Snažilky, tehulky a mamičky - 35 a viac. Ste tu nejaké?

aja7
27. jún 2007

Ahojte babulky, najde sa medzi vami buduca mamina cca 35 rocna ? Nechcem tu byt sama 😉

nika07
29. nov 2009

Beji, my až po novom roku, ale o dva týždne ideme na taku slávnostnú večeru, a tam potrebujem šaty

Annika a kde máme foto v šatách 😉

vladi, ale ty nie si Ilavského pacientka, že?

vladkaz1
29. nov 2009

Niesom jeho apcientka chodim Kovacicovi a ten ma zazmluveneho Ilavskeho koly sonu
Beji isla som sa ta pytat kde mas foto? a ty taku nadhernu fotku vycapis 🙂
No super tak som zvedava co mi povie na to pohlavie ,keby este pytal 10E no nic nepoviem .. a dam s nedockavosti ale teraz uvidim .. je pred vyplatou ..a este budem u neho ajstak dost platit za ostatne veci a objednanie 😝

bejca
29. nov 2009

Nika no tak aj na tvoje fotky cakame 😵 a dobre sa zabavte 😉

Anika veru kde mas fotku 😉

Vladka dakujem ti si zlata 😵

lubii
29. nov 2009

Ježiš dievčatá to vážne toľko pýtajú za určenie pohlavia??? Však to sono tak či tak urobí a vidí to tam 😕 .Takže keď nezapltíš, tak nepovie??? Viem, ale nepoviem 😀 😀 😀 A to 3D to je teraz povinné, alebo sa to pripláca? Ja som nebola

lubii
29. nov 2009

Annika, chceme fotky 😉

nika07
30. nov 2009

Pekné ránko,

lubii to 3D nebolo povinné, ale ja som na tom bola, je to super,
😉

nika07
30. nov 2009

Vladi, ked sa pohybuješ medzi tehulkami, nevieš o niekom kto by kupil postieľku?
je aj inzerat na konikovi

nika07
30. nov 2009

Annika, si bola teda super kočka, ale Vám to teda s mužíčkom seklo 😉 😵 😵

vladkaz1
30. nov 2009

Nika skusim sa opytat niekoho ,ja mam po malej ale uz som na tvoju pozerala ze je pekna 🙂
Lubi ano stale za nieco platim , no hruza 😝

nika07
30. nov 2009

vladi ďakujem 😉

annika
30. nov 2009

Nika, tak si si to už všimla, že som pridala fotky, xixixi. Dík! 😉 No, ja ešte stále dospávam ten deficit spania, čo mám zo soboty...mám svalovicu aj v krku, asi moja kondícia nie je bohvie aká dobrá... 😝 😝 😝 😝
Prajem ti tiež takú dobrú náladu na tej večeri, ako sme mali my!!!Idem hajať baby, večer sa ozvem.

vladkaz1
30. nov 2009

ahojte annika si bola nadherna aj MM to svedcalo!!!
Tak som si zaplatila ,nechala som tam 22E a viem co budeme mat ,hodim vam foto ci uhadnete s foto ..

annika
30. nov 2009

Vladkaaa!!!! JA tam vidím pipíkaaaa!!! NA ľavej strane!!!že mám pravdu?????

vladkaz1
30. nov 2009

ano mas pravdu xixxixi

nika07
30. nov 2009

Vladi gratulujem 😉 sa teším , držte sa

a čo na to manželík, 😀

bejca
30. nov 2009

je tam pipiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiik 😀 supeeeeeeeeeeeeeeer gratulujemeeeeeeeeeeeee 😵

ale teda prachov si tam nechala dost 😅 ale nevadiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii 😉 stalo to za to 😀 😵 😵 😵

kraaaaaaaaaaaaaaaaaaasny pipiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiik 😀 😀 😀 😀 😀

bejca
30. nov 2009

Anika fotecky super 😵 svedcilo vam to 😉 a coze sa stalo Robkovi 😅 😕 posielame mu bocku na bolacko aby nebolelo 😉

annika
30. nov 2009

Dík Beji, pusinka dorazila, veru Robko skočil väčšie, než mal a bol tam rám posteľa. Ináč sa z toho neučil, takisto skáče ďalej, jedna radosť... a skáčeme už do diaľky, nie do výšky...xixixixix
Vladka, posielame pusinku, sa teším, že ste v poriadku a že sa malý Oliver, či Boris pekne rastie!!! 😉 😉 😉

lubii
30. nov 2009

Vladka, gratulujem 😉 No ja som 5 minút kukala, kým som sa zorientovala 😉 😀

annika
30. nov 2009

Juj, Lubinka, asi si videla už dávno pipíka. 😉 😉 😉 ....xixixixixi

lubii
30. nov 2009

To,to 😀 😀

annika
30. nov 2009

Keď sme už pri tých pipíkoch, ja neviem, kočky, ale malému neviem stiahnúť tú predkožku, bojím sa, že to nie je normálne....

lubii
30. nov 2009

Ja to ani nesťahojem. Keď bol maličký, dr kázala len trochu stiahnuť, aby som videla dieročku, viac nie. Potom sme zmenili Dr a tá to vôbec nerieši. Nabudúce sa opýtam, keď s ňou budem 😉 . A zajtra zkúsim 😉

bejca
30. nov 2009

ja stahujem ale nam " praskala " len an polovicku .. ateraz to ma take " na bok " tak cakam kedy mu to praskne aj na druhej strane ... chuda ale vtedy ako plakal ... ale radsej som to mala potiahnut a stiahnut cele ☹ dufam ze mu to praskne cim skor aby som nemusela ist k dokimu s tym 😅

annika
30. nov 2009

a ja som naposledy zabudla sa spýtať, lebo keď tam ideme, tak je Robko väčšinou choručký a vtedy nechcem ho trápiť aj s tým... 😝 😝 😝 😝 😝 trebo to robiť pri kúpaní, v teplej vodičke...niekde som to čítala...ale ja neviem, či to robím dobre...veď som mala dve kočky len doma... 😅 😅

vladkaz1
1. dec 2009

cafte ste take zlate ,no prave tohoto sa ja bojim ,ze je to ine nez mat babu doma .. ale uz som povedala MM lovi ze to bude robit on .. 😀 neviem si to predstavit fakt som dufala ze to bude baba 😀 ,ale za to moj je uplne uneseny a nadseny .. nic neni sto percentne ...som mu povedala ze nech sa este netesi aby nakoniec s pipika nebola susurka 😀

janka_fr
1. dec 2009

Vladi super novinka a Lubi ja som tiez na to musela dlhsie pozerat, uz je to davno co som ultrazvuk pozerala 🙂 Vladi a mozno drobcek bude kludnejsi ako Lucka. U nas doma to tak bolo, ja som bola ako certisko a ani spat som vobec nechcela(potom sa divym ze po kom ten moj certik je 😀) a moj brasko bol spachtos a kludas, mamka ho musela na kojenie stale budit.
No a to som prekvapena ze za urcenie pohlavia sa beru peniaze 😕 😅 , tu po kazdom ultrazvuku ti daju minimalne 10 fotiek co spravia a vobec nic sme nedoplacali.

Annika mne zase pediater hned pri prvej kontrole povedal velmi dorazne, aby som mu predkozku nestahovala! Ze mozem pri kupani ale len trosicku ked ide, ale na silu ze nemam stahovat. Tak ja ked drobceka umyvam tak len trosicku pokial ide a inac to nechavam tak.

lubii
1. dec 2009

Ja som dnes ráno skúšala, a má tam taký 2-3 mm otvor 😉

annika
1. dec 2009

No, JAnka, práve to, že každý pediater hovorí niečo iné...a na tému predkožky si ani netrúfam, lebo aj každá mamička robí inak...preto sa pýtam vás... 😉 😉 😉