• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Snažilky, tehulky a mamičky - 35 a viac. Ste tu nejaké?

12. februára 2017 
dakujem strasne dte zlate :wink:
To co preberate ja neviem komentovat :slight_smile:
1. dec 2009 o 14:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem strasne ste zlate :wink:
To co preberate ja neviem komentovat :slight_smile:
1. dec 2009 o 14:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj na teba príde :wink: :grinning:
1. dec 2009 o 14:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ved som to hovorila vcera MM lovi v posteli a som mu hned povedala ze to bude robit on a on mi vravi .. este sa budes tesit ked budes to moc robit sama :grinning: aj gulky umyvat :grinning: :sweat_smile: :confounded: no ja neviem neviem :grinning:
1. dec 2009 o 15:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cauko
annika podla njnovsieho sa predkozka nestahuje
http://www.rodina.cz/clanek5274.htm
1. dec 2009 o 19:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cauko
annika podla najnovsieho sa predkozka nestahuje
http://www.rodina.cz/clanek5274.htm
1. dec 2009 o 19:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no fajn nejaky mam pomaly pocitac
1. dec 2009 o 19:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no baby kde ste sa presunuli????????? :astonished:
3. dec 2009 o 18:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj!!!! Ja som tu, len riešim môj notebook, lebo ten starý raplujem s nabíjaním...včera sme si kúpili nový, a na tom zas nejde internet...ja som z toho už hotová...asi potrebujeme k tomu nejaký odbornú pomoc...
Ináč sa držíme, Anke sundali dole strojček na zuby, teraz dostala nočný, tak mi tu obkenduje, že ako v tom bude spať... :angry: :angry: :angry:
Gabine som musela vyčistiť trošku hlavu, nemá bohvie aké dobré známky v škole....
Robko je ukecaný ako papagáj, od včerajška všetko opakuje, sleduje, komentuje....a len sa rozpráva a rozpráva a...... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
No a manželík, no ten má fuurt plnú hlavu z práce....A Vianoce sa blížia...
3. dec 2009 o 21:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,

jej Annika pekne si to zhrnula :grinning:
3. dec 2009 o 21:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Moja Danka tiež dostala nočný asipred 2 rokmi a prestala ho nosiť, lebo v ňom vraj nevie spať :angry: A odvtedy nenosí nič. Ževraj nemá krivé zuby.
3. dec 2009 o 21:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte ,no pozeram ze Annika maju predvianocne obdobie :slight_smile: ,ozaj to pekne zhrnula :grinning:
Lubi ,aspon ze tak ze nepotrebuje ten strojcek :wink:
4. dec 2009 o 08:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to si myslí Danka, ja si myslím, aj zubár si myslí, že by mala nosiť.
4. dec 2009 o 11:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha tak ju nejako prinut ,boze kam by sme sa dostali keby mi moja mala povedala ze nie a hotovo???? :grinning:
4. dec 2009 o 11:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dožiješ aj toto, Vladka moja, neboj sa!!! A ako píšeš o malej, tak skoršie, než si myslíš...xixixixi :wink: :wink: :wink: :wink:
V našom prípade to chcela Anka, tak to je tá ľahšia cesta... :grinning: :grinning: :grinning:
4. dec 2009 o 12:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a kde ste????? sak sme prepadnute .. volakde na konci :frowning2:
7. dec 2009 o 19:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No, ja som tu , len som nemala internet doma, manžel to potreboval dnes. :unamused: :unamused: :unamused:
Tak som namiesto surfovania som umyla okná, vyprala záclony a aj som skočila do novootvoreného obchodu JYSK, kde som našla malému vankúšik a paplónik Junior / 50x60, 90x130/ aj flanelovú plachtu k tomu. Bude to darček pod stromček. Nechcem už hračky kupovať, lebo máme z toho dosť. Dostane len nejakú maličkosť z tých hračiek.... :sweat_smile: :sweat_smile:
7. dec 2009 o 21:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mima no skoda ze si ten clanok sem nedala daaaaaaaaaaaaaaaaavno :sweat_smile:

Anika u nas je to podobne ako u vas :wink: az na tie starsie deti :grinning: a dobre si teda nakupila :wink:

ja som tiez nosila strojcek kedysi davno to byvalo uplne ine ako teraz a tiez som ho nosila na noc a rano som ho vzdy nasla pod postelou :grinning: a zuby sa mi vyrovnali same casom :wink:

ja mam darceky uz vsetky len pre muzika nemam skoro nic a stale vobec netusim co by som mu kupila :sweat_smile: dajte tipy :wink:
7. dec 2009 o 21:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Beji ty si osmikana !!!!!! jaka kocka super .. zmena teda riadna ale omladla si ... :wink:
Annika dajte tipy na darceky pre deti a co stal ten paplonik ,aj nam by sa veru hodil :slight_smile:
7. dec 2009 o 21:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :wink:
ajja som dnes umývala okno. ale iba jedno.Ja nedokážem umyť za deň viac okien.Psychicky by som to nezvládla
Ja nakupujem cezinternet,len dúfam,že všetko bôjde do vianoc. Mužovi som kúpila knihu a kozmetiku :wink:
7. dec 2009 o 21:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ejha,Beji, super vyzeráš :dizzy_face:
7. dec 2009 o 21:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lubi moj MM je narocny jemu sa nezavdacim veru nicim .. kozmetiku a trenky mi ofrfle .. kupila som 500korunove trencle a taky nasraty bol namna na vianoce ze az :grinning:
7. dec 2009 o 22:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No moj mi našťastie neofrfle vôbec nič :wink: .
7. dec 2009 o 22:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak zavidim :wink:
7. dec 2009 o 22:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lubiiixixixixixixi :wink: :wink: :wink: :wink: s tými oknami sa mi páči!!!!že psychycky!!!!xixixixixixi
Tu v tomto dome, kde teraz bývame máme dokopy len 8 okien!!!!! Dvojitých, ale len 8! TAk ja som včera umyla 4. Polovicu, ale to stačilo. Minulý týždeň som absolvovala ostatné, tak teraz mám pokoj do budúceho roku....xixixixixi
Darčeky, už 80% hotové, už len nejakú maličkosť a hotovo. Ja mám problémy s vianocným menum, teraz budem variť na 7 ľudí, aj svokor so švagrom budú u nás.
Vladka, ten paplónik stál 15 eur, vankúšik 5 eur. MAli to v akcii v tom obchodu Jysk.
:wink: :wink: :wink: :wink:
8. dec 2009 o 07:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a preco mi tu take nemame??? to je super cena sme staci paplonik podusku ma paperovu
8. dec 2009 o 09:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vladka, veď aj vy máte jysk v Trnave, nie?
8. dec 2009 o 09:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja o tom neviem .. :sweat_smile: :confused: musim pokukat na nete mozno nieco novo otvorene nie?
8. dec 2009 o 10:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No, ja som pozerala v letáku na ich webstránke, ale tento paplónik tam nebol.... aj som išla do obchodu len po vankúšik, no a tam som uvidela aj tento.
8. dec 2009 o 10:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok