Snažilky, tehulky a mamičky - 35 a viac. Ste tu nejaké?

aja7
27. jún 2007

Ahojte babulky, najde sa medzi vami buduca mamina cca 35 rocna ? Nechcem tu byt sama 😉

bejca
13. jan 2010

Anika fotky super 😵

umyvacku nemame neporadim 😉

Ozi dakujem a ideme do Terchovej 🙂 od stredy do nedele 🙂

Lara fuha ... 😔 no asi by som skusila skor nejaku taku dietu ako pise Azuzi 😉 fakt ti drzim palce zlatko 😵

Mima mna si si uz nasla 😀 😉

Anika , Azuzi , Lubi a vlastnevsetky sup sup sa zaregistrovat na FB 😉 fakt to je super na fotky a videa 😵 nic nezmensujes a idete to fajn 🙂

annika
13. jan 2010

Ahojte, Azuzi, veru snehu sme mali len dva dni, potom začalo pršať a na ráno sneh nikde... 😅 😅 😅
Ale dala som teraz do albumu aj také fotky, kde máme aj sneh....xixixixii
Lara,veru dávaj si bacha na tom fóre sledujúúúúú!!!! Mne vymazali fotku z albumu, na ktorej bola torta malého... 😅 😅 😅 😅
A s tou diétou je mi ľúto, čo ti zakázali jesť???? a problémy s tými väčšími deťmi veru mám aj ja....a duplovane...uff...práve dnes som bola na rodičovskom ...tak sa ma ani nepýtajte radšej, lebo vybuchnemmm....bummmm...
Bejca, FB je vraj ako droga....aspoň som to čítala niekde ...bojím sa, že mi ukradne aj to málo času,čo mám pre seba...
😒 😒 😒

l.lara
14. jan 2010

ahojte,

stale beham po lekaroch, nestiham...

azuzi,mam zakazane aj podla krvej skupiny, to je hlavne maso a mlieko a potom mam 11 alergii, ktore skrizene reaguju s potravinami, takze toho je velmi vela. 😕

annika, nebudem pisat, co mi zakazali jest, lebo jednoduhsie je napisat, co mi dovolili 😀 ze brokolica, ryza, mrkva 😀 na 2 mesiace musim byt vegetarian a jest tofu 🙂 z ovocia jablko, trosku hrozna ale musia prejst varom!!! 😠 tak to radsej nic. ja som registrovana na facebooku, ale nezavislacim. ked som na nete, tak sa prihlasim, pozriem co je nove a idem hned prec 😀 fotky su perfekne, ide z nich fajn amosfera.. 🙂 a co robil robko, ked ste krali tie karty? moj krpec by neobsedel.. 😀

beji, dietku samozrejme dodrzujem, to je sucast liecby 🙂

annika
14. jan 2010

No, plakal... ☹ ☹ ☹ ale len kým nenašiel nejakú inú zábavu... 😉 😉 😉
Lara, jablko je super na kompótik, Robko to zbožňuje, trošku škorice do toho a klinčekov....Gabina to volá "nealkoholické varené víno..."
a ani mäso nemôžeš? tak to je horšie... syry????
Dnes sme boli s malým v škôlke opýtať sa na zápis, tak sme dostali tlačivo, prihlášku...joj,už sa teraz bojím tej škôlky... 😝 😝 😝 😝 😝

vladkaz1
14. jan 2010

Annika aj my budeme v marci riesit skolku,uz si mozem ist pre tlacivo????? 😕 No dobre vediet ...ja sa na to tesim mala pojde rada medzi deticky a pochybujem ze bude plakat 🙂 a ja budem mat viacej casu na maleho 😀

annika
14. jan 2010

Vladi, my pôjdeme len v septembri, ale zápisy sa začínajú už teraz....a choď sa radšej opýtať, lebo u nás majú poradovník ....

vladkaz1
14. jan 2010

no ved dnes som pocula ze zapis do novej skolky u nas bol uz v okt. a uz od januarua funguju .. lenze ja nechcem este prist o rodicovsky pokial nieje maly na svete ze? tak ju chcem dat az od septembra, pojdem sa popytat a to som si ista ze mi ju asi nezoberu, kedze maju zevraj vela predskolskych a plne kapacity 😝

lubii
14. jan 2010

Aj ja som si raz dala záväzok, že na FB sa nezaregistrujem ☹ Uff a vy sa tam sťahujete 😨 No uvidíme.

Lara, ani ja nejem mäso 😉

Annika, ty máš fotky ešte tu?idem pozrieť. My sme vôbec nefotili na dovolenke, ani neviem prečo 😕

Ja som škôlku ešte tiež neriešila, no už budem musieť

korina22
14. jan 2010

Ahojte , ja by som mala taku otazocku...co myslite moze mat mykoza vplyv na otehotnenie?

vladkaz1
14. jan 2010

Korina ja som trpela cele tehu s malu teraz nie ,ale treba ju preliecit jendoznacne 🙂 skus si hodit do googlu ci ti nieco nenajde na tuto temu 😉

korina22
14. jan 2010

Skusala som ale nenasla som. Mam po 35 ke a chcem otehotniet. Doma mam uz 12 rocneho syna 🙂 len sa bojim ze sa mi to nepodari lebo mam opakovane mykozy a neviem sa toho zbavit.

vladkaz1
14. jan 2010

Korina a neskusala si sa radit s doki?
Treba riadne preliecit aj partnera nie len teba mozete si to pekne vracat jeden druhemu a len bavlnene spodne pradlo nos

lubii
14. jan 2010

korina, skús nejaký čas nosiť slipové vložky a kvapnúť na ňu kvapku oleja tea tree. Len to potom netreba dávať v prvom trimestri, tak skús ešte kým neotehotnieš. Počkaj nájdem nejaké linky o tých olejčekoch.

lubii
14. jan 2010

tu je napríklad zmes olejov, prečítaj si:
http://eshop.originalatok.cz/ProductCard.aspx?N...

lubii
14. jan 2010
annika
14. jan 2010

Lubinka moja, o tom olejčeku som ešte ani nepočula....idem zajtra do lekárne...
Korina, aj ja som mala pred 3. tehotnosťou samé problémy. Mechúr, atb.,výtoky....a dookola celý rok...potom som menila urológa aj gynekológa... a problémy sa vyriešili...iný spôsob liečenia, iné lieky...no nakoniec sme na to prišli, že tie problémy urobili tabletky antikoncepčné...musela som ich vynechať a výsledok tohoto všetkého sa volá Robko a má už 2,2 roky... 😉

bejca
14. jan 2010

Lara fuuuuuuuuuu teda to toho moc teda papat nemozes 😅 drzim ale pace nech ti to pomoze a uz konecne si fit 😵

Anika , Lubi ja tam moc nechodim na FB a ani nechcem aby sme sa niekam "stahovali " ale na fotky a videa to je super len koli tomu vam to odporucam 😉 mna FB vobec nechytilo aj ked niektore kamosky su " zavisle " na tych testoch a hovadinach co tam su .. sem tam si nejaky spravimn ale to je vsetko 😉

Korina kocky ti uz poradili a hlavne nepouzivaj ziadne mydlo na umyvanie len cistu voidu 😉

mima07
14. jan 2010

cauko
ani mna zatial fb nechyta ale aspon som popozerala fotky a nasli si ma tam byvali kolegovia tak som nakoniec rada ze som sa tam prihlasila 😉 inak sa mi to zda neprehladne a ani nebudem sa snazit do toho dostat

janka_fr
15. jan 2010

Ahojte,

Lara to mas teda poriadnu dietu 😨 . Drzim ti velmi palce.

Annika tea trea olej je vynikajuci, ja som mala vodicku tea trea a pouzivala som ju na pubertalne vyrazky. Vecer som si to potrela a rano nic nebolo.

Na FB sice som prihlasena, ale nejako ma nechytil, je to hrozny pozierac casu. Obcas mrknem co nove.
Mima ty si tam tiez??Mozes si ma najst pod mojim menom Janka Martinez, ja neviem tvoje priezvisko 😉

Jullian bol minuly tyzden v jaslickach a teraz v utorok dostal vysoke horucky a hnacku a v noci vracal. Ma gastro, len mi nechce vypit vodicku co ma proti hnacke. Nastastie uz teploty presli a aj to vracanie. Mame tu gastro epidemiu. Dufam ze to nechytim. Len co vyliezol z jednej choroby po tyzdni v jasliach dalsia. ☹

l.lara
15. jan 2010

ahojte 🙂

ja tiez chodim na FB len kvoli fotkach, videam a pozriet, co je nove. 🙂 tie farmy a testy som zatial neskusala. mozno 2.. a aspon mi tam nikto nemaze fotky ako tu.... 😀

janka, drzime paste, nech je Jullianko co najskor uplne v poriadku a nech vas vsetkych choroby obchadzaju.. v jaslickach a skolkach je to asi vsade rovnako. das tam zdrave dieta a mas garantovane, ze za chvilku pojdes na OCERku..

co a tyka skolky, tak ja mam tiez z toho uz zaludocne vredy. beru len v septembri a mala ma narodeniny v januari. ked ju dam uz teraz v septembri, tak mi zoberu rodicovsky, ked az na buduci rok, budem bez penazi 9 mesiacov.. 😠 hnusny system.. 😠 ale do skolky, do ktorej ju chcem dat ju asi aj tak nezoberu. mozno tak do najvzdialenejsej na konci mesta 😒 tiez tu nie je miesto..

annika, syry som mala povodne zakazane, ale teraz namiesto maska povolila, ale len tvrde. tak to bola pre mna vyborna sprava, aspon nieco. ten nealkoholicky punc skusim.(dufam, ze skoricu a klinceky mozem 😀) maso mam velmi rada, i ked by som chcela byt vegetarianka, lebo mi je luto zvieratiek. ale zatial je to silnejsie nez ja 😨
🙂

lubbi, nemas prosim ta nejaky chutny recept na fotu?

l.lara
15. jan 2010

..chutny recept na tofu....som majster v preklepoch 😒

bejca
15. jan 2010

Mima ja mam presne ten isty pocit ze to je uplne neprehladne 😝 ale na fotky jje to uzasne 😵

Janka to ma mrzi ze je Julianko znovu chorucky ☹ posielame pusinky na skore uzdravenie 🙂 a ty uz pracujes ??? ak nie tak by som ho asi radsej ani nedavala do jasiel 😅

Lara u nas je to so skolkou tak isto 😠 beru malo deti ....no ale na zapis ideme tento rok ale dam do poznamky nastup az od februara 😉 tak mi aspon tvrdia ze to tak ma byt a ze na zapis mam ist teraz v marci 😉

bejca
15. jan 2010

Lara skus kuk tu 😉

http://www.mimibazar.sk/recepty.php?user=

a mozes tam najst isto ovela viac 😉 dobru chut 😵

bejca
15. jan 2010

yabudla som napisat ye hore si yadaj do nayvu TOFU 😀 a enter 😉 ale ved to isto vies 😀 vzhodi ti tam dost receptov na tofu 🙂

janka_fr
15. jan 2010

dakujeme, dnes je to uz lepsie.

Beji nepracujem, ale davam ho do jasliciek kazdy den na dve hodinky, aby bol s detickami. On to strasne potrebuje, uz si zvykol, minuly tyzden bol vlastne prvykrat po mesiaci a bolo to bez placu a ked som prisla pre neho tak len mi dal pusu a hral sa dalej. Ked sme isli do skolky tak uz len hovoril dada, dada(to su deti), takze sa tesil ze tam ide. Ono tu u nas je ten problem, ze ked idem s malym von do parku poobede, tak tu nie je ani noha vonku. Deti su bud doma, alebo v skolkach. Ked je chladnejsie tak v parku fakt nikoho nestretnes, okrem dochodcov. No a ja vidim ze on deti potrebuje tak preto ho tam davam aspon na dve hodinky. Je pravda ze odkedy je v jaslickach tak je casto chory, ale tomu by sme sa nevyhli ani neskor.

azuzi
15. jan 2010

Tak aj my sme trosku prechladnuty, Martinko zacal chodit k susede a tam to chytil, ale ako hovori Janka, bud teraz alebo neskor, neobide to. 😒 😒
Janka a Ty ako s pracou, si hladas, alebo este ostavas doma?
Na FB ani ja nechodim a som riadny analfabet ako sa tam ide? 😉

l.lara
15. jan 2010

beji, ja idem tiez na zapis v marci, ale udajne nastupit musi od septembra. 😠 fakt neviem, ako to vyriesim. a mozno ju ani nezoberu. dakujem za odkaz na mmb, je tam ozaj vela receptov, ale ja by som radsej nejaky osvedceny, preto som nechcela ani googlovat 😉 inak, pozerala som tie recepty, hlavne torty ma zaujali, som nevychadzala z uzasu, ake nadhery tie zeny dokaz vytvorit. ja som tiez piekla, potom to dam zasa na FB, lebo tu by mi to vymazali.

annika, ja som tiez musela vynechat antikoncepciu, ale nie kvoli mikoze. minuly rok som si nasla hrcku na prsniku. nastastie zatial to nic nie je, musim chodit na kontroly kazdy rok - na sono..
ten detsky punc sme skusali, mala to moc nechcela, mne sa tam ziada pomaranc, ktory nemozem, ale je to vyborny napad! mangel sa s tym isiel zadrhnut 😀 neviem, ci to mozem pit, lebo ani ovocny caj nemozem. maaaaam strasne suchotyyyy.... 😀 ta odstata vody teda nic moc. uz neviem co mam uvarit, do kazdeho jedla ide nieco, co nemozem. tak som zjedla pol studentskej pecate, bonbony a horalku. 😀

annika
15. jan 2010

Ahojte!!!! Choručkým posielame pušteky, cmukcmuk!!
Lara, začnem ti závidieť....čokoládky, horalky...mňami....zbožňujem ich!!! Len ja zas tie nemôžem, mala som tehu cukor a ani kontrola o rok toho cukru mi nedopadla najlepšie....mám sklon, takže musím si dávať pozor, už aj kávu pijem bezcukru a bez cigariet...hm...ani neviem prečo to pijem???? 😅 😅 😅 😅 😅

l.lara
16. jan 2010

annika, ze uz ani neviem, preco to pijem.. 😀 😀 😀 ze je blbe, takto sa obmedzovat? 😒 no ani ja nemozem sladkosti, aj z toho to moze byt. ale to mi uz preplo.. 😔