Snažilky, tehulky a mamičky - 35 a viac. Ste tu nejaké?

aja7
27. jún 2007

Ahojte babulky, najde sa medzi vami buduca mamina cca 35 rocna ? Nechcem tu byt sama 😉

ozi
15. dec 2009

sorry, preklep, sa mi tu niečo omylom dostalo 😀

ozi
15. dec 2009

Včera sme začali s príkrmami, sa kukala na mňa ako puk, že čo jej to dávam, nevedela, čo s tým má robiť 😀

annika
15. dec 2009

Joj, Ozi, mohla byť malá tiež na spapanie!!! Joj, sa pamňtám, keď Robko dostal nejakú novú chuť na desiatu!!!!Na tie grimasy nezabudnem!!!
My sme sa teraz vrátili z polikliniky, Gabina musela na RTG pľúc , chvála bohu to má čisté, ale sme dostali ešte atb a bude doma až do nového roku. 😖 😖 😖 Kúpila som jej aj to homeopatické oscillococcinum, uvidíme čo to urobí... 😝

azuzi
15. dec 2009

Annika zelam Gabine skore uzdravenie.
Ozi vela radosti s malou, citala som ze ste kupili byt a idete na jar prerabat, to teraz byvate v tom co idete prerabat. My momentalne chceme predat, ale kedze my to v Brezne pripada ako hlavou proti muru, tak prenajimame, od januara mame dalsiu podnajomnicku, ma aj velky zaujem o odkupenie, len je otazne ci vybavi uver, ma dve deti a je rozvedena. 😉 😉 . Pevne verim ze sa jej to podari a banky sa kus rozkyvu.
Dnes som bola dufam na poslednej ceste tento rok a uz budem doma. riesime este co nasmu vacsiemu synatorovi pod stromcek, chce mobil a my nemame peniaze, tak riesieme problem 😀 😀 . Surfujeme a hladame lacne alternativy. 🙂 🙂

ozi
15. dec 2009

ani, bola na spapanie, celá od mrkvy 😉 , mala ju na háku
nech sa Ti Gabina čonajskôr vylieči, nech nemaródi na Vianoce

azuzi, bývame vedľa neho 😉
my máme 2-izbák a kúpili sme 1-izb. a na jar ich chceme spojiť 😎

najviac ma tešia 2 kúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúpeľne 😵 😵 😵

azuzi
15. dec 2009

NO tak ozi to budete mat super 🙂 🙂

bejca
15. dec 2009

Anika GAbine skore uzdravenie 😵

Ozi no tak to sa nebudete tlacit 😀 super mat tak dva byty 😉 mala musela byt zlata s tou mrkvou 😉

Azuzi drzim palce nech sa vam uz podari ten byt predat 😵

vladkaz1
16. dec 2009

cafte prisla som od zubara nemam silu zit ,na gynde vsetko v poho u zubara som nechala 62Eur 😝 🙄
annika prajem skore uzdravenie Dcerke.. 😵
Ozi super ,neboj ved poprabate a jak bude fajn super 2 kupelky 😉
Azuzi drzkam palceky ,neboj casom pani vybavi uver a podari sa vam predat ... 😵

l.lara
16. dec 2009

ahojte, 🙂 mala mi konecne zaspala, tak som sem rychlo utekala nakuknut.. 🙂 potvorka nejak nechce spavat ani poobede, ani vecer sa jej nechce, lebo ked nespi poobede, okolo 18tej odpadne a i ked ju nenechame spat, tych par sekund co spi, nez ju preberieme jej staci, aby nabrala dost sil a vecer nam to poriadne este zratala 😀 😀

v prvom rade by som chcela dodatocne zagratulovat este vladke, annike a gabinke.. 🙂 😅 😉 vela vela zdravicka a stasticka babulky.. 🙂 🙂 🙂

+ gabike zelame, nech sa cim skor uzdravi.. 🙂 annika, tak mame rovesnicky, aj ked moja uz pomaly taha na 17..moj krpec nema na nic cas, takze ja este robim za nu jej povinnosti ako napr. staranie sa o jej domacich milacikov.. skoda len, ze cez ten cas sa neuci, ale travi ho so svojim novym priatelom..nejak sa nam krpec zalaskoval..este ju chvilku necham, pockam na plrocne vysvecko a asi budeme veci riesit.. 😨 🙂

vladka, pozerala som fotky, som sa musela smiat..tiez mame taky kocik ako vy ten ruzovy pre babiky a tiez ho malinka "otestovala", takze je deravy.. 😀 ..citam, ze mas tiez takeho "lacneho" zubara ako ja- len pozdravim a uz som o 30€ lahsia.. 😠 ale aspon robi bezbolestne..ja som si toho u zubarov tolko vytrpela, ze teraz si to zaplatim radsej na ukor ineho.. 🙂

bejuska, som rada, ze ste na mna nezabudli.. 😵 😅 🙂 no a ja nemam len alergie na pel a prach, ale aj take rozne zaujimave potvory..napr. som alergicka na latku, ktoru ma kazdy clovek v traviacom trakte 10-15%.. tak toho sa bojim, to bude prva vec, na ktoru sa spytam, ked pojdem na kontrolu. nepaci sa mi, ze som alegicka na nieco, co je sucast ludskeho organizmu.. 😒 na nete som o tom vygooglovala take veci, co sa mi velmi nepacili..hned som zacala dodrziavat vsetko, co mi lekarka zakazala. tak som sa zlakla 😀 😀 😀 dokonca nestaci ze som alergicka na tych 11 "veci" este k tomu priratam alergiu na slnko ktore milujem.., este sa mi v tesnom okoli oci zacal tvorit nejaky exem, alebo co to je. strasne to svrbi.. ☹ masticky co mam od ocnej a z lekarne nepomahaju, tak uz sa neviem dockat navstevy tej alergologicky v januari..beji a to mas pravdu, ze alergie sa uplne nevyliecia, iba sa zmierni priebeh a to som zjedla tento rok za pol igelitky liekov..asi sa dam na alternativnu medicinu, ked to nepomoze.. 🙂

ale som sa rozpisala, mala by som ist aj nieco robit.. 🙂

krasny dnik zelam.. 🙂

l.lara
16. dec 2009

a fotecky malinkej, ale mam len z leta..
http://www.facebook.com/album.php?aid=22347&id=...

lubii
16. dec 2009

Ahojte 😉

Gabine prajem skoré uzdravenie 😉

Ozi, to budete mať super byt. Fakt,2 kúpelky sú super 😉

lara, fotky mi neukáže ☹ , chce odo mňa heslo. Ináč alternatívnu medicínu skús. Ja teda osobne si myslím, že pomáha lepšie, ako klasická. Jeden čas tu bola na MK diskusia : Pôsty a surová strava. Rada som tam chodila, bolo to inšpirujúce, ale boli tam väčšinou Češky a odsťahovali sa na nejakú inú stránku. Kúpila som si jedmu knihu - na ich odporúčanie : Robert Morse - Zázračná detoxikace. Teraz ju mámoja mama, ale hneď na začiatku je napísané a to sa mi veľmi páči, že keď je niekto chorý, tak nie je problém v tom, že by telu niečo chýbalo, ale v 99% v tom, že má niečoho nadbyto - nejakých toxických látok. A toho sa dá zbaviť pôstami. Ja som to už na sebe vyskúšala. Keď na mňa niečo lezie, dám si celodenný pôst a na druhý deň iba surové ovocie. Naozaj to pomáha. Deti liečim vitamínom C a homeopatikami. O vitamíne C je tu aj jedna diskusia. Kukni, keď máš čas. A ešte tu dám jeden inšpirujúci odkaz. Pozriet si ak chcete všetci :
http://www.freshness.cz/page/freshtv-1-je-pandemie

annika
16. dec 2009

Ahoj!!! Hlásim sa po únavnom dni, som K.O., tie predvianočné zhony ma asi zničia..... a s tými puberťačkami je niečo hroznééééé, čo sa im páči, tak ja som proti a opačne.... 😝 😝 😝 😝 Dnes sme išli kúpiť nejaké nohavice... a ona si našla mikinu...a z tých mikín má celú skriňu...kým nohavice, také teplejšie má len dvoje... 😠 😠 😠 tak som jej to nedovolila kúpiť si...no a potom sa to začína do tuhého....len aby som nezbláznila z toho.... 😅 😅 😅
Zajtra už nejdem nikde, budem tu vypekávať nejaké dobroty....musím sa odreagovať....
Ináč, Ĺara, aj ja som alergička, doteraz len sezónna, ale v poslednom dobe som prišla na to, že môžem používať len a výnimočne detské mydlá, nijaké sprchové gély... ☹ ☹ ☹

bejca
16. dec 2009

Vladka boze to kolko si nechala u zubara ??? fuu to co ti robil 😅

LAra no teda tak to fakt mas toho habadej 😅 drzim palce aby ti to ustupilo a asi bude lepsie skusit nejake tie homeopatika 😉 a fotky nevidim ... ☹

Lubi no teda super takze ak nebudem jest tak nebudem chora 😉 ja mam problem ked mi nieco je a mam chripku alebo horucky a tak tak ja jem 5x tolko ako normalne 😅 😀

Anika no tak vies dievcatam tazko vysvetlis a oni maju iny vkus 😉

annika
17. dec 2009

Vladka, ozaj, máš nové zuby???? 😉 Aj ja chodím dosť často zubárovi,ja za 1 zub paltím cca. 10/15 eur. ale som si už všimla,že jeho biele porcelánové plomby vydržia len 2 roky. &potom sa zafarbia, alebo vypadnú.... 😅 😅 😅
&beji, aj ja musím dvakrát tolko jesť, keď ma bolí hrdlo...
A ten vkus...o.k. majú iný, hej. ale prečo kupujeme veci, z ktorých máme tisíce v skrini...uff!!!!

vladkaz1
17. dec 2009

No baby to som si platila aj preventivku robil mi 2 zuby ,v podstate ani nemusel len mi vytiahol 2 plomby stare vycistil a dal nove ,zevraj sa mi tam robi pod nimi kaz neviem .. nebola som u zubara 7 dem Rokov 😝 , ja mam panicky strach z neho a este mi vybrusil kamen hold ano 62Eur za 2 zuby 😠
na buduce uz platit nebudem ,len keby som chcela bielu Plombu budem doplacat inak v celku nemam ani kaz ani nic..
Lara som sa zasmiala no ten kocik aj u vas tak dopadol hihi 😀 😀 😀 , potom ze decka nespekuluju co????
Lubi tu temu o vit. C som citala uz davnejsie len stale nechapem to davkovanie ..
Annika to je dobre ale ze chodis pravdidelne zubarovi .. aspon sa o seba staras ...ja jaj pocit ze ta biela plomba nieje biela ale taka matne do strieborna ..
A s dcerok si nic nerob ,veru aj my sme boli take ,musim predychat alebo byt zarna a zakazat 😅
Bejuska co nove? stale cakam na tu radostnu spravu a ty nic nic nehovoris ... 😵

nika07
17. dec 2009

čaute,čaute kočky

zasa som tu dlho nebola 😢

vladi ako, už si bola na 3D

dodatočne všetko naj,naj,naj narodeninovým a aj meninovým oslávencom 😀

ako sa maju naši pubiši v školách,

pozrite: http://sk.fotoalbum.eu/Nika07

annika
17. dec 2009

Jejjj, Nika, krááásne fotky!!!!! Krásne detičky!!!! Usmiate a šťastné!!! ako to máš v motto. 😉 😉 😉 😉 😉
Vladka, že sa starám...no musím! Ja mám také "krehké" zuby, že sa lámu o 106!!! Nemôžem nič tvrdé!!!! ☹ ☹ ☹ A pritom zbožňujem mandle....

vladkaz1
17. dec 2009

Nika nebola som a zjavne asi nepojdem bola som na urcovani pohlavia a videla som vsetko pekne a dost .. a aj prsteky som si opocitala 😀
Annika no teda tak ti veru nezavidim ,ja som nebola 7 .rok. u zubara a v podstate som nemala ziadny kaz len mi chcel dat prec stare plomby .. no a povedal ze mi ,ze mozem dakovat bohu za zuby..

lubii
17. dec 2009

jéj, Nika, tie fotky sú nádherné 😵 😵 😵

bejca
17. dec 2009

Nika nadherne fotecky 😵 a teda aky su tam krasni 😵 to kde ste boli 😵 juuuuuuuuuuj uzasne 😵

Vladka no zatial nic nove ... ale ved uvidime 😉

Anika si vytrpis s tymi zubkami 😅

nika07
18. dec 2009

Dobré ránko, 😉

ďakujeme 😉 😵
beji boli sme u profi fotografky v Senci 😵 , len jej vyhotovenie fotiek strááááááááááááášne dlho trvalo, ale hlavná vec , že výsledok je super 😵 😵 😵

Aké su tu tajnosti 😀

Vladi asi si s tou postieľkou nič nezistila ☹

vladkaz1
18. dec 2009

Nika ,nie nic som nezistila, pytala som sa aj kamosiek ,vcetci maju ,prepac ze som nepomohla ,hovorila som aj mojemu muzovi ci nechceme novu a zamietol mi, ze naco investovat zas ze mame staru ta staci ... 😒
a fotky idem mrknut ...

nika07
18. dec 2009

Vladi, to je v pohode,
ani ja by som novú nekupovala, keby som mala 😉 , ja len či náhodou,

asi ju poskladáme a odložíme pre vnúčatá 😀 😀 😀

bejca
18. dec 2009

Nika no tak jasne ze sa na tie fotky oplatilo cakat 😉 obzvlast ked sa hlavne Linduska chcela dat fotit 😉 nas Petko sa vobec nechce dat odfotit ... no co uz ...

pridala som fotku pohladnic ake budeme posielat k Vianociam 😉 a ta kde sme spolu je este j jula a tie dve su z kupelky .. fakt sa nechce ten nas drobec dat vobec odfotit ☹

annika
18. dec 2009

Jejj, Bejca, kde si to dala robiť??? ALebo si to robila TY????
AJ Robko mal obdobie, keď sa otáčal hore dolu, len sa do kameriý nepozeral...Mal vteda 21 mesiacov, presne ako Peťko. Bli sme na BAlatóne, a skoro na všetkých fotkách sa skrýval pred foťákom... 😅 😅 😅

annika
18. dec 2009

Bož,. toľko preklepov..sorry, som unavená trošku... 😉

nika07
18. dec 2009

ja som práve dožehlila, a môžem prať odznova 😠

Beji , Linda je baba, ona sa predvádza pred foťákom 😀

bejca
18. dec 2009

Anika to som robila vo fotolabe tam maju vela nametov vianocnych a tam len fotky si umiestnis ako chces 😉 ja tam rada robim vselico 😉 a asi to je teda nejake take obdobie ze sa im nechce fotit 😉

annika
18. dec 2009

do fotolabu nechodík, ja som Happyfotáčka... 😒
Linduška je herečka velikááá!!! Cmuk! 😀