Snažilky, tehulky a mamičky - 35 a viac. Ste tu nejaké?

aja7
27. jún 2007

Ahojte babulky, najde sa medzi vami buduca mamina cca 35 rocna ? Nechcem tu byt sama 😉

annika
7. mar 2010

juj, Bejca, ty máš ale fantáziuuu!!!!xixixixixi!

vladkaz1
7. mar 2010

Ahojte pripajam sa ku gratulaciam , 😵 😵 😵 😵
Annika dobre pise Bejka xixixixi tak terba spravit a otestovat aj krbik ,tesim sa s vami ,ze uz byvate super 😵
Nas na buduci mesiac caka malovka ,nova chodba teda a deckam izbu neskor ,uvidime ako budeme financne a este natret postielku, aby ladila farba s novou Luckinou 🙂
Uz pomali budem aj chystat buduci mesiac nejake veci do porodnice a v podstate uz vsetko mam az na vozky do porodky nohavicky tie sietkove a podprdku novu na kojenie .
Ono sa to nezda ale vsetko zavisi od financii ,tak uvidime co budeme moct a co nie .
Malej sme este stale nekupili ten madrac ,sak sa nevieme nejako schopit ,ten kocik nas stal ,ale sak to poznate ze? 😀
Pozravujem vas 😵 😉

l.lara
7. mar 2010

beji, dobreeeeeeeeeeeeeeee... 😀 😀 😀 😀 😀 aj ja cem krrrrb..... 😀 😀 😀

annika, super novy domcek, to je paradicka..tiez sa tesim s vami..nech ste v nom stastni.. 😵 😵 😵

ozi, Saske gratulujem, je to sikulka 😵 a a Samkovi gratulujem ku zubceku 😵

aj Petkovi gratulujem k zubkom, super..my este o stolickach len snivame 😵

bejca
7. mar 2010

Lara ja by som brala krb a aj tu kozusinu + sampano + erotise ale s kym 😀 moj na take neni 😅 😠 😒

a my uz bude met aj 3 tiu tu stolicku 😉

Vladka neboj vsetko bude casom 😉 ale ja viem ze my zeny sme take netrpezlive a chceli by sme vsetko a hned 😉 😀

bejca
7. mar 2010

no a my sme dnes slavnostne vzadu zastrihli vlasky 😵 1x som mu ich podstrihla 😅 a potom som aj muza ostrihala tak pozeral lebo ked som mu tie vlasky strihala tak krical ze boooooooooooooooo 😀 😀 xixix a to som mu fakt len tie vzadu cicerky cvakla a nad uskami 😉 teraz mu tam tie brcky chybaju 😒 ☹ 😀

annika
8. mar 2010

Ďakujem kočky, stre zlaté!!! xixixi, Vladka, peniaze veru aj nám odišli....chcela som ešte nový koberec do obývačky, ale z toho asi nič nebude , musíme vyčkať, kým pribudnú na konte....
Bejca, Peťko teraz vyzerá ako chlap, že? 😀 😀 😀 Dúfam, že tie vlásky si odložila na pamiatku...Ja ich mám ešte aj od Gabiny a Anky... 😉 😉 😉 😉 😉
Tak, včera sme vaskúšali ten krb, tá vôňa dreva a teplúčko... mala som super náladu z toho. Hodím sem foto, ako vyzerá, dúfam, že to nevymažú... 😖 😖 😖

annika
8. mar 2010

No a dnes to idem vyčistiť... uvidíme z toho aký budem mať pocit....xixixixi

vladkaz1
8. mar 2010

Annika tak ja sa s vami nemozem provnavat myslim ze domcek zhltol x penazi moja xixixixi
ale ked tak zberem ,telku sme kupili pracku kocik ,staci aj nam na tento rok neda sa vsetko na raz veru ..este tu umyvacku chcem ,ale nikde mi nevlezie ani vstavana musela by byt 40 ciatka to nevyrabaju a normalka vobec ju nemam kam dat to etse len bude rozmyslania veru
gratulujem k zubkom xixixixi

annika
8. mar 2010

Joj, som Vám zabudla pripomenúť, že sme minulý týždeň aj oslavovali!!! Ankine narodeniny...a fotky som dnes pridávala z tej oslavy...kuk!
Vyčistenie krbu úspaešnš dokončené, ani to nebolelo....xixixixixixi, vonku zase kosa, tak aktuálne je aj dnes... 😉
Viete, že dnes sa začína 5. séria Poisťovňa šťastia???????? O 20:00!!!!Sa tešíííím!!!!

l.lara
8. mar 2010

annika, fotky su super! mas krasne deticky. 😵 😵 😵

kto robil tu tortu - vlacik? je uzasna aj ta ankina bola super, visnova? 😵

no a kozub je perfektny..ked budem velka, aj my si taky kupime🙂)))

l.lara
8. mar 2010

babulky, viete mi poradit? potrebujem k zapisu do skolky papier od zamestnavatela . pravdepodobne si to budem pisat sama, neviete co tam mam uviest? ze som zamestnana v tej firme, alebo odkedy nastupujem?

bejca
8. mar 2010

ahojte 😵

Anika jasne ze som vlasky odlozila 😵 no a ako chlap este ani nie kedze som mu to len zastrihla ale je iny 😉 ale chybaju mi tam tie brčky jeho ☹ snad dorastu 😉 krb je uzasny a aj ja ked budem velka taky budem mat 😀 fotecky super vidno ze ste si oslavu uzili 😵

Lara ja som ziadny papier od zamestnavatela nepotrebovala 😅 😕 len do papiera co je na zapis som udala kde pracujem ........

annika
8. mar 2010

Lara, Beji, dík! Ja Vám prajem, aby ste sa čo najrýchlejšie dorástli, či narástli... 😉 😉 😉 😉
Lara, ani ja som nepotrebovala žiadny papier, len tú žiadosť som musela vyplniť a tam napísať pracovisko. No a rodný list k tomu. 😉 😉 A tá Ankina torta bola višňová a ten vláčik torta/keďže zbožňujeme vlaky.../ bola jahodová a obidve sme kupovali, ja takéto umélecké diale neviem... ☹ ☹ ☹

bejca
8. mar 2010

no Anika ani nenarastli ani nedorastli ale musime tak inak byt velke 😀 ja to tak vzdy hovorim ked na nieco este " nemame " tak vzdy poviem ze ked budeme velki tak si take kupime 😉 😀 aj auto sme tak kupovali ,aj domace kino a pod 😀 😉

a my do skolky len potvrdenie od doki + prefoteny preukaz poistenca 😉

bejca
8. mar 2010

a zabudla som sa "pochvalit " 😉 muzik dnes prisiel domov vecer s takou krasnou vonavou kyticou 😵 jaaaaaaaaaaj sak ma potesil a aj cokoladu studenska pecat som dostala ale 250g taku velikaaaaaaaaaaaansku 😉 no zlaty je 🙂 a vcera nas pozval na obed tak som mala krasny den MDŽ 😵

l.lara
9. mar 2010

dik baby za rady, mam usetrenu jednu povinnost. este som si to overovala u riaditelky, vahala, ale povedala, ze staci uviest zamestnavatela. a pytala sa, ci je to nase najmladsie dieta a ze ci viem, ze i ked je januarova, tak bude musiet nastupit uz teraz v septembri - teda, ak by ju vzali. ...ja ju necem dat do skolkyyyy....ja cem byt s nou este domaaa... 🙂 🙂 🙂 keby len tie peniaze padali z neba. 😀 😀 😀 mozno ma ale ani sef nezoberie nas5, teraz ma namiesto mna nahradu, tak neviem, ci ma bude potrebovat. strasne by som chcela mat nieco svoje, keby som tak uctovnictvo vedela, to sa da robit aj doma, ale na to nemam bunky.. 😒

beji, tvoj muzik je super, ze nezabudol.. 😵 to moje trdlo na to myslelo cely den a nakoniec zabudol. namiesto toho bol zhanat pre rybicky potravu a do vecera im vyvaral.. 😀 😀 😀

l.lara
9. mar 2010

vladka, mas krasnu foto v pase.. 😵

vladkaz1
9. mar 2010

cafte no moj dosiel s tym ze ,ja sa ho pytam dik ze si dnes zabudol a on nie nezabudol viem kup si cokoladu 😀 😀 😀 😀 😀 😠 nasral ma to je co? chlap ..... jeden
lara dik to je taka stara foto a jaka som tam silna 😀 po malej mala tam tusim mala mesiac 😀
mylsim ze potrebujes len potvrdenie od doki a tlacivo zo skolky nie? a zapis uz bol ... to ides tak neskoro?

annika
9. mar 2010

Jej, Vladka a kde si našla také pekné foto???? 😵
Beji, máš poriadneho mužíka, dobre si ho vychoval 😉 😉 😉 Musím sa aj ja pochváliť, aj ja som dostala od mm kyticu ruží...hm...aj on má dobrú výchovu... 😉 😉 😉
Lara, to účtovníctvo ma vôbec nezaujíma, na som na čísla "no comment", jednoducho ma to nebaví... vždy nové zákony, odpisy, odvody a čo ja viem čo ešte... 😠 😠 😠

l.lara
9. mar 2010

annika, presne..mam kamosku, co ma hlavu na matiku/fyziku, je fakt dobra a robi len pomocnu uctovnicku. tak, aby enbola za nic zodpovedna.. 😀 a ine neviem, co by som robila..jedine, ze by som predavala tie moje studle 😀 😀 😀

vladka, moj na mna zabudol aj minuly rok, na meniny..sa pytal, ze "preco ides otvarat sampanske? co je nejaky sviatok?" 😠 😠 😠 a jeho segra ma ukludnovala, ze mozem byt rada, ze mam takeho dobreho chlapa, ze co tam po tom, ze zabudol 😀
vladi, ano, lekarke pojdem zajtra, tlacivo mam davno..ved aj na nete je..u nas je zapis az 18.3.2010. este som si to overovala u riaditelky dnes a ona ze ved na tej prihlaske uplne hore to je..ja blb, taka som roztrzita..nemohla by som ja veru s tymi peniazkami robit.. 😀

vladkaz1
9. mar 2010

Annika zavidim tu vychovu 😵 ze kytica ruzi .. jaj zasluzis si veru ale ,ja asi nemposlucham 😅 😀
lara tak dobre vybav a tie meninky potesia ale mojemu vobec nepridu take veci ,ja musim sledovat sviatky v jeho rodine a pisat sms ....ale na malu nikdy este nezabudol ,na mna pravidelne 😀

l.lara
9. mar 2010

vladka a ja nemam meniny v kalendari, tak to sa zle pamata. len neviem, co mu brani dat si pripomienkovac do mobilu.. 😠

l.lara
9. mar 2010

baby mam v albume ako ma testuju.. 😀 snad to nevymazu..🙂

bejca
9. mar 2010

no tak moj muz teda zabuda na vselico 😀 aj na meniny ...vzdy si mysli ze ich mampo nom 😀 lebo je 28.6 Beáta a 29.6. Peter 😀 no a aon si mysli kazdy rok ze Beáta je az 30.6. 😀 no a aj na vyrocie svadby zabudne a aj na nase vyrocie co sme spolu ..ale tak co uz 😉 a mne tiez vzdy nosi ruze ale tentoraz vraj uz neboli ...a co nasiel tak nejake divne ...a aby ste si nemysleli tak vraj si to napisal rano hned na listok 😀 😉

Vladka krasne fotto 🙂 tusim ta chyta nostalgia 😉 zachvilku budes znovu tak pestovat 😉 zavidim v dobrom 😵

Anika ani mna take somarinky nebavia 😅 radsej som v kolektive a radsej sa narobim 😀

Lara fuha teda ale mas prisaviek na sebe 😅 len nech ti zistia co to je a nech ti je uz lepsie 😵

annika
9. mar 2010

Lara, tak sa drž s takýmit onáplasťami na chrbte......a dokedy to tam ich musíš mať????
😝 😝 😝 😝 😝 😝

l.lara
9. mar 2010

juuj, strasne to svrbi..asi som padavka🙂)) zajtra idem na odcitanie, asi uz budem nieco vediet a vo stvrtok mi to maju dat dolu..konecneeeeeee...... 😀

annika
10. mar 2010

Aj ja som raz mala niečo podobné,viem, že som sa tiež trápila s tým svrbením a ani poškriabkať som nevedela....xixixixix Vydrž moja, potom budeš múdrejšia, čo môžeš, čo nie. 😉 😉 😉 Potom referuj!!! Pa&pa!

l.lara
10. mar 2010

tak mi to dali dolu dnes, ale az zajtra budem vediet vysledky. nevysvetlili mi to, tak s informaciami tapem.. 😕 pridala som dalsiu fotku🙂)))

l.lara
10. mar 2010

jaaj a znovu mi zacali opuchat oci. neviem, ci z tych testov, alebo zo stravy. dopriala som si horalku a lieskovce.. 😕 😀

azuzi
10. mar 2010

Lara tak aj ja Ti prajem nec Ti tie testy dopadnu dobre, nieco podobne robili aj mne, ja som mala vtedy take cervene svrbive flaky, preslo mi to od kortikoidnej masti.
Martinko ma nadchu a som sa vobec nevyspala, uvidime co tato noc. 😒 😒..