Snažilky, tehulky a mamičky - 35 a viac. Ste tu nejaké?

aja7
27. jún 2007

Ahojte babulky, najde sa medzi vami buduca mamina cca 35 rocna ? Nechcem tu byt sama 😉

lubii
26. jan 2008

Ahoj, Beji, krásne bábätká. Už som sa chcela ísť na vás pozrieť do februároviek, či ste ešte 2 v jednom.

bejca
27. jan 2008

my hej 😅 aj ajka zatial 😅 xixixixi ale uz sa to blizi 😀 a veru sme sa " rozrodili " mozno v tychto chvilkach ma uz aj tucniacik malinku pri sebe 😉 cize dalsie miminko a v utorok ide dalsia kocka hoblinka tiez na cisarsky 😉

pizzamati
27. jan 2008

Ahojte baby ja som tu uplne nowa a už dawno som to tu všetko čitala a newedela som sa prihlasiť tešiiiiim sa ze som konecne tu nedzi vami 🙂 🙂 A aj ja patrim tu do tejto kategorie 35 a viac . Dnes som začala 3 trimester . A niesom už prvorodička. 😉 . Maam 17 ročneho syna a 11 ročnu dcerku 😎 Na naše male sa velmi tešiiiiime . Na 4D USG nam povedali že to bude dievčatko meno mame už davno vymyslene bude to Dominika. 😅 😅 Budem rada ak odpisete nakolko som od Septembra na PN ☹ . Tak zatial sa majte a držte sa. Jana 😀

ellla
27. jan 2008

ahojte, nasla som nieco dobre k zavadzaniu potravin na internete, tak kto mate zaujem, tak kuknite...

http://www.kojeni.net/prikrmy.php

a vitam dalsiu nasu 35-tku. vitaj, janka a cit sa ako doma 🙂

bejca
27. jan 2008

ahoj janka 😀 vitaj 🙂 ak by sa ti podarilo nastav si pas aby sme videli aj tvoje deticky aj v ktorom tt si prave 😉

elli dik - stranku som si ulozila 😉

pizzamati
27. jan 2008

Ahoj Bejča. Rada by som si nastavila ten pas, ale vôbec neviem ako na to. ☹ ☹ ☹ Pozerám že si v 38 tt. Paráda za chvílku to más za sebou. Držim palce. 🙂 🙂 kde sa chystáš rodiť? Už máš asi všetko nachystané že?

pizzamati
27. jan 2008

Ahoj Ellla. Ďakujem za privítanie. 😵 😵

bejca
27. jan 2008

pizzamati je to uplne jednoduche 😉
hore na liste mas uplne na samom vrchu toto :
Užívateľka pizzamati | Nastavenia | Interná pošta: 0 | Odhlásiť :: ModryKonik.cz | MojaSvadba.sk | ModraStrecha.sk
no a kliknes na to nastavenia a tam uz podla " navodu" alebo teda podla toho co chces vypisat vypises a je 😉 potom das ok 😀 vela stastia 😀
co sa tyka nachystania ano mam asi hadam vsetko pripravene 😅 dufam ,a rodit chcem v Ruzinove v BA 😉

pizzamati
27. jan 2008

Bejca. Dik za inštrukcie, už som to s pomocou manžela zvládla, niečo sme tam popísali. Aj ja pojdem rodiť do Ružinova. Dufam že sem budeš stihať chodit aj po pôrode, a budem rada ked popíšeš aké to tam bolo. 😅 😅 Ja by som chcela byť v tej izbe kde si za to platíš, myslím že na jeden den je to 5OO sk., ale máš tam sukromie a pokoj. 😵 😵 . Bývala moja kolegyna tA

pizzamati
27. jan 2008

( pokračovanie, omylom som stlačila niečo iné), tam robí na rizikovom odd sestričku. 😕

bejca
27. jan 2008

pizza supis 😀 aj ta vidime 😀 a teda v maji budete mat babatko 😉 a dam ti link na ruzinovsku nemocnicu mozes citat co ine mamicky 😀

bejca
27. jan 2008

no tu izbu myslis nadstandard 😀 hej aj ja chcem tam ist 😉 ibaze je tam problem ze ak neni volna tak sa tam nedostanes .... zalezi kolko je tam mamiciek a kolke chu byt na nadstandarde 😉

bejca
27. jan 2008

https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...
pekne citanie 😀 ja tam chodievam 😉

lubii
27. jan 2008

Ahojte,
Ellli, doteraz som si čítala tú stránku, čo si nám poslala a pozerala som si fotky dojčiacich mamičiek - krásne - sme sa nad tým aj s mojou dcérou rozplývali. Môžeš nám aj ďalej dávať také linky 🙂
Ahoj Janka, vitaj
Baby, vy chcete ísť na nadštandard? Ja som nechcela, nie je tam smutno? My sme boli tri na izbe a bolo veselo. 😀

pizzamati
27. jan 2008

Bejca, dik za link, idem si to preštudovať. Ano myslela som nadštandartnu izbu, dufam že budeme mať šťastie obe. Odkial vlastne si priamo z BA? Aj ty nemôžeš hajkať? Naša malá ma tu okopáva tak nemôžem spať. A som rada že si tu ty.

bejca
27. jan 2008

lubii 😀 ja len koli tej sprche a wc inak mi to je jedno a ved tam maju izby kde su dve na izbe nie sama 😉 sama by som nechcela byt ani ja - takze ci tri alebo dve to uz je asi fuk 😉

pizza ja som neni z BA ja som z TT 😀 a ja by som aj spala ale nechcem ist tak skor lebo potom som casto hore a moc sa nevyspim - a takto ked pojdem okolo polnoci tak budem spat cca 4 hodiny v kuse 😅 xixiix a potom este asi dve a uz zasa budem hore 😀

bejca
27. jan 2008

a aj ja som rada ze si tu 😉

lubii
27. jan 2008

No u nás majú nadštandardy samotky

bejca
27. jan 2008

tak to by som urcite neisla na samotku 😝 😝 😝

bejca
27. jan 2008

dnes sa nam narodili dalsie dve deticky 😀 jedna je ten planovany cisarsky a jeden chlapcek co sme necakali 😀 juuuuuuuuuj takze sa mnozime 😅

lubii
27. jan 2008

No gratulujem, máš čo robiť, keď si kronikárka.
U nás strašne fúka, až sa bojím.

pizzamati
27. jan 2008

Bejca: hm, tak ty si až z Trnavy? a u vás nie je pôrodnica? Mne sa zdá že v našej nemocnici robí gynekolog z Trnavy. Chodím k nemu je perfektný neviem či ti niečo hovorí meno Mudr. hvizdák, že vraj aj jeho manželka je gynekologička. Bejča ved teba to može chytiť vlastne hoc kedy a to budeš stihať prísť do ba hm? Preto sa pýtam lebo ja ked som rodila malého ako prvorodička, tak som z domu išla až kým som nemala 5 min kontrakcie ved načo by som tam bola skor? a porodila som za pol hodku. A dcéru to som si netrufala tak riskovať tak som šla s 1O min kontrakc. a tiež nestihali nič len porod . Takže teraz uvidím trochu sa veru aj bojim vtedy som bola mladá teraz som už omnoho staršia. No ale som sa rozpísala. 😉 🙂

bejca
27. jan 2008

lubii - mam blbu otazku 😅 ked mas ist rodit musi ti klasnut brusko alebo nie ?? a ked ti musi tak do akej doby od vtedy ked ti klesne pride k porodu ??
lebo mne sa vobec nezmenilo stale sa mi zda ze ho mam "hore" akurat sa mi zda ze mi tvrdne ,a ako keby som ho mala viac napnute a len v rozkroku ma boli a ako na spodu maternice keby ma tlacilo -ale inak som v poho 😅

pizzamati
27. jan 2008

Lubi. Dík za privitanie, aj u nás fukalo aj poršalo celý den teraz sa zdá ako keby sa to trošku utíšilo. Máš asi dobré deturence ked hajkaju, a teba nechaju trošku pokecať. Ešte sa budi malý cez noc?

lubii
27. jan 2008

Mne nekleslo, ja som ho mala stále rovnako, aspoň som nemala ten pocit, že by bolo kleslo. Mňa tiež v rozkroku bolelo ale to už asi mesiac pred pôrodom.

bejca
27. jan 2008

pizza mame tu porodnicu 🙂 ale ja chodim do BA do ruzinova -lebo chcem a tu v TT by som isla akurat do marnice s prepacenim ... nekomentujem nasu nemocnicu ...
a ja zatial neviem ako vyzera pred porodom a kontrakcie a co a ako to prebieha - som prvorodicka a mam 36 rokov teda este chvilku - uz za par 37 😀 😉 a cez dialnicu sme v Ba v nemocnici do hodinky ked je cesta v poho 😉 ale ved zalezi co povie doki mozno ma " ubytuje" skor o den 😀 ved uvidime ako ona povie 😀

lubii
27. jan 2008

Maličkého uspal tata v babyvaku a dúfam, že bude spať až do rána. Tak každú druhú noc sa ešte budí, ale ho iba učičíkame v babyvaku. A ja som bola uložiť moju "maličkú" poberťáčku, aby jej nebolo ľúto.

bejca
27. jan 2008

lubii no mna tiez boli rozkrok tak cca 4 tyzdne a aj doki povedala ze placenta je pripravena k porodu tak no neviem ...ja tomu l nerozumiem a ani neviem ci niekedy aj budem 😉

lubii
27. jan 2008

To nič, keď to príde, budeš vedieť, čo treba robiť. Mne to začalo hneď 7-minútovými kontrakciami večer okolo 8. Ale boli to iba také slabé krámovky tak som sa ani neponáhľala. Som chcela ísť ráno do nemocnice. Okol druhej nad ránom som sa šla osprchovať, umyť vlasy, oholiť nohy - aby som bola pekná a šla som si čítať knižku, lebo spať sa mi už nechcelo. A okolo 4 mi pukla voda, a tak sme šli. Maličký sa narodil až o druhej poobede.