Snažilky, tehulky a mamičky - 35 a viac. Ste tu nejaké?

aja7
27. jún 2007

Ahojte babulky, najde sa medzi vami buduca mamina cca 35 rocna ? Nechcem tu byt sama 😉

l.lara
8. feb 2010

ahojte 🙂

dnes u nas doobeda krasne svietilo slniecko, tak sme boli trosku vymrzut a za chvilku sa chystame zas🙂

annika, neviem co je to za lampu, skusim vygooglovat. ..som nevedela, ze aj vy prerabate.. 🙂

azuzi, to je super, ze si sa odhodlala na cvicenie. ja som kedysi chodila na step aerobik, strasne ma to bavilo, ale stihala som len 1 az 2 krat do tyzdna a na chudnutie to bolo malo. ale aspon som sa vyblaznila, az na to, ze som strasne drevo, tak som babam absolutne nestihala a niekedy som si pripadala trapne. 😒 na bezkach som stala na strednej skole na lyzovacke. bolo to super. lyzovat neviem, ale bezky som zvladala.. 🙂 i ked neviem, ako som brzdila, neviem zabrzdit ani na kolieskovych korculiach 😀 ale tvoj sposob brzdenia sa mi paci, ze ma take nieco nenapadlo.. 😀 😅 😵 ja ked som chcela zabrzdit, tak som so sebou svacla o zem 😀

a najnovsie sa mi paci zumba, keby som mala s kym ist, tak by som sa prekonala a urcite by som isla.. 🙂

janka, pekne ste sa s muzickom dohodli na tej veceri.. 🙂 ten moj vecer vymeta chladnicku, nevie odolat, odkedy sme spolu pribral 20kg 😀

vladkaz1
8. feb 2010

Annika dakujem ,ano je to super kocik ten jane len troska pridrahy podla mna ... no rozhodla som sa ze v hlbokom 2 mesiace vyvozim a potom si kupim svoj ,on sa da otocit aj k sebe aj proti .. tak len tam dam tasku vloznu a nemusim investovat do vanicky 🙂
Boli sme na nakupe minuli sme tolko penazi za nic poplatila som seky postrhali a je po vyplate dobre ze? a este len dnes prisla 😝

annika
8. feb 2010

Lara, kuk!
http://primar.sme.sk/c/4116595/biolampa-ako-lie...

http://www.zepter-medical.com/sk_SK/index.php?m...
Vladka, aj ja už veeelmi očakávam sms.ku z banky, že už pribehla mm-ova výplata...

azuzi
8. feb 2010

Annika mat chladniku v komore je prakticke ze je dalej, nechodi sa do nej tak casto 😀 😀 , ale blizsie z hladiska varenia je predsa lepsie. 🙂 🙂
Lara ja na step chodim iba raz za tyzden, tiez si myslim ze na chudnutie je to malo, ale okrem toho aj doma bicyklujem a teraz bezkujem a este raz tyzden spinning, no uvidime ci to bude mat vplyv.
Inak moj muz tiez len pribera, v sobotu sme sa dokonca pohadali, chcel aby som mu k narodeninam kupila koselu, kupila som velkost, com som v zivote mu nekupovala a bola mu mala 😠 😠 . Dnes som ju bola vratit, vacsiu ani taku nemali 😒 😒 .
Suseda kam davam Martinka ide uz do prace od aprila, tak mam zase problem, co s Martinkom, idem sa opytat zajtra na skolku, vycitala som ze ked budem davat dieta na styri hodiny, co zatial ani viac neplanujem, tak by som nemala prist o rodicovsky, co by som zatial nechcela, neviete nieco o tom.javascript:addEmoticon(':-|','vBody')
Vladka aj u nas to tak bolo s tou vyplatou, ale teraz sa musime krotit, v marci platim dan,tak setrim. 😒 😒

miru.j
9. feb 2010

Ahojte babulky,ja mam 36rokov a chcela by som sa Vas spytat,akymi vysetreniami ste museli prejst.Mam dvojdutinovu maternicu,jedno dvojca zamlcane ☹ ,ale vraj pokracujem v tehotenstve ale na PN. Moja Dr.mi doporucuje morfologicky ultrazvuk,mala by som ho podstupit v 12tt.Mate skusenosti?

annika
9. feb 2010

Ahoj, Miru, ja som dvojdutinovú maternicu nemala, ale syndróm zmiznúceho dvojčaťa áno,tiež som bola s tým na PN-ke,no a tiež som mala 36 rokov ...Ten morf. uzv. sa robí tuším každej tehulke okolo 12/13 tt, premeria tam bobulku od hlavy až k päty. Potom okolo 17 tt tuším je tiež jedno vyšetrenie z krvi AFP sa to volá a podla tých výsledkov doporučujú maminkám odber plodovej vody, u teba tam bude už aj veková indikácia, lebo máš viac ako 35 rokov. Ale ty sa rozhodneš podla tých výsledkov, či pôjdeš na ten odber, alebo nie. V tejto téme tuším každá mamička bola kvôli veku / výnimku tvorí Vladka, ona je mladšia mamička/. 😉 😉 😉
Viaceré mamičky namiesto toho odberu si vybavia 3D ultrazvuk u Dr Čunderlíka, ordinuje niekde tam v Blave. Presne neviem, ja som u neho nebola.
Vidím máš už doch velkých, skoro dospeláckych detí doma...určite sa tešia z maličkého, že? 😉 😉 😉 ,

miru.j
9. feb 2010

annika,velmi pekne dakujem za info 🙂 . To vysetrenie v 17tt je dost neskoro,alebo nie?Potom este ta amnio...skoda ze sa tam neda ist skor 😒 .Ja idem na ten morfologicky ultrazvuk k Dr.Cundrlikovi v 12tt,tak snad mi povie nieco ohladom toho 3D.Inak platili ste za morfologicky,a kolko. U tohoto Dr.je to 95eur,spolu s vysetrenim krvnych testov. ....no moji pubisi sa tesia,dcerka mi pomaha s domacnostou...aby som sa nenamahala.V juli2009 som mala MA v 10tt,tak sa velmi bojim.Dufam,ze tento krat to vinde.

annika
9. feb 2010

Miru, neboj sa, bude všetko o.k., len sa oddychuj a nestresuj sa, teš sa s nami na to bábetko, veď bude to najkrajší darček Vás všetkých doma!!!! 😉 😉 😉 😉 To MA ma mrzí, je to veru zlá spomienka, ale uvidíš, teraz to vyjde!!! 🙂 🙂 🙂 🙂
Ten morf. uvz bolo pred dvoma rokmi u môjho gyndoša 350 Sk, že by ceny narástli odvtedy až tolko????? 😖 😖 😖 😅 😅 😅 Čunderlík je super doki, ja som počula samé pochvaly na neho. 😉 😉

bejca
9. feb 2010

ahojte kocky 😵

my uz sme klop klop v pohode konecne , uz ma to fakt ze nebavilo dlho sa nas to drzalo a snazila som sa s Petkom bit mimo deti a celkovo ludi .... chuda uz bol nervozny uz by sa rad hral ...ale tak uz si to vynahradzame 😉 v sobotu budeme mat uz prvu oslavu - detsku party 😵 a na dalsiu sobotu druhu s rodinou celou 😵 tento rok sa nejdem jedovat kto pride a kto nie ..komu sa bude chciet ten si castu najde 😉 fotky uz viem zmensovat 😀 tak potom popridavam 😉 jaaaaaaaaaaaj nechce sa miverit ze ten moj poklad uz bude za chvilku mat dva roky 🙂

dufam ze ste vsetky oki 😵 posielame pusinky a stale na vas myslim 😵

ak by naaaaaaaaaahodou bolo to stretko prosim Janka daj mi echo do IP 😵 dakujem 😵

miru.j
9. feb 2010

ahoj annika,dakujem ti za podporu,...si zlata. ....Mozem k vam obcas napisat,ked sa budem potrebovat nieco spytat?

annika
9. feb 2010

Samozreeejme, MIru, si vítaná hocikedy!!!! 😉 😉 😉 😉 Veď my sa tešíme na nové maminky!!!!! že, holky????kde ste všetky?????
Bejca, konečne!!! dobré správy o vás!!!! Tak ste o.k??? všetci traja???? Sa teším!!!!xixixixi A už aj vieš zmenšovať fotky!!! Tak si pokročilá, počúvaj! Ja zas mám taký problém so svojim notbookom, že nemám na tom Microsoft Office, musím to kúpiť /vyše70 eur 😅 😅 😅 /, lebo tá bezpaltná verzia ešte nefunguje na Windows7-kou.....to ma porazí....nos i predstav...a ten Office balík zas potrebujem pri práci... 🤐 🤐 🤐

bejca
9. feb 2010

Miru vitaj 😵 radi vas uvidime a precitame 😵

Anika ja tu mam klop klop nastastie vsetko chlapci spravili 😉 a veru drahe su tie somariny sem😝 a dakujem ti 😵

miru.j
9. feb 2010

dakujem babulky 😉 ,...pozerala som albumiky...mate krasne pokladiky 😅

l.lara
10. feb 2010

ahojte babulky, citam vas, ale pisat velmi nebudem, lebo sa nam pokazilo PC a teraz mi muzik na chvilku pozical svoj notebook, na ktorom mi to velmi nejde..to je nezvyk, uff..

miru, vitaj🙂 Gratulujem a drzime pasticky, nech vsetko dobre dopadne 😵 😎 🙂

keby bolo to stretko, dajte aj mne vediet, aj ja ceeem...🙂

miru.j
10. feb 2010

l.lara,vdaka za privitanie a palceky,tiez mas krasne princeznicky 😉

janka_fr
10. feb 2010

Ahojte,

vitaj Miru, tiez drzim palceky aby si v septembri drzala v naruci krasny vonavucky uzlicek 😉

Beji som rada ze ste uz v poriadku. To sa mi nechce ani verit ako to rychlo ubehlo.
Vyzera to tak ze na Slovensko pridem asi druhy alebo treti marcovy tyzden, tak potom by sme mohli dat stretko.
Lara ja tiez nepoznam Trnavu, ale kocky mi povedali ako mam ist a nasla som to, k Bejci to nie je prilis zlozite. Tak ja sa uz na vas tesim.

No a konecne snad uz mozem povedat nasu novinku, pretoze uz je to na 99% iste. Stahujeme sa na juh a 23.2.kupujeme domcek. Vsetko uz je vybavene, uz len treba podpisat zmluvu a vyplatit. Takze sa pridavam do klubu prerabatelov.
Podarilo sa nam dohodnut aj s podnajomnickou ze 1.3. odide z apartmanu, takze ho mozme este rychlo prerobit a zariadit, pred tym nez odideme z Tours. No a potom sa mozme pustit do domu. Kedze sa tam nebude dat byvat tak ja pojdem na dva tyzdne na Slovensko.

annika
10. feb 2010

Jeeej, JAni, vitaj medzi prerábatelmi....nech vám to vyjde a nech ste tam šťastníííí!!!! 😉 😉 😉 😉 a vieš, čo sa hovorí?????, Nový domček, nový prcek.... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 A kde na juh? ak to nie je tajomstvo...

bejca
10. feb 2010

Lara ani ja si neviem zvyknut na notebook 😝 ale ine mi nezostava ........ 😀 tak rychlo pories novy PC 😉

Jankaaaaaaaaaaa supeeeeeeeeeeer gratulujem 😵 a zariadovanie a prerabanie je super 😉 tesim sa na stretko uz teraz 😵

Anika no uvidime ci budes mat pravdu 😉

annika
10. feb 2010

Bejca 😉 ja mám vždy pravdu 😉 .....apoňže podla manžela môjho....

vladkaz1
10. feb 2010

tak dajte vediet ked bude stretko kocky pojdem urcite 😵 .tesim sa oki?

bejca
10. feb 2010

Anika jaaaaaaaj tak maj pravdu 😉

aj mne pobosorujte 😉 tak by som rada Petkovi surodenca 😅 u nas vo februarovkach uz je tolko tehuliek a aj mamicky uz mame ...aj ja chceeeeeeeeeeeeeeeeeeeem 😉 v dobrom zavidim 😵

Vladka uz sa na vas tesim 😵

annika
10. feb 2010

Beji, len vydrž, držím ti palce.... 😉 😉 😉 😉 😉

vladkaz1
10. feb 2010

beji aj ja sa na vas tesim len na mna nezabudnite 😀
Ja ti pobosorujem pomakas brusko a za mesiac si tehu 😀

bejca
10. feb 2010

Anika dakujem 😵

Vladka si zlata 😀 a neboj nezabudneme 🙂

janka_fr
10. feb 2010

Annika nie je to tajomstvo, stahujeme sa do Marseillan (nie je to Marseille), je to nedaleko Bezier alebo Montpelier, na plaz to budeme mat len 1km, uz sa velmi tesim a dufam ze Jullianovi pomoze morsky vzduch na ten jeho ekzem.
Uvidime ako dlho tam ostaneme, lebo zatial nas plan je dole urobit studio na prenajom v sezone a chceli by sme to stihnut do maja a hore by sme boli my. Ak by nas vietor zavial zase niekde inde, tak aj ten vrch by sme prenajimali.

Annika a nestras, lebo my neplanujeme dalsie, Jullian nam uplne staci.

Beji tebe drzim palceky a tesim sa uz na vas a Vladi neboj, na teba nezabudneme.

vladkaz1
11. feb 2010

Beji no tomu ver 🙂
jani drzkam palce hlavne nech ste spokojny 😵

nika07
11. feb 2010

Pekné ránko prajem 😉

Jani , super gratulujem k novému domčeku, pošli nejaké foto, nech sa môžeme kochať 😵 , sa strašne teším, že si sa pidala k prestavitelom 😀

Samozrejme na stretko sa teším aj ja, dufam, že mi do toho noč nepríde

😉

Beji posielame Peťkovi bošteky, nech je nám zdravučký 😵 😵 😵

Annika, ako už máš umývačku, to si kupovala u Vas DS v Andrea shope ?, tam su veľmi príjemný ľudia

annika
11. feb 2010

No, Nika, ahoj!!!!!
Hej, v Andreashope, a dnes mi volali, že už to KONE3NE majúúúú /po dvoch týždňoch!!!/, zajtra ideme pre ňu, ale vyskúšať viem len keď sa "resťahujemeeee" domov... dnes tam montujú alarm-signalizáciu, ešte treba kuchyňu a predizbu vymaľovať a asi potom....
😅 😅 😅 😅 😅 😅

azuzi
11. feb 2010

Ahojte kocky, Janka tak gratulujeme k stahovaniu, u Vas je to inak ako tu na Slovensku, tu sa len tak lahko nestahujeme taku dialku, a bude tam mat muz pracu?
U nas uz nemrzne, aj trochu mrholilo, tak som zvedava, dokedy vydrzi sneh, ale na druhej strane by som uz aj jar chcela 🙂 🙂

annika
12. feb 2010

Ahoj!!!U nás stááále snežííí, máme už 15 cm snehu od včerajška a pod tým ešte +5 cm starého snehu....ani sa nepamätám, kedy sme tu mali tak dlho sneh... 😅 😅 😅 😅 t´Táto zima je fakt zima, že? Vlani sme mali teplú zimu, teraz zas chladnúúú.....