Snažilky, tehulky a mamičky - 35 a viac. Ste tu nejaké?

aja7
27. jún 2007

Ahojte babulky, najde sa medzi vami buduca mamina cca 35 rocna ? Nechcem tu byt sama 😉

veronkaj
14. jan 2011

tak ja som bola ráno dať krv na hcg, tak budem čakať okolo 10 bude výsledok, ale zároveň som aj začala krvácať,
veľmi sa bojím čo z toho bude, je to skôr hnedá krv s trochou čerstvej ale aj bruško pobolieva, včera začalo tak neviem čo bude. som nervozna čo ma zase čaká. 😔

pizzamati
14. jan 2011

@kesulkarenka Krasny pribeh podoba sa na moj len ja som mala 2 deti ked som sa rozvadzala 18 rocneho a 12 rocnu. Tiez som mala 37 rokov ked sa nam narodila dcerka dnes ma 2 roky a 8 mesiacov a tiez cele tohu som bola na PN pre istotu, ale nikdy by som nemenila takze baby ktore rozmyslate ci miminko aj v nasom veku tak jednohlasne ano. Ja by som nedbala keby sme mali este jedno a to uz budem mat tento rok 40. Takze hor sa na to. 🙂

veronkaj
14. jan 2011

takže ja mám zase výsledok negatívny a toto je zase len zmeškaný menzes a to chodil načas, budem musieť ísť k lekárovi nech mi dá niečo na úpravu cyklu, no to zase bude celý deň slzavé údolie,
a teraz dilema skúšať ešte či nie? v mojom veku, vo veku muža,?? no neviem,asi nám to nieje súdené, a potom každý mesiac smútok.

ssonusa
14. jan 2011

@pizzamati @msandrea1311
@kesulkarenka - no kocky ako vas citam tak uvazujem, ze keby kazda z nas zacala pisat svoj pribeh - to by bolo vela zaujimavych knih....
som na tom velmi podobne ako vy, len ten stastny koniec s miminkom nam chyba 😉

@veronkaj - ja viem, ze toto ti asi budu teraz pisat vsetky a je to pre teba momentalne len slaba naplast a utecha - ale skus to tak velmi neprezivat, nepozoruj na sebe ci nemas nejaky priznak tehu, nesustreduj sa na to tak velmi, skus sa uvolnit a nemysliet nonstop na to iste.... potom to vacsinou dopadne tak, ze tehulkovanie sa podari ani nevies ako.... cim viac na to myslis, tym viac si v strese, ci to vyslo alebo nie a tym menej sa dari... poznam vela takych zien, vratane sebe, ktore reagovali prve mesiace snazenia tak ako ty... ale casom si to v sebe utriedis, utrasies a nebudes to tak intenzivne prezivat a PODARI SA TO.... Podla mna by si to nemusela hned vzdavat, hlavne po tom, co uz aj manzel suhlasi a este par krat by ste to mohli skusit,,, preco hned hadzat flintu do zita? Hlavu hore dievca, mrska prisla, zasa odide, budes vycistena a pripravena na dalsie krasne "pokusy"... 😉 a potom to raz pride 🙂

miroslava72
14. jan 2011

@veronkaj @sonusa ma pravdu-krasne a vystizne to napisala.
Hlavu hore 😉 a vela stastia.

veronkaj
14. jan 2011

@ssonusa
naozaj dobre napísané a milé od vás ale ja som práveže tento mesiac na to nemyslela tak ako inokedy, ked ten náš vek a všetko dokopy a ťažko je nemyslieť na to úplne, už nebudem merať ani teplotu ani nič, len sa to nedá z hlavy vyhodiť, práve preto, že mám nešie šance ako bežné ženy, že sme už starší a muž iba frfle potom, že som už nie raz potratila a raz mala mimom. tehot. no pravda bolo by tu veľa príbehov, ale som rada, že som bola na tej krvi takto viem, že to bola len posunutý menzes lebo to bolo menej ako 1 ten výsledok takže možno šanca je tento mesiac možno, muž zatial si pozor nedáva a vie že je to na ňom a tabletky hak ešte neberiem znovu takže šanca je ? a možno to bude ako darček k budúcim vianociam možno, no ako na to nemyslieť.

ssonusa
14. jan 2011

@veronkaj - no vidis, to je pristup -nemerat teplotu a pod. a mysliet na to co najmenej. (jasne, ze nemysliet vobec sa neda)... vela z nas si takymito stavmi presli... a ako ja hovorim - ak to tak ma byt tak to bude... ak to nahodou neklape, tak to z nejakeho dovodu bude tak spravne a dobre.... Mame predsa uz vlastne deti, kolkym zenam sa ani to nepodari.... takze milovat mame koho - aj ked si viem predstavit mat doma este jednu malicku, krasnu bytost, ktora by znova rozziarila nase svety.... 😉

@miroslava72 - diky 😀

veronkaj
14. jan 2011

@ssonusa 🙂 to áno

ale dnes je deň na nič a vôbec celý týždeň, samé naháňanie, stresy, a nič sa nedarí a všetko dokopy no katastrofa ale viem mohlo byť aj horšie.

no všetkým želám krásny a príjmený víkendík

duracelko
14. jan 2011

ahojte, zdravím všetky už dávno som tu nebola 🙂 🙂
chcem odlahčiť trošku tému aké denné krémy na tvár používate?? používate aj nočné krémy?? ja sa priznám že som este nikdy nočný krém nemala 🙂 🙂

kesulkarenka
14. jan 2011

@duracelko ja tiež nepoužívam nočné ani očné krémy, používam klasický garnier a je super....inak, dostala som dokonca aj žehličku na tvár, vraj v mojom veku sa už treba o seba starať, ale kuwa, šak ja ani vrásky nemám....no čo si mám ňou žehliť? že by krčové žily??? ani tie nemám....tak je tam ešte zabalená aj zo všetkými gélikmi. No možno raz ten čas príde....

duracelko
14. jan 2011

@kesulkarenka o žehličke na tvár som veru ešte nikdy nepočula, ja mám iba žehličku na vlasy 🙂 🙂 ja používam krém nivea visage Q10 plus teraz tonovaci trošku pre farbu, mám bledú pleť a kryci korektor v tyčinke 🙂

ssonusa
14. jan 2011

😀 dobra tema 😀

ja pouzivam z avnou aj denny, aj nocny, aj ocny nad 30 rokov - a tiez nemam zatial vrasky- len neviem ci je to kremom alebo nie 😀
ale vseobecne sa mi zda, ze teraz zeny starnu a vraskaveju trosku neskor - alebo je to tym, ze k tym "zenam" uz pomaly patrime aj my? xixixixiiii.... 😝

duracelko
14. jan 2011

@ssonusa máme už na také krémy svoj vek, nééé 😀 😀 ja sa bojím kupovať z avonu lebo ked krém nepoznám neviem či bude dobrý. ale vraj v avone sa dá aj vrátiť kozmetika ked nevyhovuje...

duracelko
14. jan 2011

@veronkaj kolko máš rokov?? ved ta to tak nesúri určite otehotnieš tento rok alebo budúci 🙂

hagarka
15. jan 2011

@veronkaj ....to ma mrzí, ale veď sa to určite ešte podarí....určite 😉

veronkaj
16. jan 2011

@duracelko no ja mám 38 a muž o 6 viac, takže najvvyšší čas, preto ma to aj tak mrzí,

možno sa to podarí možno nie, idem tento týždeň za lekárom, uvidím čo povie.
pekný zvyšok víkendu

hagarka
16. jan 2011

@veronkaj ....ja som si povedala, že tak do 40 tomu dávam čas i keď poznám veľa žien čo mali deti aj po 40....a zistila som, že mám ešte dosť času 😉

veronkaj
17. jan 2011

@hagarka áno to máš pravdu, ale asi nemali o tolko staršieho manžela,

už to budem musieť nechať na prírodu, v stredu idem k lekárke s tým cyklom tak uvidím čo povie, tak tam nerada chodím.

pekný deň

ssonusa
17. jan 2011

@duracelko - no ja som sa do toho kremu trafila, tiez som sa bala, ci mi bude dobry, ale nastastie s tymto problemy nemavam... mozno si skus najskor ak by si mala zaujem vypytat od tej lady najskor vzorku,,, a vyskusas - uvidis 😉

@veronkaj - priroda je mocna carodejka... mysli pozitivne.... snad mate doma dnes tak slnecno ako je tu - hned ma clovek lepsiu naladu 🙂

hagarka
18. jan 2011

@veronkaj .....daj vedieť, čo doktor povedal.......

veronkaj
19. jan 2011

@hagarka dám,
a to si posedím poobede v čakárni začína až o 15,30 ale už po 14 tej tam musím byť lebo potom má len objednané,

dúfam že mi nedá zase hak

veronkaj
19. jan 2011

tak nepovedal nič, lebo cez deň som volala že robí a idem tam a tam oznam že so súkromných dôvodov musela odísť. no skoro ma vystrelo zbytočne som išla
tak zajtra rodičko, takže v utorok druhá snaha.

rybka35
26. jan 2011

ahojte, dlho som tu nebola, musela som podokončovať robotu keďže som účtovníčka , ale už je všetko hotovo, bohužiaľ aj ja, lebo som ochorela, som v 37tt a mam nadchu, nemate nejaky typ čo na to, nie je to nič hrozne, len ma z toho boli hlava a nechcem si davat žiadne lieky, zajtra idem aj na kontrolu ku gyno, minule mi už hovoril, že porodim do konca januara, že už maly je dost velky a ja som otvorena na 2 cm, celkom mam strach, aj ked som uz raz rodila, do toho este ta nadcha ....

ssonusa
26. jan 2011

@rybka35 - ahojcek,,, ja som bola tehu asi tak sto rokov spat, ale snad naparovanie nad harmancekom alebo slanym roztokom by ti nemuselo ublizit? v malej miere...ci? absolutne neviem, len ma napadlo, ze toto je take prirodne liecivo na nadchu...tak sa drz 😉

@veronkaj -ako si dopadla?

dana1972
26. jan 2011

@msandrea1311 Krásne napísané aj mi slzy vyhrkly my sme prišli o babatko v decembri bola som v 6 týždni ...☹( aj ja velmi tužim po dieťatku len ten strach a obavy či bude všetko v poriadku.....☹

hagarka
26. jan 2011

@dana1972 .......Dani, ja som na tom rovnako, ale zisťujem, že ked sa budem báť, tak sa tým nič nevyrieši a pomaly už ani nepoznám babu, ktorá by si neprešla potratom....my sme tiež prišli o bábo na Vianoce v 6 tt..........spontánny potrat.....dnes som dostala menzes, tak to beriem ako začiatok niečoho nového a určite to ešte skúsim..........budeme si spolu držať palce 😉

dana1972
26. jan 2011

@hagarka ano máš pravdu......🙂) aj my sa určite pokusime chcely by sme začať skušať v apríli..... aj ja držím palčeky 🙂)

veronkaj
26. jan 2011

@ssonusa nuž nijako, dnes robila lekárka síce poobede, ale vraj má toho veľa ked minule nebola a tak som ani nešla lebo neviem čo skôr, možno budúci týždeň,
teraz ma aj dcéra riadne vytáča, monitor a tak, nakoniec je taká že pomaly aby som ju učila znovu od 1 triedy všetko, stále sa v niečom pomýli aká je zbrklá no ked ma nešlahne tak bude dobre

duracelko
26. jan 2011

@rybka35 hlavne vela neprepínaj v práci a šanuj sa... ja som tiež bývalá účtovníčka a pri našej bianke ked bola v brušku som bola mesiac chorá len preto že som mala oslabený a vyčerpaný organizmus, ani som sa doma neliečila len som chodila do tej blbej roboty 🙂 držím palce, nech máš pôrod ľahký už sa ti to blíži 🙂 🙂

rybka35
27. jan 2011

@ssonusa , skusila som ten slany roztok a zda sa ze zabera, okrem toho cajik, medik, citronik a dnes uz hlava neboli, este trocha huhnem, ale uz mi tak z nosa netecie, dakujem za typ