Snažilky, tehulky a mamičky - 35 a viac. Ste tu nejaké?

aja7
27. jún 2007

Ahojte babulky, najde sa medzi vami buduca mamina cca 35 rocna ? Nechcem tu byt sama 😉

mima07
21. máj 2010

bei super fotky a na tej prvej typicky chlap 😀

vladkaz1
21. máj 2010

@bejca bohovsky je velmi mu to pristane 😵

lubii
21. máj 2010

jéj,Beji,krásny je 😵

pizzamati
21. máj 2010

Beji je krasny a vyzera velmi rozumne ako sa tvari. isto je z neho velky huncut ze? 😀
Aj Dominike sa pacil a posiela Petkovi pusku.

annika
21. máj 2010

Beji, je bohovský v tom obleku!!!!xixixixi! Môže sa oženiť aj on... 😉 😉 😉 😉
Ten Dracula bol v Sibamac aréne, v Národnom tenisovom centre...tam, kde aj Superstár bol. 😉 😉 😉

annika
21. máj 2010

Nika, gratulujeme k "novému bývaniu" už aj oficiálne!!! 😉 😉 😉 😉 😉

nika07
21. máj 2010

annika ďakujeme 🙂 😀 😵

vladkaz1
21. máj 2010

@nika07 pripajam sa ku gratulacii 🙂

ssonusa
21. máj 2010

Nika - tak to ste mali "beh na dlhe trate"... a konecne to mate za sebou... tak blahozelam.

bejci maly je uzasny.. taky maly model 😎

bejca
21. máj 2010

ahojte 😵

nemozem teraz citat som len na skok 😅 ale vecer precitam ked ulozim Petka 😉 dakujem za pochvalu našho svadobcana 😉 len nemozem nikde zohnat topanky 😅 😠 ja som si kupila saty 😅 ale som nestastna lebo som hrozne obludna vazne je to pravda a len dufam a modlim sa aby mi do svadby boli dobre a nepribrala som lebo ma vystre 😠 😒 😅 je to na prd ked sa mam sama fotit podla toho tam aj vyzeram 😝 ale tak aspon nieco 😀 😉 nechcela som tmave saty ked muz aj Petko budu cierno biely tak nech som aspon ja farebna 😀 a mozem ich aj potom vynosit ak nebudem uz ako total bulo tak mozno aj cez leto este chvilku ponosim 😅 boty vyuzijem svadobne snad 😅 a kabelku dokupim k botam ...

no kuk :

pizzamati
21. máj 2010

Beji ved vyzeras dobre su take svieze kludne ich mozes nosit aj cez leto, hlavne ze uz si spokojna a nemusis sa nervovat co na seba. 😀
Ale naozaj maly je na zozratie.
A kedy idete na tu svadbu ked si to tak rychlo nakupovala? 😲

vladkaz1
21. máj 2010

Beji preco by si ich neobliekla ? Mne sa pacia aj brusko tu do nich moze rast, ved ich mas strihane pod prsia ,to sako mi na to nejako nejde daj foto bez saka prosim

bejca
21. máj 2010

dakujem kocky 😵 svadba je 26.6. cize za 5 tyzdnov 😅 a mam volu dookolo cca 4 cm ....a sako jednoznacne mat budem lebo mne sa uz u mna nepacia bez rukavov uz tie ruky nemam take ako kedysi 😅 a ved je to komplet tak hadam sa to bolerko k tomu hodi 😅 😉

vladkaz1
21. máj 2010

Beji ved ty si rozhodni ,mozes mat aj stolu taku okolo ruk len vzdusnu .. 😉

bejca
21. máj 2010

Vladka ja som na stoly neni ako by som za Petkom behala ?? to by som musela stale len drzat 😝

bejca
21. máj 2010

ale ked nebudem taka unavena a trosku upravena tak hodim fotku aj bez bolerka 😉

vladkaz1
21. máj 2010

Beji nemusela, ved stolu si mozes pekne ako bolerko zaviazat okolo ramien do zadu ja som tak mala na svadobnych 😉
beji ty si rozumies 😉

vladkaz1
21. máj 2010
bejca
22. máj 2010

ahojte 😵

tak ja som od cca 5 tej hore lebo Petko zacal plakat ze nema auto pri sebe 😀 tak som mu ho podala a uz nezaspala .....a vecer som zaspat nemohla 😝 lebo som dumala nad takymi ciernobielymi satami co som si este skusala ci nepojdem vymenit tie co mam doma za ne .... no asi pojdem skusit nez pojdeme na ten sportovy den a uvidim 😅 aj tak neverim ze pani mi pomoze 😅 ale ved skusim , aj tak si uz nepamatam ake poriadne boli ...neviem preco ale akosi som neni spokojna s tymi satami co mam doma 😅 no ale ak mi ich nevymenia tak budem musiet byt spokojna s tym co mam 🙄

pocasie mame pod mrakom akosi a mame taky sportovy den z prace tak hadam nam pocasie bude priat a nebude nam prsat 😉 pekny den vam 😵

janka_fr
22. máj 2010

Ahojte,

Beji, Petko je super na fotkach. Tie saty co mas ty, tak ich kludne mozes vyuzit aj v lete, ale ak sa v nich necitis dobre, skus ich vymenit.

Vladka pekna nevesta si bola.

Jullianovi idu obidve dolne trojky, tak je taky precitliveny a tiez vstava skoro rano. Ja vecer neviem zaspat skor ako po polnoci a potom mi prcek rano robi ranny budicek a ja potom vyzeram asi nejako takto 🙄

Prajem vam vsetkym krasny vikend a posielam slniecko aby vam ten den Beji vysiel krasny.

pizzamati
22. máj 2010

Dievcata ozaj zabudla som vam oznamit ze synator uspesne zmaturoval 😵 😵
taka som rada ze to uz ma za sebou ja som sa viac obavala ze to neurobi ako on on bol v pohode vobec sa nebal jednoducho siel a ma to za 1,2,3 takze myslim v pohode. 🙂

vladkaz1
22. máj 2010

@pizzamati srdecne gratulujem synovi sikovny na chlapca 😉

aela
22. máj 2010

ahojte kocky, dnes som nasla vasu temu a zaujala ma, je tu uz davno, ale aj tak by som sa chcela pridat, tu na konika som zacala chodit v septembri minuleho roka, ked som bola tehotna a pridala som sa do temy "najkrajsi vianocny darcek", pretoze som chcela zdielat svoje radosti a starosti v tehu so zenami, ktore su na tom rovnako, ale som tam najstarsia a chcela by som si pisat aj so zenami, ktore maju nielen starosti s miminkom, ale aj ine starosti spojene s vekom a to s vacsimi detmi a miminkom, pripadne riesia dilemu, ci este dieta po 40-tke a podobne

bejca
22. máj 2010

ahojte 😵

tak bolo nam super Petko sa vyjasil , vyblaznil pomalovali ho ako mysku behal lietal no uzival si to uzasne domov sme prisli o 13,35 a spat sme isli okolo 14 tej a okolo 15,30 som nas ledva zobudila asi vecer zaspime sup sup aspon dufam 😵

saty som rano vymenila , dufam ze budem spokojna aj ked zas svagrina ze tie marhulove boli veselsie ale ja si zasa myslim ze tieto su take elegantnejsie a na take prilezitosti ako svadba , krst a pod budu lepsie a hlavne maju pasiky + su mi trosku volnejsie tak nemam strach ze mi za 5 tyzdnov budu moc male aspon dufam fotila som sa opat sama a tie fotky potom tak aj vyzeraju ale tak ed ide hlavne o saty nie ved pozrite 😉

pocasie bolo vpohode len dost fucalo 😝

Janka dakujem a vymenila som 😉 Juliankovi pusinky a nech uz zubky vsetky mate vonku a netrapia vas 😵

Pizza gratulujeme 😵 a aj nasa krstna uz zmaturovala 😵

Aela vitaj a jasne sa pridaj v pohode 😵 a nam ak sa podari a vsetko bude tak ako ma byt tak tento rok na vianoce budemat tiez taky darcek 😉

vladkaz1
22. máj 2010

beji su krajsie podla mna 😵

mima07
22. máj 2010

cauko
aela vitaj medzi nami
bei mne sa obidvoje pacili ale v tychto vyzeras asi lepsie lebo je vidiet na tych fotkach ze sa v nich lepsie citis 😉 a podla popisu som si predstavovala take tmavsie ale tieto su v pohode mne sa zdaju celkom vesele 🙂

bejca
22. máj 2010

dakujem kočky 😵

a citim sa v nich lepsie lebo su mi o nieco volnejsie a pripadam si vcelku fajn ajked som tehu a uz dost "plna " 😅 😉

aela
22. máj 2010

bejca, tie saty su fakt elegantnejsie a podobas sa na moju sesternicu v nich 😀

aela
22. máj 2010

mima, vidim, ze ty mas podobny vekovy rozdiel medzi detmi, ako prijal starsi syn surodenca? u nas si este stale zvykame 😕

bejca
22. máj 2010

Aela dakujem 😵 a mne viac ludi hovori ze sa na niekoho podobam 😀 😉 inak mas krasne dcerky 😵