Snažilky, tehulky a mamičky - 35 a viac. Ste tu nejaké?

aja7
27. jún 2007

Ahojte babulky, najde sa medzi vami buduca mamina cca 35 rocna ? Nechcem tu byt sama 😉

annika
9. dec 2007

Ahojte!!!
Vladka, aj ja mám 14.decembra narodkýýýý!!!!Medzi nami je len 11 rokov!!!!Všetko najlepšie aj Tebe, Vladka!!!
Ďakujem za gratulácie, Bejci, Lubi. Veru ten čas letí...
Vitaj medzi nami, Lauritka! Je to super, keď je nás viacej!!!

lauritka
9. dec 2007

dakujem. 🙂 dufam, ze uz v tehulkach ostanem aspon 8 mesiacov 😉

bejca
9. dec 2007

lauritka 😀pozerala som teraz tie plienky 😅 no neviem - ja radsej zostanem u tychobyc.+ jednorazove 😉 predsa je to asi lepsie 😀 aj tie normalne plienky operes a ozehlis a jednorazove vyhodim ...
a o tom nepochybujem ze tu neostanes a dufam ze nie len pocas tehu 😉

lauritka
9. dec 2007

🙂 bejci no neviem..este sa rozhodnem, ale je to aj komplikovane a neviem si predstavit ako bude mat babatko daleko nozky od seba ked tam pojde hruba plienka a este aj plienkove nohavicky 😅 plus este plienkova vlozka.
ved bude mat nozky do "O" 🙂

bejca
9. dec 2007

ved to zalezi od kazdej ako sa rozhodne 😉 a inak ako sa citis ?? dufam ze oki 🙂 a zda sa mi ze v utorok ides na kontrolu ze 😉 budeme drzat palceky 😀 ozaj a ak bude treba pojdes na amnio ??

lauritka
9. dec 2007

bejca citim sa praveze super...vobec mi nie je zle. len prsia mam dost bolestive a castejsie som hladna. ale brusko ma neboli..tak dufam, ze to tam zije 😕 niekedy sa ani necitim tehu ☹ s tym amnio sa dost bojim. chce si dat screening v prvom trimestri a testy.. dufam, ze bude vsetko v poriadku. ty si bola ?

lubii
9. dec 2007

Ahojte, Vladka, aj Tebe prajem všetko naj k narodkám.
Pozerala som si aj ja tie plienky, aj by sa mi to páčilo, len keď si pomyslím, že treba každé ráno vstať, povyberať namočené pocikané plienky z vedra, kde sa celý deň močili ( celá kúpelka "voňala" ako chanell 5 )naložiť do práčky, vyvesiť...som zlenivela po 11 rokoch.

lumah
9. dec 2007

lubii ja som takto pri pláchaní plienok v studenej vode pred praním ochorela. zapálili sa mi prsníky a ked som kojila-to bola bolesť! Treba sa prispôsobiť dobe a čo najmenej sa zaťažiť, tiež prejdem na také, pri ktorých sa tolko nenarobím. 🙂 Teda dúfam, že šťastlivo to malinké donosím. 😝

lubii
9. dec 2007

Lauritka a Tebe držím palce.

lubii
9. dec 2007

Jéj, ďalšie bábo na ceste, vitaj lumah a gratulujem.

lauritka
9. dec 2007

dakujem baby, len ked mne sa zdaju tie jednorazovky nehorazne drahe..ved kolko ich spotrebuje take mimi na mesiac??? a jeden balik par sto korun..no ja neviem.....plus nauci sa neskor na nocnik. mojmu synovcovi este davaju plienku na noc a to ma 4 roky. do troch rokoch mal plienky stale. 😕

bejca
9. dec 2007

lubii 😀 presne na to som ohladom plienok myslela 😀

laurika ja verim ze to tam naozaj je 😀 😉 miminko malinke 😉 nebojkaj v utorok ta o tom presvecia 😉a mne tiez vobec nebyvalo zle 😀 ja keby ze nepriberam a miminko nevidim na uzv tak by som nikomu neverila ze som tehu 😀
a na amnio sme tu boli asi vsetky - ja na zaciatku septembra niekde ak nalistujes dozadu tak si mozes precitat - a tiez som sa bala ale kocky tu ma podrzali a povzbudili 😀 ale to mas este cas nad tym rozmyslat 😉 jedno je iste co mali kocky pravdu - potom sa tvoj strach rozplynie a uzivas si tehu plnymi duskami 😉 co sa tyka testov ja som mala vsetky krvne testy na 100% a bola som na amnio ..ale nikto ta nutit nemoze - to zalezi od kazdeho hlavne od mamy a tatina 😉 vy sa musite dohodnut 😉

bejca
9. dec 2007

lumah 😀 gratulujeme 😀 a tesime sa stebou 😉

lauritka
10. dec 2007

bejca a preco ste isli na amnio ked boli vysledky dobre ??? 😔 neda sa na to spolahnut ???

bejca
10. dec 2007

laurika - stale tam je riziko - vek ☹ a odporucil to aj po pohovore s nami genetik ... a som rada ze sme boli 😉 som kludnejsia 😀

lauritka
10. dec 2007

no ale pri amnio je riziko potratu zase ? ja som myslela, ze tie testy stacia 🙄

bejca
10. dec 2007

riziko mas zlatko vzdy .... a pri vsetkom ...aj ked nieco zdvihnes alebo sa namahas ... proste kedykolvek 🙄
a neboj ja som sa strasne bala a urcite vsetky kocky co su tu ktore na tom boli 😉 😝 😝 ale zvladla/y som /sme to - musis sa s miminkom dohodnut ako ja ze vsetko je v poriadku a nic vas neohrozi 😉 a stale ho hladkaj a stale si to opakuj 😉 ja tak fungujem 😀
ja napr od zaciatku nesmiem nic 😅 ani vysavat ani upratovata ani do prace ma nechceli nechat chodit ..no proste nic - koli tomu ze sme tak dlho cakali a vsetci doktori sa boja - vysoky vek a pod... a kto doma porobi ??? a do prace som chodila este pred 3 tyzdnami 😉 doma som bola v kritickom obdobi ako ma doki presvedcila od 8-12 tt a potom az po odbere amnio par dni 5 tusim , a potom tusim 2 tyzdne koli placente a inak stale som pracovala ale ja som robila pri PC takze aj na tom zalezi - aby si sa zasa nenamahala 😉

lauritka
10. dec 2007

no ja mam tiez sedavu robotu pri pc 🙂 takze som v pohode. a este sa ta chcem spytat ako vlastne zistia rizikove tehotenstvo??? podla vysetrenia krcku __ ci sa otvara _ oni ta prehmatavaju cele tehotenstvo_?? 😕
ja sa zatial bojim aj sexikovat, kym aspon nebudem vediet, ci je vsetko v poriadku. 😝

bejca
10. dec 2007

🙂 😉 lauritka ja za moju dobu tehotnosti 😉 neviem poriadne co to sex je 😅 co narobis 😀 na zaciatku sme nemohli , potom ze opatrne xixixi potom som krvacala trochu 😅 takze nic a potom amnio a od vtesy mam strach a radsej nic 😅 co uz 😀 malinky je najdolezitejsi 😀 😀 a krcok ten mi zacala pozerat asi v 20tt - 24 tt tak nejako sa mi zda a preto ma aj nechala pred tromi tyzdnami doma lebo sa mi trochu skratil 😉 😅 co uz ale teraz na kontrole bol oki a 17.12. idem na dalsiu kontrolu tak dufam ze bude vsetko v poriadku 😉

lauritka
10. dec 2007

🙂 no ja som tiez taka..radsej nebudem riskovat, kym to nebudem mat potvrdene od lekara 🙂 ty uz to mas za "par" 😀 ja az v juli hihihih.

bejca
10. dec 2007

lauritka 😀 pockaj ved ja ti to po mojom porode pripomeniem a poviem ti - ty uz to mas za par 😉 nebojkaj tak ti to utecie ako voda - a hlavne na zaciatku - lebo budes mat stale nejake vysetrenia + kazdu chvilku sono + odbery a ani sa nenazdas a budes v 30tt 😀 a mas pravdu netreba riskovat -aj vy ako som si vsimla ste dlho a tuzobne ocakavali na miminko tak ta absencia stoji za to 😉 cas je aj potom 😀

lauritka
10. dec 2007

ano bejca,,cakali sme 5 rokov. 🙂 ale mam skorpiona vies a s nimi je to tazke 😀 pojdes na epidural?

bejca
10. dec 2007

xixixixi my sme cakali 10 rokov 😉 a po 10 rokoch cakania sme sa na to vykaslali zobrali sme sa a kupili 3 izbovy byt a sup v maji som ostala tehu 😉a skorpion ??-tazke xixixi ja mam doma barana 😀 to je podobne mozme o tom pokecat 😉
a epi ???? neviem to budem preberat s doki - zalezi co mi ona odporuci a uvidim 😉

lauritka
10. dec 2007

barana dobre poznam..to je jeho brat 🙄 vzdy musi byt po jeho. je to dost dominantny typ. ale zalezi aj od zeny 😀

bejca
10. dec 2007

no ako sa to vezme 😀 obcas je aj po jeho 😀 - keby som len na neho cakala tak neni ani svadba ani byt ... 😀 😀 ale treba tak nanapadne ako ze vlastne to vsetko on a je to oki 😉 ale to neni len znamenim - to su chlapi taky 😀 bez rozdielu xixixixi

lauritka
10. dec 2007

😀 ano to je fakt hehehe...no on sa tiez velmi rozhybat nevie..a to uz maju dve deticky. on je hudobnik a nic ine nevie robit.. ma to tazke. 🙂

annika
10. dec 2007

Pekne ste sa tu rozpísali, počúvajteee!!!! Ani nestíham čítať za vami.TAkže vy máte škorpióna a barana. Ja zas leva....Bože, ešte dobre, že som strelec, niekedy ho treba fakt zastreliť!
Ja som od včerajška nejaká boľavá, soplavá, hrdlo ma bolí , hlava a oči. V noci sa mi straašnne nechcelo vstávať k malému, tak som sa musela pozbierať v posteli... 🙄 Ani neviem aké lieky môžem, aké nie počas dojčenia. Večer som si dala paralen a potila som sa jak opica. Bože, nechcem byť už chorááá!!!!

lauritka
10. dec 2007

ahoj annika..no mne ked vyjde termin, tak sa mi narodi lev 😀 alebo levica.
tak to budeme silna trojka byk, skorpion a lev 😀
paralen sa mozu aj v tehu nie ?

lubii
10. dec 2007

Ahojte, ale ste sa rozpísali.

Tak náš tata je blíženec, ale ja som baran, Danielka je baran a teraz máme malé levíča. To sme rodina čo?
Laurit, ja som bola rozhodnutá, že keď budem mať dobré výsledky AFP z krvi, tak na amnio nepôjdem. Ale mala som ich zlé, tak som šla.

vladkaz1
10. dec 2007

ahojte no najprv annika vsetko najlepsie ti prajem!!!!!!!! nahoda jak hrom xixixi.No ja som strelec a moj je blíženec niekedy do kopy je to totalna pohroma 😀