Snažilky, tehulky a mamičky - 35 a viac. Ste tu nejaké?

aja7
27. jún 2007

Ahojte babulky, najde sa medzi vami buduca mamina cca 35 rocna ? Nechcem tu byt sama 😉

pizzamati
8. jún 2010

Beji isto ti je velmi smutno co sa stalo smutime ☹ ☹ ☹ s tebou, ale anika ma pravdu maly Petko ta potrebuje a uvidis ze po case sa vam zas zadari a budes opat stastna. 🙂 🙂 Drzime palce a preco az v piatok ides na cistenie?

bejca
8. jún 2010

Piza dakujem 😔 a musim si vybavit zajtra predoperacne vysetrenia a vysledky z krvy budu hadam vo stvrtok 😅 skor sa neda ... 🙄

pizzamati
8. jún 2010

Hm no to je des. Nechcem mudrovat ale u nas ked sa nieco taketo stalo tak sme robili interne predoperacne na cito takze bolo hotove behom nejakych par hodin. ☹ No kam speje nase zdravotnictvo. ☹ ☹ ☹

bejca
8. jún 2010

Piza vobec mi to nevadi ved hadam videla ci uz treba aj hned alebo co ...hadam by ma nenechali v nejakom zlom stave len tak 😕

no idem ja hajat . dobruuuuuuuuu 😔

pizzamati
8. jún 2010

Jasne ze doktorka videla co a ako. ☹
Dobru Beji aj ked viem ze budes mat tazku noc vela sil moja. 😉

annika
8. jún 2010

Bejka, presne ako hovoríš, buď nejaká viróza alebo nešťastná vada... A ty si silná, moja, viem, že to zvládneš a dočkáte sa malého zázraku ešte... 😉 😉 😉
Pizza, veru je to už takto u nás tiež....posielajú domov, nech si pobeháš všetky tie papierovačky a vyšetrenia...potom sa prihlás na príjem deň zákroku... 😠 😠 😠

annika
8. jún 2010

Dobrú noc aj vám!!!! 😔 😔 😔 😔 😔

pizzamati
8. jún 2010

Dobru baby idem aj ja uz ma mm vola tak sa majte . 😉

ssonusa
8. jún 2010

Tak som vas docitala, my sme sa teraz vratili z nuteneho "vyletu". Boli sme tri hodky autom prec - pre nejake dve cedule - budeme mat od stvrtka tyzden slov. kultury, tak nejaky material na to sme boli doniest...
uz ledva pozeram... tiez idem sprsit a spat... tak sa zatial majte krasne...
nech je zajtrajsok lepsi ako dnesok 😉

bejca
9. jún 2010

ahojte ,

jasne ze uz nemozem spat ....uz som ale pol hodku hore 🙄 ukazuje sa krasny den tak dufam ze aj bude 😅 , idem na tu krv tak sa idem umyt a obliect a potom zobudim Petka a pojdeme ,

chcela som sa vas este opytat ci ani jedna nemate zaujem o tu plienku - myslim ze nato ze je nova tak ma super aj cenu ...kuk :

https://www.modrykonik.sk/bazar/plienky/f2vk/pr...

dakujem vam este raz a aj ja dufam ze Petklo bude mat surodenca 😔

annika
9. jún 2010

Beji, ahoj! Aj ja som už hore od šiestej...vychystala som dcérky do školy, Anka mi tu práve žundre kvôli vlasov... 😠 😠 😠 čakám na RObka, že sa zobudí a pôjdeme aj my nakúpovať, lebo som už dva týždne nebola v nijakom hypermarkete... ☹ ☹ ☹ ani neviem ako som to vydržala bez nich... 😀 😀 😀 😀

ssonusa
9. jún 2010

Cafte babulky,,,
dufam, ze teda uz mate krajsie pocasie,,, u nas stale pod mrakom, ale aspon neprsi,, na zajtra hlasia uz aj trosicku slniecka...
tak pekny dnicek prajem

Bejci drz sa...

Lara, este nemate fotecky zo svadby, isto su uz aj ostatne kocky zvedave... 😅

pizzamati
9. jún 2010

Ahojte babulky.

Beji ja by som malej kupila ja taku plienku nakolko uz nema plienky cez den ani poobede ale na noc jej davam to by sa pocurala bez nej. Len neviem ci jej nebude tiez mala. ☹

bejca
9. jún 2010

Pizza nevadi 😉

my sme skoro stale vonku ked je tak pekne 😵

dala som na FB video 😉

tie co ste tam neni šup na FB 😉 xixiixixixi

vladkaz1
9. jún 2010

Beji moc na teba myslim ,bud statocna 😵 😔 ,aj ked viem co sa ti prehana v hlave bude babenko neboj sa ,vy to zvladnete presne jak pisu kocky Petko ta potrebuje .
Ja ani nejdem pisat o nas .. je nam fajn maly sa budi len raz v noci ,plne kojim

l.lara
9. jún 2010

ahojte, este som nestihla docitat vsetko co ste popisali, ked som bola prec. stale som nejaka ako mechom udreta, len by som spala a to sa neda.. tak mi vsetko dlho trva a len sa tak tackam. rano sme mali budicek, boli sme aj s kamoskami, co maju male deti peso na vylete 3 a pol hodinky a prisla som taka zmorena ze az 😀

na svatbe bolo fajn, pre satky malej som bola vo stvrtok poobede a v piatok rano o 6tej sme vyrazali. takze tesnotka. ak by neprisli, ani by sme nestihli ziadne kupit, lebo muz prisiel v noci, ked mala uz spala. ja som mala tie od kamosky, kedze sa mi podarilo trosku schudnut, tak mi boli aj velke. ale ten vrh to udrzal.. 😀 najhorsie boli asi tie povodne..vidiet to na vlastne oci - taku masu vody to je nieco strasne. ☹ ☹ ☹ ☹ este teraz ked to pisem, tak mi behaju zimomriamky po tele.. ☹ ☹ ☹ cesta trvala cca 9 hodin, co znie hrozostrasne, ale mali sme vela zastavok kvoli deckam. a museli sme vela obchadzat, lebo voda podmyla cestu..
inak, mala nas velmi prekvapila, lebo bola dobrucka ako medik.. 😵 akurat sme trosku polavili v strave, jedla skoro same hovadiny, ale teraz to napravame. sama zelenina a ovocie 😀

co sa tyka fotiek, vela sme nefotili a fotograf fotil iba rodinu. tak cakam ze kamoska aspon nieco posle, co nas cvakla. zatial dam na FB 2 fotky, viac sa nepodarilo 😕 vsetky su rozmazane, alebo nieco, lebo som v satach musela vkuse nahanat malu, a to bolo dost narocne.. 😀

babule, co nie ste na FB ved nemusite sa zaregistrovat pod svojim skutocnym menom, len si tam nieco vytvorte napr. alzbetka mrkvickova, alebo anna De.... 😀 aby ste tie fotky atd. mohli pozerat. nenahovaram vas, to bol len taky napad.. 😅 ja sem nechcem davat lebo exmangelova sucasna ma tu uz objavila.. 😖 a ona ma ma kazdy den v hube, tak naco jej davat prilezitost.. 😀

btw..beji, aj tu sukromnu miestnost by niekedy clovek uvital, aspon na pikosky.. 😀

janka_fr
9. jún 2010

Ahojte,

ani vas nejdem docitat, tolko ste tu toho popisali, len pozeram poslednu stranku a je mi smutno 😔
Beji je mi to velmi luto co sa vam stalo, ale drzim velmi velmi palceky aby si za nejaky ten cas, znova objavila dve palicky a podarilo sa to dotiahnut do konca.

Dodatocne Vladke blahozelam k narodeniu Oliverka. Pozerala som fotky na FB, Vladi maly je tak nadherny, uz som aj zabudla ze ten moj certik bol tiez tak malinky.

Zalozila som si blog, kde si robim prjekt 365, mam strasny sklz ale snad sa mi to podari dobehnut. Budem tam vzdy pridavat fotky z kazdeho dna( zatial som len v 23.4. 😀 😅 ), tie dni tak strasne letia a clovek tak rychlo zabuda. Tu je link:
http://jankafr-projekt365.blogspot.com/ ak chcete nakuknite.

bejca
9. jún 2010

Lara super ze ste sa mali fajn a teda skoda ze nemate fotky 😅 ale ved nevadi hlavne ze vam bolo fajn 😵

Janka dakujem 😔 a ten projekt je uzasny 😵

bejca
9. jún 2010

Vladka snazim sa ale teraz je to tazke ako iste viete ..ale ved co narobim ☹ som rada ze Oliverko je taky zlatucky 😵 posielame pusinky 😵

vladkaz1
9. jún 2010

beji ved ja viem ja to chapem

bejca
10. jún 2010

ahojte 😵

co ste vsetci pri vode ci co ?? 😕

Petko spinka , ked sa zobudi ideme k svokrovcom , tam uz ma napustenu vodu moze sa kupat 😉 aj vcera sa uz kupkal 😵 doobeda tu bola krstna Petkova , boli sme vonku , pohrali sa pojasili tak nam bolo fajn 😵

l.lara
10. jún 2010

ahoj beji, my sme boli cele doobedie v materskom centre. teraz mi mala zaspinkala, tak sa tesim. rozmyslam, ci mam ist upratovat, alebo to vyuzit a lahnut si. ale asi si vyberiem tu druhu moznost. 😉

l.lara
10. jún 2010

janka, ten projekt je super... 🙂 pozeram, ze dnes tam pribudli nove fotky. krasne.. 🙂

ssonusa
10. jún 2010

ahojte babulky,,, tak vy uz tam asi mate snlieckovo, ked kupanie spominate, ze? aj ja sa asi dnes hodiim do vody - ale az vecer do vane s horucou vodou, lebo tu je kosa 😝

@janka fr - Jani, to je fajn napad s tymi fotkami,,, ja by som tiez mala nieco take zacat, lebo plny pc fotiek, ked to dam na cd alebo dvd tak to vraj po 5 rokoch treba prepalit lebo sa to vie ponicit,,ale na takejto stranke by to malo zostat ulozene a teoreticky by som o ne neprisla, nie?

janka_fr
10. jún 2010

Ahojte,

Beji neviem ci vsetci su pri vode, ale mi ano pri dazdovej. Od vcera nam prsi, nie sice intenzivne ale je tu tma akoby bol vecer uz druhy den a zajtra ma byt tak isto, tak dufam ze to prejde cim skor.

Lara tvoja mala spinka poobede 😕 , tak nevymyslaj a vyuzi to a sup sup do postielky oddychnut si. Mas pravdu pribudli fotky, ale to je este stale len april, mam rest cely maj.

Soni ja osobne fotky nenapalujem na cd a dvd, iba ak davam nasim. Myslim ze mas pravdu, niekde som aj ja citala ze casom sa znehodnotia na CD. Ja zalohujem fotky na externe disky, pre istotu na 3 ak by sa s niektorym z nich nieco stalo.
Ak si zalozis blog tak teoreticky by si o udaje na nom nemala prist.

ssonusa
11. jún 2010

@janka fr... jani, dik za radu... inak my tu mame od nedele tiez skaredo, urpsane,,, ale vcera na vecer cca o 18tej vyslo slnko - len mi to nebolo nic platne, lebo sme boli na ceste na otvaranie vystavy- slovensky kulturny tyzden...
radsej som tam ani nemala ist, no ale co uz 🙄
a dnes zasa od rana pod mrakom a kosa... nic ma nebavi, nevyspata som, nastvana na cely svet... 🙄

Bejca je asi teraz na tom ale horsie,,,drzim palecky, nech vsetko dobre dopadne... neviete kedy sa ma vratit domov?
moc na nu myslim... 😨

annika
11. jún 2010

Ahojte, Soni, u nás teploooo 32 stupňov, dnes ráno sme napustili aj Robkov bazénik na dvore 😉 😉 😉 veru človek má hneď lepšiu náladu pri slniečku.. 😉
Bejca, aj my držíme palce, asi si už po tom...myslím na teba!!!! 😔 😔 😔 😔
Moja kamoška má zas dnes štátnice...tiež jej musím držať palce... 😅 😅 😅

pizzamati
11. jún 2010

Ahojte dievcata.

Bejka uz mas asi po tom drzime palceky. ☹
Aj u nas je dnes horuco no vonku sa neda vydrzat, teraz sme prisli do vnutra spoteni jak mysi mala hned sa chce pechorit vo vode takze kupelna bude plavat ale aspon na chvilku je od nej pokoj. 😀

bejca
11. jún 2010

ahojte

no mala som ist o 7,30 ale boli predomnou 2 operacie tak som isla az o cca 8,40 ... no tak ale co uz ... ,o cca 9,10 som bola na izbe " prebrata " 🙂 ak sa to da tak povedat , lebo som prezvanala muza ale ja o tom vobec neviem 😀 ale na sale som cakala chvilku na doki ....takze zakrok bol rychli ....da to na rozbor ..dufam ze tam nic zle nenajdu 😅 musela som 2 hodky lezat - teda byt tam - takze o 11,30 som cakala pred ordinaciou - pokecali sme s doki s muzom ....😅 no a od cca augusta vraj hura na dalsie 😅 len sa do prveho menzesu mam vyvarovat kupaniu ☹ boze ja umrem 🙄 vraj koli infekccii ....Petko bol u svokrovcov , rano prisli k nam , a potom ked vstal ho vzali k sebe , no a svokra navarila , a my ked sme prisli pre Petka tak sme ho vzali aj s obedom 😉 doma sme sa napapali a isli spinkat , cca o 13,30 a vstavali sme o 15,30 😉 ale okolo 17 tej pojdeme trosku von 😵

pizzamati
11. jún 2010

Ahoj Beji.

Som rada ze uz mas po tom teraz sa musis zotavit a v auguste ako pises druhy pokus. Neboj bude dobre. 🙂
Petko je riadny frajer ked ostane sam s babkou nasa mala ta je zvyknuta len na mna ked idem niekde prec co nie je casto tak su riadne revy. Ale co sa cudujem ked som stale s nou sama cele dni. 😵 Kua tak by som sla uz do roboty........ 😖