Snažilky, tehulky a mamičky - 35 a viac. Ste tu nejaké?

aja7
27. jún 2007

Ahojte babulky, najde sa medzi vami buduca mamina cca 35 rocna ? Nechcem tu byt sama 😉

bejca
1. jún 2010

Anika a vtedy ma prezvanala 😀 😀 😀 😀 😀 😀

@vladkaz1 srdecne gratulujeme a posielame milionz pusiniek aj maminke aj Oliverkovi jupiiiiiiiiiiiii super 😵

annika
1. jún 2010

Asi ťa volala medzi dvoma kontrakciami?!??? 😀 alebo tesne po... 😀 😀 😀 😀
@vladkaz1 pusinky letia aj od nás!!!!

bejca
1. jún 2010

zeby 😀 😀 😀

nika07
1. jún 2010

Čaute,

Vladi gratulujeme 😵 😵 , Tebe aj Oliverkovi všetko naj, naj,naj, veľa zdravia,

Beji a Tebe tiež nech dnes všetko dobre dopadne 😉 , ked prídeš daj hned vedieť 😵

ssonusa
1. jún 2010

@vladkaz1 zo srdca blahozelame... a tesime sa s tebou - teda s vami 😀

wodana
1. jún 2010

ahojte, aj ja sem patrim 🙂

lubii
1. jún 2010

aleluja 😉 😀

Vladka, gratulujem 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

lubii
1. jún 2010

wodana vitaj 😉

l.lara
1. jún 2010

jeeej, vladka, GRATULUJEME!!!! 🙂 Oliverkovi zelame dlhy a stastnyyyy zivot!!! aj slzy dojatia mi vypadli.. 😵 😅

wodana vitaj medzi nami 😵 a gratulujem k tehu 😵

Bejka, myslime na teba, daj vediet.

Vsetkym detickam krasne MDD! 😵

bejca
1. jún 2010

ahojte uz sme doma ....

no nic viac som sa nedozvedela ako u mojho dokiho ☹ a nebol tam doki ale nejaka mlada dokina ....😅 😒 akciu srdca nevidela a miminko vraj ma 5,5 mm . / u mojho minuly tyzden nevidel akciu a malo mimi 3,58mm /.....ja uz neviem..... a ak budem spinit alebo krvacat hned prist ....inak za tyzden na kontrolu to uz tam bude moja doki ....takze o nic som neni " mudrejsia " a ani kludnejsia 😔

Wodana vitaj 🙂

pizzamati
1. jún 2010

Ahojte. 🙂

Vladka aj my gratulujeme k Oliverkovi prajeme vela zdarvicka a mamicke vela mliecka. 😵 😵
Beji tak snad je vsetko ok ked miminko narastlo nie? Tak nakoniec si zbytocne sla ze? ☹ Isto to bude v poriadku a co povedala ta doktorka hm? 😉
Wondana vitaj medzi nami. 🙂

bejca
1. jún 2010

Pizza vobec nic nepovedala ...3x som sa jej pytala ci to neni v poriadku nic mi nepovedala ...a vraj sa moze stat ze sa plod zmensi .....ja uz tomu vobec nerozumiem a uz vobec nechapem ze nevidia ozvu srdca a predsa rastie ????ja uz som z toho debil ana prasky 😔 😢 😢

pizzamati
1. jún 2010

Chudatko moje to je najhorsie ked nevies na com si a co sa deje poznam to. Ale ta krava ti mohla vysvetlit ze co je vo veci alebo sama nevedela? ☹ A ultrazvuk ti robila vaginalny ci normalny cez brusko? nechapem to ani ja. Bud len silna. Takze nic ti neostava len pockat ked sa vrati tvoja doki. A hned tam chod. ☹

lubii
1. jún 2010

Beji ☹ , držím palce, určite to bude v poriadku, musíš veriť 😉

ssonusa
1. jún 2010

@bejca - Bejci, ja viem, ze je to pre teba velmi tazke a viem, ze sa to velmi neda porovnat - ale moj pribeh uz poznas... ja som sice nebola v 11tt ale myslim, ze nejako 7-8 a to uz tiez srdiecko malo byt vidno a nebolo - nebolo tam vidno vobec nic, ani vyvijajuce sa telicko, kosti, srdiecko nic - a to mi robili vnutorny uzv a dvaja lekari .... no a vidis,,, predsa to uz ma 12 rokov ten moj prazdny plodovy obal... tak nezufaj a mysli pozitivne... bude dobre... 😉

@wodana - vitaj 🙂

annika
1. jún 2010

Bejca, musíš veriť moja! veď narástol, nie? ozaj, ako ti robili sono?? Lebo mne robil ten môj na začiatku vaginálne.a ja som sa ho pýtala raz, že prečo takto...no a on, že cez bruško nevidno srdiečko či bije...lebo som tam mala rezervy /aj mám 😀 😀 😀 / toho tuku, xixixixi no a preto... 😝 😝 😝
Wodana, ahoj! Vitaj medzi nami! 😉 😉 😉

bejca
1. jún 2010

uzv mi robila vaginalny a dakujem vam naozaj velmi pekne 😵 ja veruz im ze tam je a ze je oki len preco ma takto trapia ??? a obzvlast nechapem tu kravu co mi robila dnes uzv tak sa ponahlala a uplne bola taka divna ...nemala som nikam radsej ani ist a cakat na tu moju doki ...ja mam len obcas pocit ze ma pali v maternici alebo co to je taky zvlastny pocit inak sa citim stale v podstate rovnako + ma bolia krize .....ale rovnako pijem , rovnako moc cikam ....ja uz neviem ... 😔

ssonusa
1. jún 2010

Bejuska vydrzkaj... to bude dobre...
ty sa tam mas aspon k akemu doktorovi vybrat - aj ked o tyzden... co ja tu? pokaslany tento ich system a zdravotnictvo - a ja som kedysi nadavala na to nase ☹ keby som bola na sk tak uz viem na com som.. a tu? ach jaj... ☹

l.lara
1. jún 2010

beji, ak malinke narastlo, tak by to malo byt podla mna v poriadku. uz nech je tam ta tvoja doki..posielame cmuuuk, vydrzkaj..bude to ok..

bejca
1. jún 2010

kocky dik 😵

teraz som nasla temu a ze moze sa jednat aj o Anembryomolu ze tam je len gestacny vacok a inak nic ....ale ked tam ona predtym videla babatko + srdiecko ....ja uz neviem ..este ma napadlo ze tam mohli byt dve 😅 jedno je niekde vyssie a je oki 😅 a to tyto dvaja nehladali .......a druhe je toto malinke 😅 ☹ ja uz fakt neviem ....

annika
1. jún 2010

Kočky našla som fotky malého Oliverka na FB, neviem, či to môžem,ale jeden sem hodím...Vladka, asi sa neurazí... 😀 😀

annika
1. jún 2010

Že, je krásny??? Vlasatý mužský chrobáčik....

lubii
1. jún 2010

hihi,Annika, ja som bola pred chvíľou makukovať u Trnavčaniek, ale som nevedela, či môžem kopírovať 😀

lubii
1. jún 2010

nádherný je 😵

lubii
1. jún 2010

nakukovať 😀 😀 😀

annika
1. jún 2010

lubi, ty kukučka kakatá...je nádherný!!!fakt...

annika
1. jún 2010

kukatááá som chcela.. 😀 😀 😀 😀

bejca
1. jún 2010

nadherny je 😵 jeeeeeeeeeeeej aj ja dufam ze v decembri sa dockam takeho drobceka krasneho 😅

bejca
1. jún 2010

vy dnes humorne 😀

bejca
1. jún 2010

a kam mi zmizlo vy ste ??? 😀 😀 😀