Snažilky, tehulky a mamičky - 35 a viac. Ste tu nejaké?

aja7
27. jún 2007

Ahojte babulky, najde sa medzi vami buduca mamina cca 35 rocna ? Nechcem tu byt sama 😉

annika
30. apr 2010

Bejuška!!! Aj ja sa teším s tebou!!!! Juj, majte sa krásne!! Dobrú noc! 😀 😀 😀 😀 😀 😀

bejca
30. apr 2010

dakujem Anika 😵 a dobruuuuuuuuuuu 😵

vladkaz1
1. máj 2010

beji supeeeeeeeeeeeeeeer som stastna za vas ,neboj vsetko zvladnete juj jaj sa moc tesiiiiiiim 😵 😵 😵 😵

bejca
1. máj 2010

dakujeeeeeeeeeeem Vladka si zlata 😵

inak dobre ranko vsetkym 😵 dnes ideme k svokrovcom , svokra ma narodeniny tak ideme grilovat snad nebude prsat 😅

pekny den 😵

vladkaz1
1. máj 2010

Aj vam pekny no my az menej pekny mame mala sa nam dogrcala prave muz ju kupka ... ☹

annika
1. máj 2010

Ahoj!! Vladi, čítala som na FB, že má úpal...chúďa malé...pušteky letia, nech sa rýchlo dá do poriadku!!! ☹ ☹ ☹ ☹

l.lara
1. máj 2010

ahojte... 😵

beji, aj ja sa veeeelmi tesiim.. 😵 som neodpisovala, ale stale som sem chodila nakukat, kedy napises 😀 u nas nie je velmi pocko na grilovanie, dufam, ze u vas je krajsie 🙂

annika, veru, treba sa ist zabavit... 😵 😵 😵 chlapi si niekedy neuvedomuju, ake poklady doma maju.. 😒

vladka, mala ako? zjedla nieco?

l.lara
1. máj 2010

ozaj beji, muz vybavil tu sukromnu, takze uz je to iste. cakam na zmluvu, nevie mi povedat ani kolko sa tam plati. povedal mi len priblizne.. chlapi.. ze prinajhorsom to zrusime, ked nebudeme vladat platit...za sefom sa chystam buduci tyzden, dala som si dead line.. 😀 ale nic si od toho neslubujem..

ssonusa
1. máj 2010

Ahojte babulky, prave mi odisla navsteva - mali sme tu kocku na stazi a od vcera bola u nas ...

Bejus, som velmi, velmi rada, ze ste ok,,,, drzim palecky nech to tak je az do decembra (aj moja mladsia je decembrova - 23.12.) 😎 a ten vas dnik plny aktivit by zlomil aj kona tak sa nediv, ze si bola unavena 😀

Anika, ako Gabika? uz jej lepsie? moje sa z toho dostali hned, tak sa tesim, lebo Domca ma pred testami... 😅

Lara, som zvedava, kolko za tu skolku budu pytat a hlavne co vsetko tam pre tie deti budu za tu cenu aj robit... A na stretko so sefom vela stastia... 😉

Vladi, krasne fotky - vas tatino by mal byt pysny ake kocendy doma ma... 🙂

Tak vam prajem vsetkym krasny zvysok dna... u nas inak po asi 3 tyzdnoch dnes zaprsalo, tak sme sa zas citili ako "doma" 😝

ozi
1. máj 2010

ahojte babenky, som tu dlhšie nebola, ale cez deň toho veľa nestíham a večer sa mi nedalo ísť na PC, lebo ho máme v detskej 😝 , ale už sa to zmení, som dostala noťas k narodkám 😉

len toho času je ešte trochu menej, keďže som začala pracovať 😝 , ale našťastie iba dva dni v týždni po dve-tri hoďky. Keďže som dlho vo svojom obore nepracovala, nemohla som odmietnuť 😕

dočítavať Vás už asi nie je šanca, tak sa možno priebežne novinky podozvedám 😅

Samko je prijatý do škôlky 😵 , len to je taký náš drobček, že všetky deti budú od neho väčšie

pridala som do albumu aj nejaké fotky, ak chcete, nakuknite 😉

ozi
1. máj 2010

a dnes máme krásny deň za sebou, od rána sme boli vonku a opekali a grilovali, Samko ani nespal, tak odpadol už o pol ôsmej, ale bol zlatý a malá si tam v kočíku pospinkala riadne, nerušil ju žiaden mestský hluk, a potom sedkala a hrajkala sa na deke, bola zlatučká, hoci celá zapackaná od všetkého možného
😀

ozi
1. máj 2010

v júli chystám pre mm prekvápko, máme desiate výročie, tak chcem zájsť ich dať pofotiť, aj keď si neviem predstaviť prísť niekde do ateliéru s tromi deťmi a ešte to aj utajiť pred manželom. Chcela by som dať spaviť fotky tak 60x100 a dať na stenu do pracovne. Tak som zvedavá, ako to vypáli

😀

ozi
1. máj 2010

my už máme vybratú dovolenku , manžel dostal z firmy zadarmo týždeň na Kanárskych a partner za 800, all inclusive, a ja, že bez detí nejdem 😕, nech ide sám, idú sami aj jeho dvaja kolegovia, jeden sa rozvádza a druhý nemá partnerku
😝

ozi
1. máj 2010

manželovi potom navrhli zobrať aspoň Sašku, a ja , že ee, ešte aspoň Samka, tak to vybavil a nakoniec ide aj Maťo 😵, ten sa rozplakal, tatík ešte vybavil aj jeho, hoci je to v septembri a bude musieť vynechať školu
😅

ozi
1. máj 2010

Pôvodne sme chceli ísť do Turecka, ale takto nás to aj tak vyjde lacnejšie, za Maťa polovicu, za Samka letenku a za Sašku letiskové poplatky , ale sa teším, že to takto vypálilo a môj manžel sa super zachoval 😵 😵 😵

som vedela, že môj manžel je poklad 🙂 🙂 🙂

ozi
1. máj 2010

som si pokecala 😀 , môžem ísť spať 😔

ozi
1. máj 2010

Ešte som zabudla nejaké info o Saškiných pokrokoch 😀 :

Chodíme okolo nábytku, niekedy sa pustí a skúša, koľko postojí, kroky ešte ee, dáva pápá, robí ťap-ťap, baran baran buc a ukazuje no no no, tancuje na hudbu, robí môj a hladká po hlave Samka / a potom ho za vlasy vyťahá/, dá pusu, keď jej povieme, je naše zlatíčko, bambuľka 😵 , chalani ju zbožňujú 😉

váži niečo cez 7 kilo a meria 70 centi, takže drobček, má dva zúbky, do prsníka ma našťastie nehryzie, ale skúša si to na mojom pleci 😀

tak a teraz už naozaj idem 😔 , dobrú

vladkaz1
2. máj 2010

Ahojte neviete co je s Lubi????

bejca
2. máj 2010

ahojte 😵

jaaaaaaaaaaaj ja som nachodena a unavena ako debil 😀 poobede sme isli do Mobelixu , potom do Ikei a este potom doma na nakup do Tesca 😝 a uz som ledva prisla domov unavena , brusko ma bolelo ...no hruza 😀 Petko uz spinka a ja pojdem asi za chvilku za nim aj ked som chcela pozerat Lets Dance ......... no co uz tehu je tehu 😀 😉

Soni dik 😵 a teda uvidime ako sa " strafime " my 😵

Lara ved uvidite ako s tou skolkou a hlavne s pracou 😉 jednoznacne drzime palce 😵 a dakujem 😵

Ozi teda super pokroky , fotky uzasne , a dovolenku zavidim v dobrom 😵 uzite si to 😵

Vladka drzim palceky nech vam je uz lepsie a s Lubi mas pravdu ...

a ajMima nas zanedbava a aj Nika a aj ostatne kocky !!!! 😉

annika
2. máj 2010

Ahoj, kočky! Ozi!!!Saška je šikulka a plánovaná dovolenka úžasná!!!! 😉 😉 😉 😉
Bejca, čo ste nakupovali celý deň??? Mali ste určite dobrého sponzora..... 😀 😀 😀 ale teraz sa pekne šetri, nenamáhaj sa, prosím!!! 😉 😉 😉
Soni, ahoj!!! Dúfam, že už neprší u vás...
Gabina je už na tom lepšie, utorok budeme múdrejší....ešte kašle dosť a je taká malátna a slabá, nepáči sa mi nejak.... 😅 😅 😅
My sme dnes boli u našich, oci mal meniny, tak sme mu zagratulovali... 😉 😉 😉

ssonusa
3. máj 2010

Ahojte...
Anika, mame krasne pocasie, z poslednych troch tyzdnov prsalo len jedno poobedie, co je na tieto pomery velmi neobvykle 🙂 A co bude v utorok, ked budes za Gabiku mudrejsia? idete zasa k lekarke?

Ozi, zdravim... som tu "nova"... blahozelam k super zamestnavatelovi manzela... myslim tym, tu dovolenku, znie to super... Kam presne idu na Kanare?

Bejci, setri sa,,, takyto nakupny den skoli aj netehulu... 😀

Nam vcera mladsia dcera rano vstala, ze ju boli krk ked chce otocit hlavou - pristipnuty nerv na krku... na to sedi v kuchyni za stolom a zrazu, ze ona nevidi - uplne zbledla, oci dokoran otvorene - vyplestene a nevladala ani hovorit. Tak sme ju odniesli na gauc a az ked sme ju polozili a zdvihli jej nohy tak sa spamatala ☹ Hrozny zazitok,,,, dala som jej pomaly pit tak sa jej o chvilu vratila farba a poobede uz bola fit - az na ten nerv na krku... chuda moje, bola cela rozklepana - taketo nieco sa jej stalo prvy krat a hrozne ju to vyplasilo... A mna tiez...

Dnes je tu sviatok, ale ja som v praci, lebo my mame volno cez slovenske sviatky... Tak idem makat,,, zatial ahojte

annika
3. máj 2010

Juj, Soni, to je veru šok, takéto niečo, že zrazu nevidíííí.... 😕 😕 😕 Ja by som asi hneď spanikárila...
Gabina bude mať výsledky výteru zajtra, z krvi neviem kedy....ale keĎ ten výter bude negat, tak išlo o virózu.... tak potom atb boli na nič...
Ja som Robka teraz dala spať, a prvýkrát bez plienok...uvidíme ako sa zobudí.... 😉 😉 😉

ssonusa
3. máj 2010

Gabi, tak dufam, ze nebudete prat 😀 Nam sa vacsinou na prvy raz zadarilo byt suche, ale potom ked uz som sa tesila, ze to zvlada tak pustila... 😀 To chce vela trpezlivosti... a drzim palceky na zajtra na tie vysledky...

l.lara
3. máj 2010

soni, to teda musel byt hrozny zazitok..:((( ja by som asi riadne spanikarila..Chvala Bohu ze ste v poriadku.. 🙂 a nepojdete na nejake vysetrenie?

annika, daj vediet ako zvladol robko spinkanie bez plienky 🙂

beji, dakujem a neprehanaj to s tymi aktivitami.. 😵

l.lara
3. máj 2010

ozi a gratulujem k skolke, nech sa dari.. 😵 😵 😵

bejca
3. máj 2010

ahojte 😵

no my od dnes rana teplotujeme 😒 Petko ma cely den vyse 38 teplotu 😔 ale az na vecer som mu dala paralen cipok , tak sa mu teraz trosku ulavilo a uz spinka , dufam ze v pohode do rana a snad zajtra bude lepsie vobec netusim z coho to ma 😖

na nakupoch sme nic vynimocne nekupili to skor len tak na " prechadzku " .... minuly sme cca 12 euro 😀 Mobelixe som kupila 3 plysove hracky z cca 7 euro na 1,99 - tak pre nasich kamosov - Julinku , Martinka a Patku k nejakemu sviatku a v Ikei som kupila len baterky , 2 nadoby na vodu - tie s tym striekacom a to je vsetko 😀

bejca
3. máj 2010

Vladka ako mala ??? dufam ze uz lepsie 😵 cmuuuuuuuuuuuuuk 🙂

annika
3. máj 2010

Lara, Soni, nezvládol to, zobudil sa pocikaný..... 😖 😖 😖 Zaspal o jednej a o tretej som ho budila, lebo by spal až do večera.... 😅 😅 😅 😅 😅
Dnes som stihla kaderníčku.... 😉 😉 😉 tak som peknááááá xixixixi..... 😀 😀 😀 😀

annika
3. máj 2010

Bejca, a ty ako??? Už je ti lepšie? 😉

vladkaz1
3. máj 2010

Ahojte nestiham ako vzdy a dnes som mala makaci den rano mala grcala tak som zas vsetko prala umyvala a do kola potom sme isli doktore ma ANT. no a potom na novo domov upratovat varit prat vsetko na mna cakalo ,nasral ma muz tak som od nervov vyzehlila celu malej skrinu ... 😝 az na pancuchy ... inak pohoda 😀