocik. Dali ho totiz to na pas s batozinou a asi velmi setrne 😠 .
Dnes uz isiel Jullian do jasliciek, ale dala som ho len na 2 hodinky poobede a bolo to s velkym placom. Chudacik vzdy ked si po mesiaci zvykne tak ma potom 3 tyzdnovu pauzu kvoli dovolenke. Uvidime ako mu to bude teraz dlho trvat, ale do Vianoc sa nikam nechystame, tak tam bude chodit pekne 2 mesiace.
Malemu som na Slovensku kupila 4 topanok, Franck sa len smial ked to videl.
Annika to auto som nezohnala, ale videla som v Ba v parku deti a behali na odrazadlach(bicykel bez pedalov) a myslim ze to bude mat u nas velky uspech. V sobotu sme to zhanali tu u nas, ale je pravda ze taky velky vyber tu nie je ako na Slovensku, ale podarilo sa mi zohnat. Len prckovi este chyba asi tak 5 cm. Tak na jar sa bude moct na tom prehanat.

Krasny tyzden vam prajem.

annika
19. okt 2009

Jeeeej, Vladi, ten pes je krááásny!!!! Ja som ani nevidela tuším takého strieborného!!!!super!!! a to je Lucka pri ňom??? Jej, aká bola maličkáááá!!!!xixixixicmuk!
Janka, už som na teba dneska myslela, že si sa neprihlásila už dlho!!! Tak sa máte fajn, to je super! A ten kočík je mi ľúto, nedá sa to reklamovať na letisku niekde? Alebonemáte poistenie nejaké na veci???? 😖
Veru tie jasličky a škôlky sú fakt ťažké chvíle....Ja sa už teraz stresujem, ako bude o rok... Pamätám sa, keď Gabinu a Anku som niesla, ony plakali tam, ja na ceste do práce....horororrrrr. nenávidela som to obdobie!!!!fuj§
A zase to na mňa čakáááá.....asi to neprežijem.... 😔 😔 😔 😔
Janka a tie bicykle bez pedálov som tu tiež skúšala, tiež bol ešte vysoký pre malého....a nezdal sa mi ani dosť stabilný...potom tá predavačka tam niečo vsvetľovala, že to je len od troch rokov...tak som to aj nechala tak. 😉 😉 😉 😉 😉

annika
20. okt 2009

Ahooojjj!!!! Kde ste všetky?????Haloooo!!!!
Ja mám nový účes!!! Hodím sem fotku do albumu! Aj náš domík má už farbu, aktuálna fotka detto v albume!
Robko sa má lepšie, atb už nemáme...len sirup na kašeľ...
Zajtra sa chystám zubárovi... 😒 😒 😒 minimálne dva zuby... 😅 😅 😅 nenávidím zubárov...

janka_fr
20. okt 2009

Ahojte,

idem hned mrknut foto 😉 To je dobre, ze sa uz Robkovi polepsilo a prajeme skore-uplne uzdravenie.
Annika akurat dnes bol Franck na stomato-chirurgii, okolo jedenastej ho dali do celkovej anestezie a vytrhli mu 4 osmicky. O 17:00 sme uz isli domov. Sa tak trosku desim noci, predsa len to musi byt riadna bolest.
Drzim palceky na zajtra.

janka_fr
20. okt 2009

Annika kocka si 😉

annika
20. okt 2009

Jankaaa!!!!! Všetky osmičky naraz????????Hororrrrrr!!!!! Mne dve chýbajú, no kým sa to zahojilo....to trvalo aj mesiac!!!! Bože a nerez všetky????? Nechápem.... CHudák!
Joj, a dík! Aj ja sa čudujem, keď sa pozrem do zrkadla...

janka_fr
20. okt 2009

Annika no vsetky naraz, ale bolo to v celkovej anesteze a teraz mu nasadili antibiotika a lieky na utlmenie bolesti, ale po extrakcii mu to zasili, tak sa to mozno bude hojit o nieco rychlejsie. Zatial je v pohodicke, uvidime v noci ☹