Snažilky, tehulky a mamičky - 35 a viac. Ste tu nejaké?

aja7
27. jún 2007

Ahojte babulky, najde sa medzi vami buduca mamina cca 35 rocna ? Nechcem tu byt sama 😉

annika
9. máj 2010

Konečne sa mi podarilo stiahnúť fotky do albumu o Anke.... 😉

bejca
9. máj 2010

Anika dakujem 😵

inak krasny den matiek vsetkym zelam 😵

a my sme pochodili nase maminy - babky kazdej dali kyticu gerber 😵 a ja som dostala kyticu frezii + ferero rocher dezert 😉 mnam 😀 Petko mi dal pusinku ze vsetkko naj 😵 len teda posledne dni ma uplne super naladu 😠 za vsetko huci , vresti vsetko hadze o zem 😕 no hruza cosi 😒 a co dnes predvadzal pri obede a vecer pri venceni .............no strasne nieco neviem co mu to je to sa neda ani opisat dufam ze ho to coskoro prejde 😅

bejca
9. máj 2010

a Anika krasne fotecky a aj na FB som pozerala kraaaaaaaaaaaasne 😵

annika
9. máj 2010

Dík Beji, cmuk! 😉
A veru aj Robko mal podobné obdobie, že som s ním vedela len kočíkovať, lebo inak mi raploval a robil scény... vtedy som všade chodila kočíkom, pásy ho držali, nevedel sa z toho nijako vyšmýkať... Vtedy som mu začala aj s rozprávkami o neposlúšnych deťoch.... 😉
Ja zas som mimo kvôli Gabine...zajtra sa asi vrátime doktorke, hrdlo a mandle má zase také škaredé ako pred dvoma týždňami...asi ma už porazí... som zvedavá ako ďalej s ňou..ale si asi vypýtam doporučenie k ušno krčnej... 😒 😒 😒 😒 😒

bejca
9. máj 2010

chuda Gabina ☹ no nakoniec budu musiet mandle von 😅 ant podla mna su neni dobre stale brat 😒 drzim palce nech vam na nosnom pomozu a uz bude oki 😵

a veru neviem co to bude ale uz som na prasky a aj po riti mu dam a aj na neho pokricim ....potom ma to mrzi 🙄

ssonusa
10. máj 2010

ahojte... ja vas ani nestiham docitat 😀

Ozi, sme v Irsku, v Dubline... 🙂

Idem makat, prisiel mi sef... potom vas budem citat dalej...
Inak fotecky vsetky krasne babulky....

Vladi, este si cela - dva v jednom?

l.lara
10. máj 2010

annika, a to vas este neposlala ku krcnej? jasne, ze si vypytaj to odporucanie..ja som mala od puberty (takmer doteraz) problemy s hrdlom, lekari mi nevedeli pomoct, ani krcny, teda "vedel", ale daval mi hormonalne kvapky do ucha, lebo mne uz nic nezaberalo a po cca 20tich rokoch mi zistili ze to je z alergie.. ked si predstavim kolko antibiotik som kvoli tomu zbytocne pojedla..hroza..

l.lara
10. máj 2010

annika, fotecky su krasne..anke to paradne svedci..musis byt na nu hrda.. 😵

beji, petko uz naozaj vyzera ako chlap na tych fotkach.. 😉 inak, nasa mala bola vcera tiez ako taky maly certik, totalne nas vsetkych znicila.. nebol vcera nejaky blby den?

a co sa tyka dna matiek..moja starsia dcera mi chcela ist kupit kvety, mimochodom beji, tiez frezie, tie mam najradsej.. 🙂 boli sme spolu v meste, tak sme zbehli do kvetinarstva ale nepacili sa mi, boli uz prilis rozkvitnute, vydrzali by tak 1 den..tak sme sa otocili, ze ideme prec a predavacka drzo ze "co sa vam nepaci na tych freziach?" tak som jej s usmevom odpovedala, ze neprosim si, vyzeraju ako keby uz dozivali..a viete co mi na to povedala? ze mila pani, vy dozivate..tak ako by ste na toto zareagovali? sila..ja som sa len zmohla na prosim, ona mi to zopakovala a ja som sa usmiala a odisli sme..no a teraz uz 2 dni rozmyslam, co jej vyvediem.. 😀 zatial sa mi nepodarilo vygooglovat kontakt na majitelku, su nejaky utajeni..

annika
10. máj 2010

Ahoj, len som na skok, Gabinu hospitalizovali, dostáva atb v infúzkach, teraz sa chystám jej veci zaniesť do nemocnice, večer sa ozvem... ☹ ☹ ☹

nika07
10. máj 2010

Čaute,

Annika držím palce, aby bola Gabi čo najskôr v poriadku 😉 ☹ 😉 ☹

Lara, to čo bolo za kravu v tom kvetinárstve 😠 😠

Vladi , Beji, tehulky ako sa máte? 🙂

ja som bola v piatok pozrieť v práci, takže od 15.8 idem makať 😖 😀
ale som sa potešila, jedna kolegyňa je tehu, som stráááááááááááášne rada 😵 😵 😵

annika
10. máj 2010

Takže, som tu, už som vás aj prečítala, LAra, tak ja by som ju asi zabila v v tom kvetinárstve hneď...... 😅
Nika, takže ti skončí veget...nebojíš sa trošku, ako bude, a tak??? 😝 😝 😝 Vladka, Bejca, ako????
Ja som celý deň lietala v meste... už som si všimla, že keď mám väčší problém, tak začnem upratovať a makať až do nemoty...
Gabina dostala 4 infúzie, dva injekcie a brali jej krv... sama je na izbe, robili jej punkciu, či čo, vytiahli jej z mandlí ten hnis, aj jej niečo tam rezali... ale sa držala, trošku je vyľakaná, prvýkrát je v nemocnici, ale aj zvedavá, ako to tam funguje...
aj žartovala, že je teraz na exkurzii, študijnom pobyte...veď sa učí za sestričku, nie? 😀 😀 😀
ZAjtra budú výsledky z labáku, dúfam, že nič vážne... ☹ ☹ ☹ ☹
Idem malého okúpať, čaute zatial!

bejca
10. máj 2010

Lara dakujem 😵 a teda ja by som jej asi nieco pekne z otocky hned povedala 😠 krava jedna 😝 😉

Anika fuuuuuuuuuuha chuda Gabina 😒 dufam ze vysledky ked pridu tak bude nieco take aby dali nejake ant a uz bolo len dobre a rychlo isla domov 😵 drzte sa 😵

Nika jeeeeeeeeeeeej no teda ty nasa uz skoro pracovnicka 😉 a uvedomujete si ze z toho nasho vyssieho rocnika uz nechate len mna na MD a RD 😀 😉

ja celkom fajn len mi dnes dvihli nervy z mesta co ma vtedy raz zastavili mestsky policajti tak mi dnes prislo vyrozumenie s pokutou 35 euro tak ich tam pojdem vyvrazdit 😠 😠 😠 😠

annika
10. máj 2010

Vidím, že tu dnes máme hororový deň.... 😅 😅 😅 Nech už skončí tento deň!!!! 😝 😝 😝 ŽE?

bejca
10. máj 2010

jaaaaaaaaaaaaaaj Gabi ani nehovor 😒 ja som dnes mala neskutocny tlak a srdce mi tlklo a aj po Petkovi som potom len hucala 😒 no co som to za mama 😔 strasne so mnou 😖

l.lara
10. máj 2010

annika, anicke veeeelmi drzime pasticky, nech to ma v poriadku. pozdravujeme.. 😵

beji a zaco pokuta?

babulky, co sa tyka tej kozy v kvetinarstve ja neviem.. najhorsia zrazka je zrazka s blbcom..ja som vobec nevedela, ako mam reagovat, bola som totalne zaskocena. tak som sa zmohla len na "usmev" ze co za krava to tam obsluhuje..a odisla som..pojdem si odpisat nejake kontakty odtial z dveri, to tam musia mat uvedene a skusim cez operatora vyhladat mobilne cislo na majitelku. mohla by som ist aj za tou kravou a vynadat jej, aspon dodatocne, ale ani neviem, co by som jej povedala, ja som taky sprosty nekonfliktny typ.. 😒

bejca
10. máj 2010

Lara ze som nemala psa na voditku ......a tu kravu pories ......a podla mna by sme asi vsetky zostali v nemom uzase 😝

l.lara
10. máj 2010

aha, to tak kontroluju? beji, skusim poriesit..ja tak neznasam konfliktyyy...

annika
10. máj 2010

Beji, to sú len hormóny, neboj sa!!! Ten prvý trimester je najnáročnejší, potom už to bude určite lepšie!!! 😉 😉 😉
Lara, ja by som do toho obchodu už viac určite nešla.... Takto som s C&A čkou, lebo mi neuznali raz reklamáciu... 😠 😠 😠 A to som aj tam povedala tej vedúcej predajni..."že ste statili od dneska jednu stálu zákazníčku..." 😠 😠 😠 😠

l.lara
10. máj 2010

btw..nika gratulujem k praci, i ked na materskej je najlepsie.. 😵 aspon mne.. 😵 😵 😵

annika
10. máj 2010

Aj mne... 😵 😵 😵 😵 Zlatééééčasyyyy... 😉

bejca
10. máj 2010

a mne aj budeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee 😀 😀 😀 😀 😀 teda aspon dufam 😅

bejca
10. máj 2010

VLADKA kde siiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii ?????????????? snad nerodis 😕 😅 😉 😵 ak ano drzime palce 😵

bejca
10. máj 2010

dobruuuuuuuuuuuuuuuuu 😵

vladkaz1
10. máj 2010

nerodim moja ,mala sa mi pogrcala tak som cistila koberec 😔

nika07
11. máj 2010

Čaute,

ved aj mne je dobre na MD a RD 😀 , ale zákon je zákon 😀 , proste musím nastúpiť, ak nechcem stratiť zamestnanie 😅

mam trošku obavy ako to bude cele fungovať, ale snád sa mi podarý zabehnúť nejaký režim 😖

nika07
11. máj 2010

Vladi a čo bolo malej, ked grcala ☹

vladkaz1
11. máj 2010

NIka no ma slaby zaludok po chorobe a boli sme u nasich a ty jej zjavne zas nieco dopriali a doma mi to vygrcala ...

ssonusa
11. máj 2010

Ahojte babulky,
ste toho vcera zasa postihali 🙂

Gabika, drzim pasticky, nech su vysledky dobre.. a je fajn, ze si "mlada" tu hospitalizaciu tak sprijemnuje - ze exkurzia... a dost neskoro je prvy krat v nemocnici,,, to my mame odlezane uz davno - od malicka ... to sa horsie znasa, ked tam musis 5 rocne alebo mladsie nechat... ked sa dalo som lezala s nimi, ale nie vzdy to slo...

Lara - no teda to mate obsluhu... ja by som tiez nevedela co jej na to povedat - ani by som to nesla riesit dodatocne - teda isto nie s tou "hereckou" Ale veducu si isto najdi a povedz jej, co tam ma za poklad...

Vladi, ako tak citam, tak mas malu asi taku ako som mala ja... tiez ked pomiesala trosku viac na vecer tak mi celu noc grcala a velmi casto... lebo aj cipsy lubi, aj coko, aj ovocie aj vsetko.... ale uz to prerastla... treba vydrzat...

Bejci, aj moja segra takto dostava pokuty 🙂

Nika, a kde robis - teda robila si a budes znovu robit? narocna praca?

Ozaj, zachytili ste vcera v spravach, ze v Malackach chceli vylupit OTP a postrelili SBSkara, ktory pri operacii zomrel? hrozne, ze? v tej banke mam ucet a chodila som tam velmi casto ked sme boli na SK... smutne kam ten svet speje... ☹

no nic,,, idem ,... tak sa majte a dufam, ze dnes budu deticky na vas milsie a dnesny den bude lepsi ako vcerajsok... 😀

bejca
11. máj 2010

Vladka juuuuuuuuuuuj to mi je luto 😒 posielame pusinky obom 😵

Nika no ved jasne 😉

ale teda mohli by ste niektora tiez uz byt opat tehu a byt na RD a MD so mnou 😉 myslim vas " vyssie " rocniky 😉 Vladka stihne este 1x byt tehu medzi tym 😉

Soni a ty ako ?? dufam ze ste vsetci v pohode 😵

dakla som do albumu moje tehu brusisko 😉 😀 ak chcete kuk 😵

annika
11. máj 2010

Beji, krásne bruško!!!! Pohladkaj ho! 😉 Ja už som dokončila môj tehu plán... ja už len vnúčatá plánujem xixixixii pomojkať.... 😉 😉
Ale dúfam, že len po istých rokoch, teraz musím už myslieť na "moju kariéru" 😀 😀 😀 😀 už ma v júli posielajú na školenie do Blavy... 😠 😠 😠 😠
Vladka, ako?? Lucke je už lepšie?
Nika, ten režim je dobrý nápad...len ako na to....
😅 ;- 😅 ) 😅 😉 Gabine je už o niečo lepšie, drží sa holka naša....na noc dostala niečo na spanie, o ôsmej ešte spala z toho... 😅 😅 😅 už si objednala gulášik, ale treba jej to rozmixovať, lebo stále nevie nič tvrdšie zjesť... 😖 😖 😖 ale aspoň už začína mať chuť do jedla... za tých 14 dní schudla o 5 kíl... 😒 😒 😒