Snažilky, tehulky a mamičky - 35 a viac. Ste tu nejaké?

aja7
27. jún 2007

Ahojte babulky, najde sa medzi vami buduca mamina cca 35 rocna ? Nechcem tu byt sama 😉

janka_fr
20. mar 2010

Beji ale tie ruzicky su krasne 😉

annika
20. mar 2010

Neprešlo to.... TAk som to zmenšila... Všimajte si jazyk tej žirafy!!! 😀 😀 😀

annika
20. mar 2010

A na dobrú noc jedna fotka, aby ste boli xixixixixi... 😀 😀 😀 😀 😀

bejca
21. mar 2010

Janka krasne 😵 dakujem si sikulka 😵 a v ZOO Ba sme boli minuly rok , naviac sa nam pacili dinosauri 😉

Anika super fotky 😵 a teda ta zirafa ma ale jazycisko 😀 😀 😀

dakujem za pochvalu torty 😵 a ani ja som nezmensovala nic 😅 a presli mi fotky 😉

ozi
21. mar 2010

Čaute babenky, som tu dlho nebola, vôbec nestíham, maličká sedí, štvornožkuje a stavia sa pri nábytku, a tak musím stále dávať pozor, aby nespadla. Ináč je zlatučká, náš pokladík.
Samko mal 2 dni zase horúčky, a nič iné, ale už je dobre.Asi zase zuby, ešte tie zadné stoličky nemá všetky.

Maťo ešte využíva posledné lyžovanie.

Ináč sa máme fajn 😉 , keď bude trochu času, tak skočím na dlhšie 🙂

A nový koník 😕 , dá sa v ňom dobre orientovať? Či je to horšie?

annika
21. mar 2010

Ahoj, Ozinko!!!! Gratulujeme malilinkej, je šikulka!!!!
Čo sa týka tých zúbkov, ani my ešte nemáme dolné stoličky vonku, a veru sa tiež trápime s tým!!! 😒 😒 😒 😒 😒 😒
A vy ? Už bývate? My už chvála bohu, hej...Už to máme na 85% hotové, ešte garníže v kuchyni, ty, počúvaj tá umývačka je fakt super, asi som sa do toho zaľúbila... Celý deň tam hádžem riad a večer to zapnem... a v kuchyni mám poriadok, žiadny špinavý riad, tanier, pohár... no proste esssssssssssssssssssssssssssssssssssssssuper. 😉 😉 😉 😉 Len vieš, čo? Ten zásobník či držiak na príbore, sa mi zdá velký...nevieš kde sa dá kúpiť taký menší???? 😅 😅 😅

ozi
21. mar 2010

ani, čau a dík 😉

Už bývate? To je super, my máme tiež všetko hotové, okrem nábytku, ten už musíme postupne, ale nevadí, aspoň deti majú kde lietať 😀

Umývačka je fakt bomba vec, púšťam ju zvyčajne raz denne, nahádžem a pokoj 😵 😵 😵 , aj teraz by som mala umývať riad, bo ho bolo plno, lebo som robila šišky a takto mám veget

košíky neviem, kde sa dajú kúpiť, snáď nejaké domáce potreby alebo možno na nejakej stránke Bosch, ja mám ten zásuvkový príborník a je fakt skvelý.

ozi
21. mar 2010

S bývaním som inak spokojná, iba jediná vec mi chýba a to je krb, ale vraj aj to sa už dá v byte vyriešiť, tak možno časom 😀

zatiaľ mi môžeš zreferovať, ako horí ohník v Tvojom krbe, už ste ho skúšali?

annika
21. mar 2010

O tom zásuvkovom som tiež rozmýšlala vtedy, ale keĎže tú myčku máme dosť ďaleko od drezu, a nechc ela som behať apokvapkať celú dlažbu v kuchyni, tak som radšej ten košíkový som kúpila. Do toho si nahádžem veci a dám to do myčky. Len je to dosť velký...
A čo sa týka toho krbu, tak to je tiež super, práve teraz sa s tým hrám, každý deň zakúrime , potom tu beháme v tričkách 😀 😀 😀 😀 😀 😀 a ani to ranné upratanie nie bohvie aká velká robota...Za 5 minút je hotovo aj vychystáno. no a dreva máma hohohohohhooooooo, strašne veľa, svokor má zásoby na 10 rokov..... 😀 😀 😀 😀 😀 😀

salonka9
21. mar 2010

ahojte som tu nová, dúfam že Vám nevadí, že reagujem ozi na Tvoju chýbajúcu vec a to krb.
Ja bývam v novom rodinom dome necelé 4 roky, Keby som vedela aký "bordel" bude z toho dreva, tak krb nechcem.Ak by človek chcel naozaj mať upratané, tak by musel každý večer a ráno vytierať. Drobný prach je všade. Rozmysli si to ešte.Ja mám usladnené drevo cez zimu na terase, ale keď donášam drevo do obývačky, človek sa nevyhne tomu, aby Ti niečo neodkvaclo.
Priznávam teplo máme , v tričkách beháme, ale keď nastúpim do práce po materskej, tak máme v pláne prerobiť kúrenie a dať kotol.
Človek sa tiež nevyhnie začmudeniu krbu (náš bol pôvodne biely, ale už je čierny.Takisto plafón.V mojom okolí to ľudia vyriešili, tak, že krb obložili kachličkami a plafón, takými umývateľnými lištami.

janka_fr
21. mar 2010

Annika to je super ze uz byvate v novuckom 😵
My sme prave v nasom dome zburali dva krby, bol tam aj na prizemi a aj na prvom poschodi, ale je fakt ze tam by sme ich velmi nevyuzili, kdez to tu to vyuzijete, zima byva dost dlha.

Ozi videla som nadherne moderne krby do bytov, je to krasne.

bejca
21. mar 2010

ahojte 😵

Ozi vitaj super ze si sa ozvala a gratulujeme k pokrokom 😵

my sme sa mali celkom fajn na oslave 🙂 torta bola dobra 😉 a aj sme si fajn pokecali 😵 tak sme spokojni 😵

bejca
21. mar 2010

Petko krasne zagratuloval babke vsetko najlempsie jej povedal 😀 a prikladam par foteciek 😉

a mame nove farbicky do vane 😉 kuk :

annika
21. mar 2010

Jejj, Bejca, to sú zas aké farbičky-novučičky????že do vody,??? takéto som ani nevidela....xixixixixxi

bejca
21. mar 2010

Anika to su mydlove 😉 pokreslis a utres 😀 😉

a dam vam hadanku 😉 na fotke tejto su 2 babky , 3 vnucata a jedno pravnuca 😉 vysomarite sa z toho ?? 😀

annika
22. mar 2010

Ja to viem, Bejca!!! Celú noc som o tom rozmýšľala, tá slečna vedľa tvojej mamky je tehulka???? Je to tak???

l.lara
22. mar 2010

ty kks..annika, ja by som na to neprisla ani omylom.. 😀 😀 😀 a klobuk dolu aj pred zadanim hadanky, bejca..teda, ty mas ale hlavu, hihi

annika
22. mar 2010

Lara, počkaj, to je len moja hypotéza, Bejca to ešte nepotvrdila....hiihihii

l.lara
22. mar 2010

ale aj tak, na toto prist..🙂))))))))))))) mas moj obdiv🙂)))))))

l.lara
22. mar 2010

mima07, prave som prisla z DU, samozrejme, ze si mala pravdu s tym riadkom 70.......... 🙂 🙂 🙂 🙂 tak este raz diiiiiiiiik..... 😵 😵 😵

bejca
22. mar 2010

Anika presne 😀 ved to je Petkova krstna mama a sestranica v jednom 😉 takze ona bude mat babatko je tehu a presne je to tak 😵 a ze celu noc premyslala 😀 na Fb mas presny popis 😉

bejca
22. mar 2010

mama dcera alebo babka , mama a vnucatko 😉

a ako Petko hlada babatko ??? takto :

ssonusa
22. mar 2010

ahojte kocky,,, babatko sice momentalne nemame, ale mladsia dcera ochorela tak rychlo ako by bola dvojrocne mimco..tak som cely vikend stravila s nou a az dnes som sa sem dostala... mima07 aj tebe dakujem za privitanie a s tym snazenim je to tak, ze len teraz som vysadila tabletky...takze so snazenim prave zaciname... idem sa tu poobzerat po tych zmenach co tu nove 🙂 ako keby som sa tu vyznala po starom, ze? xixi 😀

vladkaz1
22. mar 2010

cafte moje lasky
Beji pekne foto ,annika tak isto ...
Ozi super ze sa avm dobre byva,nevadi ze neni nabytok ,my sme na to tak isto nemozeme sa rozhybat nejako s tym smerom ...
lara tak si dopadla dobre s tymi alergiami len 2 ti nasli?
ahoj ssonusa 🙂
Jani som rada ze je vam lepsie 😉

annika
22. mar 2010

Beji,to je super s tou Peťkovou krstnou, xixixix, Peťko bude mať kamaráta či kamarátku!!!! Aj v našej rodine by sa už mohlo s tým smerom rozhýbať, ale moji bratranci a sesternica vôbec neplánujú miminko... 😒 😒 😒 práve včera tu boli s mojou segrou, aj ona je trošku sklamaná, že babka nebude z nej ešte dobrých 5 rokov.... 😠 😠 😠 😠 😠 😠
Dnes sme boli s Robkom v materskom centre, aspoň nech takto je medzi detičkami, ani som nemala problém s ním, nebol ani agresívny, pekne sa podelil s detičkami o hračky, aj poslúchal 😀 😀 😀

annika
22. mar 2010

SSonusa, nech sa rýchlo uzdraví tá vaša dcérenka a vám prajem úspešné snažilkovanie...xixixixixi

mima07
22. mar 2010

caute asi aj maly bude chory ☹ ja uz som tusim zdrava 😀
annika v gyori je zoo? ake velke,
lara sak si zarobila uroky 😀 😀 ty si mozes dat aj odpocitatelnu polozku len keby si nemala vobec nic ani tie uroky tak ti je to k nicomu

annika
23. mar 2010

Mima, je Zoo a nie také velké ako v Blave, ale je krásne, okrem slona sme tam našli všetko, čo sme hľadali, xixixi a vstupné je oveľa lacnejšie ako v Bratislave, 1200 Ft na dospelého!!!!! A deti do 3 r. bezplatne.

ssonusa
23. mar 2010

Ahoj vladkaz1 🙂 ... annika dakujem a medzi recou - krasne fotecky ....mensia je stale chora, nadcha, kasel (esteze uz sa vie o sebe starat sama co sa tohto tyka), teplota len okolo 37,1... a ona chce tak strasneeee ist do skoly... 😎 tak ju este zatjra nechavam doma a uvidime... esteze tu to v skole beru uplne inak ako na sk... a co vas maly mima07? prekonal to tvoje zdanie, ze asi bude chory? dufam, ze ano... 😉

vladkaz1
23. mar 2010

annika super ze ste si uzili ,ja som mala dnes makaci den .
Mima zas je chory? nedavno ste tusim boli nie?
Beji kde si?
My sme boli v cirkuse jak Bejka a na druhy den zas ,ale len zverinec pozriet
.Nemam silu na nic ani naladu ,cakam na to vyrozumenie zo skolky som velmi zvedava 😒