Snažilky, tehulky a mamičky - 35 a viac. Ste tu nejaké?

aja7
27. jún 2007

Ahojte babulky, najde sa medzi vami buduca mamina cca 35 rocna ? Nechcem tu byt sama 😉

nika07
18. nov 2009

Ahojte,

annika krásne šatičky a aké topánky k tomu chceš

Vladi, tak máte Luckiné oslavy za sebou, ako Lucka tešila sa

azuzi držím palce, aby vam to vyšlo s novými podnájomníkmi 😉

annika
18. nov 2009

Nika, ešte v poslednej chvíly si to stihla pozrieť šaty, práve teraz som dostala IP, že mi to zmazali.... : 😅 😅 -N
A topánky ešte nemám, na moje nožičky, 42-ky ťažko dostanem... a na moje koleno ani nemôžem velmi vysoké... takže hľadáme ´dalej!!!! 😀 😀 😀
Azuzi, u nás tiež lepšie idú nejak podnájmy, ľudia nemajú na nové byty, radšej idú do podnájmu... 😉 😉 😉
ľubi, a čo ste kúpili v ikei? Pochváľ sa nám!!!

annika
18. nov 2009

ľubi, veru sa nezmestí do vaničky,ale novú už nekupujem, a keďže veľku tu nemáme, tak som to riešila len takto. Pri sprchovaní je celá kúpeľňa je pod vodou... a to nerada upratujem každý deň...xixixixi

lubii
18. nov 2009

Čaute 😉 . Annika, pridala som 2 fotky z ikei, že čo sme kúpili 😀

annika
19. nov 2009

Lubi 😉 😉 😉 😉 😉 AJ toho malého prcka ste tam našli????xixixixixixi
Ako pekne tam vysedáva v tom kočíku!!! 😀 😀 😀

vladkaz1
19. nov 2009

Lubi parada konecne vidim maleho 😀 ,tie guby sa mi hrozne pacia !!!!!!

azuzi
19. nov 2009

No Lubii takze koberceky a salocky 🙂 🙂 .
Annika vdaka za info, ja som teraz v Brezne kde predavame byt spozorovala, ze to za poslednz mesiac kleslo, asi to aj tak ten predaj vacsinou stoji. Banky nechcu davat uvery a este mi povedali, ze dokonca pozaduju vyssi prijem ako predtym. Chcela by som kristalovu gulu ze kedy sa to oplati predavat 😀 😀 .

annika
19. nov 2009

Azuzi, u nás v novinách sú samé "Hĺadáme prenájom..." inzeráty, práve mi manžel minule povedal, že tie úvery a podmienky teraz na byty sú fakt náročné, a keď máte ten byt priamo v meste, tak určite nájdeteaj nájomníkov!!!!

azuzi
19. nov 2009

Annika myslim ze na najomnikov nie je problem, mas pravdu ze s tym prenajmom nebude problem. 🙂 🙂

lubii
19. nov 2009

Hej, aj to malé chlapča sme tam kúpili 😉

Toto som si teraz prečítala v inej téme, tak to tu kopírujem :

Z práce se žena vrátila pozdě, unavená a podrážděná, když zjistila, že na ni její šestiletý syn čeká u dveří.

"Mami, můžu se tě na něco zeptat?"

"Jistě, na copak?"

"Mami, kolik vyděláš za hodinu?"

"Do toho ti nic není. Proč se mě na to vůbec ptáš?", odpověděla žena nazlobeně.

"Jen to chci vědět. Řekni mi prosím, kolik si vyděláš za hodinu?"

"Když to musíš vědět, tak je to 100 korun na hodinu."

"Ach jo," povzdechl si chlapec se svěšenou hlavou.

"Mami, můžu si půjčit 50 korun?"

Matka byla bez sebe, "Jestli ses ptal jen proto, že si chceš půjčit na nějakou pitomou hračku, nebo jiný nesmysl, tak odpochoduj zpátky do svého pokoje a jdi spát. Přemýšlej o tom, proč jsi tak sobecký. Já se v práci nedřu jen pro nějakou dětskou lehkovážnost."

Chlapec potichu odešel do svého pokoje a zavřel za sebou dveře.

Žena usedla a chlapcovy otázky ji rozzlobily ještě víc. Jak se ji může takhle ptát, jen aby dostal nějaké peníze?

Asi po hodině se žena uklidnila a začala přemýšlet: Možná, že na něco opravdu těch 50korun opravdu potřeboval. A moc často si o peníze neříkal. Žena přistoupila ke dveřím do chlapcova pokoje a otevřela je.

"Už spíš, synku?" zeptala se.

"Ne, mami, jsem vzhůru," odpověděl chlapec.

"Přemýšlela jsem, možná jsem na tebe zbytečně vyjela," řekla žena. "Byl to dlouhý, úmorný den a já si na tobě všechno vylila. Tady máš těch 50 korun, které jsi chtěl."

Malý chlapec se posadil a usmál. "Ach, mami, moc děkuju," zajásal. Pak sáhl pod polštář a vytáhl pár zmuchlaných bankovek. Žena viděla, že už nějaké peníze má a pocítila, jak se ji znovu zmocňuje hněv. Chlapec spočítal všechny své peníze a pak pohlédl na matku.

"Proč chceš víc peněz, když už nějaké máš?", zabručela matka.

"Protože jsem neměl dost, ale teď už mám," odpověděl chlapec. "Mami, teď mám 100 korun. Můžu si koupit hodinu tvého času? Prosím, přijď, zítra dřív. Mohli bysme spolu večeřet."

Žena byla zdrcena. Objala svého malého syna a prosila ho za odpuštění.

Tohle je jen kratičká připomínka všem, kteří v životě hodně tvrdě pracují.

Nenechme nám čas protéci mezi prsty, aniž bychom jej strávili s těmi, na kterým nám opravdu záleží, které máme v srdci. Nezapomínejte sdílet váš čas v hodnotě 100 korun s někým, koho opravdu milujete. Zemřeme-li zítra, firma, u které pracujeme, si za nás najde náhradu během několika hodin. Ale rodina a přátelé, které opustíme, budou cítit ztrátu po zbytek života.

annika
19. nov 2009

Veru je to tak, Lubi!!!!! Je to pravda! 😉 😉 😉 😉 😉 😉

vladkaz1
19. nov 2009

☹ hmm smutne uz som to niekde citala veru ..poziciam si a preposlem to mozem?

annika
19. nov 2009

Vladka, máš nový účes!!!!Jeej!!! Sedí ti to! Ináč som už chcela písať už viackrát, že predošlá fotka,kde ste sedeli všetci traja na tej sedačke, bola ako z reklamy !!!!xixixixi Máte Ikea nábytok, že? 😉 😉 😉 😉

annika
19. nov 2009

My sme ešte stále soplaví, aj kašleme trošku, neviem, či zajtra nepôjdem našej dokine s Robkom. Ináč môj svokor pred týždňom sa dal zaočkovať proti chrípke a odvtedy kašle a cíti sa hrozne, točí sa mu hlava, hnačku má...no a predtým sa mal docela fajn, tak neviem už fakt....čo si myslíte o tej chrípke????

lubii
19. nov 2009

že sa netreba očkovať 😝

bejca
19. nov 2009

ahojte 😵

dlho som nebola ☹ blbne mi PC neche sa mi nastartovat a ked sa nastartuje tak zhasne a stale dokola 😝 pisem si viac v teme februarovky aspon co to chvilku vecer snad mi to odpustite 😉 ja som nejaka chora 😝 dufam ze to Petko nechyti 😅 inak sa mame fajn 😉

Vladka Lucke dodatocne vsetko naj a posielame pusinky k 2 rockom 😵 cmuuuuuuuk pozrela som fotky krasnu oslavu ste mali 😵 a teda ty mas super novy uces 😵

Anika ja tie ockovania si nedavam ..ale uz som pocula od viac ludi ze neboli spokojni nakolko stacilo aby v tom obdobi bol niekto chori a uz to ockovanie nemalo taky " efekt " drzime palce aby sa svokrovi polepsilo a zelame aj vam skore uzdravenie 😵

Lubii az mi slzy vyhrkli ☹ veru je to tak mali by sme si to uvedomovat viac 😔 a super fotky 😉

viac nestiham citat pojdem za chvilku do postele smrkat 😝 😉 paaaaaaaaaaaaaaa

bejca
19. nov 2009

Lubi len otazka este v ktorom regali predavaju takych chlapcov ?? zeby som si v Ikee zobrala este jedno domov pre Petka 😉 krasny je Samko 😵

annika
19. nov 2009

Bejca, rýchle uzdravenie aj tebe!!! Cmuk! A ten počítač mi tiež blbne, možno tie vírusy sú aj naskočené aj na počítače, čo? 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

janka_fr
20. nov 2009

Ahojte,

Lubi maly je nadherny 😵 😵

My mame dost blbu noc za sebou, Jullian mal cely den teplotu 39,6 obcas klesla na 38,5 ale po chvilke hned vyskocila a v noci mu vybehla az na 40,3 tak sme hned isli na pohotovost. Robili mu hned vysetrenia tak nic nema zapalene, je to len nejaka viroza s takymi to teplotami. Rano mal zase 39 , tak dufam ze uz mu tie cipky zaberu. V noci chcel spinkat len na mne, tak som sa vobec nevyspala, lebo som bola v polosede.

Beji skore uzdravenie prajem.

Azuzi, neviem ci existuje aj na SVK taka poistka, ale my tu prenajimame apartman a mame poistku pre pripad ze podnajomnik neplati prenajom, alebo ak tam nemas nikoho tak nestracas tie peniaze za prenajom, lebo ti to ta positka plati. Sice to nieco stoji, ale clovek nemusi mat obavy pre pripad ze by mal podnajomnika neplatica.

annika
20. nov 2009

Janka, je mi ľúto toho malého prcka, veru tie virózy sú všelijaké, nech sa rýchlo uzdraví a tebe posielam energiu a výdž! Dnes to už asi bude lepšie!!! 😉

bejca
20. nov 2009

Anika dakujem 😵 a veru mas asi pravdu 😉

Janka juuuuuuuuuj to mi je luto ☹ Juliankovi letia bozteky 🙂 dufam ze uz teploty klesli a vsetko bude oki 🙂 take virozy su teraz vsade 😔 skore uzdravenie 😵 a dakujem 🙂

vladkaz1
21. nov 2009

cafte aj ja vam prajem skore uzdravenie aj drobcom mojim posielam bocenku !!!!!!! 😵 😵 😵 😵 😵

azuzi
21. nov 2009

Janka tak zelam coskoro uzdravenie, boze ani si neviem predstavit co by som robila pri teplote vyssej ako 40, este sme taku nemali.
INak zaujimava informacia o tej poistke este som fakt o takom niecom nepocula. 😉 😉 .
Prajem skore uzdravenie vsetkych chorym.
No ja dom bola vcera u kadernicky aj s Martinkom aj jeho strihali, mali tam na stoliku take sklenene gulicky ako cukriky, Martinko si jeden dal do pusy a kym som stihla mu ho z pusy vytiahnut, tak jeden prehltol, vcera kakal ale to asi bolo este skoro a dnes nie, tak som kus nervozna, dufam ze to vykaka a nebude problem, bola som aj u lekarky, ale kazala davat stravu bohatu na vlakniny a sledovat stolicu. 😒 😒

bejca
22. nov 2009

Vladka a vy ako ??? este stale nepriberas ??? 😉 pohladkaj brusko a Lucke puska 😵 a aj tebe 😉

Azuzi ako MArtinko ?? dufam ze gulicka v pohode vysla von a vsetko je oki 😵 posielame pusinky 😵

mima07
23. nov 2009

cauko dnes sa hlasim netradicne rano 😀
cakam kym sa mi dieta zobudi nad ranom vymyslal a teraz dospava hlavne ze som mu uz o 5 robila flasu
vikend zacal super sme boli na husacine v sobotu som sa teda poriadne prezrala ledva som dychala a vcera sme boli u otca a maly si tam skoro rozbil hlavu 😠 ma tam poridnu podliatinu
azuzi citam ze aj ty mas stresy dufam ze gulicka je uz aj splachnuta
jani nech sa julianko skoro uzdravi

vladkaz1
23. nov 2009

Azuzi dufam ,ze je vsetko v poriadku a sklenku vykakal drobec,daj vediet ci je vsetko oki.

Mima tak si sa prezrala? 😀 Juj kacicu som lubila aj ja ,ale teraz nie .. nic mastne ani s masom ..a je mi luto ze maly si zas dzachol hlavu a co vlastne robil? posielame fukanec a bocenu .

Beji brusko uz mam ,ale nepribrala som nic 🙂
A vy co nove?

azuzi
23. nov 2009

NO tak hlasim ze vcera sne gulicku vykakali 🙂 🙂 . Bola cela.
Alexikovi zelame skore uzdravenie modriny.
Vladka to mas fajn ze si zatial nepribrala, nemusis vela zhadzovat 😉 😉 . JA som hned od zaciatku a potom som sa uz brzdila 🙂 🙂 .

vladkaz1
23. nov 2009

Azuzi super ,chvalabohu mas pravdu 😉
No zatial nic neboj ale to pride pocitam ze potom aj 10 sat kilo priberem ale to mi az tak nevadilo hlavne nech je zrvave babo aj ja ..
Vcera som si kupila pracku novu elektrolux a vysavac zanussi sa tesime teraz 🙂

annika
23. nov 2009

Azuzi, gratulujeme, xixixi, takže tá gulička je už na dobrom mieste!!!
Vladka, ja som s Robkom pribrala len 6 kíl! A mala som -2 hneď po pôrode!!! 😉 😉 😉 No potom pri kojení to už potom nešlo dolu, ale hore....a to fakt rýchlo.... 😝 😝 😝
Mima, mňami husacina....Alexovi pusinku posielame na boľavú hlavičku!
Bejca, ty sa máš ako? Už si o.k.?
Ináč aj Robko vymýšla furt, predvčerom sa uzamkol do domu, kým som ja vybehla umyť okno... ešte dobre, že som mala to okno otvorené.... ani neviem ako by som bola dostala do domu ... 😅 😅 😅 😅 😅

vladkaz1
23. nov 2009

Annika ja odpadnem ,no Robko je spekulant teda xixixixi .. este ze si to okno mala otvorene 😅 😕