Snažilky, tehulky a mamičky - 35 a viac. Ste tu nejaké?

aja7
27. jún 2007

Ahojte babulky, najde sa medzi vami buduca mamina cca 35 rocna ? Nechcem tu byt sama 😉

annika
26. feb 2010

Ozi, čo je to OH???? 😅 😅 😅

ozi
26. feb 2010

ani, olympijske hry 😀

ozi
26. feb 2010

no to počko je ako bláznivé, čistý apríl, slnko sneh, dážď 😠

annika
26. feb 2010

Jajj, dík za info. Veru to počasie je fakt na depku...včera krááásne, dnes toto----- 😖 😖
Ako sa má Samko? Boli ste u doktora?

ozi
26. feb 2010

áno, vraj nejaká viroźa, lebo nič okrem teploty mu nieje, tak uvidím

azuzi
27. feb 2010

Ozi taktiez zelam skore uzdravenie. Mysme boli u znamych na chalupe chceli sme ist vcera lyyovat na Salamandra pri Banskej Stiavnici, ale kedze prsalo tak sme nesli. Boli sme aspon vecer v saune a bol tam aj bazen, trochu sme namocili aj Martinka, na zaciatku plakal, potom si uz trochu zvykol. 🙂 🙂

annika
28. feb 2010

Ahojte, dúfam, že Samkovi už prešla tá viróza a že je o.k. 😉 😉 😉
Včera aj mm s dcérkami boli na tej lyžovačke, mali kráásne počasie a v poriadku sa vrátili aj domov... 😉 😉 😉
Len sú teraz unavení a spia celý deň...Včera sme ešte stihli aj ísť na večeru s manželíkom a kamošmi, kamoškami o polnoci sme sa vrátli domov, tak som aj ja trošku nevyspatá... 😝 😝 😝 Pekný deň!

bejca
2. mar 2010

ahojte 😵

tak my uz doma behame bez plienok 😵 kakame len do serblika konecne alebo na velkom wc 🙂 bavi nas hlavne splachovat 😵 zubky mame skoro vsetky len zadne lave dve stolicky nam chybaju ...a od cca pol noci mame treploty do 39 stupnov , dala som mu potom cipok paralen a rano este teplotu mal ...ale hra sa a nestazuje si na nic tak hadam zubky 😅 mame novinku 😉 Petkova krstna bude mat babatko 😵 tak sa tesim ze ak teda nam sa nedari tak aspon takto bude mat nejakeho rodinneho seberovneho kamosa 😵 svadbu nechce ze az potom ked porodi a bude sa citit oki 🙂 mame sa celkom fajn az na tu teplotu 😝 na zapise do skolky sme boli ale nezarucuju nam ze ho vezmu lebo an september je este maly a v january vraj neberu leb aj tak by mu museli drzat miesto od septembra ...tak neviem ako to dopadne ked sa nepodari zostat tehu tak neviem ako to poriesime lebo by som musela vlastne asi zostat nezamestnana a byt s nim doma az do septembra ....no uvidime ..

vsetkym vam posielame pusinky a hlavne choruckym skore uzdravenie 😵 a vyzdravenym nech ich uz choroby obchadzaju 😉

Janka ja akosi nestiham ☹ ale dodatocne zelame Juliankovi vsetko najsamlepsie k narodeninkam , vela lasky , zdravicka a vsetko nech sa mu len dari a aby vam robil velku radost 🙂 😵 posielame pusinky 😵
a jasne ze sa tesime na stretko tak nam to potom pripomente kedy 😉 cmuk 😵

no a snad sa mi konecne podari aj viac nakuknut ale som v poslednej dobe akasi vycerpana 😝

zatial pa

azuzi
2. mar 2010

No bejca tak ten moj ani pocut o nocniku, som zvedava ked sa donho prvy krat vycika alebo vykaka, a my by sme nemali mat so skolkou problem, dufam 😉 😉 .

Len este asi budem na prazdiny hladat dalsiu opatrovatelku, lebo sa mi ho neoplati dan do skolky, ked aj tak bude zatvorena 6 tyzdnov.
Inak ja som nachladnuta, este Martinka stale kojim, tak to pripisujem aj tomu. uz by som aj prestala, ale ma stale zaujem, tak nechcem to robit nasilu, ze mu nedam, chcem to nechat na nom. 🙂 🙂
Nas Martinko uz davno nemal teplotu, ale zato nachladnuty bol ale bez teploty.

krivka5
2. mar 2010

ahojte!
tak sa mi vidi ze patrim do vasej temy 🙂 mam 38r. som po IVF v 10tt.vy ste tu uz vsetky maminy,tak mi mozno pomozete zodpovedat na niektore moje otazocky. chcela by som vediet ci musim podstupit amniocentezu,alebo je to dobrovolne. dakujem za odpoved 😉

azuzi
2. mar 2010

Krivka urcite ze je to dobrovolne, zalezi na Tebe, ako to budes citit, ale vacsina co sme tu sme ju podstupili, ono pre klud v dalsom tehotenstve je to dobre absolvovat.
Inak pozeram ze si zo Ziliny, u Vas mate moznost urobit test kde sa vie vysledok na niektore chorby uz do troch dni. 🙂

annika
2. mar 2010

Krivka, ahoj! Neboj sa, najprv ti budú robiť testy z krvi a keď tie nevyjdú, tak ti odporúčia tú amnio. Užívaj si krásne chvíle v tehu a nestresuj sa, všetko bude ok, uvidíš!!! A kludne sa opýta násj, keď niečo nevieš, rady ti pomôžeme, keď vieme . 😉 😉 😉
MAlému Juliankovi posielame aj my pušteky k 2. narodeninám!!!! Bože, mamulky, ako nám tie deti rastúúúú!!!!
Bejca, akože nevezmú Peťka od januára????? Nerozumiem. A čo keĎ ti skončí materská a pôjdeš do práce??? 😅 😅 😅 😅 😅
My zajtra sa chystáme len na zápis, dnes som ja bola u doktorky, mám angínu, dostala som atb . a je mi nanič... A piatok sa sťahujeme naspäť do domu...neviem, či bude niečo z toho.... 😝 😝 😝

bejca
2. mar 2010

Azuzi my chodime na wc a na serblik este len cca mesiac 😉 takze Martinko ma cas 😵 kedysi chodil a potom prestal a nechcel ani pocut ..a teraz po tych hnackach co sme mali mal tvrdu stolicu tak sa mu lepsie kakalo na serbliku no a odvtedy kaka len do serblika 😵 a cika uplne v pohode 🙂 nehodu - pocikanie - sme mali asi tak 5x 😉 a skore uzdravenie ti zelame 😵

Krivka vitaj medzi nami 😵 a amnio nemusis ale pre klud do konca tehu je to super 😵 aj ked strach je vzdy 😅 no a ako pisu kocky ak nechces nemusis 😉 ja som mala dobre vysledky a isla som aj na amnio aj ked som sa velmi bala 😅 no ale potom so uz aspon mala taky klud na dusi 😵

Anika tak sa nam skoro uzdrav 😵 a u nas je velky problem so skolkami .....najlepsie riesenie by bolo zostat tehu a byt doma 😅 a keby nezostanem tehu tak budem musiet byt od januara do septembra nezamestnana alebo si predlzim RP .....co mam robit ☹

annika
2. mar 2010

Bejca, veliká pusinka Peťkovi, že je taký statočný!!!! My doma tiež bez plienok, ale keď s ním idem do mesta, alebo upratovať domov, tak mu dám...istota je istota. Na spanie som ešte neskúšala bez, ešte stále mávame pocikané plienky po poobednajšom, aj po nočom spaní... 😅 😅 😅 😅 😅asi nie sme zrelí...alebo spíme dosť tuho...
Azuzi, aj ty sa rýchlo uzdrav! Ja som dnes išla doktorke len pre odporúčania ku kožnej, no a hovorím jej, že ma bolia tie uzliny krčné pod sánkou, že ich mám aj zväčšené... no a ona kuká do pusy a hovorí, veď vy máte aj zapálené hrdlo...no nie....hovorím, to ma nebolí!!!!! Ona sa skoro urazila, že veď ona to vie lepšie, nie?????? uff...tak mám neviem čo teraz, každopádne berem antibiotikum... 😝 😝 😝 😝 😝

bejca
2. mar 2010

Anika dakujeme odovzdame 😉 a aj my na spinkanie a ked ideme von mame plienku 😉 ale uz sa aj kakat vypyta aj v Tescu ked sme boli aj v aute ked sme isli tak tatinko pridal aby sme stihli 😉 tesim sa z neho 🙂 a myslim ze teraz na jar a leto si uz zvyknu v pohode 😉 len teda na noc este uvidime 😉

azuzi
2. mar 2010

Annika aj ja Ti prajem skore uzdravenie, len keby som teraz nemusela tak casto vstavat k Martinkovi 😒 😒 . Dufam ze tuto noc to uz bude lepsie 🙂 🙂

l.lara
2. mar 2010

ahojte 🙂

Annika, azuzi, zelam skore uzdravenie. 😵

annika, zajtra drzim pasticky pri zapise. potom daj vediet, ako to prebiehalo. my ideme 18teho..

Julliankovi zelame vsetko najlepsie!!! 😵 a Vikinka posiela cmuuuk 😵

my mame plienky uz len na noc a ked ideme niekam autom. ked sa nam podari na obed zaspat, tak sme bez a vydrzime. muz na noc nechce este brat plienocku, ze to ma prist samo.. zaujimave, ze cez den vikinku odnaucila od plienky moja starsia dcera. raz ju strazila, ulozila ju bez a mala sa nepocikala.. 😵 😵 😵 moja sikulka, dnes ma 17 😵 strasne to ubehlo...

azuzi, to je krasne, ze este dojcis.. 😎 😵 nam to velmi neslo, ale vydrzali sme 10 mesiacov. 🙂

Beji, aj u nas je problem so skolkou, ked mi ju nezoberu tento rok v septembri, tiez neviem co budem do dalsieho septembra robit..keby aspon ten RP nechali, ked stat nevie zabezpecit skolky..

l.lara
2. mar 2010

krivka vitaj.. 🙂 ako uz kocky spominali, amnio je dobrovolna.. ja som bola aj pri prvej dcere, ked som mala 21, lebo som mala zle vysledky a pri mladsej som mala dobre vysledky, ale kvoli veku som isla.

l.lara
2. mar 2010

beji teraz pozeram, ze si pisala, ze si mozno predlzis RP..to sa da? prispevok je uz len do 3. rokov, nie?

annika
3. mar 2010

Lara, ahoj! Všetko najôepšie tvojej staršej princeznej!!!! Najkrajšie roky...ach,jo...Nech sa jej darí a nech je šťastná!!!! Cmuk! Moja Anka má zajtra narodky . 14. rokov bude mať...a teraz sa narodila...
S tým Rp je tak, aspoň čo som niekde čítala, že sa dá predĺžiť, ale peniaze nedostane mamička. Neviem ako je to s nemicenkým poistením, a sociálnou poisťovňou, čo to platí štát namiesto nej???? 😅
No a pri zápise sme len odovzdali žiadosť a teraz čakáme na papier, či ho vezmú, či nie... 😉 😉 😉 Ale ja pojdem v septembri do práce, tak asi ho vezmú, aspoňže to dúfam... 😒 😒

l.lara
3. mar 2010

dakujem annika, aj my zelame anicke vsetko najlepsie!!! nech je zdravucka a stastnucka... 😎 😵

azuzi
3. mar 2010

Lara moja suseda co opatruje Martinka ma predlzeny rodicovsky o jeden rok a mala potvrdenie od detskej lekarky, ze maly ma znizenu imunitu. moze ho dokonca aj na pol dna davat do skolky. Viem ze to este preslo aj nejakou schvalovacou komisiou.
Inak aj ja sa pridavam ku gratulantim tvojej princeznej 🙂 🙂

bejca
3. mar 2010

Lara starsej dcerke vsetko naaaaaaaaaaaj 😵 a s tym RP je to tak vraj ze stat plati tie nemocenske a social.poistenie ale ty nedostavas nic....ale ved uvidime ako to dopadne .....

Anika aj tvojej Anke vsetko naaaaaaaaaaaaaaj 😵

annika
4. mar 2010

ĎAkujemeeee!!! CMUK!!! 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

l.lara
4. mar 2010

dakujeme krasne za gratulacie.. 😵 😵 😵

ozi
6. mar 2010

Ahojky, hlásim sa zase... 😉

práve sme sa vrátili z Donovalov, bolo perfektne, Maťo od rána do večera lyžoval, Samko sa vysánkoval dosýtosti, akurát Saška chytila infekciu v ústach 😖 ,

nedalo sa mi vám už potom ozvať, lebo sa stratil signál bezdrôtového internetu 😠

všetci sme spokojní, len čo mňa teraz doma čaká prania a žehlenia 😠 😠 😠 , o riadení ani nehovorím 😝

Samko je už v pohode, asi to boli len zuby, lebo som mu objavila v ústach novú zadnú stoličku 😉 , ďakujem vám za záujem

a gratulky aj veľkým slečnám k narodkám 😵 😵 😵 😵

ozi
6. mar 2010

a aby som nezabudla, predvčerom sa Saška sama posadila, ešte sa síce opiera o ruky, ale je čoraz istejšia 😉

bejca
6. mar 2010

Ozi tak super ze len zubky 😉 a Saske gratulujeme 🙂 😵

my mame uz zadne prave obidve stolicky a asi nam uz idu aj tie lave .... je taky nijaky niekedy a aj place zo sna ..a kuse vsetko tam 😅 uz nech mu vidu a mame pokoj na chvilku 😀 😉

annika
7. mar 2010

Tak sa hlásim už z DOMU, presťahovali sme sa,už len nejaké maličkosti tam ostali, je tu super, už aj umývačka pracuje, aj novú rúru som už vyskúšala, ešte ten náš krb treba vyskúšať večer...xixixixi všetko zatial funguje, len Robko sa nevie zvyknúť na jeho novú postielku, dvakrát sa v noci skotúľal dolu z nej,teraz sme ju otočili hlavičkou ku mne. 😀 😀 😀 tak asi tolko o nás, dúfam, že sa máte fajn aj vy, Samkovi a Saške posielame cmuk, Peťkovi a ostatným detičkám tiež cmuk!!!

bejca
7. mar 2010

Anika tak supeeeeeeeeeeeeeer 😵 tesim sa s Vami 🙂 my mame na posteli zabranu ale tiez sa najprv 2x skotulal 😉 asi si uz zvykol 🙂 tak drzime palce aby si aj Robko co nbajskor zvykol 😉 no a teda zavidim ze uz mate porobene hlavne ten krb 😵 a vecer treba dat pred neho kozusinku , deti pozamykat v izbach 😀 otvorit sampano a na kozusinke pri krbe trosku erotise vecer spravit 😉 😵