Snažilky, tehulky a mamičky - 35 a viac. Ste tu nejaké?

aja7
27. jún 2007

Ahojte babulky, najde sa medzi vami buduca mamina cca 35 rocna ? Nechcem tu byt sama 😉

vladkaz1
19. máj 2010

ahojte este smazim rezne na zajtra ,aby som mala klud o 10 tej idem do nemocnice na poradnu 😵

annika
19. máj 2010

Ako sa mala Lucka v škôlke????

ozi
19. máj 2010

ahojte babule...

vladka a Ty ešte nič? 😕 😕 😕 Sa mu nechce z vyhriateho bruška... 😉

Ja mám takú nádchu, to z tejto hnusnej zimy, hlavne z toho vetriska 😠 , že vraj máj

malinká má prerezaný ďaľší zúbok, vpravo hore, a vyzerá, že sa derie ďaľší

ozi
19. máj 2010

a Maťo číta už svoju tretiu knihu, normálne nechápem 😕

a dnes sme boli u zubára na preventívnej, ja , Maťo a prvý raz Samko, všetko ok, Samo bol tááááky hrdý 😵

ozi
19. máj 2010

tak ništ, dobrú, prišla som pozde 😒

vladkaz1
20. máj 2010

Ahojte tak dnes idem na poradnu som zvedava 🙂
Ozi prepac ja som vecra prchla ja som bola taka unavena ,este som varila a potom som isla do vane a zaspala jak decko.
Ozi aj u nas sa v rodine sopli ,to je s toho pocasia no otras.
Pozdravujem nove tehulky 🙂
a zalozte tu sukromnu temu 😉

lubii
20. máj 2010

Vladka, držím palce 😉

A ako je to s tou súkromnou témou? Potom tu nemôžu prísť noví ľudia? Alebo dá sa nejakodostať do súkromnej témy?

annika
20. máj 2010

AJ my držíme palce! 😉 😉
Lubi, asi nemôžu.... ☹ ☹ ☹ a bez nich by bola podla mňa nuda trošku, nie?... ☹ ☹ ☹ ☹

vladkaz1
20. máj 2010

Ahojte ,hlasim sa s poradne ,som nad mieru spokojna s vysetrenim .
Takze ziadna zmena ,nic niesom ani otvorena viacej ani nic ,doktor mi povedal ze moje telo ma dlhsiu tehotnost ,ked som aj pri malej tolko prenasala ,mam pocitat ze aj teraz budem dlhsie .
Jedine ze sa maly malo hybal ,ale ozvy prietoky v poriadku ,tak mam prist v sobotu na vysetrenie pre klud v dusi .
Vahovy odhad mam 2800G maly je malicky vahovo a ze mam pocitat, ze viacej nez 3 kila mat nebudeme najviacej tak 3300G.
Normalnu poradnu mam 25teho ,potom kazde 2 dni sa budem chodit hlasit 2X a potom hospitalizacia a vyvolanie .

lubii
20. máj 2010

Vladka, super, konečne normálny doktor 😉 ,takže čakáme ďalšiu sobotu??? 😀

vladkaz1
20. máj 2010

ano na dalsiu sobotu alebo az na tu dalsiu potom ma uz vyvolaju no to uz prezijem nie? 😀

annika
20. máj 2010

😉 😉 😉 😉 😉 Vidíš, moja, všetko je o.k.

vladkaz1
20. máj 2010

ano ja som bola nervozna len ze ma nevysetril poriadne a necitim moc pohyby ,takze oni sa nehybal na tom pase tak musim chodit castejsie istota je gulomet .

ssonusa
20. máj 2010

Caute babulky,
zasa raz nestiham
Vladka, som rada, ze je vsetko ok, resp. ze si trochu kludnejsia... 🙂 myslim na teba velmi casto a chodim sem nakukat... 😕

janka_fr
20. máj 2010

Ahojte,

u nas sa pracuje na plne obratky na dome, pocitame asi tak mesiac maximalne a uz by malo byt vsetko hotove. Teraz som s malym na dva tyzdne u svokrusky.
Posledne dni Jullian vobec nespava poobede, takze sme asi skoncili s poobednajsim spankom, lebo aj ked zaspi na hodinku tak potom vecer ide spat az okolo 22:00 😝
Konecne sa aj tu vycasilo, lebo bolo dost chladno, tak vam posielam trosku slniecka.

Vladi to uz vydrzis a som rada ze je vsetko v poriadku. Mne tiez vraveli ze Jullian bude mat 3 kg a narodil sa 3 a pol kilovy.
Ozi prajem skore uzdravenie.

Citam ze chcete zalozit sukromnu temu? Mne osobne nevadi ze tato tema nie je sukromna, pretoze sa sem moze pridat hoci kto novy a je mi jedno ci si niekto cita moje prispevky, nerozpisujem tu dolezite veci zo sukromia.
Annika mozu sa pridat ale musia poziadat zakladatela temy aby ich zobral do temy a ak sa najde niekto novy tak pochybujem ze pojde do sukromnej temy, kde sa v podstate vsetci poznaju.

vladkaz1
20. máj 2010

Jani super inak som na teba myslela aj na Fb som ti pisala , tak sa vam bude dobre byvat pracujete jak vcielky .
Julianko je jak nasa mala ,ani ona nechce spat ,no ale nasa mala je potom zla jak cert tak nutim sem tam .
Sukromnu sme chceli preto ,ze sa tu objavila bab ktora mala 27 mien a pisala hluposti kradla foto a vela veci 🙂 ,ja som rada ked sa pridaju nove kocky

bejca
20. máj 2010

ahojte 😵

no my sme mali problem opat vo februarovkach - jedna baba chcela sa k nam pridat a nase baby " vysondili " ze v inych tema klame a vymysla si pribehy divne a v jednej pisala ze ma 3 synov a so 4 tym bola tehu a ten jej zomrel

aha kuk :

Ahojte.
Ja Vás už dlho veľmi dlho čítam.Nikdy som nepísala ani som nebola zaregistrovaná na takýchto portáloch.
Čítala som Vás tu už keď som bola tehotná ani neviem ako som na tieto stránky o Anjelikoch narazila.
Nevedela som si predstaviť tú bolesť keď mamička príde o svoje milované dieťatko či už v brušku alebo už narodené.Nevedela som si to predstaviť no ani nechcela bola som štastná čo viac som mohla chcieť hovorila som si mam troch krásnych,zdravých synov a štvrtý sa čo chvíľa vypýta na svet naozaj som bola najšťastnejšia žena na svete moje štastie však netrvalo dlho trvalo len kým sa narodil môj malý Mišiačik.Mišinko sa narodil v termíne prirodzenou cestou s krásnou váhou 3300g no bol choručký nevedel sám dýchať mal chore srdiečko a veľa škaredých vrodených chorôb o ktorých sa mi nechce rozprávať.Bol silný bojoval dlhých 20 dní 20 dní ktoré mi prídu ako dlhých 20 rokov.Celé tie dni som verila,že Mišiačik tie hnusné choroby a to všetko porazí no odišiel odišiel aby na nás dával z hora pozor.Bolo a stále je to pre nás veľmi tažké chlapci sa na bračeka veľmi tešili celé tehotenstvo so mnou prežívali bozkávali bruško každý deň niekoľko krát.S bračekom sa prišli rozlúčiť aj do nemocnice stále nejak tomu nechápu ale myslím,že to chce čas je to ešte stále čerstvé ja sama sa s tym neviem zmieriť stále dookola pozerám fotky a plačem snažím sa aspoň pred chlapcami držať sa no niekedy to nejde hlavne keď sa ma spýta najmladší čo robí teraz Miško ako sa ma a či má nejaku maminku ktorá na neho teraz dáva v nebíčku pozor ja už nevládzem ☹

mozete si to kuk aj tu :

https://www.modrykonik.sk/forum/tema/zemrelo-mi...

a pritom sa k nam hlasila a v pase mala ze ma dievcatko a druhe caka a ze je teraz v 40 tt ....a ked som jejnapisala ze nech sa nehneva ze neprijimame - nechcela som jej tak nejako blbo napisat ze pise divne pribehy ...tak sa snazila potom napisat a dostat do marcoviek 2008 a tie ju prijali ..a do vecera zistili co je zac - ale este medzi tym nas stihli " popisat " ako nejake britvy ...no a nakoniec este aj odmini co zamikaju alebo zakazuju - zamietnu - pristup nejakym ludom

aha kuk :

https://www.modrykonik.sk/forum/volne-diskusie/zablokovani-uzivatelia/

tak bola medzi nimi .....nechapem ludi co z toho maju ked takto klamu a zavadzaju 😔 😕 a vlastne tazia z cudzich tazkych pribehov ☹

no co sa sukromnej temy tyka tak mne je to v podstate tiez jedno nakolko ako Janka pise nic " tajne " sukromne " nepiseme , skor take normalne 😉 takze nemusime len mali by sme byt obezretne aby nam sem nepribehli nejake falosne maminky 😔 😅 😕

prepacte za dlhy prispevok 😅

Vladka tesim ze vsetko oki a podla pasu mas este 6 dni cas 😉 drzime palceky a neboj vyde ked bude cas 😵

lubii
20. máj 2010

Ježiši,Beji, ja som to ani nemohla dočítať do konca. To ako si niekto môže niečo také vymyslieť. To už keď si chce niekto robiť srandu, tak je tu plno tém, kde by to " teoreticky" nikomu neublížilo, ale v takejto téme??????? ☹

bejca
20. máj 2010

Lubka co ti poviem su tu vselijake " individua " a nase baby su take zlate - alebo skor uz nedovercive - lebo par ich uz malo vselijake skusenosti co ich smirovali , potom ohovarali po dedine ..a pod ..muzom donasali ked nieco spomenuli ..a dokonca kopa bab z februaroviek prestalo chodit , zmazali fotky a pisali len na fb ....no ale ako sme zalozili sukromnu tak piseme v pohode a aj oni uz chodia 🙂 niektore si veru uzili ...nic sukromne nemohli pisat .....ani len ze im je smutno 😅 tak sem tam prisli a napisali ze sa maju fajn a to bolo vsetko .....len stale neviem pochopit ako taki ludia mozu byt 😔 a co z toho maju 🙄 😔 ved je to chore 😝

ssonusa
20. máj 2010

Bejci, toto bolo v jednom z tych prispevkov, na ktore si sem dala link: "zavádzanie uzivatelov vymyslanim si pribehov o svojej zlej financnej situacii, vyzadovanie darov"... tak uz vies, preco to niekto robi????

My sme tu dnes a vcera mali teplo a hlavne hrozne dusno... uz druhy den od rana do poobedia som mala kovovu chut v ustach a bolo mi horuco ako v pekle... tak dufam, ze zajtra uz to prejde...inak zacnem googlit co to moze byt...

Majte sa zatial krasne... citam vas, citam kazdy den viac krat , len nejako nestiham pismenkovat... 😒

vladkaz1
20. máj 2010

Soni bud si tehu alebo dostanes menzes 😉
to zavadzanie je neskutocne este ze ja sa nepridavam do takych tem

annika
21. máj 2010

AHoj!!! Dobré ráno!!!
Janka, už si nám chýbala!!
Decká, ten Dracula bol pekný, ten Húlka má hlas ako hora!!! 😀 😀 😀 😀 Bolo tam vyše 2000 ľudí určite, mne osobne chýbal projektor, lebo sme sedeli dosť ďaleko pódia, no a to sedenie...na tých 20krát20 cm-vej stoličke-poličke... 😖 😖 😖
ALe predstavenie bolo fajn! 😉 😉 😉 😉

nika07
21. máj 2010

Ahojte,

Annika, tuper že sa ti páčilo, a kde ste vlastne boli na predstavení
😵
ta baba , čo onej písala Bejka je nejaká vadná😝

nika07
21. máj 2010

Jani, super, že už budete mať hotovo na domčeku 😉

my sme mali konečne včera kolaudáciu, takže ďalšia papierovačka za nami 😵

ssonusa
21. máj 2010

caute..
nam na dnes hlasia 22 stupnov- zacina sa nam leto a ak bude ako minule tak bude trvat 4-6 dni 😀

Jani, super,, potom sa tesime na fotecky...

Vladi, dik za analyzu 😀 len teraz rozmyslam, ktora moznost je lepsia... ale uz som citala, ze to moze byt hocico ine... tak snad len tie tvoje dve moznosti budu spravne... dufam....

Nika, stavali ste domcek? ci prerabali? dlhooo?

Anika, ja by som tak velmi isla na nejaku "kulturu"... ale tu by som jej velmi nerozumela... 🙄 tu sa mi ani do kina neoplati ist... 🙄

Bejci este spinkas?

Inak ako pocasie u vas? hlasili, ze uz sa to ma umudrit... uz vam tam svieti slniecko?

janka_fr
21. máj 2010

Ahojte,

Soni aaaanooooo!!U nas je krasne teplucko, konecne, dnes by malo byt 26 😵 . Inac to co si popisovala-kovova chut v ustach to mavam aj ja obcas, ale fakt neviem z coho 😨

Annika a to ste kde boli na tom predstaveni, ze 2000 ludi tam bolo? Ja som na Draculovi bola este v BA, ale to uz je par rokov dozadu a bolo to fantasticke, pozrela by som si to urcite este raz.

Beji je to smutne, ale bohuzial s takymito vecami clovek musi ratat ked pise a dava fotky na internet. Ja sa snazim fotky selektovat a hlavne na net nedavam fotky kde by bol maly holy, (hlavne fotky z plaze ci kupania), ci je to MK alebo FB, pretoze uchylovia chodia hlavne na taketo fora a ani prispievat nemusia, staci ze si pozeraju fotky.

Vladi pozerala som do pasu ze mas termin az 26-teho, to mas este cas 😉 , ja som mala termin 14.2. a maly sa narodil 27.2., ale to mi uz vyvolavali porod.

janka_fr
21. máj 2010

Vladi si pisala ze si nebola spokojna s vysetrenim, tu sa napriklad nechodi tak casto na kontroly ku koncu tehu ako na Slovensku. Normalne sa chodi kazdy mesiac ak je vsetko v poriadku a akurat posledny mesiac som bola na kontrole po dvoch tyzdnoch a kedze sa maly nenarodil do 14.2., tak mi urcili termin dalsej kontroly az na 24.2. a potom som uz chodila kazdy den a 26.2. som uz mala nastup do nemocnice na vyvolavanie.

bejca
21. máj 2010

ahojte 😵

konecne u nas svieti slnko 😵 ale fuci stae otrsne 😝

dnes som bola Petkovi kupit oblek na svadbu 😉 tak este topanky a je " vybaveny " 😀 v obchode sa predvadzal a ukazoval 😀 boli z neho unesene aky je podareny 😵 ale doma sa jasne ze fotit nechcel 😅 podla toho su aj fotky 😀 😉 pozrite :

nika07
21. máj 2010

Beji nahodou je bohovský 😀 😵 😵 😵 😵

nika07
21. máj 2010

ssonusa,
prerábali , aj nadstavovali, a trvalo nám to cca 9 rokov ☹ , ale prvé dva roky sme nadstavili, vymenily okná , spravili fasadu, prerobili kurenie, podlahy a zopár maličkostí,
podom sme mali pauzu a za posledné 3 roky sme dosť makali, aby sme to dokončili, nech máme chvíľu pokoj 😕

k počasiu, tu svieti slniečko, ale tiež fúka ☹

a ked fuka moju herečku nedostanem von ☹