Snažilky, tehulky a mamičky - 35 a viac. Ste tu nejaké?

aja7
27. jún 2007

Ahojte babulky, najde sa medzi vami buduca mamina cca 35 rocna ? Nechcem tu byt sama 😉

l.lara
5. máj 2010

soni, ved ani my. a vies co by som za to vtedy dala? ☹ stale som sa iba cudovala, preco ma mala neposlucha a preco sa nechce obliekat do skolky a preco sa nechce cesat a...........................................

bejca
5. máj 2010

ahojte 😵

Janulka velmi pekne ti dakujem za nazorne ukazky a aj za krasneho modela 😵 ja ta chcem poprosit ze aj by som teda kupila nejake tie gatuse ale !! 😉 cenovo nejako lacnejsie lebo aj muz skonstatoval ze za taku cenu nakupime tolko jednorazoviek ze dovtedy sa aj cikat odnauci 😀 😉 takze ak by nejake take gate s nejakymi vkladacimi su co su prijatelnou cenou aj by som kupila ....a tu objednavku som zrusila 😉

Lara super ked chodis na take sedenia ja nikam 😅 a nic potom neviem a alen hucim po Petkovi 😒 😔 a potom som z toho na prasky 🙄 a mrzi ma to ☹

Soni neboj vas pripad to nebude 😉 a teda som sa usmiala ze sa citis konecne doma 😀

bejca
5. máj 2010

a my mame opat stale horucky dnes ☹ zajtra pojdem radsej k doki 😒

ssonusa
6. máj 2010

Bejci, ako maly?

Tu je stale zamracene a prsi, neprsi, prsi... tak uz asi zacina to obdobie, kedy vam budem zavidiet slovenske teplucko...
ale mam dobru spravu - uz mam kupene letenky na sk... od 5.7. do 22.7. jupppppiiiiiiiii...... to bude nasa tohtorocna dovolenka..... domovina

vladkaz1
6. máj 2010

je Bejka drzkajte sa moja 😵 ja som v noci grcala a mala bolesti a nakoniec nic ... nuz co uz musime cakat

Soni aj u nas je otrasne pocko .. ako inak? co nove?

annika
6. máj 2010

Ahojte!!! Včera u nás lejak ako hrom!!! 😠 😠 😠 😠 Za pár minút nám zapršalo vyše 10 cm vody , náš malý pes skoro plával na dvore... 😀 😀 😀 ale teraz už je pekne... 😀 😀 😀
Beji, ako sa máte? Boli ste u dr.?
My sme boli dnes s Gabinou, výsledky z krvi len pondelok asi, ešte dostala sirup na kašel, s otrasnou chuťou.... 😖 😖 😖
Vladka, aj ty sa drž, moja! Myslím na teba každý deň... 😉 😉 😉 a prajem rýchly pôrod bez komlikáciíí, a som zvedavá už na Boriska... 😀 😀 😀
Soni, bryndzové halušky so zlatým bažantom, čo??? To vám tam chýba určite!!!! Ináč pociťujete niečo z tej sopky z Izlandu, nejaký popoľ alebo niečo iné?....
Joj, mám novú fotku, predvčerom sme dostali kabátik od krstného /akurát pasuje!/ , bol v Turecku na dovolenke, tak mu doniesol tento kožený kabátik Harley D. ako darček.... 😉 😉 😉
A 3. fotka je môj účes aktuálny...

janka_fr
6. máj 2010

Ahojte,

Annika velmi ti to svedci a maly je super v tej bundicke.

Soni to je super, si tu dovcu poriadne vychutnajte.

Vladka dufam ze uz je vsetko v poriadku.

Beji ako Petko?

vladkaz1
6. máj 2010

Ahojte uspala som malu tak mam chvilku kludu ,dakujem za opytanie .. uz je toho namna dost volala som aj do nemocnice nic mam prist 13 teho asi sa otvaram ,ak do vtedy nieco mam hned prist .
Annika maly je fesak jak hrom jaky macher bunda super 😉 uz len motorka mu chyba
Jani a vy ako? Ako sa vam byva?Juj plienocky mas nadherne 😉
Ja som vcera pozerala ,ze ak prehnem vrch na tej popoliny tak ju mozem davat od narodenia malemu ,len kupit vrchne gatky ... posluzia aj na siroke balenie ..
beji ja popozeram nieco na nete ,len ja som pouziva iba iste druhy plienok tak ja neviem poradit so vsetkym a su stale nove a nove drahe podla mna niektore zbytocne ...

janka_fr
6. máj 2010

Este som zabudla, dnes bola v tv relacia, kde hovorili o odplienkovani a pediater sa vyjadril, ze nocne odplienkovanie sa moze podarit az po 6 mesiacoch alebo az do konca po roku od denneho odplienkovania. Velmi vynimocne to moze byt do dvoch tyzdnov , alebo mesiaca. Takze netlacit a nechat tomu volny priebeh 😉

janka_fr
6. máj 2010

Este k plienkam, Beji ja som pozerala SWB(Swadlebees) PUL nohavicky a tie stoja okolo 10 eur, vo vnutri maju zahyb, takze tam strcis ako vkladku aj obycajnu plienku stvorec, ale vhodnejsia je nejaka dobre sava plienocka, bambusova najlepsie. Vam by bola vhodna velkost L to je az do 18 kg niekde som nasla aj rozmery stehna a pasu ku danej velkosti, tak ak by si chcela poslem link. Potom by si si uz len kupila Kikko bambusove stvorce, vyborne saju, velmi prijemne, jemne(mam ich doma takze pisem z vlastnej skusenosti) a tie stoja 3ks 8 eur a videla som ze tu na koniku ich jedna kocka ponuka za 7 eur nove. Koneic koncov by ta to vyslo na nejakych 17- 18 eur. Mas moznost PUL nohaviciek bud na patentky(ja uprednostnujem), alebo na suchy zips. Inac aby si mala predstavu ako su strihovo tak ak pozries tie maskacove PUL nohavicky co mam tak su im velmi podobne.

vladkaz1
6. máj 2010

Jani ja som SWB mala ,ja som nebola spokojna mne ich Lucka precikala

bejca
6. máj 2010

ahojte 😵

som len na skok , boli sme u doki , vsetko ma v poriadku - dychanie , hrdlo , brusko prehmatne ...teplotu dnes sme nemali .....dala som mu spravit tie vytery a zobrala mu to CRP a to mal v poriadku , vraj je teraz toho vela 🙄 tak hadam bude oki .....

co sa plienko tyka Janka prosim ta hod mi nejake linky a ja si to pozrem 😉

Anika super uces kocka a Robko super macher 😵

Vladka ty nevracaj a Oliverkovi nakaz bud posluchat alebo ist von 😉 a cakam aj od teba linky 😉

ozi
7. máj 2010

Čaute, baby, tak už aj ja somzačala riešiť plienky, dva dni po noci sucho, dnes zase mokro 😠 ,

http://www.ekoplienky.sk/product/gro-baby-wonde...
vybrala som z týchto, ale neviete mi niekto povedať, či ten suchý zips časom neprestane držať? Či by neboli lepšie na cvoky? 😕 ako napr. tieto? http://www.ekoplienky.sk/product/bummis-super-s...

vladkaz1
7. máj 2010

Ozi suchac sa vzdy casom trocha vychodi a este zasedne ,ber na cvoky mne dnes prisli tieto kuk ....

ozi
7. máj 2010

vladka, aké sú to? Hoď link, plís 😉

vladkaz1
7. máj 2010

Ozi ani nemam link lebo to som nasla nove na MMB predavala jedna holka posledne 2 kusy a neni tam znacka ... neviem od kial je to vozene ..alebo co ale su slusne .. za tu sumu 🙂 tesim sa

ozi
7. máj 2010

koľko Ťa vyšli?

vladkaz1
7. máj 2010

18 eur spolu 🙂 3 kusy aj s vkladkami ,ale mala som tam zlavu ....

ssonusa
7. máj 2010

Ahojte,,,

Vladka, myslim na teba..drz sa... a prosim ta das niektorej z kociek vediet ked uz to bude aby to sem mohla hodit? ci ako ste dohodnute? aj ja by som chcela vediet, ked uz to budes mat za sebou.... 😉

Anika, maly je riadny frajer..strasne zlatucka a mamina fesanda 🙂 a mas pravdu, aj halusky aj pivko chybaju... snad sa nam podari predlzeny vikedn na kovacovej - tam som ine neobedovala ako dieta len halusky,,,ale bez pivka 😀

Bejci, super, ze maly uz nema teplotu... je to tazke ked su deturence chore... ☹ Radsej nech bahaju a nicia nas svojou energiou, ze?

Jani, ake je u vas pocasie? tu je dnes len 11 stupnov, studeny vietor - no nic moc... po tych teplych 3 tyzdnoch je to velky rozdiel 😠

ozi
7. máj 2010

vladka, super cena, aj ja cééém 😅

no idem hľadať ešte dakde inde

ozi
7. máj 2010

vladka a dík

soni, ahoj 😉

vladkaz1
7. máj 2010

Ozi ano ved preto som zobrala aj oranzovu pre maleho ze supis cena na nove zabalene plienky pripadaju mi jak wonderosky materialom ale stihom su ovela lepsie,Lucke su este dobre ak by si chcela odfotim ti na nej neni problem.
Ale ja pojdem este kupit tie Gro baby ale vrchne gatky asi 2 he .. ale tento mesiac nemozem ,je ine predjesie ,buduci nakupim zas nieco .
Soni jasne dam vediet urcite,poslem Bejke sms..dakujem 😵

annika
7. máj 2010

Ozi, ja som si teraz objednala tie nohavičky na cvoky, na ktoré si si dala link. 😉 Uvidím aké budú... 😀 😀 😀 😀
Teraz som dala Robka spať normálne s textílnou plienkou + slipy... 😉 😉 😉 No a podložku tú nepremokavú pod plachtu... 😀 😀 😀

vladkaz1
7. máj 2010

Annika aj ja cem aj cem take ☹ 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 hihi ale budu raz 😀

ozi
7. máj 2010

ahojte, tak ja som nakoniec objednala tieto http://www.babykind.co.uk/wonderoos.htm

tak dúfam, že budú ok 😕

ani, tak daj vedieť, aké sú 😉

ale myslím, že splnia účel a to je, aby naše drobce cítili, že sú v mokrom a uvedomovali si to, lebo Samko je cez deň v pohode, ale nad ránom sa občas pociká, tak aby ho to nútilo sa pýtať, lebo, keď má pampersku, tak ho nič nedonúti sa vypýtať na WC 😠

ssonusa
7. máj 2010

Ozi, cafko... vidim, ze uz aj ty mas plienockovu horucku 😉

Su strasne zlatucke tie vase debaty... pri tych mojich velkych hepach sa mi to zda ako sen, ze aj ja som kedysi plienky kupovala.... xixi
nam sa tu teraz vycasilo, ale je chladno, tak ideme k telke... zajtra maju baby skusky v slovenskej vikendovej skole, takze vstavame ako cez tyzden...
tak sa majte krasne, pekny vecer este prajem

ozi
7. máj 2010

ahoj ssonusa, pozerám, že Ty máš riadne veľké dievky 😉

ale vy nežijete na Slovensku, však? Či sa mýlim? 😕

áno, som sa naštvala, lebo Samkovi sa ešte stále v noci stane nehoda 😝 a aj keď to nesilím, tak je treba s tým niečo robiť, lebo na jeseň ideme do škôlky

bejca
7. máj 2010

Vladka super pekne plienky 😵

ja netusim ake kupim ale nieco musim ist popozerat 😉 ale akosi mi tu chybaju linky 😉

vladkaz1
7. máj 2010

Beji ja ti nieco hodim ,co by som ja zvazila len nemam teraz cas hladat linky bo mam s prepacenim hnacku jak hovadooooo ☹ 🤐

bejca
7. máj 2010

Vladka a co si nieco pojedla ??? ci co ?? ved si vracala a teraz hnackujes ..ci od malej si asi chytila ze .... 😕 skore uzdravenie ,

ja pozeram tie plienky len akosi netusim ja tomu vobec nerozumiem - ktore k sebe patri a co k comu objednat ....jedine comu rozumiem je tie gro baby a k tomu tie vkladacky co sa na to pripnu ...inak netusim ake a co objednat ... 😅