Snažilky, tehulky a mamičky - 35 a viac. Ste tu nejaké?

aja7
27. jún 2007

Ahojte babulky, najde sa medzi vami buduca mamina cca 35 rocna ? Nechcem tu byt sama 😉

janka_fr
25. mar 2010

Soni tak ako, uz trosku lepsie?? No ja ti ani moje meno pisat nemusim, mam ho v nicku 😉, takze so zapamatanim nebudes mat problem.

Mima, Alexovi prajem skore uzdravenie.

Kocky uz sa na vas velmi tesim 😵 😵

ssonusa
26. mar 2010

Jani, dakujem za opytanie... mladsia uz sa tvari uplne zdravo, lebo maju dnes na telesnej hrat basket a maju tam nejaku sutaz a keby vynechala tak strati body a vedenie 😀 A ja uz hltam ako diva, len mi to sada na uzliny a stracam hlas... co by mi ani tak nevadilo ale 90% mojej prace je v odpovedani na zvedave otazky po telefone 😅 ale mam vikend na liecenie.
Mima tiez sa pripajam k Janke, skore uzdravenie malemu Alexovi - mimochodom, krasne meno ste mu dali 😎

ssonusa
26. mar 2010

Inak mate vyborny napad s tym stretkom... dufam, ze porobite nejake fotecky, z ktorych sa potom mozem tesit aj ja, kedze na stretko dorazit nemozem (ani nemam miminko, s ktorym by som za vami isla, jedine tie moje dve velke hepy na varovanie 😀 ).... mozno niekedy nabuduce, ked budeme na sk,,,

bejca
26. mar 2010

Soni fotky z minuleho roku zo stretka mam ja v albume na FB 😉 ak si tam mozes kuk 😵 😉

ssonusa
26. mar 2010

Jej, idem hodit kuk,,, ked stihnem este tu, ked nie tak vecer... 😎

bejca
26. mar 2010

ja uz mam upratane skoro vsetko okrem vysavania 😉 ale mam dnes akusi blbu naladu 😝 takze idem asi dopozerat Panelak a potom hajuskat 😵

dajte vediet kocky o tom stretku 😉

annika
26. mar 2010

Aj my sme mali blbý deň, Bejca, Robko má zapálený pindík, boli sme u urológa, utorok idame tiež na kontrolu,,, 😝 😝 😝 😝
Doki mu to stiahol, vyčistil, teraz to čistíme repíkom a natierame canestenom,,,, ale Robko sa držal ako chlap, ani nemukol, neplakal...hrdina velký!!! 😅 😅 😅 😅 😅

annika
26. mar 2010

Takže na stretko asi nepôjdeme.. ☹ ☹ ☹ ☹

ssonusa
26. mar 2010

Jejda Gabi,,,vidis, to? ja mam dve baby a ani by ma nenapadlo, ze aj taketo choroby su...sice mam dvoch synovcov, ktorych som "vychovavala" so segrou, aj jednemu nastrihavali pidnika, druhemu jazyk, ale potom som mala ja dve baby a nejko som uz na taketo chlapcenske choroby zabudla... A doma ti neplace? neboli ho to? ☹
Bejci,,,ty sa mas... nas upratovanie len caka,,ale decka idu zajtra do slovenskej skoly, a ja s nimi a to pridem az navecer domov,,takze upratovane bud v nedelu, alebo im to necham na tyzden... od pondelka maju 14 dni prazdniny....tak nech sa neunudia 😉

annika
27. mar 2010

Sońa, nám nastrihovali aj jazyk .... My máme tekúto smolu, ale čo robíš? Dík za otázku, ešte mu to bolí trošku, pri cikaní sa sťažuje, že mu to štípe, potom mu natrem krémikom. Ale už nemá taký červený. 😉
14 dní prázdnin???? Joj, to bude raj! Pre decká....Nemáš o nich fotky??? Už som zvedavá na vás!!!!xixixixi, no ja už musím, malý sa zobudil...ideme cikať... 😝 😝 😝 😝 😝

bejca
27. mar 2010

Anika mrzi ma to :((( hlavne ze ma Robko problem s pipinkou :(( chuda malinke ..ja s atakboji aby sa Petkovi nieco take neprihodilo ale teda ja mu to " pretahujem " aj ked len trosku ale predsa 😉 a veru Robko uz aj ten jazycek ma....chudiatko malinke 😔 cmuky cmuk 😵

Soni neboj porobis sup sup 😵 a u nas maju baby problemy aj s dievcatkami ☹ uz boli na nejakom prerezavali posevneho vchodu ci co .... ☹ stava sa vselico 😅

ssonusa
27. mar 2010

Gabi, ja si zivo pamtamm synovca, ked mu nastrihalavli pindika,,, bol mimino, mozno cez 6 meisacov a absolutne sa chuda nevedel vycikat...cvrkol do plieny, zacal strasne revat, tak umyt, zabalit, na ruky ucicikat a za par minut si znova cvrkol a znova rev a podobne a takemu mimcu nevysvetlis, ze vycikaj sa naraz, nech ta to boli chvilu v kuse a potom mas pokoj..takze snad to nemate az take hrozne a Robka mi je uprimne luto.. tak sa drzkajte... 😅

ssonusa
28. mar 2010

Caute kocky,,, potrebovala by som od vas drahocene rady... kupila som si vitaminovy pripravok pre pripravu na tehotenstvo - tehotenstvo a po tehotenstve - sorry, prekladam to ako tatar 😀 Obsahuje to okrem ineho kyselinu listovu, zelezo, omega 3, vitaminy B1, 2, 3, 6, 12, calcium,selenium, omega 6, magnezium, vitamin K1, D3, C, prirodny vitamin E, prirodny beta karoten - tak som za to vyvalila kopec eur a teraz sa pytam: spravila som dobre? 😅 Ale vazne, citala som, ze po vysadeni antik. treba doplnit kyselinu listovu, a nasla som v lekarni toto... co vy na to?

bejca
28. mar 2010

Soni ja som si take kupila tiez , je to isto super ale ja som od toho pribrala a doki mi potom predpisala cistu kyselinu listovu a tu berem stale 😉 ale isto je to dobre tak kludne papaj 😵 a drzime palceky na vysledok 😵 a mimo ineho vsetko naj k meninkam 😵 cmuuuuuuuuuuuuuuuuuuuk 😵

bejca
28. mar 2010

a kupili sme Petkovi prilbu 🙂 mozte kuk 😉

bejca
28. mar 2010

a boli sme si trosku vyrazit na prechadzku 😉

ssonusa
28. mar 2010

Bejci diky za rady... drzala som v ruke aj cistu kyselinu listovu...tak nabuduce kupim radsej asi uz len tu... toto je nastastie len 30 tabliet tak z toho snad uz velmi nepriberiem.... 😠 a maly ma krasnu prilbu a to prostredie co ste tam boli na vylete, to vyzera uplne super... 😎 to mate blizko domu?

bejca
28. mar 2010

hej cca 1 hodinku peso z domu 🙂 a cez leto je to uzasne na cele poobedie a muzik vecer chodi pre nas tam 🙂 su tam kačky , labute , pavy , kozy , hrdlicky ..no vseeeeeeeeeeeeeeeelico 🙂 😵 rada tam s nim chodim 😵 a ak sa u vas da kupit len kiselina - u nas jedine na recept ...tak si kup len tu 😵 a tych 30 tabliet v pohode aspon si doplnis vitaminy 😵

bejca
28. mar 2010

a jasne ze dakujem za pochvalu 😵

bejca
28. mar 2010

a est epar 😉 kedze je tu dost kociek co nechodia na FB 😉

annika
29. mar 2010

Jej, Beji, krásne fotky! My sme včera neboli vonku, fúkal severný vietor, tak len sme zbehli do obchodu a naspäť.
A Peťko má krásny bicykel aj prilbu! A už vie bicyklovať? Robkovi to už ide, len ho musím zatlačiť, dať mu ten šung, potom je o.k. Ale motorka na baterku sa mu viac páči...je po ockovi...xixixixxi
Soni, ja som tiež brala vitamíny ale len počas tehu, pred tehom nie...ale určite ti to neuškodí, držíme palce!!!!

ssonusa
29. mar 2010

Bejci, u nas ta kyselina listova bola na policke hned vedla tychto komplet vitaminov... takze sa da kupit bez receptu... som ani netusila, ze na sk je to len na receptik... To prostredie je na vyletiky ako stvorene... 😅
Annika, budem papat vitaminiky - som citala, ze po vysadeni tabletiek je to dobre... a tieto co som kupila su vyslovene pred, pocas a po...tak skusim... zacinam pomalicky chudnut, ako som tie tabelty vysadila, tak nech mam zasa z coho naberat spat 😀 ... u nas je dnes prvy den 14 dnovych prazdnin a je tu tma, zamracene, prsi, nie je velmi zima ale je tak hnusne, ze sa cloveku chce len spat... tak im tie prazdniny velmi dobre nezacinaju..ale to je len prvy den,,,snad sa to polepsi..

janka_fr
29. mar 2010

Ahojte,

Beji paradne fotky 😵

Soni ja som nebrala ziadne vitaminy pred tehu, vysadila som HAK a hned po vysadeni sa nam to podarilo, vitaminy som brala prvy trimester a kupila som si ich tu na SVK ale normalne, boli vo volnom predaji bez predpisu. Nebola to len kyselina listova ale kombinacia viacerych vitaminov. Drzim vam palceky.

Dnes vyzera ze bude zase krasne pocasie 😵 , dufam ze bude tak to pekne aj zajtra. Tesim sa na vas.

janka_fr
29. mar 2010

Soni aj u vas maju deti tak vela prazdnin??Vo Fr. mam pocit ze len prazdninuju, vo februari mali prazdniny dva tyzdne a teraz zase 2 tyzdne 😕

ssonusa
29. mar 2010

Ana Jani, aj tu stale prazdninuju,,, a na secondary school, co je od 12 rokov, maju prazdniny uz od 31.5. - mam na mysli letne... 😎 Janka, a u vas su tiez take hrozne drahe tehotenske testy ako tu???? mam pocit, ze pod 13 eur som ani nevidela 😨

janka_fr
29. mar 2010

Soni to ti neviem povedat, lebo mi ked sme sa vratili z Australie, tak sme boli u nasich dva tyzdne a vtedy som prisla na to ze som tehotna, test som si robila na Slovensku a aj prve vysetrenie a ultrazvuk mi robili v Ba.
Vo Fr. sa mi nepaci ako maju skolu, do skolu chodia po, ut, streda je volno, stv, pia, so, je skola. Takze nemaju volny vikend. Bola tu okolo toho dost velka polemika, neviem ci to uz nahodou aj neplati niekde na skolach. Dalsia vec co sa mi nepaci je ze deti koncia v skole o 16:30. Podla mna je to dost neskoro, oni tu maju dvojhodinovu obednu pauzu a to nielen na skole ale aj v zamestnani.

janka_fr
29. mar 2010

no napisala som to hrozne, myslienky su rychlejsie ako to co hodim na sklo 😀 . Malo byt ze mozno na niektorych skolach uz nechodia do skoly v sobotu.

bejca
29. mar 2010

jaaaaaaaaaaaaj kocky aj ja sa uz na vas tesim 😵 velmi velmi velmi 😵 no a verim ze pocasie nam vide 😵

dakujem za pochvalu foteciek 😵 kocky ak budete chciet mozem tam behnut na prechadzku 😉

Anika Robkovi drzime palce na kontrolu 😉

teda s tymi prazdninami to mate zaujimave 😅 sice to deti isto tesi ale co s nimi ??? to mate tolko volna v praci ??? 😕

ssonusa
29. mar 2010

No moje zlate... moje deti travia prazdniny na sk.... skoro tri mesiace..ale postupne im to skracujeme.. tu zacina skola posledny augustovy tyzden a to im este musim kupit uniformi, lebo pred prazdninami to kupovat nechcem..este stale potvorky rastu.... a 2,5 mesiaca je dlha doba..treba to kupit tesne pred skolou... u nas je skola pon-piat... mladsia od 9,00 do 14,40 - medzitym maju dve dlhe pauzy, myslim ze cca 20-30 min., lebo aj jest aj von na dvor stihaju ist... starsia ma skolu 9,00-16,00, medzitym hodku na obed a v stredu su len do 13tej.. takze sa to da..
babulky si to uzite to vase stretko, tu ma byt zajtra 1-5 stupnov, a moznost snezenia.. u nas, chapate? tu sneh skoro nepoznali.... a potom sa tesim ja na foteckyyy....

bejca
29. mar 2010

Soni tak to je fajn ked mas kam dat 😉 no a teda kosu tam mate riadnu 😅 😕 😨 a fotecky hadam budu 😉