Snažilky, tehulky a mamičky - 35 a viac. Ste tu nejaké?

aja7
27. jún 2007

Ahojte babulky, najde sa medzi vami buduca mamina cca 35 rocna ? Nechcem tu byt sama 😉

butterfly333
7. apr 2016

@sonaja áno to skusim no pochybujem že by somho dostala to by som musela mat inu farbu pleti alebo tam niekoho podplatit v dnešnej dobe človek ktorý ho naozaj potrebuje ho nedostane.

sonaja
7. apr 2016

@butterfly333 skus a nevzdaj sa a ak ťa zameitnu tak sa odvolaj. ver že veľa ludí prehodnotili a potom priznali.

butterfly333
7. apr 2016

@sonaja Určite to skusim ved bud alebo. 😉

majaon
7. apr 2016

@butterfly333 ahoj,prajem rychle zotavenie 🙂

My zatial nic,ale ratam s tym,ze v lete sa nam podari zamiesit drobca 😉 V sobotu nas caka stahovanie od nasich do nasho poldomku,tak bude viac sukromia 😀

butterfly333
8. apr 2016

@majaon ahoj aj my sme sa v sobotu odstahovali od našich tak konečne sukromie,no dnes som len 10Dc včera som si kupila Femigard take bilinný extrakt pre ženy baby tu pisali že to pomáha k tehu,no tak som zvedvá.

majaon
8. apr 2016

@butterfly333 no sranda by bola,keby nam to vyslo naraz - po prestahovani sa 😀 po tom blazinci co mame teraz asi aj ja nieco vyskusam,aj ked problemy nemam,no predsa uz aj ten vek...my sme tentokrat presvihli ovu,obaja sme total vycerpany z poslednych uprav a upratovania,ze nebolo ani casu ani chuti,ale bud. mesiac si dame zalezat 😉 drz sa 🙂

butterfly333
10. apr 2016

@majaon Ahoj moja no my sme na novom týžden je tu fajn,dnes som 12Dc 6dní od operacie ovu mávam okolo 16Dc tak neviem ešte sex nebol no už mi je fajn tak možno dnes skusime držím nám palčeky aby to vyšlo.

majaon
14. apr 2016

@butterfly333 no ahojky,az dnes nam zapojili internet,ako tak ratam akurat ti zacina ovu,takze drzim paste aj palce nech sa podari a dakujem aj ja,cakam sice mrsku,ale dalsi cyklus idemeeeeee 😀

butterfly333
14. apr 2016

@majaon ahooj no nám ho ešte nezapojili to som tu napojená na verejnu siet tak občas sa mi da pripojit,no dnes som 16Dc ovu test ešte nieje pozit počitam tak za dva dni no pre istotu máme sex obden no cez ovu akurát na víkend tak snád sa zadarí.

majaon
15. apr 2016

@butterfly333 ahoj,tak prajem plodny vikend a mozno uz je to tam 😉 a tvoje deti vedia,ze este planujes babo,ci radsej oznamis potom?

butterfly333
15. apr 2016

@majaon no deti to nevedia ,no snád sa zadarí a inak v pondelok som mala taký natahovací hlien ked som bola na wc ale od vtedy už nič to bolo 13Dc dnes som 17Dc mám posledný ovu test doma tak skusim uvidím kedy bude ovu no nič necítim vaječníky nič ma nebolí tak neviem snád bude ovu.No ešte to že nikto mi po operacii nepovedal ako dopadla operácia čo robili čo našli a čo dalej atd no ku gyn mám íst ked budú výsledy histologie no tak musím čakat.

majaon
18. apr 2016

@butterfly333 ahojky,no ako? a dokiho si sa aj pytala,ze ci sa mozte snazit takto hned po tej operacii? ja som dnes 1DC ,zatial som si nic nenasadila,ale zacnem aspon kys. listovu...tak daj vediet ak bude nieco nove 😉

butterfly333
19. apr 2016

@majaon Ahoj moja včera som bola vpraci na krv a preventívku,No u gyn som ešte nebola lebo nemám ešte vysledky z histologie ale tiež som zvedavá čo povie ako som natom.No divneje že od 15Dc som si tento mesiac merala Bt a teploty 36,8 36,8 36,8 36,8 36,8 36,9 a dnes 36,7 moja pred ovu teplota byvala vždy okolo 36,6-36,7 sem tam aj 36,8 tak jasom asi ešte ovu nemala 😕 no uvidím skusim dnes volat či už su vysledky aby som mohla ist ku gyn.ale dnes ma nejak bolia vaječníky trocha tak asi ovu bude.

majaon
19. apr 2016

@butterfly333 tak to mas asi trosku posramotene ten cyklus po tej operacii,ze? prevdupovediac,ja som si BT nikdy nemerala,ani neviem ci sa ma zvysit pred ovu,alebo znizit alebo ako to je 😀 ja citim ovu tiez len cez vajecniky az do krizov mi to ide,ale nie kazdy mesiac,neviem ci mavam aj anovulacne cykly alebo je to len miernejsie...no tak ti prajem aby si mala vsetky vysledky OK a mohla sa uspesne snazilkovat 🙂

butterfly333
19. apr 2016

@majaon tak to ano asi to mám nejake divné no ved uvidím čo povie gyn snád další cyklus bude normálny

zuzka2208
19. apr 2016

@butterfly333 a nemozes byt tehotna?

butterfly333
19. apr 2016

@zuzka2208 asi nie neviem prečo myslíš??

zuzka2208
19. apr 2016

@butterfly333 ked sa ti drzi vyssia rovnaka teplota. 😉 to ma len tak napadlo lebo som citala ze ked je zena tehotna tak sa teplota drzi vyssie.

butterfly333
19. apr 2016

@zuzka2208 moja to ale moj pripad nieje,no ja mávam od ov až do ms aj v den ms mávam 37,2 no som zvedavá čo povie gyn a ake budu vysledky z histologie,ty si tiež čakala na vysledky z histologie??a kedy si bola po laparke u gyn?čo povedal?

zuzka2208
19. apr 2016

@butterfly333 jaaaj no vidis pre mna je meranie bt spanielska dedina 😀 vies co ja som bola u gyn len na vyberanie stehov a vysledky z histologie by uz mali byt urcite ale tieto myomy nebyvaju zhubne takze to nejak neriesim. Bola som len v Lubochni tak konecne mam vsetko dobre a prolaktin je po dlhom case tam kde ma byt 😀 inak sa teraz sustredim na ine veci lebo som uz zacala byt unavena sa sledovat a riesit len ovu atd. takze ja sa momentalne tesim ze bude leto a co ma byt to bude a ked nebude svet sa nezruti a ideme dalej 😉

majaon
27. apr 2016

@butterfly333 ahojky,ako sa mavas? nic nove? ja mam akurat bolesti v krizoch - asi prechladnute,dostala som 2 injekcie dnes a zajtra idem zas na tetanovku 😒 ovu mi vychadza okolo 2. maja,dufam,ze budem schopna plodit 😀 tak vela stastia vsetkym nam 😉

butterfly333
27. apr 2016

@majaon moja som ti chcela pisat šak som tuto stranku nemohla nájst 😀 no ja v pohodke dnes som 29dc ms by mala prist za dva dni tak uvidíme ale tehu sa nijak necítim tak asi z toho nič nebude,zajtra rano idem na hematologiu ,inak vysledky po hysteroskopii a laparke su v poriadku bola som u gyn.

majaon
27. apr 2016

no aspon,ze mas vysledky OK,a ked nevyjde tento mesiac,tak dame dalsi,no nie?

majaon
5. máj 2016

@butterfly333 ahoj zienka,no ako? neni casu na MK? ja zatial nic nove,som vo faze cakania,no neviem,moc tomu nedavam,ze sa zadarilo,ale clovek nikdy nevie 😉

majaon
5. máj 2016

Baby,uz sem zase nikto nechodi??????

butterfly333
5. máj 2016

@majaon ahoj no ja som dnes 2Dc tak nič nové

majaon
5. máj 2016

@butterfly333 😢 a inak ako? uz aj pracujes?

bublinkamoja
15. máj 2016

Ahojte, som tu nova... Bydem mat 40... Pred tyzdnom som prisla o vytuzene po dvoch rokoch zadarene mimi v 12 tt. Strasne to boli 😢 mam dve deti z prveho manzelstva a velmi túžime mat este babo... Bojim sa ze sa bam uz nepodari. Drahy ma dost zly spermiogram, to ze sa zadarilo je - bol taky maly zazrak...

ssstanka
15. máj 2016

Ahojte,ja mam za pár dní 36r. a som skoro 18tt.

butterfly333
15. máj 2016

@majaon Ahoj moja som tu nebola kedže už som v mojej starej praci no dnes som 12Dc čakám ovu tak uvidím čo bude tento mesiac no mohlo by sa už konečne po tej laparke zadarit.Ty ako??