Snažilky, tehulky a mamičky - 35 a viac. Ste tu nejaké?

aja7
27. jún 2007

Ahojte babulky, najde sa medzi vami buduca mamina cca 35 rocna ? Nechcem tu byt sama 😉

jojina11
24. nov 2010

ahojte, nejako sa o tu zabrzdilo, moja Vladka je chorá , soplí a kašle, boli sme v pondelok u doktorky, ja som si najprv myslela, že sú to zuby, ale doktorka ma vyviedla z omylu, porobila výtery z hrdla a z nosa a uvidím, v piatok zavolám, hádam by už aj mohol byť výsledok, dnes tu pršalo aj posnežovať začalo,a dosť sa ochladilo,
takže u nás v piecke od rána pukoce ohník len taký fukot 🙂 , inak baby ja si tu teraz ťukám do klávesnice a zatiaľ má pri malej má službu môj manžel, a malá mu vypráááva až sa jej práši z úst 😀 ale mi je teraz dobre, aspoň chvílu sme si vymenili úlohy, od rána som ju vláčila na rukách, čo bola plačlivá chúďatko, ešteže nemá teploty

veronkaj
25. nov 2010

@jojina11 nech sa drobček rýchlo uzdraví, viem aké to je keď je dieťa choré, no bohužial je také obdobie, ale hlavne nech to nie je nič vážne.

no a my pokračujeme, akosti to nevyzerá že by nám to vyšlo, tak som teraz 9dc tak uvidíme čo bude ďalej, a potom zase čakanie,

jojina11
25. nov 2010

@veronkaj držím palce,nech ti to vyjde
noc sme celú prespali
, takže fajn,a ráno som ja dostala menzes takže dúfam,že sa skončia moje trable

veronkaj
25. nov 2010

@jojina11 no vidíš konečne prišli, je to aj tak také, niekto si veľmi praje aby došli, niekto aby nedošli

jojina11
25. nov 2010

@veronkaj rozumiem ti, ale ved viež, že ja som už z toho bola na nerrvy, písala som so samými chybami, ale mala som vedla seba malú na vankúši a vedla ešte notebok,tak preto,

slavka36
3. dec 2010

Ahojte, pozdravujem vás, môžem sa pridať? Sú tu nejaké snažilky po 35? ja mám 36 a od septembra sa snažíme o bábo a zatiaľ nič 😉

duracelko
16. dec 2010

@slavka36 ja budem mať teraz v decembri 37 a som na začiatku 5-eho mesiaca 🙂 🙂 dúfam že ti tvoje snažilkovanie vyjde, držím palčeky 🙂 🙂

duracelko
16. dec 2010

@veronkaj velmi na to nemysli, lebo vtedy sa vraj nedarí... mysli hlavne pozitívne ja verím že vám to vyjde 🙂 🙂

veronkaj
17. dec 2010

@duracelko no to je ťažké na to nemyslieť a hlavne ked máš pocit, že sa to podarilo, všetky prejavy aj príznaky a zrazu mrcha dojde, no už vážne začínam pochybovať či naozaj niesme starý na dieťa.

jojina11
22. dec 2010

@rybka35
@miroslava72
@duracelko
@ssonusa
@veronkaj
@ssonusa
@daniela1974 a aj všetky ostatné, baby želám Vám krásne prežitie vianočných sviatkov,veľa lásky porozumenia a pohody v rodinnom kruhu a do nového roka len to najlepšie,, ak som na niekoho zabudla tak mi to prepáčte , samozrejme to želám aj všetkým ostatným , ktoré som nezaklikla

miroslava72
22. dec 2010

@jojina11
@rybka35
@duracelko
@ssonusa
@veronkaj
@ssonusa
@daniela1974
a vsetky ostatne zienky i ja vam vsetkym prajem krasne a vesele sviatky a nech sa splnia vsetky vase sny a tuzby-snazilkam tehulkovanie, tehulkam uspesny porod a mamickam vela radosti a spokojnosti z deti i celej rodiny.
🙂

duracelko
23. dec 2010

@jojina11 dakujem za prianie. želám všetkým štastné a veselé 🙂 🙂 nech žiaria očká hlavne naším najmenším ked sa dočkajú zajtra darčekov od ježiška 😀 😀

duracelko
23. dec 2010

@miroslava72 dakujem prajem štastné a veselé 🙂 🙂

veronkaj
26. dec 2010

došla som na net až dnes ale aj ja Vám všetkým želám krásne, spokojné, šťastné vianoce a hlavne veľa zdravia, šťastia, lásky na celý rok 2011 🙂

prokopad
27. dec 2010

Ahoj aja7,nie si sama,má po 35tke a som v 10.týždni a je to moje prvé tehotenstvo a som šťastná 😉

hagarka
3. jan 2011

Ahojte, som rada, že nie som sama.......Nikdy som netúžila viac po bábätku ako teraz, keď už nie som najmladšia. Už máme dve krásne detičky, ale je to silnejšie ako ja a ja si to neviem vysvetliť. Môj manžel je tomu naklonený, aj sa nám zadarilo, ale bohužiaľ sme o bábätko v 6 tt prišli........Teraz mám strach aby sa to nezopakovalo a tak naberám sily, lebo je to veľmi čerstvé..........Mám pocit že niektorí ľudia z môjho okolia mi dávajú pocítiť, že mám dve deti a aj vek tak čo vymýšľam...........ale aj tak chcem ísť do toho!!!

heveri35
3. jan 2011

ahojte🙂 ja mam tiez uz 37 a strasne velmi by som chcela este babetko.
@hagarka ahoj,sme na tom troska podobne,tiez strasne tuzim po babetku,v juli sa nam zadarilo,ale zial v 10 tyzdni sme o babo prisli:( a tiez to moje okolie nechape,ze preco ja chcem este dieta.Tak drzim palceky aby sa vam co najskor zadarilo a aby to vsetko dobre dopadlo🙂

hagarka
3. jan 2011

@heveri35 ....len mám strach, aby to zase nedopadlo zle....a manžel povedal, aby som som na nič zlé nemyslela a určite to vyjde.. Mám v ňom veľkú oporu. Aj tebe držím palčeky.....nech sa nám to tento rok podarí!!! 😉

heveri35
3. jan 2011

@hagarka ja strach zatial nemam,ale urcite ho budem mat ked budem znova tehu( snad budem) Treba mysliet pozitivne,len keby to bolo take jednoduche,vsak?🙂

hagarka
3. jan 2011

..........je to veru ťažké, ale budeme veriť v šťastný koniec...........že z nás budú zase maminky malinkých bábätiek........budem držať palce!!! Nech nám tento rok prinesie šťastie........... 🙂

miroslava72
4. jan 2011

Ahojte.
@heveri,@hagarka-drzim vam palce,nech vam to obom co najskor vyjde 🙂
..a okolia si nevsimajte,vy predsa viete co chcete a ako sa citite.
Ja som uz mala 16,5 rocneho syna,ked sa dcerka narodila a pocas tehotenstva sa na mna ludia v okoli,hlavne v praci,tiez vselijako divali a tiez vraveli naco mi to je,ze uz som mohla mat klud.Ano mohla som ho mat,ale dcerka je nase slniecko,maju sa s velkym bratom radi a to je to najdolezitejsie a nemenila by som-cele tehotenstvo i teraz si to riadne uzivam ovela viac ako pri prvom synovi-az mi je luto,ze uz to coskoro skonci a pojdem spat do prace.
Takze mile zienky-hor sa s chutou do toho 😀

hagarka
4. jan 2011

@miroslava72 .....ďakujem, hneď je lepšie keď má človek nejaké spriaznené duše, ktoré ho chápu.......dúfam, že to vyjde

heveri35
4. jan 2011

@miroslava72 dakujem aj ja 🙂 tak a presne toto mi vravi aj moje okolie,ale ja kaslem na nich,je to moj zivot a ja viem co chcem🙂

hagarka
4. jan 2011

Dnes som bola u doktora, zobral mi krv na nejaké vyšetrenia, či sa nezistí príčina toho potratu, aby sme predišli možným komplikáciám do budúcna......tak uvidíme

pizzamati
7. jan 2011

@hagarka
@heveri35 Ahojte dievcata. 🙂
Presne tak Miroslava72 ma pravdu vykaslite sa na nazory inych nik sa o vase miminko nepostara len vy tak co sa staraju. Aj ja mam velky vekovy rozdiel 20 rocny syn, 14 rocna dcera a 2 a pol rocna dcera a ja tento rok na krku 40. A nestresujem. Je to pravda ze starsia zena si lepsie vie vychutnat materstvo tak sup sup do toho. Drzim palce 🙂

pizzamati
7. jan 2011

@prokopad Super len sa drzkaj a vela stastia a hlavne vela oddychuj. 🙂

heveri35
7. jan 2011

@pizzamati tak snazime sa o 106,tak snad nam to coskoro vyjde🙂 a dakujem

pizzamati
7. jan 2011

@heveri35 Urcite tento rok sa Vam to isto zadari a takto o rok uz budes zas maminou. 🙂

pizzamati
7. jan 2011

@heveri35 A co na miminko hovori syn? Moj nechcel ani pocut ale uz bol stary cap mal 17 rokov ked sa mala narodila hambil sa jak pes ani kocikovat nechcel.
A teraz sa velmi lubia aj ked on to nevie dat tak najavo. 🙂

heveri35
7. jan 2011

@pizzamati dufam,ze budes mat pravdu 😉