Snažilky, tehulky a mamičky - 35 a viac. Ste tu nejaké?

aja7
27. jún 2007

Ahojte babulky, najde sa medzi vami buduca mamina cca 35 rocna ? Nechcem tu byt sama 😉

nika07
26. máj 2010

riki to je super, aj moji sa maju strašne radi 😉

bejca
26. máj 2010

Ozi juuuuuuuuuuj super tesim sa s vami a gratulujem 😵

Riki tak deticky podarene 🙂 isto budu uzasny surodenci 😵

Anika vy ste stale v pohybe 😵 si to uzivate 😉 a na operaciu drzim palce 😵

pizzamati
26. máj 2010

Dobry vecer maminky.
Anika malej drzime palce na OP.
Vladka ako sa mas? Dufam ze dobre a len cakas kedy to pride to je najhorsie aj ja som prenasala a napokon po 7 dnoch som sla do nemocky a dali mi vyvolavacku. 😲
Riki gratulujeme a drzime palce nech vsetko je OK.
Ozi tvoja mala uz chodi sama? Ta je ale sikulka 😵
Asi tu teraz uz nik nie je tak idem aj ja Dobru noc. 😨

vladkaz1
26. máj 2010

Ahojte nechcem sa len stazovat ,dnes som musela ist nasim blo mi hrozne zle ,bolesti v krizoch studeny pot namna ,tam mi uz bolo lepsie preslo to teraz zas mam jak pocit na menzes .
Je mi do placu neviem co je somnou ☹
Dakujem za podporu

bejca
26. máj 2010

Vladka a kedy ides k dokimu ?? a preco ti to nemozu teda vyvolat ??? 😕 posielame pusinky 😵 dufam ze Lucka uz je oki 😵

Pizza dobru aj ja uz idem 😵

pizzamati
26. máj 2010

Ahoj Vladka. No je mi luto ze ti nie je dobre, ved ked si myslis ze sa nieco deje chod do nemocnice a basta. ☹
Urcite si uz vycerpana zo vsetkeho. Nech uz mas po tom. Drzime palce. 😖

vladkaz1
26. máj 2010

Ja neviem baby ja som taka mne dojde zle potom nic .. v nemocnici ma poslu domov ze nieje nalez este pripraveny ze mam prist v piatok asi sa otvaram ked mama take stavy ...
Lucka mala za steplotu ale len 37.6 je uplakana som sama cele dni s nou ,muz je v praci pride o pol hodinu

bejca
26. máj 2010

Vladka drzkaj sa zlatko , aj mne je tak nejako stale divno a pod ...a radsej som sa na zajtra objednala k dokimu lebo sa tiez citim tak vselijak ... 😒 a ty nemas zaplateneho dokiho ??? alebo svojho co ta bude rodit ??? zeby ti vyvolal porod 😅 a Lucke pusinky 🙂 a tvoj muzik si nemoze zobrat dovcu ked ti je takto ?? a ked mas pred porodom ?? alebo nemoze mama byvat u vas do vecera ?? alebo tak nejako to poriesit ,,,

pizzamati
26. máj 2010

Vladka no mas to tazke. To ti verim a nezavidim, ale ja tebou ja by som isla do nemocnice a nech nieco robia. Nemas sa dobre je ti zle mas bolesti a hotovo. Na to su tam. Ved uvidis ked pride manzel ako ti bude. Inak naozaj ti verim ze mas toho vyse hlavy lebo aj ja som s malou sama cely den teda do 4 poobede a to uz cakam jak sup kedy pride muz nech je chvilku s malou a to nie som tehotna xiix. Moja drz sa.

vladkaz1
26. máj 2010

Beji aj ty sa drzkaj .. davaj si pozor ..
Ja ked som v nemocnici vsetko mam v uplnom poriadku ja mam pocit ze to je naschval prisavacku ..
dakujem kocky mamu nemozem otravovat podnika tato na sluzobkach ,muz takto na poobednej mi pride v noci je to na hovno,ale neni som prva ani posledna musim to vydrzat ,zatial nemam zaplateneho nikoho

bejca
26. máj 2010

no este ze ty si taka silna zena 🙂 dakujem aj ja tebe a hlavne sa opatruj 😵

l.lara
26. máj 2010

ahojte, pred chvilou som sa dotrepala u prievidze a bol isme aj muzikovu sesticku pozriet, tak sme dorazili neskor a som vyflusnuta. 😝

riki vitaj, som rada, ze u dokiho vsetko ok... 🙂

vladka moja, ja neviem, mala by si ist znovu do nemocky k lekarovi. jednoznacne stale tvrd, ze ti je zle, i ked ta to uz prejde..niekedy im treba asi "dohovorit"..drzim palceky a lucuske posielame pusinky..

annika, nemam ☹ a to mam uz len tyzden ☹ nie je to jednoduche, baby tam budu mat roby, tak nechcem byt cierna ovca.. ale pozicanie stoji tolko, ako saty..tak som si chehla kupit, prinajhorsom pojdem v kamoskinych, co mala po polnoci..

aela, kde si?

idem hajat, dobru nocku vsetkym.. 🙂

ssonusa
27. máj 2010

Dobre ranko,,, tak som vas docitala...
@vladkaz1 dufam, ze dnes sa citis lepsie a ze Lucka bude ok... velmi na teba myslim a chodim sem kazdu chvilu nakukat, aby som vedela ci uz to mas za sebou... tak sa drzkajte

@bejca ty si na seba prosim ta davaj pozor... a daj vediet ci si sla k dokimu ... 😉

@riki krasnu rodinku veru mas... a je super, ze sa deturence na babatko tesia... mam kamosku, ktora ma 14 rocnu dceru a mimi s novym manzelom a slecna pubertiacka je na babatko dost protivna... tak si mozes vazit, ze mas take deticky ake mas... 🙂

prajem vam vsetkym pekny dnicek... a slniecko... 😀

lubii
27. máj 2010

Ahojte,aj ja nakukujem, žeako sa má Vladka.

Beji a ty??? Ako sa máš? Bola si u dokiho? Držte sa dievčatá, myslím na Vás

vladkaz1
27. máj 2010

ahojte dakujem vam velmi pekne ja striedavo oblacno dnes pohoda ,dala som na upratovanie ked mi je lepsie ,tak viete ze to ja mam kludnu dusu .. ked upratujem 🙂

bejca
27. máj 2010

ahojte

akciu srdiecka doki nevidel a nalez sa mu nezda po dvoch tyzdnoch ziadna zmena skor nic alebo zmensenie takze mam zavolat doki do BA k nej ja chodim a aj uzv som mu ukazala s pred dvoch tyzdnov tak to porovnaval / vraj sa nemam stresovat mozno to nic neznamena ....ale tak bud k nej pre istotu co najskor alebo potom na buduci tyzden opat k nemu ..... tak som smutna a nestastna ☹ 😒 😢 😔

kutlicka
27. máj 2010

Caute, dakujem Vam za prejavenie zaujmu a za Vase rady, zial, dnes mi potvrdili dg. anembryomola, neviem sa z toho dajako spamatat. Takze asi tak... Inac tusila som to.

riki1
27. máj 2010

@ssonusa ...ja mám mužíka toho istého už 16 rokov 🙂 a myslím ,že to záleží aj od povahy ,moje deti vždy inklinovali k druhým deťom ,majú to v sebe 😝

mima07
27. máj 2010

caute
vladi drzim palce nech sa ti porod cim skorej rozbehne a mozes sa uz o babeno starat
bei snad to bude v poridku drzim paste

ssonusa
27. máj 2010

@riki tak to ti blahozelam, aj k detom, a k muzikovi,,, musi to byt uzansny chlap, ja som to stastie na prvy krat nemal..ale teraz mam 😀
@bejci nestresuj sa a ak mozes chod do tej blavy nech si spokojnejsia... keby som ti tu ja zacala pisat co som si prezila pri druhej tak by mi ani strana nestacila a vidis - je z nej 12rocna zacinajuca pubertiacka... tak hlavu hore Bejci... to bude ok... 🙂

nika07
27. máj 2010

Beji u koho si bola, ?

držím palce, neboj všetko bude OK

pizzamati
27. máj 2010

Ahojte maminky. 😲

Beji neboj vsetko bude v poriadku, ale chod k tej doktorke. A hlavne nebud smutna a nestastna lebo miminko to citi. 😢
Riki to mas fajn manzela ked ste tolko spolu a chce este aj babo. Mne to tiez poprve nevyslo ale teraz snad ano. 🙂
Vladka tak som na teba myslela aj v noci ked som sa zobudila hned si ma napadla ty, tak som ta lutovala a ty nezbeda dnes upratujes ak sa ti chce mozes prist aj k nam ozehlit nam hm? Adresa v IP xixixi. 😀

Takze drzime palce vsetkym maminkam a ich detickam. 😵
Idem ja teda zelhlit aj ked sa mi vobec nechce.

bejca
27. máj 2010

kocky dik ste zlate 🙂 este ze vas mam , ja sa inak necitim ani zle ani nic take len ma tak divno stale pali brucho a na tom sportovom dni sa mi stalo to ze Petko bol na tom skakacom hrade a jeden chlapec mu dal facku ako skakali - nechctiac jesne tak som automaticky po nom vystartovala - no a ma to odhodilo ale nepadla som len ten sok a otrasenie take + mam trochu stresov k tomu tak som sa tak divno citila - tak ze pre istotu nech ma pozre ...pytal sa ci nekrvacam alebo nespinim a lebo krce ...nic podobne nemam ....doki bola na konferencii zatial sa mi neda dovolat ma vypnuty telefon ale isto jej zavolam .... dakujem

annika
27. máj 2010

Ahojte, tak dnes žiadne dobré správy ako čítam....Beji, myslím na vás, prajem ti pokoj v duši, a strašne držíme palčeky.... 😔 😔 😔
Kutlička, bohužial neviem aká je to diagnóza, ale tuším, že je to asi zlá... 😔 😔 je mi ľúto... 😔 😔 😔 R
Vladka, moja, upratovanie aj pre mňa znamená odreagovanie sa z problémov... ale šetri sa moja, budeš potrebovať silu na ďalšie dni... 😉 😉

vladkaz1
27. máj 2010

@bejca myslim na teba ,neboj bude to v poriadku moja .
mam porobene mala spi ja sa nudim kocky ste zlate jak pisete sa smejem ...Pizza 😀

annika
27. máj 2010

Pizza, aj ja by som mala či žehliť...ale trošku inšpirácie si mi dala, holka jedna.... 😀 😀 😀 😀 ešte mi pošli aj energiu, prosím ťa!

annika
27. máj 2010

Ináč som teraz skončila s takým rýchlym koláčikom, je to môj oblúbený recept, lebo za hodinku je hotový ... 😉 😉 😉

bejca
27. máj 2010

este raz dakujem

aj ja by sommala zehlit ale nechce sa mi tiez 😝 a ani netusim kedy budem ..asi poobede ked pride muz nabalim mu Petka a ja ozehlim ....

pizzamati
27. máj 2010

Xixixi anika ze energiu poslat? aku moja? ved aj mne chyba poumyvala som cely byt a znova som tu takze zehlenie sa odklada , 😀 Tak ako pise bejka ze nabali maleho tatkovi tak to urobim asi aj ja, lenze moj manzel ked pride domov z prace tak nechce ist s malou sam tak vzdy ideme cela rodina von takze vidim to tak ze naozaj ta vladka musi ku nam xixi 😀 neboj nebude to zadarmo xixi 😅
Anika aky rychly kolacik si piekla?

ssonusa
27. máj 2010

😀 mne sa teraz stalo prvy krat po strasne dlhej dobe, ze nemam po nedeli ozehlene... mame irske leto, v nedelu sme boli na plazi, baby sa cvachtali vo vode, ja som sa slnila - chapete, ze som nemohla byt zavreta v dome a zhelit, nie? 😝 a do dnes bolo stale fajn, takze po robote navarit a sup s babami a mm na prechadzku... potom sprcha, telka a buvinkat.. takze kazdy vecer taham kosele a uniformy a zehlim, aby mali na dalsi den.. a mne pre istotu az rano podla pocasia 😲
ale dnes uz je chladno, takze sa do toho mozno pustim - jaj, zas nie - veziem mladsiu na tanecnu, potom po hodke zasa pre nu, to ledva stihnem navarit... stvrtok mame ulietany... 😎

@annika - toho kolacika by som si aj dala 😉