Snažilky, tehulky a mamičky - 35 a viac. Ste tu nejaké?

aja7
27. jún 2007

Ahojte babulky, najde sa medzi vami buduca mamina cca 35 rocna ? Nechcem tu byt sama 😉

marta09
17. feb 2010

Ahojte, Anika Martinke sa na škole veľmi páči, vysvečko mala výborné, lepšie ako na ZS. S tými učiteľmi je to tak, niektorí sú veľmi zlatí, niektorí menej. Je to všetko o ľudoch. Našťastie majú veľmi dobrú triednu, učí ich odborné predmety. Je síce mladučká, má 26, ale aj prísna v známkovaní. Na rodičku nám vysvetlila, že horšiu známku ako 3 na zdravotke nemôže dať. Buduca sestrička musí vedieť na max. 3 alebo na zdravotke nemá čo robiť a ja jej dávam za pravdu, lebo tam ide o život 😉 . Simonka akurát zaspala, konečne jej klesla teplota, dala som jej Panadol, zajtra asi musíme ísť k dr. Dnes sme boli na sánkovačke, dosť daleko sme išli peši, bola v pohode, ked sme sa vrátili domov, len sa jej zívalo, myslela som že je unavená, dala som ju spinkať a vstala s teplotou ☹ . No čo už....Prajem vám všetkým dobrú noc.

annika
18. feb 2010

Marta, tak Simone lietajú bošteky, nech sa rýchlo uzdraví!!!
Gabina mala priemer ako na ZŠ-ke, tiež majú skvelú triednu, takú mladučkú tiež, ona ich učí jazyky. 😉
KOčky, dík za privítanie na FB, podotýkam, že som ceeelkom začiatočníčkaaaaa!!! A keď tým pádom niekoho náhodou vymažem, či stratím v éteri, tak sorry!!!! 😉 😉 😉

l.lara
18. feb 2010

annika v pohode, ved my si ta tam zas potom najdeme 😀

annika
18. feb 2010

dík, Lara!!!!xixixixix

azuzi
20. feb 2010

Tak my zaciname jarne prazdniny, idem si aj ja urobit trochu veget, vcera som bola este pred domom na bezkach, ale uz ma to nebavilo, sneh o nicom, v noci bol riadny dazd.
Ale niekde este hadam pojdeme polyzovat, musi to byt ale trochu vyssie. Ani s Martinkom sa teraz nebude velmi dat chodit von, vsade bude blata. Dufam, ze toto obdobie prejde velmi rychlo.
A kde ste vsetky chodite na FB 🙂 🙂

l.lara
20. feb 2010

ahoj azuzi,

aj ja dufam, ze toto pocasie rychlo prejde..u nas dnes velmi fukalo, hroza, vsade same blato, kaluze a ten vietor. este stale sa odhodlavame, ze pojdeme malu na chvilku prevetrat. zatial sme neboli. dnes sme mali taky relaxovaci den, krpec konecne poobede spal, tak sme si s muzom objednali pizzu, ja som citala a on sa "hral" s PC.. 🙂

vladkaz1
20. feb 2010

ahojte zanedbavam vas pardon ,posielame cmukac velky 😵 😵 😵

azuzi
20. feb 2010

Lara tak my sme boli trochu von ale teda nic moc, stale frkal dazd. 😠 😠 . Moj muz je tiez stale na PC a ja varim, nakupujem a upratujem 😠 😠 .

l.lara
20. feb 2010

azuzi, no teda.. 😠 ale obcas pomoze, nie? 🙂 mojmu sa dnes tiez nic nechcelo, ale slubil, ze zajtra povysava.. 🙂

vladkaz1
20. feb 2010

Azuzi poznam ,ved mojemu to skonci za chvilu 😠

ozi
21. feb 2010

ahojky, som tu na skok, bo času málo 😒

bytíky sú spojené, vyriadené, ešte nám prídu dorobiť a opraviť pár drobností a stále neprišla sprchová hlavica 😠

zajtra ideme na týždeň na Donovaly, sa teším 😉 , po tom frmole si trochu oddýchnem 😵

Všetky vás zdravím 😉 😉 😉 😉 😉

azuzi
21. feb 2010

Lara tak veru s domacimi pracami takmer nic. Tvrdi ze mi postavil dom, tak uz viac nemusi 😀 😀 . Som zvedava aku vyhovorku by mal ked by sme ostali v byte 😀 😀.
Ozi ja by som tiez isla. 🙂 🙂
Ja chcem teraz vybehnut s bezkami na Sachticky, tak som zvedava ako tam bude. 😉 😉.
Vladka to myslis, ze ked sa narodi druhe 😉 😉.

vladkaz1
21. feb 2010

Jaj tesim sa s vami ked tak prerabate a staviate super nech sa vam len dari kocky moje .
Azuzi ano myslim ked sa norodi druhe ,teraz uz ho davam do late .. neboj sa 😠 ,hnily je jak vos

l.lara
21. feb 2010

azuzi, moj zasa nechce staviat dom... 😀 😀 pred 2 rokmi povedal, ze ho postavi hosi aj na strome, lebo nemame pozemok a tie ceny su tu nenormalne..hmm..a ze kriza.. 😠

ozi, gratulujem k bytiku! 🙂 musi to byt super! 🙂 a zelam prijemnu dovolenku. 😵 kde budete ubytovany? mate nieco prenajate?

vladka, hnile su veru tie nasi chlapiska 😀 treba ich trosku "usmernit" 😀

ozi
21. feb 2010

azuzi, tak poď 😉

sa teším, chcem chodiť konečne behávať, je mi jasné, že si pľúca vypľujem po vyše roku 😝

baby, tak dík/za bytík/ 😉 , aj ja som rada, že sme to takto vymysleli, lebo o dom by sa nemal kto starať, mm je často v práci a bytík začínal byť malý, ešte tam síce nemáme žiaden nábytok, iba kúpeľňa je hotová, ale to nevadí, deti sa majú kde naháňať 😀 a Samko ma odvtedy po byte hľadá: Mami, kde si? Sa smejem, veď máme 100 štvorcov 😀

Na Donovaloch budeme v apartmáne u kamaráta/ ale bez neho/, hneď pri lanovke, dúfam, že počko výjde, a Maťo si dobre polyžuje, mm je po operácii, tak túto zimu nemôže a ja nelyžujem

veru, aj ten môj toho veľa neurobí, keď je doma, tak som radšej nech je s deťmi a teraz sme kúpili ešte aj umývačku, tak už ani riad, ale už našťastie ani ja nemusím 😀 😝

azuzi
21. feb 2010

Ozi tak ak by si chcela ist na bezky tak sa ozvi, dnes som bola na tych Sachtickach a bolo by mi veselsie s niekym,. 🙂 🙂 .
Mate super kamarata s tym apartmanom. 😉 😉 .

bejca
21. feb 2010

ahojte 😵

nestiham citat dozadu ☹ a aj casu mam akosi stale menej ☹ vitam nove clenky na FB 😉 a dalsie cakam kedy sa pripoja je to super cez chat sem tam pokecat 😉 fakt ako to vsetky poznate casu akosi malo 😝

a my sme si to uzili vcera 😵 Petkove narodeninky 🙂 torta mala obrovsky uspech 😉 neverili ze som vsetko robila sama 😉 jaaaaaaaaaaaj tak som spokojna a som rada ze vsetko dopadlo v pohode 😵 dnes sme mali krasny den tiez , doobeda obed u babky a dedka potom rodinny spanok 😀 a poobede prechadzka a potom nakup v Tescu tam sme kupili Petkovi len podsedak taky aj s opierkami na ruky je to sice od 15 kg a ma cca 13 no ale snad ho nebudu policajti vazit 😅 hned sme mu ho dali a tesil sa a super sa mu to pacilo zapasany len s pasmy v aute 😵

ak nahodou niekto Petkovi aj tu gratuloval tak srdecne dakujeme 😵

fotky a aj video su na FB 😉 ak chcete mozte kuk 😵

annika
22. feb 2010

Ahojte!!! Pekný začiatok týždňa!! 😉 😉 😉
Ozi, príjemnú dovolenku, joj ako je Vám dobre!!!! 😉 😉 😉
Azuzi xixixix, ty len bežkaj aj namiesto mňa...ja len max. prechádzky...včera som mala večer taký jarný feeling ako sme sa prechádzali s Robkom a MM. Nech je už konečne jar!!!!
My dnes idama do divadla s ockom, na "Domáce väzenie" so Studenkovou a Vajdom, už sa teším!!!! Robka postráži svokor zatial. 😀 😀 😀 😀 😀

annika
22. feb 2010

Ideme...bože, tie preklepy Sorry!

azuzi
24. feb 2010

Annika tak ake bolo predstavenie, to ste boli v BA alebo to hrali u Vas?
Bejca no uz musim koncne ist na ten FB.
Ja som bola aj dnes na bezkach, bolo pekne pocasie. 🙂 🙂

annika
24. feb 2010

Jeeeej, Azuzi, dík za otázku, tá tragikomédia bola fakt tragikomédiou, raz sme sa smiali, potom sme plakali....Bolo ozaj aktuálne, riešili tam problémy terajšie. No a boli sme na ňom v Komárne. 😉 😉
Ty, Azuzi, vy kde bývate??? U vás je ešte sneh???? 😅 😅 😅 😅 Však u nás dnes bolo14 stupňov.... 😀 😀 😀
Vladka určite kočíkuje novým kočíkom...Bejca ešte oslavuje Peťkove narodky...Janka sa opaľuje niekde pri brehu....Ozi sa lyžuje v Donovaloch.... a ostatné mamičky ako???

vladkaz1
24. feb 2010

Annika si to vystihla a ty ako? 😀

annika
25. feb 2010

Jaaaajjj, Vladka, ja upratujem už naše druhé hniezdičko...Už to máme vymaľované, budúci týždeň sa sťahujemeeee.... 😝 😝 😝 😝 😝 😝

vladkaz1
25. feb 2010

Annika no dost roboty co????? Ale ber to tak ze budes spokojna doma vo svojom po takej dlhej dobe 😵 😵 😵 a ake farby davate?
My ideme tu detsku ,to sa musi zevraj vysmirglovat poriadne a chcem tie umyvatelne farby kazdu stenu ale inu

ozi
25. feb 2010

Ahojky, hlásim sa z Donovalov, mm doniesol noťas 😉 , tak vám píšem.

Je tu super, počasie výborné, Maťo stále lyžuje a korčuľuje, Samko sa bobuje a Maťo tu má budúci týždeň lyžiarsky, tak tu ešte ostaneme do ďaľšieho piatku, iba mm bude chodiť dole kvôli práci, ale to by bolo aj doma.

Azuzi, si zlatá, ale neviem sa bežkovať, ani lyžovať 😒 , ja chodím bežkávať po vlastných 😉 , každý deň a mám veru riadnu svalovicu 😝 .

A dnes nám vykukol prvý zub!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉

annika
25. feb 2010

Ozinko Našaa!!! AHoj!!! Ty sa ani nexceš vrátiť domov, čooo????xixixixi juj, je vám tam určite suuper!!!! 😉 😉 😉
Gratulujeme k prvým zúbkom !!!!
Vladka, je to fakt drina, teraz momentálne ležím na bruchu a necítim kríže....dnes som sa furt naťahovala, dávala som naspäť knihy do knihovničky...potom som umyla okná...tak som k.o. 😝 😝 😝 😝
AKé farby? No všade sú také jemné, okrem Gabininej, tá má purpurovú... 😅 😅 😅 Spálňa, obývačka jemnezelená, Anka má takú slnečnicovožltú ,kuchyňa kakavko... 😀 😀 😀 😀 😀 Všade máme laminátové parkety okrem kuchyne, tam máme pvc gumu, ale parketovým vzorom... 😀 😀 😀 😀 😀

ozi
25. feb 2010

Ahojte, no už sme aj doma 😖 , Samko má horúčku, tak sme sa zbalili a domov, už spinká, tak uvidíme, čo bude ráno, či bude treba ísť k dokine, dúfam, že to prejde
😒
ak bude dobre, tak možno sa ešte vrátime začiatkom týždňa

a tak bolo super, to je tak vždy, keď sa na niečo veľmi tešíš ☹

tak sa zatiaľ majte, zase sa ozvem...

annika
26. feb 2010

Juj, Ozi, je mi ľúto... 😨 😨 😨 Prajeme rýchle uzdravenie malému Samkovi, nech mu to rýchlo prejde, aby ste vedeli sa vrátiť na lyžovačku. 😎

ozi
26. feb 2010

Ani, dík, škoda, lebo taká možnosť ako bola teraz sa často neopakuje 😒

kamarát je preč/ je na OH/, voľný apartmán, úplne zadarmo, a ešte aj vleky máme zadarmo, lebo svokor tu robí 😉 , takže len za stravné, čo by sme však minuli aj doma, a určite viac ako tu

no veď uvidíme, zatiaľ to na návrat nevyzerá, ale ani počko dnes nie je bohviečo, tak uvidíme

annika
26. feb 2010

Aj manžel sa chystá s dcérkami zajtra do Rakúska na jednodňovú lyžovačku, len neviem, dnes som pozerala predpoveď počasia aj webkameru, tak je tam hmla dneska, zajtra hlásia tiež oblačno a -2 stupňov...neviem, či pôjdu.... 😒