Snažilky, tehulky a mamičky - 35 a viac. Ste tu nejaké?

aja7
27. jún 2007

Ahojte babulky, najde sa medzi vami buduca mamina cca 35 rocna ? Nechcem tu byt sama 😉

bejca
27. jan 2008

😀 pekne si to napisala 😀 no tak budem cakat 😀
idem ja do polohy lezmo uz ma rit boli 😀 xixixi pa pa dobru noc

pizzamati
27. jan 2008

Bejca. aj ja mám 36 v lete budem mať 37 rokov. Ja som od septembra na PN pretože som robila na chirurgickej ambulancii a mojmu gynekologovi sa to zdalo nevhodné pracovať v inf. pracovisku, takže si to uživam doma, strašne pomali mi to ubieha. Mala som aj zdrav. problémy 12,15,18 tt som krvácala nevedeli zistiť prečo ale dufam že už bude všetko v pohode. 🙂 🙂 A ku ktorému lekárovi chodiš v Ružinove? 😅

pizzamati
27. jan 2008

Lubii. Pekne to máte doma podelené. Tak to má byť. A malého v noci nekojíš ? 😅 😕 Bejca už išla hajkať tak asi si išla už aj ty tak sa majte krásne príjemnu noc a krásne sníčky. pá. 😵 😵

lubii
27. jan 2008

Ešte som tu, ale už tiež idem. Maličký dostane papať až okolo 6 ráno. Dobrú noc.

annika
28. jan 2008

Ahojte mamičky!Pekné ránečko!!!
Vitam aj novú maičku medzi nami! Aaahhhooojjj!!!!!
Tak už konečne je po víchrici, bol to horor včera, že?
Predstavte si, včera bol manžel s deťmi navštíviť svokru v nemocke. Tak som ich poslala aj do Tesca po akciové plienky. No doniesli tie biele namiesto fialových.... A 3 balenia!!!! Potom sa zastavili v Avione a kúpili si pre malého nádhernú súpravičku v C & A. A číslo 56!!!!! Teraz, keď už nosíme skoro 68!!! No, ma asi porazí, holky. Povedzte, čo mám robiť??? Plienky asi vymenia, neviem. Ale tú súpravičku som už musela dať do Bazáru. Načo nám už 56-ka?
Bejca, ako si sa vyspala? Spi moja, aby si mala rezervy po pôrode!!! xixixixixixi
Nechcem ťa strašiť, bože chráň!Pritom možno že budeš mať také dobré bábenko, že ťa potom nechá oddychovať trošku. Aj Robko bol taký dobručký, len vieš ja som mala aj iné povinnosti s dvoma dcérkami. Ale manžel mi velmi pomáhal . Problémy mal len s nákupmi, ako vidíš, to má aj doteraz......

bejca
28. jan 2008

ahoj anika 😀
ako sa dari mamicke ?? - svokre 😉
a plienky ti v poho vymenia -aj mne tak menili ten spaci vak a le treba mat doklad a podla mna aj tu supravicku by ti vymenili 😅 mohla si skusit ved si mohla aj ine vybrat nie ?? a my sme tiez kupili plienky zatial pampersky a uvidime jeden balik cislo 2 /od 3-6 kg / a dva baliky cislo 3 / od 4-9 kg / a okrem toho mam este dvoje male slip a play na 3-6 kg a tam je po 38 kusov dufam ze zatial staci a potom sa uvidi 😀

annika
28. jan 2008

No, vymenia, lenže to je zase jedna cesta do Bratislavy, vieš. U nás neni Tesco, ani C & A.
Svokru dnes asi vyšetria a zajtra operujú...Bojí sa tej operácii, a keby nebola nutná, tak určite nepôjde pod nôž....Dúfajme, že všetko bude o.k.

bejca
28. jan 2008

anika ved este tam urcite pojdete mamicku pozret tak si to nachystaj 😉
a verim ze sa boji - ved kazdy sa o seba bojime a obzvlast ked nevieme co nas caka 😅
aj ja sa bojim ako kon 😀 😅 a to pojdem " len rodit " 😅

annika
28. jan 2008

Neboj, určite to zvládneš na jednotku!!!! Ja sa pamätám už len tie najkrajšie chvíle z celého pôrodu....Išla by som asi znova...

vladkaz1
28. jan 2008

ahojte a pekne vítam novú mamicku 😉

annika
28. jan 2008

No, čo moja, ako ste sa vyspinkali? My v pohode, dnes noci som skúšala prvýkrát spací vak, no a vyzerá to tak, že pri ňom ostaneme. Aj ja som vyspatá, nemusela som kontrolovať Robka, či je zakrytý. 😀 😀

vladkaz1
28. jan 2008

ahoj mi 2 dni nejako vymyslame. Zaspi o 10 a stavame o 5 ranko inak stavame az o 7 rano no a teraz 2 dni sme aj o jednej rano hore.Len zaplace dam jej napit cajiku a zaspi.Neviem cim to je ale strasne sa lubi nadajat cajom je to dobre?A ktomu vaku je to super vec ja som ho dostala na vianoce od sestry a davam jej to aj do kocika miesto deky ked je taketo pekne pocasie.A vy ako? stale meliem o sebe .Pochvalte sa .. 😉

pizzamati
28. jan 2008

Ahojte dievčatá. Som velmi rada že ste ma tak pekne privítali. Je to tu fajn. Dlho som sa sem pokušala dostať a vyšlo to až včera večer. Ale aj tak som rada. Už som sa riadne nudila, ved som doma od septembra no nuda. A takto si človek pokecá a nemusí pritom vystrčiť ani nohu z domu. 😎 😵

annika
28. jan 2008

No, od desiatej spal, teraz sa zobúdza ako počujem. Poobede ideme do mesta na prechádzku, však dva dni sme už neboli vonku kvôli otrasnému počasiu. Mala by som žehliť ale nejako sa mi nechce.Dnes som prala, zajtra asi vyžehlím. Len zajtra by som už mala aj navariť niečo, dnes ešte máme zásoby.

vladkaz1
28. jan 2008

Tak to je pravda,ale teraz ked mam momco tak uz tolko casu nemam.Akurat ideme na prechadzku tak sa drzte a este sa stavim.

bejca
28. jan 2008

anika Robko ma dnes 3 mesiaciky ??? ak hej tak posielame pusinkuuuuuuuuuuuu cmuk 😀
vladka ahoj 😀 super ze tak pekne spinkate 😉
pizza mas IP 😀

annika
28. jan 2008

No, máme 2 mesiace a 4 týždne. K trom mesiačikom treba počkať eštš3 dni. Ale díky &bejca, si zlatá!

annika
28. jan 2008

No, Robko sa zobudil. Momentálne ho nič nezaujíma, len prsty...Cmúla ich, jak keby ich chcel zožrať...xixixixixi

vladkaz1
28. jan 2008

Anika aj mi sme objavili rucicky a stale ich ma strcene v puse lebo dudlik nechce.Aj ja som prisla teraz s prechadzky a za hodinku pojdeme cakat tatinka s prace.Dnes nevarim iba som prala a vyvesala ale po viikende sa mi nikdy nic nechce hihi som leniva. 😝 A inak upratujem kazdy den lebo mam neporiadneho muza a ked vsetko vyglancujem u nas je cisto len vtedy ked neni doma hehe.

bejca
28. jan 2008

vladka sestrina dcera -- uz ma 17 momentalne 😀 ale ked bola miminko tak si stale cmulala palcek 😀 to mala namiesto dudlika - ten nechcela 😀 potom aj ten prstek mala taky rozmoceny 😀
a s tym muzom to mam doma podobne 😝

matrinka
28. jan 2008

ahojte baby po 35ke,
chcem sa spytat, ci ste boli na amniocenteze aj napriek tomu ze vam NT a tripple testy vysli dobre,teda len koli veku...... ja sa velmi tohto zakroku obavam, bolelo to? mali ste nejake komplikacie?

aja7
autor
28. jan 2008

matrinka...ja som bola, presne za takych podmienok, len kvoli veku 😉 u mna to prebehlo uplne bez komplikacii, nic zle sa nedialo..najhorsi bol strach, aby neublizili drobcovi a potom to cakanie na vysledky 😉

matrinka
28. jan 2008

aja7- no ved to, ja som len v 11tt a uz sa bojim toho 16-teho 😒 co som tu citala, tak vela bab povedalo, ze zakrok nic nie je, tak v to verim 🙂 fakt bude horsie to cakanie...pozeram, ze tiez budes mat velky rozdiel medi detmi, moj synator bude mat 14r. ked sa male narodi. To sme skoro ako prvorodicky 😀

bejca
28. jan 2008

ahoj matrinka .-D vitaj medzi nami 😉
ja som tiez bola na amnio a tiez som vsetky vysledky mala oki a koli veku som bola na odbere , zakrok neni bolestivy ale ten strach je horsi , a potom to cakanie ..ale neboj zvladli sme to tu asi skoro vsetky tak zvladnes aj ty , len nemysli na to a ani sa nestresuj co bude a pod. vsetko bude oki 😉

pizzamati
28. jan 2008

Ahoj matrinka. Ja som nebola na amniocentéze, doktor mi navrhol, ale kedže som mala výsledky dobré tak som odmietla. Je to každého názor a vec. Ja som sa bála a sestrička mi povedala že jedna z komlikácii je aj potrat, a ja som do 18 týždna s prestávkami stále krvácala tak som nešla. 😢

lubii
28. jan 2008

Ahojte, dievčatá
Matrinka, ja som bola rozhodnutá, že keď budem mať dobré tripple testy, tak na amnio nepôjdem. Ale mala som ich zlé. Tak som šla. Veď uvidíš, rozhodneš sa potom.
Annika, 😖 pozdrav manžela
Aji, ako sa má bábo? Už sa otočilo?

annika
28. jan 2008

No, s manželom sa už rozprávame.... Včera večer bol len obraz, zvuk chýbal...
Ja som mala dobré tie testy, ale každý okolo mňa doporučil to vyšetrenie , tak som išla. My máme postihnutého v rodine, bohužial, vidím, že je to ťažké, velice ťažké. Tak som radšej išla. Robia to už z rutinu, tak sa mi zdá, a to percento potratu je len O,5%, to znamená jeden na dvesto zákrokov... Neviem, keby nebolo tolko stresu okolo toho, bolo by lepšie. No, ale keď sa dozvieš dobrú správu, že je malilinké v poriadku, tak si šťastná že až!!!!

bejca
28. jan 2008

kocky u nas vo februarovkach sme sa nejako " rozrodili " 😅 kuknite do tabulky 😀
https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu...
a to uz jej jedna v nemocke - co chvilku ma miminko pri sebe- odtiekla jej voda 😅 a druha ide na prijem v stredu 😅 a na mna si vypytali cislo kedze vediem tu nasu tabulku 😉 - kroniku 😀 tak mi len sms chodia a ked mi pipne mobil tak az zmeraviem 😅 ze ktora zasa porodila .-D a hned mi slzy od radosti tecu 😀 ale ked si to tak zoberem tak ja sa baby uz ozaj bojiiiiiiiim 😅 to znamena ze uz aj ja budem na rade 😉

ellla
28. jan 2008

http://www.kojeni.cz/ tak som este nieco nasla 🙂

vladkaz1
29. jan 2008

beji jaka si chutna moja neboj sa zlatko 😉