Snažilky, tehulky a mamičky - 35 a viac. Ste tu nejaké?

aja7
27. jún 2007

Ahojte babulky, najde sa medzi vami buduca mamina cca 35 rocna ? Nechcem tu byt sama 😉

lubii
15. jan 2008

Jéééj aký je zlatý. Aj očká sa mu smejú.

bejca
15. jan 2008

nadherny 😀 anika supis 😉 je krasny 😀

a aj mne ste uz chybali -ale ja som uz zavislak na konikovi 😀 xixixixi

a my sme dnes hore od 3.30 ale teraz sme si hodinku schrupli 😉

bejca
15. jan 2008

my uz mame vo februarovkach 4 babatka 😅 xixi pozrite do zoznamu februarovky2008 😉 mame 2 chlapcov a 2 dievcatka -dvojicky .-D

bejca
15. jan 2008

hodim vam link nech nemusite hladat 😉
https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu...

annika
16. jan 2008

Jééjj! Fak sú už štyri bábetká na svete! A ešte je len január, Bejca! Tie dvojičky chápem, ale tí dvaja chlapci sa fakt poponáhlali na svet! Ja som mala dnes divoké sny, aj som unavená z toho. Dnes idem na rodičovské, tak som trošku nervôzna, lebo s tou mojou staršou dcérou sú isté problémy, čo sa týka bohužial kamarátskeho gangu v škole aj mimo školy. Ach jaj! To sú celkom iné problémy už.... 😝

bejca
16. jan 2008

😀 anika ty chlapci preto lebo maminky mali zle pecenove testy a boli v ohrozeni zivota oni a nie miminka 😉 tak museli babatka vybrat 😉

a ies ako sa to hovori : male deti male starosti , velke deti velke starosti 😉 a co si pomozes - v dnesnej dobe - ked to je len gang tak to sa este da , ale tie drogy a pod.. z toho mam hruzu aj ja .... dufam ze vam to dnes dobre dopadne a dcera "dostane rozu" 😉 ako sa hovori xixixixixi

lubii
16. jan 2008

Annika, ako si dopadla na rodičku? To by ma zaujímalo. Puberta je des.
Beji, to je dobre, že už ste v takom štádiu, že aj keď sa bábetká narodia teraz, už sú vlastne životaschopné. Takže sa už netreba báť, len čakať, môže to prísť hocikdy.

annika
17. jan 2008

Ani mi ti nespomínajte! Samé prekvapenia, len to neviem načo majú žiacku knižku, keď tam nie sú zapísané všetky známky....Na správanie sne ešte nedostali zápis, to ma teší. Asi len mimo školy sa správa tak blbo tá naša dcérka. Problém je v tom, že jej spolužiačka ju ťahá do takej partie, ktoré nepovažujeme s manželom za "vhodné" pre ňu.Lepšie povedané vôbec sa nám nepáči tá partia, do ktorej sa zaplietla od toho času, čo ja som bola na PN-ke. Kým som bola v škole, /učila som tam, však to viete/, tak som ich mala pred očami moje dievky, lenže od apríla som už doma a ona, tá staršia ,to využila.... en to nevieme, ako ju máme izolovať od tej spolužiačky?????L

bejca
17. jan 2008

no Anika tu je kazda rada dobra - je tazko "pubertacke " zakazat kamaratku ... nezavidim ti ...

lubii a veru uz mame tie tyzdne aj v pase take pekne 😅 aj ja ze 37 tt 😅 juuuuuuuuj uz sa mi to krati 😅 dnes sme boli na kontrole , sme oki , tak som rada a idem zasa az na buducu stredu 😉 a zatvorena som ako konzerva 😀 takze my sa este rodit nechystame 😝

annika
18. jan 2008

Ani sa neponáhlaj, moja, veď máš ešte tri týždne! A kde ty budeš vlastne rodiť? V Bratislave?
No, ani mi asi nikto nezávidí. Ja som sa len smiala na tom, keď mi hovorili malé dieťa, malý problém.... Tie problémy sú fakt ťažšie a komplikovanejšie, ako deti naše rastú.... 😒 Ale taký je už život...
Majte sa zatiaľ! Pa pa!

bejca
18. jan 2008

anika ano budem rodit v BA v Ruzinove 😉 a ja sa vooooobec nechystam ... ale ja som asi nejaka divna alebo co 😅 ja neviem uz kolke pisu ze toho maju plne zuby a uz chcu rodit 😅 ale ja stale taky pocit nemam 😅 neni to divne ??? neni som vadna ??? ja stale nemam taky ten pocit ze uz by som chcela rodit 😅 asi mi sibe ☹ a som z toho na seba nahnevana ☹ ale tesim sa na neho ze sa narodi ale nepocitujem to ze uz by som chcela ... to na mna pride ci co ?? pomoooooooooooooooooooooooc 😅

annika
18. jan 2008

Ani ja som nechcela vtedy, asi už len posledný týždeň bol taký, že no, tak ideme na to!!! Vtedy som už aj bola zvedavá na malého, aké bude mať očičky, ručičky, tváričku a tak. Aj som sa bála, či bude všetko o.k. Adrenalin som už cítila aj v krvi. Lenže ja som mala plánovaný pôrod, však vieš. Takže presne som vedela kedy ma to čaká. A všetky pôrody som mala také, hoci som tajne dúfala, že raz sa podarí ísť rodiť z domu.... 😀 😀 😀

bejca
18. jan 2008

ja som tiez zvedava ako bude vyzerat 😀 a aj ci bude vsetko oki 😅 tak ale po tom odbere plod. vody dufam a verim ze je vsetko oki 🙂 ale ten pocit mi akosi este stale chyba ☹ ale ono to asi pride na mna ze 😅

bejca
18. jan 2008

a nemam nic planovane ja - doki povedale ze normal do 15.2. budeme cakat a ak nie tak potom to budeme riesit ... tak uvidime ...

annika
18. jan 2008

Jaj, to nenávidím tú vetu, že to budeme nejak riešiť... Vzvolá vo mne neistotu...AKO BUDEME RIEŚIŤ????Na to yvzknú povedať tí naši doktori, "však to potom uvidíte..."JOOOJJJJ!!!!

bejca
18. jan 2008

xixixi anika 😀 ja jej verim - to mi povedala na margo toho ze som sa jej pytala ci budem musiet prist do porodnice o nieco dopredu alebo neni treba -povedala ze zalezi od toho ako budu vyzerat kontroly na ktore chodim uz kazdy tyzden 😉 takze preto povedala ze mam cas az 15.2. sa uvidi - ale ona povedala ze urcite bude vsetko v poho 😉

vladkaz1
18. jan 2008

beji tak to ti zavidim tu pohodicku ja som bola totalne nervozna uz mesiac pred porodom sak viete 😀

bejca
18. jan 2008

ved to ze ja som normalne na nervy sama zo seba ci je to normalne somnou 😅 inak ako nervozna som aj sa bojim aj vsetko ale akosi stale nemam ten pocit ze uz by som mala rodit 😅 asii som vadna 😅

annika
18. jan 2008

Vladka! Dnes máte dva mesiace!!! Gratulujeme!!! 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

annika
19. jan 2008

Tak, včera som absolvovala návštevu u kaderníčky a konečne, po troch mesiacoch mám frizúru!!!!Trošku krátku, ale aspoň nemusím po dvoch týždňoch ísť zase,nie?
Bejca, každá žena sa chystá inak na pôrod, ty si tá kludnejší typ asi. Vladka bola opakom. Vidíš, každá je iná...
Ozaj, pozeráte na Markíze tú Poisťovňu šťastia????? Ja ssedím každý utorok a štvrtok pred telkou, to je moja hodina, vtedy má slúžbu drahý. Strašne sa mi páči ten seriál, ale zas podľa mňa prvá séria bola najlepšia!

lubii
19. jan 2008

Ahojte, Annika, tak nám urob foto, keď si tu teraz za herečku. Ja poisťovňu nepozerám, lebo vtedy kúpeme tak iba počúvam. Al stále je tam taká smutná hudba.

aja7
autor
19. jan 2008

ahojky....annika.....ja pozeram tiez, som normalne zavisla 😀 ...uz som vravela drahemu, ze ak by som isla do nemocky, urcite mi musi vsetko nahrat!...ale to nebude problem, lebo on je zavisly tiez, pozerame to spolu... 😀 ale ked nas vidia nasi chalani, mala by si pocut tie poznamky!!! 😀 😀

bejca
19. jan 2008

xixixi vy zavislacky na poistovni 😀 co nemate poistky 😀 xixiixix ale nie teraz vazne - ja som prvu seriu doslova "zrala" xixixi ale teraz to nepozeram -nakolko pre mna su naj - kriminalky 😅 vsetky co davaju na JOJ xixixi takze my patrame po zlodejoch a vrahoch a pod.. 😀

aja7
autor
19. jan 2008

bejca, aj my sme patrali, ale poistovna je poistovna 😀 a teraz ako si to spomenula, ved ja naozaj od juna nemam ziadnu poistku!!!!!!!!! 😲 😲 😲 😲

annika
20. jan 2008

Bejca! To nemyslíš vážne! Fakt si závislá na krimináloch???????? Bože, ja som neznášala nikdy ani horor, ani bojové filmy.Mx. 4 tankisti a pes...ixixixixixi Neviem či sa pamätáte na ten film. Ja som ten romantickejší typ asi.
Lubi, tá hudba vo filme sa mi strašne páči. Neviete kto spieva tú pesničku na začiatku a konci filmu? Vždy to zabudnem pozrieť v titulkách.

bejca
20. jan 2008

😀 😀 ajka rychlo sa poisti 😉

anika ja horory a take sadisticke filmy tiez nemusim 😝 fuj ble ale take krimi ,akcne nahodou su oki 😉 ale mam rada aj romanticke a take rozpravkove fiilmy a pod... mozem xixixixiixixi

lubii
20. jan 2008

A my sme včera pozerali pirátov z Karibiku, lebo ja milujem Johnyho Deepa. A v Čokoláde aký bol úžasný, videli ste?

ellla
20. jan 2008

ahojte, ked spominate tu poistovnu, uz mate pre drobcov nejake poistky? my sme mali z toho tazke hlavy, ale nakoniec sme vybrali nejaku poistku v UNIKE. si predstavte, ze nam volala zena, ktora mala nase udaje priamo z porodnice! bola to byvala zenska sestra, bola velmi mila.

ajka, ako sa drzia vasi chalani? tesia sa na braceka? ako to vnimaju teraz?

lubii
20. jan 2008

Mne už odkedy sa malý narodil volá jeden chlap z Unionu, pravidelne takmer každé dva týždne. Že či som sa už rozhodla, ja že ešte nie, pokecáme 10 minút a o 2 týždne znova. Poraďte, ktorá je dobrá. My máme Danku v Kooperatíve a nie som spokojná.

bejca
20. jan 2008

no .. my mame vsetky poistky v Slovenskej Alians ... a vymyslat nebudem ani teraz 😉 takze zasa ta ista poistovna 😉