Snažilky, tehulky a mamičky - 35 a viac. Ste tu nejaké?

aja7
27. jún 2007

Ahojte babulky, najde sa medzi vami buduca mamina cca 35 rocna ? Nechcem tu byt sama 😉

azuzi
12. feb 2010

Annika posli toho noveho snehu aj k nam, ja sa este chcem trochu bezkovat, zatial to este ide, ale dufam dokedy?

ozi
12. feb 2010

Azuzi, veď tu v BB sneží 😕

achojte 😉 , som len tak odbehla, bo teraz času niet 😒

u nás bordel jak v tanku 😠 , bytíky od včera spojené 😵 , ešte ostierkovať otvor a tam, kde sme mali skriňu, omaľovať/ to v pondelok/, dnes dokončia kúpeľňu a dvere zasadrokartónujú, ale ten prach a neporiadok 😖 , už nech je to hotové, aby som sa mohla do toho pustiť

azuzi
12. feb 2010

Ozi tak ten prach Ti nezavidim.
U nas stale taky snehorps, a to sme 13 km od BB. 😒 😒

annika
12. feb 2010

Ozi, keď ti to pomôže, nie si v tom bordelu sama... už ma chytá depresia z toho všetkého, lebo sa to už strašne dlho ťahááááá.......... ☹ ☹ ☹ ☹
Azuzi, pošlem ti, pošlem, u nás ešte stááále snežííííí.....už som dvakrát musela odhŕňať ale asi skočím do mesta kúpiť si normálnu lopatu, lebo ma z toho porazííí, taká je ťažká....... 😝 😝 😝

azuzi
12. feb 2010

Tie umele su celkom dobre, ale asi nevydrzia tak dlho ako kovova 🙂 🙂

vladkaz1
12. feb 2010

jaj kocky vdrzte ale potom vam bude jak dobre a dobre sa vam bude byvat 😵

vladkaz1
12. feb 2010

vydrzte 🙂

bejca
12. feb 2010

ahojte 😵

ja vôbec nestiham 😝 včera som ledva stihla co bolo treba 😅 no a dnes som robila tortu - kuk v albume ak chcete 😉 ale je to len mobilom fotene 😅 tak horsia kvalita ☹ a aj vyzdobu - zajtra mame detsku oslavu pridu Petkovy kamarati s rodicmi takze snad bude dobre 😉 fotkyneskor aj torty v lepsej kvalite 😉))

cmuk cmuk myslim na vas 😵

annika
12. feb 2010

Bejca, si šikulka, vždy som to vedela!!!A tá torta je milá strašne!!! 😉 😉 😉
A to iglu kto postavil???? Hádam nie MM tvôj???!!!! Bola to makačka určite! Ale nie je to zlý nápad! Aj my tu máme kopu snehu na dvore...xixixixixi
Vladka, vydržíme....čo nám ostáva??? 😉 😉 😉

bejca
12. feb 2010

Anika dakujem 😵 a to iglu si postavili nejake deti vonku 😉 a este dorobili teraz poschodie 😉

annika
12. feb 2010

Bejca, tak nech Vám to párty dobre dopadne, a Peťkovi prajem z celého srdca všetko najlepšie, aby Vám urobil veeeeela radosti v živote!!!!! 😉 😉 😉 😉

bejca
12. feb 2010

dakujem 🙂 cmuk 😵

janka_fr
12. feb 2010

Beji krasna torta, a prajem prijemnu oslavu 😉

Azuzi ani mi to nepride, ze sa stahujeme niekde daleko a pritom je to 700km odtial to, ale uz sa na to strasne tesim, len ma tu s prerabkami strasite.
My buducu nedelu nakladame vsetko do kamiona a odvazame to na juh, potom sa vraciame naspat, odovzdavame tu byt a na 5 dni budeme musiet ist na hotel, lebo tu chceme zariadit apartman co budeme prenajimat, terajsia podnajomnicka odide az 1.3. No som zvedava ako to zvladneme s prckom, pretoze nam ho nema kto postrazit a balenie krabic s nim nie je vobec jednoduche.

annika
13. feb 2010

xixixix, Janka, len aby ste toho vášho prcka tiež nezabalili....a poslali na juh...xixixixi

l.lara
13. feb 2010

ahojte 😵

jupiiii, mame nove PC.. 🙂 😅

beji, krasna torticka! ako si robila toho zajka? mas na to formu? a to iglu je pre mna nepochopitelne, ako to niekto dokaze postavit, by som si to rada pozrela, hihi

Petuskovi zelame vsetko najlepsie, veeela stastia zdravicka a lasky.. 😵

janka, no vy sa teda nenudite🙂 mas frmol, ja by som stahovanie zle zvladala, som taky domased.. 😅

ozi a annika, zelam vam, nech mate tie prerabky coskoro za sebou. drzim paste, pevne nevy. ale ako hovori vladka, potom to bude supeeer...ja tuzim aspon po vystierkovani a malovke, snad to nejak na jar vymyslim, aby som nemusela ist prec z domu, ked sa to bude robit. ale teda neviem, ci muzik dovoli, aby tu bol krpec a ja som este alergicka na prach a tu chemiu. uvidime.

azuzi, sneh ti praje, bola si na bezkach? ja som zas zacala trosinku doma cvicit, ale naozaj len trosku, lebo som prechladnuta, tak na zahriatie, nuz, lepsie ako nic🙂

azuzi
13. feb 2010

Bejcu musim aj ja pochvalit, krasna torta 🙂 🙂
Lara na bezkach som bola dnes rano a zajtra by som chcela ist znovu. 😉 😉

vladkaz1
13. feb 2010

Vseeetko naj naj naj pusinkyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

bejca
14. feb 2010

ahojte 😵 krasneho Valentina 😵

v prvom rade sa vam idem trosku pochvalit 😉 Petko cely tyzden kaka len do serblika 😉a cika tiez ked je doma lebo ho nechavam len v pancuskach 🙂 a ked ideme von tak jasne ze ma plienku 😉 tak sa z neho hrozne tesim 😵

oslava dopadla hadam fajn 😵 tortu vsetci chvalili 😵 aj na pohlad aj na chut 😉 tak som rada ze snaha vysla 😉😀

co sa spanku tyka tak sa nam to dost " zhorsilo " spat ide okolo 13 tej a vecer okolo 22hej ........ak to pojde takto dalej tak bud zrusim poobedny spanok a ak nepomoze tak nebudem stihat chodit sem lebo uz aj teraz ledva pozeram 😝 😅

v sobotu 20 teho mame oslavu s rodinou takze budem mat znovu perny tyzden ..ale tesim sa lebo to robim pre moju lasku 😵

Janka dakujem za pochvalu 😵 a dakujem 🙂 a neboj vsetko zvladnete super 😵

Lara dakujem za pochvalu 😵 a ten zajko bol psik 😀 😉 no a forma ziadna len improvizacia 😉 a dakujem za Petka ale ten ma narodeninky az 18 teho 😉

Azuzi dakujem aj tebe 😵

Vladka pusinky aj tebe letia 😵 😵 😵

marta09
14. feb 2010

Ahojte dievčatá, neviem či ma ešte spoznáte 😉 , dávno som tu nebola, čítam si vás pravidelne 😉. Vladka, tak ty to máš za pár, krásne čislo ti tam svieti 🙂. My sa máme celkom fajn, Simonka je veľký huncút, zbojník . Pomaly sa chystáme do školky, uvidíme 😉. Snehu tu máme neurekom, akosi nevie ta zima odísť, mna uz z toho chytaju depky, ja milujem slnko. Celý tento týžden mám dovolenku, u nás majú deti jarné prázdniny, tak sa tešim, že budem mama na celý uvazok 😉.

annika
15. feb 2010

Ahoj, Martuška, jasné, že ťa spoznáme!!! Chystáte sa do škôlky???? Jejj, ako????Každá dobrá rada ma zaujíma!!!! V septembri nás tiež čaká a neviem si predstaviť ako bude.... 😅

annika
15. feb 2010

Marti a Martinka sa má ako? Čo škola? Páči sa jej? My to máme o.k., okrem GAbininej učiteľky telocviku... tá je posadnutá p.... Kričí a nadáva na nich, robí samé problémy každému... 😠 😠 😠 😠 😠

l.lara
15. feb 2010

beji, no uz vidim, ze to je havkac, mna hned napadli tie zajky, co maju padnute uska🙂) na tu rodinnu oslavu budes tiez piect?

l.lara
15. feb 2010

musim odbehavat, malej sa nepaci, ked vysedavam za PC..Beji, este som chcela napisat, ze chvalime Petka za nocnicek a posielame cmuk 😉 co sa tyka spanku, my tiez poobede vacsinou nespinkame, ale niekedy sa zadari, ked rano skor vstane a potom sa dobre vonku unavi..a vecer chodime cca o 21vej..

azuzi
15. feb 2010

No tak nas Martinko zatial nocnicek vobec nemusi, no uvidime co dalej, do skolky bude musiet ist v juni, bude mat dva roky, suseda uz ide pracovat a uz nemam chut chladat dalsiu paniu, aj tak uz vsetky s takymi detmi ako Martinko asi pracuju.
Bola som sa pozriet aj u jednej starsej pani nezamestnanej ale u nej sa mi to az tak nepacilo, tak to som vylucila, skolka uz bude lepsia, dufam ze nebude casto chory, to potom sa musim dohodnut s mamou. 🙂 🙂

annika
15. feb 2010

AHojte!!! Lara, moja, ako sa máš? Už ti je lepšie???
Bejca, Peťkovi posielame cmuk, že je taký šikovný!!!!
Azuzi, aj my sa chystáme na zápis do školky, dnes som chcela, ale mi to nejak nevyšlo... tak asi niekedy tento týždeň tam skočíme s Robkom. Žiadosť už máme vyplnenú, aj doktorka to podpísala, tak len odovzdať a hotovo. &u nás je dosť velký nával , vieš, preto tá rýchlosť...xixixixixi

janka_fr
15. feb 2010

Ahojte,

Beji, Petko je velka sikulka 😵

Azuzi nic si z toho nerob, nas Jullian tiez bojkotoval nocnik, takze chodi normalne na zachod, ale bez plienky ho este nechat nemozem.

Lara to je ako u nas doma, ja mozem byt na pc len ked Jullian spi.

Kocky drzim vam palce aby si vasi drobcekovia cim sor zvykli na skolku a neboli chorucki.

Marti ahoooj a prijemne prazdniny prajem. U nas po snehu ani stopy, vsade okolo nas snezilo len tu nie, ale uz sa ma konecne oteplit.

l.lara
16. feb 2010

sila, pokazila sa nam telka, LCDcko, drahe bolo ako hov..., nastastie je este v zaruke. volala som do servisu, mame im to tam zaniest. brr, taku velku kravu, sa bojim, ze to poskodime. povedala som im, ze to su sluzby, ze samsung si uz nikdy nekupim...

annika, si zlata,dakujem za opytanie 🙂 mam sa super, ale ten moj zdravotny problem je stale o tom istom. stale nevedia. dnes som bola u endokrinologicky, zo stitnej zlazy to nebude, ta vyzera nastastie ok, este mam v pondelok volat kvoli vysledkom co mi brali krv. a sa cudovala, ze co tam robim, nech mi najprv spravia komplet testy, ale testy nemozu, lebo sa mi to moze este zhorsit 😀 😀 😀 a takto stale dookola. 😎

l.lara
16. feb 2010

a co sa tyka skolky, tak my mame zapis 18.3. len tento jeden den na mestskom urade. budu tam riaditelky skolok, budu zbierat prihlasky, ja potrebujem papier z roboty, ze som zamestnana, ale nemozem sa tam ukazat v takomto stave, uff...ved by ma vykopol hned 😕

annika
16. feb 2010

Ach, jo, keby sa všetko vydarilo, tak by som sa cítila vo filme... Ja som tiež dnes chcela zapísať Robka do škôlky... pred dvoma týždňami som sa tak dohodla s riaditeľkou škôlky... a dnes tasm idem a vypísané, že zápis o 1.3.2010.... že sa tak mestský úrad rozhodol takto...tak sme sa nezapísali... ☹ ☹ ☹
My potrebujeme len rodný list na zápis...

annika
17. feb 2010

Ahoj, tak som sa zaregistrovala na FB, pošlite mi nejaké dáta do IP, ako Vás nájdem?????? Cmuk! SOm už zvedavá na Vaše fotka, videá!!!